Zogu blu Kam një zog blu në zemër Që do të jetë i  lirë Por un jam i fortë I them , rri aty , unë nuk do lë njeri të të shikoj Kam një  zog blu në zemër Që do të  jetë  i lirë Por unë i derdh whiskey dhe i fry tymin e [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).