Postimet e muajit Shkurt 2010

Seksioni Autori Postuar nga
Shteti shqiptar, ky aksident historik 2/1/2010 127 komente Politikë, Histori Elidor Mëhilli pmusaraj
Një shaka gjermane me qendrën e Korçës?! 2/1/2010 20 komente Sociale Ilir Voci pedro
Malinconia della sera 2/1/2010 15 komente Anonim
Sunday Breakfast 2/1/2010 9 komente blete
Duke ndertuar komunitet? 2/1/2010 2 komente Selfmaderadio
dy prelude nga rravina 2/1/2010 1 komente losttext
ATEISTI, SPECIE E RRALLË 2/1/2010 1 komente admin
Cila shoqëri civile? 2/1/2010 sol-nocturnus
Haiku 2/1/2010 alisat
Horizont 2/1/2010 Anonim
Gazetare qe bejne pallate dhe ndertues qe bejne gazeta 2/1/2010 admin
-me berber dhe me Kohë- 2/1/2010 losttext
Haiku 2/1/2010 admin
Pas rrëzimit të ligjit, selia blu sulmon Kushtetuesen: Janë të implikuar në krimet e komunizmit 2/2/2010 64 komente Politikë, Ligj ZenZen
Si te lexojme? Mbi librat, autorët dhe veten si lexues 2/2/2010 35 komente Blendi Salaj
T‘fala Sandrit 2/2/2010 31 komente Shtypi Eno Bozdo Anonim
Pse po kalon ne heshtje problemi me universitetet private? 2/2/2010 18 komente Anonim
Meta: Ekstremistë përpiqen të helmojnë marrëdhëniet shqiptaro-greke 2/2/2010 18 komente Shtypi Erald Kapri Blendi Salaj
Edi Rama dhe komuniteti 2/2/2010 15 komente alisat
Fenomeni LOST (Te Humbur) 2/2/2010 14 komente desaparacidos
ÇMIM PËR “SHQIPEN TOTALITARE” 2/2/2010 7 komente admin
Çmimet kombëtare të letërsisë dhe disa deklarata zyrtare 2/2/2010 5 komente Shtypi, Letërsi Elsa Demo ZenZen
Dhe mos shikoni Kisha e Xhamija? 2/2/2010 3 komente Skerdi
Kinezet kopjojne BACIN 2/1/2010 3 komente admin
Kapitalizmi, një histori dashurie !! 2/2/2010 2 komente sol-nocturnus
Precedenti “Basha”, 200 kërkesa në gjykatë 2/2/2010 1 komente Shtypi, Ligj Blendi Salaj
Qeveria nxjerr ne treg emetimin “SAL” 2/2/2010 admin
Absolutisht imperializëm 2/2/2010 sol-nocturnus
Birrë apo verë? 2/3/2010 123 komente Kulturë pmusaraj
Mark Marku jep cmimet kombetare per Letersine?? 2/3/2010 36 komente Anonim
Nesër vërtet do të jetë vonë 2/3/2010 33 komente Shtypi Rudina Seseri alisat
Charmar Pharmacy 2/3/2010 19 komente Anonim
Boll se e Qelbe 2/3/2010 15 komente vlonjati
35 zv/ministrat e koalicionit 2/3/2010 11 komente Shtypi Aristir Lumezi ZenZen
Anija ime 2/3/2010 5 komente Anonim
SHKOLLAT E PARTIVE 2/3/2010 4 komente admin
Violinistja 2/3/2010 3 komente desaparacidos
Strategjia 2/3/2010 sol-nocturnus
Domethënia e Sarkozy-së 2/2/2010 sol-nocturnus
Kënga që po dëgjon tani? - 4 2/4/2010 374 komente olsib
Receta 2/4/2010 202 komente flo
Toyota 2/4/2010 74 komente Lira
Armiku i gabuar 2/4/2010 47 komente Shtypi Artan Lame Anonim
Fjalën e ka Kushtetuta 2/4/2010 44 komente Edlira Gjoni alisat
dini gje cfare pjesesh teatrale shfaqen ne TR kete fundjave? 2/4/2010 43 komente tropizma
Mes kllapash 2/4/2010 14 komente Letërsi Roberto Bolaño finisterre
Eksportet, Shqiperia “tradheton” Italine e Greqine 2/4/2010 14 komente Shtypi olsib
Prifti apel bankave: Kreditoni koncensionarët e HEC-eve 2/4/2010 9 komente Shtypi Anonim
Metafizikë e sferave 2/4/2010 6 komente Opinion xixa
A duhet te zevendesohen mandatet e PS-se? 2/4/2010 6 komente xhibi
Fjala « komunizëm » : plagët e saj dhe mbarsja eksplozive 2/4/2010 4 komente sol-nocturnus
Domethënia e Sarkozy-së (pjesa e dytë) 2/4/2010 sol-nocturnus
Metafizikë e sferave 2/4/2010 xixa
Regjistrimi dhe dhjetë legjenda urbane 2/4/2010 59 komente Kryesore, Politikë Genc Pollo alisat
Të duket vetja i/e fortë? 2/5/2010 49 komente Bota, Argëtim, Foto e ditës Turing
Ballkano-egjiptianet duhet te thone fjalen e tyre 2/5/2010 30 komente Shtypi Behar Sadiku village-bey
Ne formen e pyetjes 2/5/2010 11 komente Anonim
Iraku hedh ne gjyq Shtetet e Bashkuara dhe Angline 2/5/2010 8 komente Bota Monda
EFEKTI ÇEKIÇ 2/5/2010 7 komente admin
Pas rënies së murit të Shengenit 2/5/2010 5 komente admin
Berisha : E gjithë bota le ta marrë vesh, se Gjykata nuk më ka kap me dorë në presh 2/5/2010 3 komente admin
Si shkruhet “xh”-ja anglisht?!! 2/5/2010 1 komente admin
Librat & autorët më të shitur për vitin 2009 2/5/2010 Ndonjehere
Psycho dhe Psycho 2/5/2010 sol-nocturnus
Disa statistika 2/5/2010 desaparacidos
Shkupi 2014. Ja si shpërlahet truri i popullit! 2/5/2010 admin
Kundër ligjit 2/5/2010 sol-nocturnus
Si e perkthejme shqip fjalen "vicarious" ? 2/6/2010 29 komente mrroklla
Swoboda: Nëse një shtet s'i zgjidh vetë problemet, s'është i pjekur për në BE 2/6/2010 27 komente Shtypi Deutsche Welle alisat
Ndihme! - Problem me VW Golf 1.6-SR (Benzine) 2/6/2010 22 komente Anonim
“Otello” i Blushit, një leksion tolerance 2/5/2010 9 komente Letërsi Mirela Kumbaro alisat
Big bradher Ëllbenja, mejd in Ëllbenja 2/6/2010 8 komente desaparacidos
85-vjeçarja konsiderohej si “pasuri kombëtare” e një zone të Indisë 2/5/2010 6 komente alisat
Zamputti një shekull 2/6/2010 1 komente Shtypi Elsa Demo alisat
Qeveria shqiptare shpall nismën e dhurimit me dëshirë vullnetare në vlera monetare 2/6/2010 admin
SHKOLLAT E PARTIVE (II) 2/6/2010 admin
Dorëzimi pa kushte i Edi Ramës 2/7/2010 32 komente Shtypi Armand Maho nardi
Idiotësitë e Ministrit të (Ç)Kulturës 2/7/2010 32 komente Shtypi, Kulturë Eljan Tanini Anonim
U hodh shorti për eliminatoret e Euro 2012 2/7/2010 19 komente Sport Blendi Salaj
Investimet kriminale në Shqipëri do sekuestrohen 2/7/2010 19 komente Shtypi Sokol Çobo alisat
Pse kemi frikë nga regjistrimi 2/7/2010 19 komente alisat
Udhëtim në tokën e askujt 2/7/2010 9 komente sol-nocturnus
Saharaja 2/7/2010 7 komente desaparacidos
Kosova në “betejën e gjuhëve” 2/6/2010 2 komente sol-nocturnus
Ushtaret, 98% te prekur nga hepatiti A 2/7/2010 2 komente Shtypi Sonila Isaku Ndonjehere
Nënshtetësia, Italia vendos sistem pikësh. Greqia shton kërkesat 2/7/2010 1 komente Shtypi alisat
Narcisi ne pasqyren e vet 2/7/2010 1 komente Domenique Eolton alisat
Foto e rralle: Nentor 1927, inaugurimi i Gazeta Shqiptare 2/7/2010 admin
Nëse do të shkosh në Tropojë 2/8/2010 58 komente sol-nocturnus
Kriza greke dhe implikimet e saj 2/8/2010 46 komente Shtypi, Bota, Ekonomi pjeshka.com
Zbulohen eshtrat e 13 personave në Dajt, ishin pushkatuar 2/8/2010 45 komente Shtypi mati i ri
New Orleans Saints fitojnë Superbowl-in 2/8/2010 20 komente Bota, Sport, Foto e ditës Blendi Salaj
Ca statistika boterore 2/8/2010 19 komente losttext
Perkthim nga gjermanishtja ne italisht 2/8/2010 8 komente Selfmaderadio
Kur Politika i fshihet Logjikës 2/8/2010 7 komente sol-nocturnus
Opozita fiton ne Ukraine 2/8/2010 4 komente gjembi
LUSTRACION DHE MËDYSHJE 2/8/2010 3 komente admin
Shkrimtari i Ri Shqiptar, ose “Shkelqimi Dhe Mjerimi I Nje Roman 2/8/2010 3 komente desaparacidos
Interpelanca e Ilir Metes ne parlament per ceshtjen e liberalizimit te vizave me BE 2/8/2010 2 komente Shtypi Ministria e Jashtme Safir Arnaut
Reklamimi ne Super Bowl dhe monitorimi i brendeve 2/8/2010 2 komente admin
Logot e Super Bowl. Nga I deri XLIV 2/8/2010 admin
Diçitura 59 2/9/2010 31 komente Diçitura Blendi Salaj
Përse duhet të bëhet regjistrimi etniko-fetar i popullsisë në Shqipëri? 2/9/2010 26 komente Shtypi Olsi Jazexhi Safir Arnaut
A e keni nenshkruar kete? Free Albin Kurti! 2/9/2010 14 komente jérusalem
Qesh se më keq do të bëhet 2/9/2010 10 komente sol-nocturnus
The Colonel by Carolyn Forche 2/9/2010 6 komente alisat
Pse po shteron fuqia edukative e familjes? 2/9/2010 6 komente Gëzim Tushi alisat
Dërgoni mesazhe dashurie me një libër 2/9/2010 1 komente Ndonjehere
Paratii: Ani cheapichýtei upépe! 2/9/2010 sol-nocturnus
Malli i atdheut 2/9/2010 desaparacidos
Nipi i Hysni Kapos heton varrin masiv 2/10/2010 92 komente Shtypi Beluli
A duhet të mbash përgjegjësi për veprat e familjarëve të tu? 2/10/2010 90 komente Blendi Salaj
Ku e ndalon kushteuta shikimin e permbajtjes se kutive? 2/10/2010 51 komente Pipth
Seksi, ngushëllim’ i mjerimit 2/10/2010 39 komente Anonim
Dosjet e Diktaturës, zbulohen dokumentet e torturave çnjerëzore 2/10/2010 38 komente Histori Admirina Peçi gjembi
sa paguhet ora e punes ne shqiperi? 2/10/2010 27 komente noshka
Patriotizmi shqiptar midis kozmopolitanizmit dhe provincializmit 2/10/2010 26 komente admin
C'eshte vdekja? A ju tremb? Cfare vjen mbas saj? 2/10/2010 17 komente Anonim
Qeveria i nxjerr të tëra në shitje 2/10/2010 10 komente Shtypi alisat
Eko-ndergjegjesimi ne ekstrem 2/10/2010 9 komente xhibi
Formula K. 2/10/2010 7 komente sol-nocturnus
Perla te humbura dhe te gjetura 2/10/2010 5 komente Selfmaderadio
Eksodi shqiptar 2/10/2010 4 komente Shtypi Naser Aliu alisat
Popullsia, zbulohet formulari i regjistrimit 2/10/2010 4 komente Shtypi Fatjona Mejdini alisat
Onagoga S3S 2/10/2010 3 komente losttext
7 pedagogë e sekserë, në pranga për korrupsion 2/10/2010 3 komente alisat
KE dhe SHBA: Ligji mbi SHISH, jemi të shqetësuar! 2/10/2010 3 komente Shtypi alisat
erdhi prap dimri 2/10/2010 2 komente Letërsi hekuran koka shkinaks
Sa per etikete! 2/10/2010 1 komente Safir Arnaut
Emergjenca e radhës 2/10/2010 1 komente Shtypi Blendi Kajsiu alisat
Nënshtetësia e emigrantëve 2/10/2010 alisat
Mediat dhe Politika: Të shkruarit e fjalimeve politike 2/10/2010 Shtypi Gëzim MEKULI mekuli
VARGONJTË E SOVRANIT 2/10/2010 admin
Diesel - The Official Be Stupid Philosophy ? 2/10/2010 hunter
Prokuroria në dilemë për hetimin, vajza e Liri Gegës: Kalvari 20-vjeçar për eshtrat e prindërve 2/10/2010 Shtypi Ferdinand Dervishi alisat
Nënshtetësia e emigrantëve 2/10/2010 alisat
2010 2/10/2010 desaparacidos
Metafizikë e harresës. 2/10/2010 xixa
Detyra e kujteses 2/11/2010 206 komente Histori Hurbinek Anonim
a ka komuniste shqiptar te penduar? 2/11/2010 120 komente shkinaks
A e duan të rinjtë Shqipërinë Natyrale?! 2/11/2010 32 komente Eljan Tanini tiranacalling
E keni pare kete? 2/11/2010 14 komente mrroklla
Perspektivat ndërkombëtare të çështjes çame 2/11/2010 6 komente Miranda Vickers alisat
The skill 2/11/2010 5 komente blete
Parkour? 2/11/2010 4 komente Selfmaderadio
E vërteta mbi lajmin e rrëshqitjes së dherave mbi rrugën e kombit 2/10/2010 3 komente admin
Memoriali i Nënë Terezës? Një sallë me muze brenda! 2/11/2010 2 komente Shtypi Jorida Pasku alisat
ÇAMËT E ADRIATIKUT 2/11/2010 admin
Domethënia e Sarkozy-së (pjesa e tretë) 2/11/2010 sol-nocturnus
A ka ardhur ne peshk ky dokument? 2/11/2010 Anonim
Sigurimi i Fatkeqësisë në Haiti 2/11/2010 sol-nocturnus
Tani mund t’i lexoni përshtypjet brenda faqes së librit! 2/11/2010 Ndonjehere
Reklame kreative ne luften kunder fushave te minuara 2/11/2010 admin
Vajzat e bukura edhe mund të trafikohen... 2/12/2010 56 komente Blendi Salaj
Fshati izraelit shkakton një luftë humusi 2/12/2010 33 komente Bota Blendi Salaj
Shume e kam dash nje ME FAL 2/12/2010 33 komente Thënie Blendi Salaj
Detyre shtepie: "Albania, il paese di fronte" 2/12/2010 30 komente Kryesore Bush
'Central bërthamor në Shqipëri?' 2/12/2010 22 komente Shtypi alisat
poezi 2/12/2010 14 komente desaparacidos
Nese femra do te ishte… 2/12/2010 13 komente admin
Dashuri dhe dantella 2/11/2010 13 komente Letërsi Virgjil Muçi Ushqim Social
A e keni pare kete? 2/12/2010 10 komente Anonim
Edhe kur kujtesa 2/12/2010 9 komente spiritus
-minutat- 2/12/2010 8 komente losttext
Perse gazetat tona jane te mbushura me budallaleqe? 2/12/2010 6 komente ani
Qeveritë shqiptare e dinin ekzistencën e varrit masiv 2/12/2010 6 komente Shtypi Gjergj Erebara Blendi Salaj
Negociimi i së panegociueshmes 2/12/2010 3 komente Shtypi Ermal Hasimja alisat
Kuvendi ‘pezullon’ ligjin për SHISH 2/12/2010 1 komente Shtypi Tedi Blushi alisat
MBI BOJKOTIN DHE TË TJERËT … 2/12/2010 sol-nocturnus
Berluskoni premton se do tja mbështesë Berishës luftën ndaj korrupsionit 2/12/2010 admin
Metafizikë e harresës 2/13/2010 33 komente xixa
Memelli kërcënohet me pistoletë 2/13/2010 3 komente Shtypi Bubi kaçurrel
Një postim emotiv… Ndoshta edhe jo… Nuk e di ç’do të rezultojë në fund… 2/13/2010 2 komente alisat
Liria rozë 2/13/2010 2 komente Anonim
Një postim emotiv… Ndoshta edhe jo… Nuk e di ç’do të rezultojë në fund… 2/13/2010 alisat
Ne ecnim drejt 2/13/2010 Shtypi Albin Kurti rexhax
NATYRA NË HISTORI 2/13/2010 admin
Si përkthehen kriteret e integrimit evropian në praktikë? 2/13/2010 sol-nocturnus
Ramiz Alia i përgjigjet Fatos Nanos: Në vitin 1991 m’u lut ta bëja Ministër të Jashtëm 2/14/2010 63 komente Shtypi Lorenc Vangjeli alisat
Në emër të vajzave të bukura 2/14/2010 54 komente alisat
Kol Nikolla: “1600 mësues hiqen nga puna për motive politike” 2/14/2010 23 komente Shtypi Ndonjehere
Formula 1 në gur 2/14/2010 12 komente Foto e ditës admin
Të flasësh për të majtën 2/14/2010 8 komente sol-nocturnus
Vali & Tini 2/14/2010 5 komente Shtypi Edmond Tupja alisat
Kriza, Papandreu kritikon Bashkimin Europian 2/14/2010 3 komente Shtypi Beluli
top 5 love songs 2/13/2010 3 komente desaparacidos
A9 2/14/2010 2 komente Irvi Hyka
McDonald’s fiton reklamim pa pagese 2/14/2010 1 komente admin
Dhurate per Shen Valentin: perqafim artificial 2/14/2010 admin
YouTube me pamje te re Minimaliste! Doni ta provoni? 2/14/2010 eklipsi
Fatalitet dhe Poker 2/14/2010 sol-nocturnus
KUNDËR PROCESIT GJYQËSOR NDAJ ALBIN KURTIT 2/14/2010 sol-nocturnus
Dy fabula. 2/14/2010 xixa
Sa e njihni veten tuaj? 2/15/2010 124 komente Blendi Salaj
Incidenti i Korfuzit 2/15/2010 57 komente Shtypi Anonim
Shteti i 223 drejtoreve 2/15/2010 31 komente Kryesore Kristi Pinderi klajdi
Thërrmimi i kauzës kombëtare 2/15/2010 25 komente Ballkan Arbën Xhaferri tropizma
Lleshanaku: Shkrimtarët përballen me problemet e mbijetesës 2/15/2010 11 komente Elsa Demo alisat
Fitorja 2/15/2010 8 komente Mimoza Ahmeti alisat
Udhekryqi 2/15/2010 3 komente Letërsi Ilir Kalemaj ikarus
Funeral shtetëror për Letërsinë 2/15/2010 3 komente Shtypi Agron Tufa alisat
Femrat shqiptare peticion qeverisë : Të festohet Shën Berluskoni 2/15/2010 2 komente admin
Rinis procesi gjyqësor ndaj Albin Kurtit 2/15/2010 1 komente Shtypi, Kosova admin
Përse Juda nuk është shenjt? 2/15/2010 alisat
Shtetet shqiptare me qeveri vasalësh 2/15/2010 Opinion Teki Dervishi I Pakapshem
PAKETIMI I BALKAN FILMIT 2/15/2010 admin
Origjinaliteti në muzikën shqiptare : disa shënime – rivizatuar – 2/15/2010 desaparacidos
Përse Juda nuk është shenjt? 2/15/2010 alisat
Ylli Pango, drejtor në Ministrinë e Arsimit 2/16/2010 113 komente Politikë, 24 karat, Acarim Nervash admin
Orë e zakonshme leksioni me studentët part-time 2/16/2010 70 komente Letërsi Agron Tufa alisat
Në botën tonë të vogël 2/16/2010 49 komente Selfmaderadio
Kronikë e dy vetëvrasjeve të paralajmëruara 2/16/2010 17 komente Opinion Mentor Nazarko Anonim
Gëzuar 90-vjetorin, kryetari im! 2/16/2010 16 komente Politikë, Opinion Artan Lame admin
EasyJet hyn në Kosovë 2/16/2010 9 komente Shtypi, Kosova admin
ESHTRA PA GJENERALË 2/16/2010 1 komente admin
Puthja (Auguste Rodin) 2/16/2010 alisat
Individ i lirë…, deri në vetëvrasje 2/16/2010 sol-nocturnus
Të ngrihemi për ngritje të mirëqenies 2/16/2010 sol-nocturnus
Puthja (Auguste Rodin) 2/16/2010 admin
basic Ode to innocence 2/16/2010 desaparacidos
LAMERICA – SKEDA ARKIVORE 2/16/2010 admin
Une e dua Kosoven 2/17/2010 106 komente tropizma
Pse po kthehemi në kosh plehërash 2/17/2010 59 komente alisat
Pse vijne tek peshku ca tema te njeta per te cilat peshkataret asnjehere skane paraqitur interes 2/17/2010 43 komente toko
2 vjetori i pavarësisë së Kosovës 2/17/2010 33 komente Kosova Blendi Salaj
Mafishe 2/17/2010 23 komente enka
Anasjelltas 2/17/2010 15 komente Klevi Bodurri Anonim
Berisha-Berlusconi, çifti berthamor 2/17/2010 12 komente Shtypi oltimus
Ende asnjë rrugëdalje nga kriza politike 2/17/2010 8 komente Shtypi, Politikë Aleksandër Furxhi admin
Falmë 2/17/2010 8 komente Robert Shvarc Blendi Salaj
Illuminati 2/17/2010 8 komente Anonim
Lajmet Skiç - Pastruesja ëndërron që fëmijët e saj të bëhen hyzmeqarë për familje më të pasura 2/17/2010 4 komente Shtypi Blendi Salaj
Verbëri e Verbit 2/17/2010 2 komente sol-nocturnus
Vendim i Këshillit të Ministrave.org : Ylli Pango emërohet ministër i YMM (Ylli i Mbrëmjes dhe i Mëngjesit) 2/17/2010 2 komente admin
Psychedelic winter 2/17/2010 1 komente enka
Pakti 2/16/2010 desaparacidos
I mençuri dhe budallai!... 2/17/2010 alisat
PËRTEJ BATUTËS 2/17/2010 admin
I mençuri dhe budallai!... 2/17/2010 alisat
"Memorial-muze" për Nënë Terezën?! 2/17/2010 Shtypi, Opinion Eljan Tanini tiranacalling
Dyqani patriotik i Frashërit, asnjë produkt nga Serbia 2/18/2010 77 komente Shtypi Beluli
Historia e opozitës së parë në ‘46 ndaj Hoxhës 2/18/2010 72 komente Histori Fatos Veliu I Pakapshem
Himn pertesës 2/18/2010 47 komente Letërsi STALKER
Bujkrobër të lumtur në Facebook 2/18/2010 41 komente sol-nocturnus
Kapelja e iluzionistit dhe përgjegjësia ndaj fjalëve 2/18/2010 15 komente Shtypi Elvira Dones alisat
Krijimtaria e rigjetur e Roger Ebert 2/18/2010 14 komente Bota, Kulturë pmusaraj
Ikja 2/18/2010 14 komente Letërsi Ilir Kalemaj ikarus
Sa zyra avokatie nderkombetare ka ne Tirane? 2/18/2010 10 komente Iris
Foshnjat i mësojnë dy gjuhë që në barkun e nënës 2/18/2010 8 komente alisat
Dinner with a memory 2/18/2010 6 komente blete
Mbi provincializmin e pak tema të tjera ( reklama, snobizëm, art ) 2/18/2010 desaparacidos
Rritni shpejtesine e faqes tuaj ne Wordpress 2/18/2010 eklipsi
FOTO E KEQE 2/18/2010 admin
Ku Shqiperia???? 2/19/2010 44 komente Selfmaderadio
VESI I POLIGLOTIT 2/19/2010 22 komente admin
Koha nuk eshte flori 2/19/2010 16 komente Opinion xhibi
Përtej kryeministrave 2/19/2010 13 komente Shtypi Elsa Ballauri alisat
e-maili i Peshkut 2/18/2010 10 komente PF
A ju pelqejne prallat e Nastradinit? 2/19/2010 9 komente mati i ri
Mbi sa mundemi (ende) të mos bëjmë 2/19/2010 5 komente sol-nocturnus
Zbulohet një kodik mijëra vjecar. 2/19/2010 5 komente admin
MASH i bën ndryshime Altertekstit. Përzgjedhja e teksteve, mbi bazën e CV-ve të autorëve 2/19/2010 1 komente Shtypi alisat
Do vajtoj perjete,per ty,vetem,ne parajse 2* 2/19/2010 1 komente desaparacidos
The Cape Times: Gjurmimi i lajmit nga nje kendveshtrim tjeter 2/19/2010 admin
20 shkurt 1991 2/20/2010 112 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Superambassador 2/20/2010 88 komente Anonim
Si shpjegohet ky boom emigrantësh kosovarë ?? 2/20/2010 57 komente STALKER
Shqipëria rast i veçantë - aty ku perdja e hekurt u ngrit në fund 2/20/2010 35 komente Shtypi Fabian Schmidt / Esat Ahmeti xhibi
Shqiptarët, më të kënaqurit e Ballkanit 2/19/2010 24 komente Sociale Blendi Salaj
Shesin ar e kafshë për t’u shpërngulur ne Europe 2/20/2010 17 komente Sociale Mbret
Mimozat 2/19/2010 10 komente Medi Belortaja alisat
Kosova si kampi ku gjendja e jashtëzakonshme është bërë e zakonshme 2/20/2010 8 komente sol-nocturnus
Qeveria e Shqiperise shkurton EUR 180 milione shpenzime per 2010-ten 2/19/2010 7 komente Shtypi Safir Arnaut
Anija me 13 shqiptarë "peng" në Libi, pronari nuk paguan borxhet 2/20/2010 6 komente Shtypi xhibi
Përse në Ditën Botërore të Drejtësisë Shoqërore, Shqipërise i mbetet akoma shumë për të bërë. 2/20/2010 5 komente Shtypi village-bey
Ëndrrat që bëhen realitet 2/20/2010 4 komente sol-nocturnus
Lufta e Lëkursit 2/20/2010 2 komente desaparacidos
Apel për kujtesën e munguar 2/20/2010 1 komente Shtypi, Opinion Arben Vata xhibi
Cinizëm Politik!! 2/19/2010 sol-nocturnus
Neo-otomanizmi dhe Shqipëria 2/21/2010 74 komente Pirro Misha alisat
A e shiti Enver Hoxha Kosovën?! 2/21/2010 63 komente Shtypi, Histori Elmaz Leci xhibi
2000 euro për të gërmuar në Butrint 2/21/2010 31 komente Shtypi aurontare
PS në Kuvend më 25 shkurt 2/21/2010 19 komente Shtypi, Politikë Aristir Lumezi xhibi
Beogradi dhe Parisi vërejnë ftohjen e mardhënieve mes tyre 2/21/2010 15 komente Shtypi ZELJKO PANTELIÇ alproud
Ushtaret 2/21/2010 10 komente Letërsi Miri Dhrami mdhrami
Tekstilet, formula anti krize 2/21/2010 4 komente Shtypi olsib
Pjesë prej “Hugh Selwyn Mauberley”, nga Ezra Pound (Pjesa I) 2/21/2010 1 komente Anonim
PREZANTIM LIBRI 2/21/2010 1 komente admin
Kosova e pezullt 2/21/2010 sol-nocturnus
Në mbështetje të Albin Kurtit 2/21/2010 sol-nocturnus
Historia e internetit 1969-1979 2/21/2010 eklipsi
Shmitizimi i shmitizimit të “Skënderbeut” 2/22/2010 90 komente alisat
Histoire du Capitalisme, Volume 1 2/22/2010 23 komente sol-nocturnus
Pashë Ninën tek fluturonte 2/22/2010 15 komente desaparacidos
Teksti i Papagalos 2/22/2010 14 komente AM-TR
Fjongo lidhur rreth një bombe 2/22/2010 8 komente Véronique Prat alisat
Tirana kulturore, 22 shkurt '10 2/22/2010 4 komente Kulturë Promovimi
Miopi gjuhësore apo divergjencë vizionesh 2/22/2010 2 komente alisat
Ç’do të thotë “Liri e shprehjes” në Kosovë 2/22/2010 sol-nocturnus
Reagim 2/22/2010 sol-nocturnus
Cmimet për letërsinë shqipe 2009 2/22/2010 Ndonjehere
DREJTSHKRIMI I MADH SOVJETIK 2/22/2010 admin
KiE: Zgjidhni vetë krizën, ndryshe ju pret Komisioni i Venecias 2/23/2010 102 komente Shtypi, Politikë xhibi
Mbi një konflikt jo thjesht personal 2/23/2010 98 komente Shtypi MIRELA BOGDANI Blendi Salaj
Cili eshte universiteti me cilesi me te larte ne Shqiperi? 2/23/2010 82 komente Korani
Elbasan, 4 vjecarja me HIV diskriminohet në kopësht 2/23/2010 42 komente Shtypi alisat
Black out në Shqipëri, avari në sistemin elektrik 2/23/2010 41 komente alisat
Atentat për grusht shteti në Turqi, 40 të arrestuar 2/23/2010 40 komente alisat
Genocidi komunist neper burgje dhe kampe 2/23/2010 37 komente Reshat Kripa mati i ri
Esse poetike kushtuar poetes Iliriana Sulkuqi 2/23/2010 36 komente Letërsi Raimonda Moisiu doreza
Persekutimi i Lirisë Politike në Europën Moderne 2/23/2010 7 komente sol-nocturnus
Leter 10 2/23/2010 alisat
Operacioni Black-Out del me sukses : Ligji i shërbimeve sekrete miratohet në sekret dhe errësirë të plotë 2/23/2010 admin
Ligji i sherbimeve sekrete miratohet ne sekret te plote 2/23/2010 admin
JooJoo duket e lezetshme! 2/23/2010 eklipsi
Më shumë libra nga shtëpia botuese “DITURIA” 2/23/2010 Ndonjehere
Leter 10 2/23/2010 admin
Të qenurit bashkë mjafton 2/24/2010 59 komente sol-nocturnus
Shqiptari i vetëm në Lojrat Olimpike të dimrit 2/24/2010 52 komente Foto e ditës pmusaraj
Shqiptarët pa viza, – po deshi Rama 2/24/2010 38 komente Shtypi Edlira Gjoni alisat
Imperializmi nën vellon e globalizmit 2/24/2010 20 komente sol-nocturnus
Një film në Hollywood kushtuar UÇK 2/24/2010 14 komente Shtypi Beluli
Shqipëri – Turqi: Dritëhijet e një Memorandumi 2/24/2010 9 komente Lorenc Vangjeli Ndonjehere
Jetë online, vetëvrasje në rrjet social dhe “shkishërim” nga Facebook-u 2/23/2010 9 komente admin
Ç’të bën fëmija! 2/24/2010 8 komente Selfmaderadio
Përmbytje në Shkodër, Qeveria: Po përgatisim planet për evakuim 2/24/2010 5 komente Shtypi mati i ri
Eyelab Optometrist. Hapi syte! 2/24/2010 1 komente admin
Stillborn Kosova 2/24/2010 1 komente sol-nocturnus
KUR FLASIM PËR SHQIPEN 2/24/2010 admin
Jemi rritur mire apo jo? 2/24/2010 gjergji
Historia e internetit 1979-1989 2/24/2010 eklipsi
Mbi islamofobinë e Mirela Bogdanit 2/25/2010 208 komente Shtypi Olsi Jazexhi pmusaraj
Pse hyjmë sot në Kuvend 2/25/2010 142 komente Edi Rama alisat
Debatet ne mbledhjen e PS 2/25/2010 48 komente Shtypi AM-TR
Banka e Shqiperise: Deficiti buxhetor shteteror per 2009 arrin mbi 500 milione EUR 2/25/2010 43 komente Shtypi Banka e Shqiperise Safir Arnaut
Poezia - kategori Fiction apo Nonfiction? 2/24/2010 42 komente Av
Iluzioni po zëvendëson realitetin 2/25/2010 41 komente Opinion Blendi Salaj Blendi Salaj
Itali, gjykata dënon 3 drejtues të “Google”-it 2/25/2010 19 komente Shtypi Beluli
MAMI, MAOJA! 2/25/2010 5 komente admin
Kriza e përfaqësimit 2/25/2010 4 komente Blendi Kajsiu alisat
Kriza ka emër 2/25/2010 3 komente Kosova Besnik Pula alisat
Diskutim: Pse mungojnë lexuesit në Kosovë? 2/25/2010 2 komente Ndonjehere
Te gjitha shifrat e Google! 2/25/2010 eklipsi
Dizzies Live 2/25/2010 desaparacidos
Opozita jashtëparlamentare 2/25/2010 sol-nocturnus
Shqiperia formon skuadren e futbollit te Guantanamos 2/25/2010 admin
Shënime paraprake mbi konceptin e demokracisë 2/25/2010 sol-nocturnus
Dicitura 60 2/26/2010 48 komente Diçitura Heroina Binaku alisat
Video-interviste me Albin Kurtin 2/26/2010 30 komente Kosova finisterre
Task Forca, si do kërkohen të pushkatuarit nga regjimi 2/26/2010 28 komente Shtypi Adi Shkembi xhibi
Çudia që quhet Amerikë 2/26/2010 28 komente Bota pmusaraj
Plagët dhembin kur ftohen 2/26/2010 24 komente Mos Humbisni, Opinion, Kosova Helena Kadare xhibi
FAJI I EMIGRANTËVE 2/26/2010 16 komente admin
Ku është përfitimi im zoti kryetar? 2/26/2010 9 komente Shtypi, Opinion Grid Rroji xhibi
Kronikë nga këto ditë 2/26/2010 9 komente Mos Humbisni, Satirë Agron Tufa xhibi
Ti doje të shkruaje një fugë 2/26/2010 7 komente sol-nocturnus
2 + 1 2/26/2010 3 komente losttext
Finlanda – sistemi arsimor elitar 2/26/2010 1 komente Shtypi Pëllumb Karameta alisat
opentochoice.org 2/26/2010 admin
Ja lëmë fajin Autoritarizmit! 2/26/2010 Shtypi Erlis Hereni xhibi
Dija komunikuese spekullative dhe narrative përballë dijes komunikuese shkencore 2/26/2010 sol-nocturnus
American VI, nga përtej. 2/26/2010 desaparacidos
Kombi në pikën e verbër 2/26/2010 Shtypi Shkelzen Maliqi rruga02
59 vjet më parë nga regjimi komunist u ekzekutuan 22 intelektualë të pafajshëm 2/27/2010 77 komente Shtypi village-bey
Banka e Shqiperise: Bankat greke ne Shqiperi jane 'entitete shqiptare' te garantuara 2/27/2010 37 komente Shtypi, Ekonomi Banka e Shqiperise Safir Arnaut
Heqja e vizave, jo ne vere 2/27/2010 13 komente Shtypi gre_wireless
Gadhafi i shpall Zvicrës “luftë të shenjtë” 2/27/2010 12 komente Shtypi Beluli
Në kërkim të Tit Pompon Atikut 2/27/2010 12 komente Richard Hodges alisat
Si do te perfundoje ky duel? 2/27/2010 11 komente mati i ri
E dini se ... 2/27/2010 4 komente Selfmaderadio
Rusia fajëson Naton për valën e heroinës nga Afganistani 2/27/2010 4 komente Monda
Berisha, porno-bizzarre dhe Berluskoni 2/27/2010 2 komente sol-nocturnus
Shqipëri: Publikohet një studim mbi shpenzimet e partive gjatë fushatave 2/26/2010 1 komente xhibi
Formacione të reja politike për çka, zoti Dell? 2/27/2010 sol-nocturnus
Down Rock këngët e Shkurtit 2/27/2010 desaparacidos
Leter 2/28/2010 80 komente admin
Kumti i vdekjes 2/28/2010 31 komente Shtypi, Letërsi Astrit Cani Ushqim Social
Revolucianarë pa ideal 2/28/2010 28 komente alisat
Ishujt Havai presin për goditjen e cunamit 2/27/2010 11 komente Blendi Salaj
Rezistenca logjike (bashkë me shënim nga O.Azizi) 2/28/2010 3 komente sol-nocturnus
Gjendja aktuale e Internetit 2/28/2010 eklipsi
“Porta e Ligjit” 2/28/2010 Shtypi Elmaz Sherifi mati i ri