nga Arti Lushi Zëri i parë: më ka marrë malli për fëmijërinë. Zëri i dytë: sidomos për aranxhatat, këngët e Parashqevi Simakut dhe karrocat me guzhineta. Zëri i tretë: (ndërkohë po mendonte rreth një fisi indianësh që tymosnin hashash në shkretëtirë; dimesioni shpirtëror i të cilëve arrinte deri në atë rrafsh intimiteti sa bashkëbisedonin me [...]

1 Komente

Me pelqeu crescendo-ja. Rrofsh TC per ngjyrimet qe sjell (dhe ketu).

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).