Postimet e muajit Dhjetor 2010

Seksioni Autori Postuar nga
Veç Zoti mbetet 12/1/2010 136 komente Foto e ditës Krasta Krau alisat
Garda në ndihmë të Vokshit në Kosovë 12/1/2010 59 komente Shtypi gre_wireless
Komploti i gjuhës: Kostallari dhe Shuteriqi si e rrëzuan Cabejn 12/1/2010 44 komente Arshi Pipa village-bey
Fol `dhe ti 12/1/2010 26 komente admin
Misteret e kryeqytetit të luftës: Qyteti im Çorovoda 12/1/2010 23 komente Histori Ardian Naço Anonim
Serbia heq vizat per shtetasit e Shqipërisë 12/1/2010 19 komente Shtypi Solidarnosc
Shqipëria i dhuron Afganistanit 30 mijë armë e 50 mln fishekë 12/1/2010 16 komente Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Zbulohen profecitë e Shën Doktorit për përmbytjet. Berisha: Edvin Rama përdhosi festat e shenjta të Nëntorit dhe ka zemëruar Zo 12/1/2010 2 komente admin
Autopsia e Pentium III 12/1/2010 1 komente eklipsi
Bataku dhe alternativa 12/1/2010 1 komente sol-nocturnus
Degëzhveshur 12/1/2010 1 komente admin
WordPress 3.0.2 – Përditësim Sigurie për WordPress-in 12/1/2010 admin
Ju propozoj një alfabet të ri 12/2/2010 49 komente Shtypi, 24 karat Bashkim Kopliku sheme
Berisha: Shqipëria nuk e përfshin nacionalizmin në diplomaci 12/2/2010 31 komente Shtypi Balkan Press Network Kundërparrulla
Jashtëtokësorë në tokë?! 12/2/2010 23 komente Shtypi alisat
Popull e atdhe 12/2/2010 18 komente Eda Derhemi alisat
Lajme nga WikiKina 12/2/2010 17 komente Mos Humbisni Thomas L. Friedman Monda
Shqipëria, vendi i shtrenjtë për ushqim 12/2/2010 16 komente Shtypi gjergji k
Wikileaks: Zbulohen raportet e Kongresit të SHBA për ‘97 12/2/2010 15 komente Shtypi alisat
Der Albaner – Shqiptari 12/2/2010 12 komente desaparacidos
Sinjale me flutura për ty dhe ty 12/2/2010 10 komente admin
‘Mjekët s’operojnë të prekurit me HIV’ 12/2/2010 10 komente Shtypi Esmeralda Keta alisat
RTSH dixhital 12/2/2010 9 komente Shtypi Jorida Pasku xhibi
Invalidët garë-protestë në mbështetje të qeverisë për përmbytjet. “Gomone nuk kemi, por ju dhurojmë karrocat” 12/2/2010 4 komente admin
Hackers hakmarrës dhe spiunë me karroca 12/2/2010 2 komente alisat
Maqedoni, sherr në parlament 12/2/2010 2 komente Shtypi alisat
Dielli 12/2/2010 admin
…of a rose 12/2/2010 desaparacidos
Katari fiton garen per boterorin 2022, shikoni ama propozimin e Japonise :D 12/2/2010 eklipsi
Arratiset një i dënuar nga burgu 313. Policia publikon dy hipoteza të ngjarjes 12/2/2010 admin
Shtrirë 12/2/2010 admin
Burimet (C)njerezore * 12/2/2010 gjergji
Luftë monumenteve! 12/2/2010 Kulturë Irvi Hyka
Fatkeqësi, por jo natyrore 12/3/2010 109 komente Fatos Lubonja alisat
Shkodër, zgjerohet harta e përmbytjes 12/3/2010 102 komente Shekulli online alisat
Si është puna me këto llogaritë abuzive? 12/3/2010 67 komente Ravintsara_
Cili ishte mendimi i pare sot ne mengjes,po mbreme ne darke? 12/3/2010 44 komente klesidra asperger
Shteti jone nga bonot e thesarit te eurobondi? Si iu duket "arritja" e fundit ekonomike? 12/3/2010 39 komente klesidra asperger
Studim: Pornografia mund të ulë abuzimin seksual të fëmijëve 12/3/2010 29 komente Shtypi, Bota, Shkencë Alice Park Blendi Salaj
Përkujdes qeveritar 12/3/2010 20 komente Thënie Irisi alisat
Kush ka të drejtë 12/3/2010 5 komente Artan Lame alisat
Doreqja e Shaskes pranohet nga ministri, etj 12/3/2010 4 komente Shtypi gre_wireless
Permbledhje: Beteja e pare e Informacionit ne Web. Zgjidhni anen tuaj! 12/3/2010 2 komente eklipsi
Xhekpot (ripunim) 12/3/2010 1 komente Anonim
Mos vallë i kemi halë në sy idealistët? 12/3/2010 1 komente finisterre
Kosovë, fushata ndan këngëtarët nëpër parti 12/3/2010 1 komente Shtypi alisat
Fitili 12/3/2010 desaparacidos
Intervista Zgjedhore e Fatkos – Pjesa e Parë 12/3/2010 admin
Fatkeqësi e paralajmëruar 12/3/2010 Thënie Fatos Lubonja alisat
Dy romane shqip nga Mario Vargas Llosa 12/3/2010 Ndonjehere
A je gati të ndihmosh? Si? 12/4/2010 214 komente Kryesore Blendi Salaj
Artur Zheji dhe mesha e radhes 12/4/2010 70 komente Histori Doan Dani emin
A nuk ju duket se Shkodra mbytet, PS krihet? 12/4/2010 59 komente Ndonjehere
Shpyllëzimi ne Shkodër 12/4/2010 20 komente Opinion Miqte e Shkodrës ekphrasis studio
Nuk kemi bërë presion, kemi dhënë sugjerime 12/4/2010 16 komente Shtypi alisat
Biblioteka e Shqiperise: Po kanoset rreziku sllav 12/4/2010 9 komente Shtypi Aurel Plasari alisat
Emergjencë civile edhe në Durrës e Lezhë 12/4/2010 8 komente Blendi Salaj
Një demokraci funksionale ka nevojë për të dyja palët 12/4/2010 4 komente Shtypi Eduard Selami/ Arben Xhixho village-bey
Delirium 12/4/2010 1 komente admin
Ruaji dokumentet si WWF dhe shpëto një dru 12/4/2010 1 komente admin
Qepë-ngrënësi 12/3/2010 1 komente Mos Humbisni village-bey village-bey
Intervista Zgjedhore e Fatkos – Pjesa e Dytë 12/4/2010 admin
Ana tjeter e Amerikes 12/4/2010 gjergji
Perse duhet te kene bilete kthimi shtetasit evropiane (hollandez) per te fluturuar me Malevin per ne SHqiperi? 12/4/2010 silire
Lojë kungulleshkash me filmin "Der Albaner" 12/5/2010 22 komente Kulturë çimento grevëshoqërore
Monopoli i qiejve të ngrirë 12/5/2010 19 komente Shtypi Ervin Qafmolla Pjer Thomas
Mbi konvertimin fetar tek shqiptarët 12/5/2010 19 komente Mos Humbisni emin
Greqia: Bashkimi me “Vorio Epirin”, ëndërr e parealizueshme 04/12/2010 12/5/2010 18 komente Shtypi Beluli
Cyberwar? 12/5/2010 18 komente alisat
Ditë të humbura 12/5/2010 1 komente desaparacidos
A ka filluar rikonstruksioni i ish Hotel Dajti prone e Bankes se Shqiperise? 12/5/2010 1 komente sheme
Shkarko Dhjetorin 12/5/2010 desaparacidos
Breke per kembe 12/5/2010 admin
Akuzoj Tritan Shehun si politikanin e parë homofob! 12/6/2010 204 komente Shtypi Kristi Pinderi Primo
Futboll me streçe dhe kokore (NFL 2) 12/6/2010 138 komente fh
Nga liberalizmi gjuhësor tek shqipja standarde 12/6/2010 40 komente Emil Lafe finisterre
Përmbytja, fatkeqësi natyrore apo ... 12/6/2010 9 komente Sazan Guri alisat
Pakti detar, shkarkohet drejtoresha e Gjeografisë 12/6/2010 3 komente Shtypi s.g/GSH/BalkanWeb) alisat
Lumi i Madh 12/6/2010 3 komente Mos Humbisni Mitrush Kuteli Lulian Kodra
Mad Girl’s Love Song 12/6/2010 2 komente desaparacidos
Presenze – Përtej kopshtit pjesa 1 12/6/2010 desaparacidos
Vdekja e një prindi 12/6/2010 Arlinda Gjypi alisat
Zhvoshkur 12/6/2010 admin
Parashikimet për ekonomitë më të mëdha botërore deri në vitin 2015 12/6/2010 admin
Shihemi… ( ose, Ja pse e meriton Ardit Gjebrea-n ) 12/6/2010 desaparacidos
Njeriu me TOP (NMCHL-ën III) 12/7/2010 268 komente fh
Arrestohet në Angli themeluesi i Wikileaks 12/7/2010 227 komente Bota zotrules
Shinasi Rama tregon ndryshe Lëvizjen Studentore të '90-s 12/7/2010 80 komente Shinasi Rama alisat
Meksi: Pas 20 vjetësh del e vërteta e themelimit të PD 12/7/2010 46 komente Gilmana Bushati alisat
Berisha: Përmbytjet, fatkeqësia më e madhe në 150 vjet 12/7/2010 30 komente Shtypi, Përrallë nga e kaluara tanush
“Të jemi mjekë profesionistë, jo sharlatanë me diplomë” 12/7/2010 29 komente Kryesore Maksim Çela xhibi
Tiranë, varreza e Tufinës, vend deri në Shtator, 2011 12/7/2010 14 komente Shtypi alisat
Dosja e fundit e Wikileaks për Shqipërinë 12/7/2010 12 komente Argëtim Lutfi Dervishi freeradio
Cmimi i energjisë qytetarët protestojnë ERE vendos: Jo rritjes 12/7/2010 7 komente Shtypi mati i ri
Skandal nga Bashkia e Tiranës. Në listën e 10 personazheve e vitit mungon emri i kryeministrit Berisha 12/7/2010 7 komente admin
Venezuelë - Të përmbyturit strehohen nëpër hotele turistike 12/7/2010 7 komente Shtypi Ravintsara_
UEFA nuk pengon klubet e Kosoves te anetaresohen ne FSHF 12/7/2010 6 komente Shtypi mati i ri
Libra historie që afirmojnë mirëkuptimin dhe bashkëjetesën 12/6/2010 3 komente Shtypi Niko Anagnosti xhibi
Zgjedhjet në Kosovë Sondazhi nxjerr forcë të parë PDK e Thacin 12/7/2010 3 komente Shtypi mati i ri
Verdikti mbi Amerikën pas Wikileaks 12/7/2010 1 komente Shtypi, Bota The Guardian xhibi
Berisha: Zonat e përmbytura nuk do të paguajnë ujë e drita për muajt nëntor-dhjetor. Është dhurata e qeverisë për Vitin e Ri. 12/7/2010 1 komente admin
Kryqi i Kuq në ndihmë të personave të evakuuar nga zonat e përmbytjes 12/6/2010 1 komente Shtypi xhibi
Kurti në Top Show: Kosovë sovrane e bashkim 12/8/2010 77 komente Shtypi Ndonjehere
Skena filmash 2 12/8/2010 60 komente Anonim
A ishte Lëvizja Studentore e 'programuar' nga Ramiz Alia? (vijim) 12/8/2010 40 komente Shinasi Rama alisat
Shkodërgate 12/8/2010 19 komente admin
Mbi zërat jashtë korit dhe teoritë e dekonspirimit 12/8/2010 2 komente sol-nocturnus
Sajt/sit/site/”site”… e ardhmja e afërt e termave në trajtë të papërkthyer ende të pakanonizuar. 12/8/2010 2 komente admin
Xhamia si shenjë e ligë 12/8/2010 1 komente Çapajev Gjokutaj
 Anonim
Rrethimi i pestë 12/8/2010 1 komente alisat
Kinemaja e fëmijërisë sime - Fotografia e një kujtimi 12/8/2010 alisat
Stephen Fry i uron GNU-së 25 vjetorin 12/8/2010 admin
Aleksis Zorba 12/8/2010 desaparacidos
Pse kaq reklama të këqija? 12/8/2010 admin
pa koment 12/8/2010 desaparacidos
Rrethimi i pestë 12/8/2010 alisat
I fejuari i vajzës së Topallit, emërohet në Amb. Shqiptare në Francë 12/9/2010 113 komente Shtypi Art Changed the World
Interviste me Bashkim Shehun 12/8/2010 69 komente Mustafa Nano Përmetari
Përmbledhje të vitit 12/9/2010 22 komente Njoftime admin
George Finlay: Fama e shqiptarëve, i nxiti grekët modernë për ta miratuar fustanellën shqiptare si kostumin e tyre kombëtar 12/9/2010 21 komente Shtypi George Finlay I Pakapshem
Ripërdorim materiali, riqarkullim idesh 12/9/2010 20 komente village-bey village-bey
Ambasadori Rajerson: Mbresa ime nga Shqipëria, dashuria e jashtëzakonshme për ShBA 12/9/2010 19 komente Shtypi kaposhi
Shqiptarët të zhgënjyer nga demokracia 12/9/2010 18 komente Shtypi Arben Rrozhani Art Changed the World
Doktoratura, u refuzohet 7 universiteteve 12/9/2010 10 komente Shtypi Esmeralda Keta alisat
Në dhomën me dy dritare 12/9/2010 10 komente admin
Një tjetër K. 12/9/2010 7 komente Arban Hasani guri i themelit
Kur gjeopolitika e Ankarasë bëhet në kafenetë e (ish) Bllokut 12/9/2010 6 komente Nolian Seitaj* alisat
Komunizmi dhe krijimtaria 12/9/2010 5 komente Thënie admin
Krijohen njësitë e Policisë së Qarkullimit Ujor. Berisha: Moment historik për “Mjellmat” 12/9/2010 2 komente admin
Shkodrawatch 3, trilogjia më e ndjekur në Shqipëri. Tashmë në 3D 12/9/2010 1 komente admin
20 vjet dhe dy vjet më parë: paralele të kuptimit që humbëm... 12/9/2010 alisat
Intervista Zgjedhore e Fatkos – Pjesa e Tretë 12/9/2010 admin
Reklama per festat e fundvitit te brendeve me te njohura 12/9/2010 admin
20 vjet dhe dy vjet më parë: paralele të kuptimit që humbëm... 12/9/2010 alisat
Përtej përmbytjes mediatike 12/9/2010 sol-nocturnus
Berisha: Pse u bëra komunist 12/10/2010 72 komente Shtypi Shekulli online mati i ri
Mësuesit detyrohen "lekët e shpërblimit shkojnë për Shkodrën" 12/10/2010 31 komente Shtypi Art Changed the World
Studentët e Mjekësisë do të nisin një grevë urie të hënën 12/10/2010 26 komente Shtypi Shpresa Mezini xhibi
Gishti i unazës 12/10/2010 25 komente Celula Baze alisat
Pa përgjegjësi nuk ka solidaritet 12/10/2010 20 komente Politikë Fatos Lubonja xhibi
Rezultatet e nxënësve nga Shqipëria në studimin PISA - 2009 për Shqipërinë 12/10/2010 18 komente Mos Humbisni Aida Cama xhibi
Gustave Flaubert: Letra dashurie 12/10/2010 9 komente Mos Humbisni, Letërsi Gustave Flaubert xhibi
Një gjuhë shkrimi e njësishme - Pjesa I 12/10/2010 7 komente alisat
Push plepash 12/10/2010 5 komente admin
Diplomatët e SHBA paralajmërojnë për Kosovën 12/10/2010 4 komente Shtypi xhibi
Manë 12/10/2010 3 komente admin
Wikileaks provë për lirinë e shtypit 12/10/2010 1 komente Shtypi Matthias von Hein xhibi
A manifesto 12/10/2010 1 komente alisat
Presenze – Përtej kopshtit pjesa 2 12/10/2010 desaparacidos
Stallman dhe lindja e Software-it të Lirë 12/10/2010 admin
Filmat më të mirë të 2010 12/11/2010 20 komente STALKER alisat
Vetëdija për një drejtshkrim për katër milionë njerëz- Pjesa II 12/11/2010 14 komente alisat
Kam... 12/11/2010 7 komente admin
Dashuria për 12/11/2010 3 komente admin
Një ditë e ka dhe korbi 12/11/2010 2 komente desaparacidos
Ja cfare prek kur perdor kabinen telefonike 12/11/2010 1 komente gjergji
Berisha dhe Meta i ofrojnë sërish Dritan Priftit postin e ministrit të METE-s por me një kusht. Të firmosë që filluar pune para 12/11/2010 1 komente admin
Vetëdija për një drejtshkrim për katër milionë njerëz- Pjesa II 12/11/2010 alisat
Këshilli i Ministrave.org sqaron të vërtetën për shpërblimet e mësuesve. Ata i dhuruan vetë si ndihmë për Shkodrën 12/11/2010 admin
Mimoza Ferraj:“Ju rrëfej SMS-të e Berishës dhe pse u riktheva me Eduart Selamin” 12/12/2010 154 komente Shtypi kaposhi
Kush është fashist? 12/12/2010 43 komente Shtypi Joost Lagendijk village-bey
Kosova në pritje të Parlamentit të ri 12/12/2010 26 komente Kosova Arbër Vllahiu Blendi Salaj
Plehrat italiane, ç'po ndodh në Rumani ose ajo që do pësojë nësër Shqipëria 12/12/2010 18 komente Shtypi Art Changed the World
Todtnauberg 12/12/2010 18 komente admin
Ta mban të mbash fjalime? 12/12/2010 10 komente xhibi
Kërkohet administratë profesioniste në Shqipëri 12/12/2010 9 komente Shtypi xhibi
Stereotipa mbi besimet fetare në albanologji 12/12/2010 9 komente Mos Humbisni Artan Fuga emin
A do të hapet qela e jurisë zyrtare 12/12/2010 6 komente Shtypi, Letërsi Elsa Demo xhibi
Pyetje per peshqit ne Kanada 12/12/2010 5 komente buda
Ekspertët propozojnë masa teknike për shmangien e përmbytjeve në të ardhmen 12/12/2010 1 komente Shtypi Arben Muka xhibi
Mramje gushti 12/12/2010 desaparacidos
Mimoza Ferraj, Eduard Selami, jane vetem fillimi: mbahu neno mos ki frike se ke djemte ne Amerike? 12/13/2010 141 komente Andrea
Lëvizja Vetëvendosje! në Parlament 12/13/2010 83 komente Kosova Blendi Salaj
Ju rrëfej 12/13/2010 25 komente Ervin Hatibi t
Për arkitekturën 12/13/2010 22 komente pedro alisat
Kasat bllokojnë biznesin 12/13/2010 20 komente Shtypi Ervin Qafmolla Monda
S'di si ta perdor peshkun pa uje, jam e re ketu 12/13/2010 17 komente kla
Fondacioni Soros jep 100 mijë USD për mbështetjen e 1000 familjeve në fshatrat e Shkodrës të prekura nga përmbytjet 12/13/2010 12 komente Shtypi Anonim
Bllokohen pensionet e ushtarakëve 12/13/2010 7 komente Shtypi Shekulli online Monda
BB: Shqipëria arritje të mëdha në uljen e varfërisë 12/13/2010 3 komente Shtypi Solidarnosc
The person you are calling... 12/13/2010 2 komente admin
Transmetim Live nga Stacioni Hapesinor Nderkombetar (ISS) 12/13/2010 eklipsi
Dyqani i lodrave 12/13/2010 desaparacidos
E humbëm edhe këtë mbrëmje 12/14/2010 152 komente desaparacidos
Cili eshte filmi 12/14/2010 141 komente xhibi
Këshilla mbijetese për një peshk në kthim 12/14/2010 84 komente Ravintsara_
Leksioni që na dha Albini 12/14/2010 63 komente Mos Humbisni Ilir Kulla Monda
The Guardian, Raporti KE:Thaci bos i drogës dhe trafikut të organeve 12/14/2010 39 komente Shtypi gre_wireless
Projekti i Parlamentit të ri: Kreu i Parlamentit do jetojë brenda godinës 12/14/2010 24 komente Shtypi Shekulli online Monda
SHBA: Ndahet nga jeta diplomati Riçard Hollbruk 12/14/2010 16 komente Shtypi Korrieri online Lira
Akuza për shpërdorim votash në Kosovë 12/14/2010 11 komente Shtypi Monda
Wikileaks: Shqipëria tranzit në trafikun e armëve Serbi-Jemen 12/14/2010 11 komente Shtypi BalkanWeb Monda
Dëgjojeni mirë "zilen e zgjimit"! 12/14/2010 9 komente Mos Humbisni Skënder Minxhozi Monda
vise të ëmbla e të nxehta na mbajnë zgjuar 12/14/2010 9 komente flluska fh
Quantitative easing explained 12/13/2010 8 komente Bush
Itali, Berluskoni rikonfirmohet kryeministër protesta para Parlamentit 12/14/2010 6 komente Shtypi mati i ri
A kemi anetare te PPU-se nga Kosova bre? 12/14/2010 2 komente sheme
Video mbi përshpejtimin hardware te Firefox 4 Beta 12/14/2010 1 komente admin
Kosova që ka harruar luftën 12/14/2010 sol-nocturnus
Mc Donalds ne Iran quhet Mr Mahmoud 12/14/2010 admin
Pa çensurë - 4 12/15/2010 303 komente Anonim
Që sot, udhëtojmë pa viza 12/15/2010 84 komente Kryesore Blendi Salaj
Erjon Veliaj vs Albin Kurti. Ku ndryshojnë? 12/15/2010 38 komente Renato Hysenllari
Kumtesë për opinionin shoqëror 12/15/2010 27 komente Grup profesoresh alisat
Përshëndetje për të rinjtë progresistë 12/15/2010 17 komente Shtypi Anonim
C'lidhje ka politekniku i tiranes me tunelin? 12/15/2010 8 komente dj_cherry
Logjika kritike e Kantit dhe molla jeshile: ku ndryshojne? 12/15/2010 7 komente sol-nocturnus
Rritja e çmimit të karburantit arrin rekordin e këtij viti 12/15/2010 3 komente Shtypi kaposhi
Reuters: Thaçi nuk bën koalicion me Vetëvendosjen 12/15/2010 3 komente Shtypi mati i ri
Todtnauberg 2 12/15/2010 2 komente admin
Çështje detaji 12/15/2010 1 komente alisat
Kur ti flije 12/15/2010 admin
Vallëzues, Klube, Fëmijë e Kafshë 12/15/2010 desaparacidos
Personalizoni faqen e profilit te Facebook sipas trendit te ri 12/15/2010 eklipsi
Triumfi i Fundit i Shefes Sime 12/15/2010 admin
Gjë e gjëza (Kërpurdha) 12/15/2010 Adangeanaeplykoh
Gjë e gjëza (Kërpurdha) 12/15/2010 Adangeanaeplykoh
Nga e para së prapthi 12/15/2010 admin
Gegnishtja demokratike kërkon liri fjale 12/16/2010 65 komente Mos Humbisni Kolec Çefa village-bey
Gjuhëtarët kundër shkrimtarëve 12/16/2010 64 komente Primo SHLLAKU village-bey
Hapen kutitë! Asnjë manipulim në Shkodër! 12/16/2010 54 komente Shtypi hunter
Eqrem Çabej dhe lehtësimi i shqipes së shkruar 12/16/2010 44 komente Mos Humbisni Ardian Klosi Monda
Zuckerberg personaliteti i vitit për Revistën Time 12/16/2010 44 komente Bota Monda
Ç’dhuratë do të dëshironit me rastin e Krishtlindjeve? 12/16/2010 42 komente Dionsyus
Kam nje pyetje ne lidhje me nje detyre shkolle... 12/16/2010 42 komente twintip
TiranART 2010 12/16/2010 26 komente Ana H Ana H
"Pema e jetës" dhe dashuria 12/16/2010 25 komente xhibi
"Pjesë e kujtesës kolektive të Evropës "- Gjashtë vende të BE-së kërkojnë të ndalohet mohimi i krimeve komuniste 12/16/2010 23 komente Shtypi Dimitrova/ Andreev/ Schwartz/ Cama village-bey
Letra e fundit e djaloshit Verter 12/16/2010 10 komente sol-nocturnus
Bullgarisë i dalin gjysma e ambasadorëve ish- spiunë të komunizmit 12/16/2010 7 komente Shtypi odin m
Ajo që s'dimë 12/16/2010 6 komente admin
Euristike 12/16/2010 5 komente Anonim
The Economist: Shqipëria hapa mbrapa në demokraci. Berisha: Demokracia është si tango, dy hapa para, tre hapa prapa 12/16/2010 4 komente admin
Një histori e dy rregjistrimeve 12/16/2010 3 komente Mos Humbisni Klaudija Lutovska Monda
Blu 12/16/2010 1 komente desaparacidos
përtej fjalëve 12/16/2010 desaparacidos
Konferenca Shkencore: Shqipja në etapën e sotme 12/17/2010 105 komente Mos Humbisni Monda
Duaje emrin tënd (Artikulli në frengjisht) 12/17/2010 74 komente Politikë Silvia Cattori Lizandër Saraçi
Arrestohen aktivistë të Vetëvendosje, e quajnë Thaçin hajn 12/17/2010 42 komente Shtypi ProudKosovar
Gjykata e Tiranës shpall të pafajshëm Rezart Taçin 12/17/2010 24 komente Shtypi Ndonjehere
Flamuri shqiptar ne Kilimanjaro (5985m) 12/17/2010 16 komente Sport Florian Hackaj floriflori
E(hhh)nergjia 2010 12/17/2010 15 komente swed1 swed1
Tirana gdhihet me reshje dëbore 12/17/2010 13 komente Shtypi xhibi
Kryeministri Blue Bull 12/17/2010 6 komente Shtypi Andrea Stefani romak
Hagë, Thaci pritet të takojë Haradinajn 12/17/2010 2 komente Shtypi mati i ri
Arrestohet pronari i "Starairways" 12/17/2010 1 komente Shtypi Genc Kondi alisat
Ekuinoks peshoreje 12/17/2010 1 komente admin
Zen 12/17/2010 1 komente admin
Meditime 12/17/2010 desaparacidos
Gjë e gjëza (Rruga) 12/17/2010 Adangeanaeplykoh
Gjë e gjëza (Rruga) 12/17/2010 Adangeanaeplykoh
Një vëzhgim mbi grafikën në Shqipëri 12/18/2010 103 komente Olsib olsib
Ej, mund te ishte edhe tre binjake por ... 12/17/2010 79 komente Selfmaderadio
Ligji i ri, do ndalohen shamitë e kryqi në shkollat publike 12/18/2010 53 komente Shtypi Zirina Llambro xhibi
Si të bëhem francez(e) në disa hapa të thjeshtë? 12/18/2010 47 komente jérusalem
Një 'sqarim' mbi termat e vizave 12/18/2010 35 komente Shtypi ARJAN MYFTARI Alpac
Manjani kalon tek LSI, ku po shkon PS? 12/18/2010 24 komente Cen Cen Durim-madhi
Raporti i "The Economist", Shqipëria hapa prapa në demokraci 12/18/2010 5 komente Shtypi The ECONOMIST kaposhi
Fiqiri Luli, fitues i 'Albanians Got Talent' 12/18/2010 1 komente Shtypi mati i ri
Reklama që nuk i pëlqen Berluskonit 12/18/2010 1 komente admin
Të fundit në Europë edhe për arsimin 12/18/2010 1 komente admin
OECD: Shqiptarët të fundit në Europë për arsim. Urdhër i kryeministrit: Të testohen të gjithë nxënësit 12/18/2010 admin
OECD: Shqiptarët të fundit në Europë për arsim. Urdhër i kryeministrit: Të testohen të gjithë nxënësit 12/18/2010 admin
OECD: Shqiptarët të fundit në Europë për arsim. Urdhër i kryeministrit: Të testohen të gjithë nxënësit 12/18/2010 admin
Dik Marti dhe
 shpifjet që 
burojnë nga ne? 12/19/2010 61 komente Opinion Fatos Baxhaku Beluli
Sarandë, nis “referendumi” në mbështetje të Janullatosit 12/19/2010 36 komente Shtypi Pa autor xhibi
Pesë librat më të shitur 2010 te Shtëpia e Librit 12/19/2010 15 komente Ndonjehere
Kosova meriton më tepër 12/18/2010 12 komente Mos Humbisni Daniel Korski Liqeni
Itali, vdes Blerina nëna heroinë, shpëtoi 3 fëmijët nga zjarri 12/19/2010 6 komente Shtypi mati i ri
Informacione të SAKTA zyrtare për udhëtimin në zonën Shengen? 12/19/2010 4 komente Ravintsara_
Era 12/19/2010 desaparacidos
Bestseller 12/20/2010 27 komente Thënie tropizma alisat
Një vit në foto 12/20/2010 25 komente tropizma alisat
Lulezim Basha ka hapur dosjen dhe ka qene ne hetimin e “Shtepise se Verdhe” ne Burrel 12/20/2010 24 komente Le Temps guri i themelit
A i di Meta punët e veta?! 12/20/2010 22 komente Shtypi Indeks Online ProudKosovar
Projekti i xhamisë së re, Rama: Trekëndëshi i bashkëjetesës, i plotë 12/20/2010 22 komente Shtypi Pa autor alisat
Kujt i hyn ne pune BE-ja? 12/20/2010 21 komente desaparacidos
Rrëfenjë ndoshta me hekur dhe alumin në fund për ravintsarën (përralla e parë : ) ) 12/20/2010 15 komente Anonim
Eksperti i OKB: Lul Basha ishte përkthyesi im në "shtëpinë e verdhë". Basha: Jose është ngatërruar. Ministria ime i është dukur 12/20/2010 4 komente admin
a e di njeri me saktesi se çfare duhet qe te kalosh individualisht ,per pushime te te afermit ne Turqi? 12/20/2010 2 komente xhimbo
Ulja e temperaturave nxit përfaqësuesit e MASH të lehtësojnë “dhimbjet” e nxënësve dhe mësuesve 12/20/2010 2 komente Shtypi Shpresa Mezini alisat
Tash 12/20/2010 1 komente admin
Eksperti i OKB: Lul Basha ishte përkthyesi im në "shtëpinë e verdhë". Basha: Jose është ngatërruar. Ministria ime i është dukur si shtëpi e verdhë 12/20/2010 admin
Eksperti i OKB: Lul Basha ishte përkthyesi im në "shtëpinë e verdhë". Basha: Jose është ngatërruar. Ministria ime i është dukur si shtëpi e verdhë 12/20/2010 admin
Dora orientale 12/20/2010 Elsa Demo alisat
Shengen, Franca e Gjermania bllokojnë Rumaninë e Bullgarinë 12/21/2010 35 komente Shtypi Art Changed the World
Shënime për një enciklopedi të muzikës shqiptare nga 9 - Zero ne 2 - Zero 12/21/2010 30 komente Darien Levani desaparacidos
Evropa: Plani i Ri 12/21/2010 24 komente Shtypi Kristida
Shkodër, historia që po zhbëhet 12/21/2010 23 komente Shtypi Anonim
parazit??? 12/21/2010 22 komente klesidra asperger
Zeitung dhe përralla shqiptare albanologjike 12/21/2010 18 komente sol-nocturnus
Meta-Peshku 2010 12/21/2010 18 komente Peshku pa uje alisat
Gruaja më e bukur e qytetit 12/21/2010 11 komente desaparacidos
Koha për të vendosur 12/21/2010 9 komente Paulo Coehlo Ravintsara_
Denoni perkthyesin ne shqip te Facebook 12/21/2010 6 komente admin
TIA akuzon AKEP për favorizim të kompanive të telefonisë celulare 12/21/2010 5 komente Shtypi Ornela Manjani eko
Dy tre gjëra për muzikën shqiptare 12/21/2010 desaparacidos
ILDKP-OSBE, media apo OJF-q 12/21/2010 Shtypi Brahim Shima Bracja
Pse refuzohet raporti i Dik Martit 12/22/2010 118 komente Opinion sheme
Më në fund, bomba i shpërtheu Shqipërisë në fytyrë 12/21/2010 58 komente Altin Raxhimi alisat
Ca me duhet per ne France 12/22/2010 43 komente L-M
Ku ndryshojnë ëndrrat e vajzave nga Tirana me ato të periferisë 12/22/2010 43 komente gre_wireless
Cfare ideje keni mbi krijimin e Tokes dhe prejardhjen e njeriut ne te? 12/22/2010 35 komente losttext
Simptomë 12/22/2010 21 komente Thënie Permetari alisat
Rihapet kinema “Agimi” 12/22/2010 19 komente Shtypi Pa autor alisat
“Tan Lepri”, njeriu kyç i shtabit elektoral të Thaçit 12/22/2010 16 komente Shtypi kaposhi
Kënga e fundit e Marko Boçarit 12/22/2010 13 komente Faik Ballanca finisterre
Gjykata e Kosovës, fletëthirrje Vokshit 12/22/2010 10 komente Shtypi Bush
Përmbyllje vjetore nga redaksionistat e sportit të gazetës tuaj lokale 12/22/2010 9 komente Një anëtar i Celulës Bazë Anonim
Nga terri territ 12/22/2010 8 komente admin
Në kufinjtë e poshtërimit dhe lojës me zjarrin 12/22/2010 5 komente Shtypi Prec Zogaj romak
Shansi i humbur i Lulëzim Bashës 12/22/2010 5 komente Shtypi, Opinion romak
Ishulli Ruzvelt - 1 12/22/2010 5 komente Anonim
Më në fund, bomba i shpërtheu Shqipërisë në fytyrë 12/22/2010 4 komente PF
Arti vetmitar i Abdurrahim Buzës 12/22/2010 3 komente Jorida Pasku alisat
Disa kontradikta në Projektligjin për Arsimin Parauniversitar 12/22/2010 2 komente Shtypi Fabian Zhilla Fatih
Ujëvarë 12/22/2010 1 komente admin
Qeveria hedh poshtë akuzat e Priftit për ministrin Ruli. Të mos mbështesësh biznesin është antishqiptare 12/22/2010 admin
Cfare thote kusia? 12/22/2010 Adangeanaeplykoh
Qeveria hedh poshtë akuzat e Priftit për ministrin Ruli. Të mos mbështesësh biznesin është antishqiptare 12/22/2010 admin
Qeveria hedh poshtë akuzat e Priftit për ministrin Ruli. Të mos mbështesësh biznesin është antishqiptare 12/22/2010 admin
Gjykata e Prizrenit i jep Albana Vokshit titullin “Deputete e Nderueme” 12/22/2010 admin
Gjykata e Prizrenit i jep Albana Vokshit titullin “Deputete e Nderueme” 12/22/2010 admin
Gjykata e Prizrenit i jep Albana Vokshit titullin “Deputete e Nderueme” 12/22/2010 admin
Cfare thote kusia? 12/22/2010 Adangeanaeplykoh
‘Avatar’ aktivizmi 12/22/2010 sol-nocturnus
A do të flasë më Saliu për bllokqenë? 12/23/2010 143 komente Mustafa Nano alidemsi
Histerizmi i trafikut 12/23/2010 54 komente Mos Humbisni Edlira Gjoni alisat
Cilet jane restorantet me te mira ne Tirane/Shqiperi? 12/23/2010 47 komente eko
Bllokmenët 12/23/2010 45 komente Shtypi, 24 karat Anonim
Rozana: Gjatë sherrit me Rezin, ruajta gjoksin 12/23/2010 40 komente Shtypi GSH/BalkanWeb swed1
Shkup, digjet flamuri shqiptar 12/23/2010 31 komente Shtypi zotrules
Kadriovski: CD-ja me akuza dhe vizita ime sekrete në Tiranë 12/23/2010 22 komente Shtypi Thimi Samarxhiu Adriatik Hoxha
Paradoksi i Bibliotekës Kombëtare 12/23/2010 17 komente desaparacidos
Me çelës të ndryshueshëm 12/23/2010 17 komente admin
Në minutën e fundit 12/23/2010 6 komente Shtypi Jorida Pasku alisat
Kongresi në SHBA aprovon traktat të ri armësh 12/23/2010 3 komente Shtypi, Bota admin
Letër vetes 12/23/2010 1 komente admin
Njëqind vjet vetmi 12/23/2010 desaparacidos
Dj Saliu do të nxjerrë në treg albumin e tij më të ri “Cadriovsky” 12/23/2010 admin
Dj Saliu do të nxjerrë në treg albumin e tij më të ri “Cadriovsky” 12/23/2010 admin
Dj Saliu do të nxjerrë në treg albumin e tij më të ri “Cadriovsky” 12/23/2010 admin
Reklama shperthyese e The Sun 12/23/2010 admin
Koncert Variete per VitiRiun 12/23/2010 56 komente PF
Gëzuar Krishtlindjen 2010 12/24/2010 41 komente Kryesore admin
Revista "Ylli", Dhjetor 1968, në pdf 12/24/2010 41 komente olsib
cfare eshte krishtlindja per ty? 12/24/2010 21 komente zotrules
Ku janë provat? 12/24/2010 18 komente Shtypi Denis MacShane guri i themelit
Ditë adirondaku - 3 12/24/2010 13 komente Anonim
Viti më i tersët? 12/24/2010 6 komente finisterre
A mendoni se CD-ja qe ka marre Bracja do te publikohet ne ndonje TV? 12/24/2010 1 komente kaposhi
Çfarë ndodh kur bëjmë “zhveshjen” e produkteve?! 12/24/2010 1 komente admin
Ditë adirondaku - 2 12/24/2010 Anonim
Ditë adirondaku - 1 12/24/2010 Anonim
i embel, i dehur, shurdhues, i pavend 12/24/2010 desaparacidos
Mbi diskursin e deformimit të votës në Kosovë: rikthimi i simptomës 12/24/2010 pmusaraj
kur dor’e majtë e agimit përkëdhel qiellin 12/24/2010 sol-nocturnus
Mbi diskursin e deformimit të votës në Kosovë: rikthimi i simptomës 12/24/2010 pmusaraj
Kënga që po dëgjon tani? - 12 12/25/2010 312 komente olsib
Richard Caton Woodville dhe Shqipëria në fund të shekullit të XIX 12/25/2010 42 komente village-bey village-bey
Si i gjykoni ju ushtarakët, gjatë dhe pas diktaturës? 12/25/2010 29 komente alidemsi
Universiteti i Vlorës 2010: Midis pushtetit dhe idealeve 12/25/2010 13 komente Iris alisat
Ekspozita, fjalët e pathëna gjatë diktaturës 12/25/2010 12 komente Shtypi, Kulturë Alma Mile xhibi
MJAFT: Deputetët dhe ministrat më të pasur 12/25/2010 10 komente Shtypi Beluli
Sa eshte e vertet se socialistet duan pushtetin per tu pasuruar me shume ????? 12/25/2010 10 komente lumidrin
Vlorë, Albert Qarri rektor i ri i Universitetit "Ismail Qemali" 12/25/2010 9 komente Shtypi gre_wireless
Gjukanoviç, fundi i mbretërimit 20-vjeçar në politikën e Malit të Zi 12/25/2010 9 komente Shtypi Ruben Avxhiu Ruben-Avxhiu
Akuzat e Marty, të pasakta 12/25/2010 7 komente Shtypi alidemsi
Fituesit dhe humbësit e zgjedhjeve në Kosovë 12/25/2010 3 komente sol-nocturnus
Publikohen foto të Berishës me djalin e diktatorit. Këshilli i Ministrave.org rrëfen përpjekjet e kryeministrit për të sjellë de 12/25/2010 3 komente admin
Aperitif për negociatat Prishtinë-Beograd 12/25/2010 2 komente sol-nocturnus
Simpozium për dixhitalizimin e prozës e poezisë popullore 12/25/2010 1 komente Shtypi xhibi
Eshte e vertete ? 12/25/2010 1 komente Pjer Thomas
Ka faj gazeta per reklamat mashtruese? 12/25/2010 1 komente admin
Lexoni wsj pa patur nevoje te paguani 12/25/2010 1 komente eklipsi
Gëzuar Vitin e Ri 2011! 12/25/2010 Adangeanaeplykoh
Publikohen foto të Berishës me djalin e diktatorit. Këshilli i Ministrave.org rrëfen përpjekjet e kryeministrit për të sjellë demokracinë që në 1980 12/25/2010 admin
Gëzuar Vitin e Ri 2011! 12/25/2010 Adangeanaeplykoh
Publikohen foto të Berishës me djalin e diktatorit. Këshilli i Ministrave.org rrëfen përpjekjet e kryeministrit për të sjellë demokracinë që në 1980 12/25/2010 admin
NATO na “kushton” 100 milionë në vit 12/26/2010 41 komente Shtypi Darina Tanushi alisat
Festivali i 49-të i RTSH-së: Aurela Gaçe, Besa Kokëdhima dhe Alban Skënderaj, tre emrat më të njohur 12/26/2010 22 komente Shtypi mati i ri
Eshtrat e një mbreti dhe historitë paralele 12/26/2010 11 komente Falma Fshazi alisat
Krishtlindje 12/26/2010 11 komente Anonim
Sa u kushton dërgimi i parave shqiptarëve 12/26/2010 9 komente Shtypi, Biznes Genc Kondi gre_wireless
Mineralet: S'ka dritë në fund të tunelit 12/26/2010 6 komente Mos Humbisni Ervin Qafmolla Monda
Caput mundi 12/26/2010 3 komente Anonim
Nana- Zoja e bekueme 12/26/2010 1 komente desaparacidos
Arti dhe Ideologjia: Teoria Estetike, Filozofia e Artit dhe Sociomuzikologjia Kritike e Theodor W. Adornos 12/26/2010 1 komente sol-nocturnus
Sintel – Blender, Linux dhe kinematografi 12/26/2010 admin
A mund ta ndihmoje Albania Belgjiken? 12/26/2010 Pjer Thomas
Shqiptarët me koeficientin më të lartë të inteligjencës 12/27/2010 81 komente Shtypi freeradio
Pëlhura e laicitetit 12/27/2010 45 komente Besnik Sinani alisat
Një vit plot shkencë 12/27/2010 24 komente alisat
top gear ne shqiperi? 12/27/2010 22 komente LEFTY
Rregullorja (per administraten publike), jo shkarkim të filmave porno nga interneti 12/27/2010 20 komente Shtypi, Njoftime gre_wireless
“Greqia, prona të paqena minoritarëve” 12/27/2010 17 komente Shtypi Erald Kapri xhibi
Shqiptarët, rekordmenë të çmimeve 12/27/2010 11 komente Shtypi, Mos Humbisni Shpresa Mezini xhibi
Laiciteti i shkollës – parakusht për bashkëjetesën fetare 12/27/2010 9 komente Artan Fuga alisat
Edvin Rama feston me fëmijët në nevojë. Këshilli: Në Shqipëri nuk ka as fëmijë e as prindër nevojtarë 12/27/2010 7 komente admin
Berisha: Refuzova 3 klerikë grekë, bëra kompromis për Janullatosin 12/27/2010 6 komente Shtypi, Feja gre_wireless
Feja në Amerikë: Studimet e fundit flasin për përçarje të popullatës 12/27/2010 5 komente Shtypi Xherom Sokolovski xhibi
Raporti Marty: koment politik 12/27/2010 4 komente sol-nocturnus
Ç’të bëjmë pas zgjedhjeve? 12/27/2010 3 komente sol-nocturnus
Agimi, modë e re për kinemanë e vjetër 12/27/2010 3 komente Shtypi Jorida Pasku xhibi
Mëndimtari 12/27/2010 2 komente desaparacidos
Edvin Rama feston me fëmijët në nevojë. Këshilli: Në Shqipëri nuk ka as fëmijë e as prindër nevojtarë 12/27/2010 admin
10 kurthe që mundohen t’ju bëjnë pishman para se të filloni me biznes 12/27/2010 admin
Edvin Rama feston me fëmijët në nevojë. Këshilli: Në Shqipëri nuk ka as fëmijë e as prindër nevojtarë 12/27/2010 admin
Ferri biblik. 12/27/2010 xixa
Ore na thoni noi gjo te re per gatim per Vitin e ri.. 12/28/2010 182 komente alidemsi
Itali, dënohet për mashtrim, avokatja e tragjedisë së Otrantos 12/28/2010 24 komente Shtypi gre_wireless
Emigrantët nuk investojnë, bien shitjet e banesave 12/28/2010 14 komente Shtypi gre_wireless
Humbja nga kreditë e këqija 12/28/2010 6 komente Shtypi gre_wireless
Disa qasje kundrejt projekt-ligjit për arsimin parauniversitar 12/28/2010 5 komente Opinion Redi Shehu inspiration
Shqipëria, tranzit mbetjesh radioaktive 12/28/2010 4 komente Shtypi Art Changed the World
Kushtetuta e Përzierë dhe Monarkia 12/28/2010 3 komente Politikë Phillip Blond village-bey
Gezuar vitin e ri 2011 nga Yummania ;) 12/28/2010 enka
I sigurt qe do te behesh gazetar? [VIDEO] 12/28/2010 admin
Vrull 12/28/2010 admin
Gezuar vitin e ri 2011 nga Yummania ;) 12/28/2010 enka
Gezuar vitin e ri 2011 nga Yummania ;) 12/28/2010 enka
Kohë për të vrarë 12/28/2010 desaparacidos
Serbia: Sali Berisha furnizoi me armë UÇK 12/29/2010 99 komente Shtypi mati i ri
Ca bohet me Wikileaks-in, ku jane ato sekretet qe do trondisnin boten? 12/29/2010 26 komente sheme
Lavd i largësisë 12/29/2010 18 komente admin
Padronët e dhunshëm të Bulqizës 12/29/2010 17 komente Marin Mema ervinii
Librat që kemi hapur 12/29/2010 11 komente Miq alisat
Kryeministri Berisha qorton prokurorinë: Nuk po hetohet asnjë zyrtar i lartë. Të fillohet me ata që janë të lartë mbi 2 metra 12/29/2010 9 komente admin
Këngë mbrëmësore - poezi nga Georg Trakl 12/29/2010 9 komente Anonim
Pullat fiskale dixhitale, një tjetër koncesion abuziv? 12/29/2010 8 komente Shtypi Oltion Rrumbullaku OltionR
Këngë mbrëmjeje 12/29/2010 5 komente admin
Një natë përplot me yje 12/28/2010 4 komente Me Giulio Einaudi finisterre
Grupimi Qytetar: Shqipëria, jo tranzit i mbetjeve radioaktive. Qeveria lancon nismën “Me Mbetje të Pastra” 12/29/2010 1 komente admin
Izabel bore 12/29/2010 1 komente admin
Manush Peshkëpia ose Portret artisti në mungesë 12/29/2010 1 komente Letërsi Agron Tufa village-bey
Kryeministri Berisha qorton prokurorinë: Nuk po hetohet asnjë zyrtar i lartë. Të fillohet me ata që janë të lartë mbi 2 metra 12/29/2010 admin
Grupimi Qytetar: Shqipëria, jo tranzit i mbetjeve radioaktive. Qeveria lancon nismën “Me Mbetje të Pastra” 12/29/2010 admin
2011 calendar ;) 12/29/2010 enka
Kryeministri Berisha qorton prokurorinë: Nuk po hetohet asnjë zyrtar i lartë. Të fillohet me ata që janë të lartë mbi 2 metra 12/29/2010 admin
Më të lexuarit… ( jo detyrimisht më të mirët ) 12/29/2010 desaparacidos
Grupimi Qytetar: Shqipëria, jo tranzit i mbetjeve radioaktive. Qeveria lancon nismën “Me Mbetje të Pastra” 12/29/2010 admin
KQZ: Kutitë do hapen, fletët do digjen 12/30/2010 122 komente Shtypi I Pakapshem
O Zot, paskam ardhur në mesjetë 12/30/2010 81 komente Histori Auron Tare aurontare
Ferri biblik dhe ferri kuranik: një përqasje 12/29/2010 72 komente xixa xixa
Si ju duket performanca e Amb te Shqiperise ne Londer? 12/30/2010 42 komente Safir Arnaut
Shija e keqe per festa (apo oreksi universal për lightkultur-ë) 12/30/2010 26 komente sol-nocturnus
Gjeopolitika e negociatave të paralajmëruara 12/30/2010 14 komente Albin Kurti Sofi
Shqiptarët prej 1 janarit pa viza në Kroaci 12/30/2010 12 komente Shtypi BalkanWeb Solidarnosc
Me sugjeroni palestra/qendra fitnesi ne Tirane 12/30/2010 10 komente eko
2010 i merr jetën 106 gazetarëve 12/30/2010 7 komente Shtypi Pa autor alisat
Sistemi i arsimit në Shqipëri në skaner të Bankës Botërore 12/30/2010 6 komente Shtypi Ani Ruci artian
Dhurata nga Shqiperia 12/30/2010 6 komente eko
Lasgush Poradecit 12/30/2010 5 komente Letërsi Ardian Christian-Kyçyku Anonim
Në vigjilje të Vitit të Ri 12/30/2010 3 komente Zyhdi Morava Av
Të varfërit kursejnë qeverinë 12/30/2010 2 komente Shtypi gre_wireless
Argumentum e silentio 12/30/2010 2 komente admin
Close your eyes and listen.... 12/30/2010 1 komente alisat
Pema e Vitit të Ri 12/30/2010 alisat
Close your eyes and listen.... 12/30/2010 alisat
Psalm 12/30/2010 admin
Peshku uron Peshkun 12/31/2010 70 komente Pa Kategori Peshku pa uje Anonim
Tërhiqet Vokshi: Ramën e akuzova në bazë thashethemi 12/31/2010 16 komente Shtypi Klodiana Lala gre_wireless
Shpresë e dashuri 12/31/2010 15 komente Anonim
Fugë e vdekjes 12/31/2010 6 komente admin
Puthje VitiRiste 12/31/2010 5 komente xhibi
Ekonomia 2011 12/31/2010 5 komente Shtypi gre_wireless
Ndanë gjolit 12/31/2010 3 komente admin
Këngë visesh të perëndimit 12/31/2010 3 komente admin
Gëzuar 2011 12/31/2010 2 komente desaparacidos
“Nesër e ke pushim, hë?” 12/31/2010 1 komente Amik Kasoruho finisterre
Urime Viti i Ri 2011 12/31/2010 admin
Pusulla për një të panjohur 12/31/2010 admin
Dëgjova të thuhej 12/31/2010 admin