Zoti Shala, ju po rreni! Avni Zogiani Në një takim të përfaqësuesve të Bankës Botërore, të Këshilltarëve të transaksionit dhe të Qeverisë rreth privatizimit të kompanive publike, të huajt dolën më të brengosur për pronën publike dhe procesin e privatizimit sesa ministri i ekonomisë dhe financave. Edhe përfaqësuesi i BB-së edhe Këshilltari për transaksionin e PTK-së (përfshirjen [...]

5 Komente

Bravo ju te Kosoves: zhurme per privatizimet po beni, rezultatet e zgjedhjeve i nxirrni brenda 24 oresh...per 2 vjet arrini aq sa Arrnautistani Londinez nuk arrin per 20 . Turp per Arrnautet

Turp per surratin tend, pse s'thua !

Kush djallin te tha ty qe jemi Arrnautistan Londinez ? E cili tet ate te tha se keta quhen arrnaute. Qelbanik. Ke vite te tera qe po na gerric si teper, si bythe e zgjuar.

S'te merr malli te lexosh diçka si ka hije, se surrati yt gjithandej do fuse turinjte.

Ky plehu o Hurbinek duhet nxjerre per b... e perjashta. Nuk kam pare njeri deri sot, as ne diskutime virtuale dhe as reale qe te flase me kaq percmim per popullin e tij, per njerezit qe keq apo mire ndan te njejten origjine, kulture, gjuhe edhe pse mund te ndryshosh ne shume elemente te tjere. Nese ky eshte kaq i kompleksur dhe ne krize pse nuk heq dore nga shtetesia dhe nacionaliteti shqiptar?

Ou paskena fol realisht ne kshu?

 Nuk kam pare njeri deri sot, as ne diskutime virtuale dhe as reale qe te flase me kaq percmim per popullin e tij,

Zoterij,

Perpiquni te ndani Realitetin nga Percmimi. Ti thuash tjetrit ne sy se kush je dhe si je realisht nuk eshte percmim por  je ma i nderum se ta genjesh tu i thon se je "kala ne buze te adriatikut"

E kuptoj se kjo puna e arnautistanit na heq tangerllikun me shit mend e por..dhe pa taban. Po mendoni sa mire do te jete po ta kuptojme me te vertete se kush jemi dhe te ndryshojme. Atehere do te kemi vertet per cfare me shit mend  

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).