Nëse dëshironi që të shihni një aksion marketingu gueril të vërtetë, duhet të shkoni në Gjermani për të parë fushatën e prodhuesit të ngjitësit Pattex. Pastaj ejani dhe leni këtu koment për përshtypjet tuaja! [There is a video that cannot be displayed in this feed. Visit the blog entry to see the video.]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).