Postimet e muajit Mars 2010

Seksioni Autori Postuar nga
1 Marsi: 24 orë pa ne 3/1/2010 127 komente Blendi Salaj
Bomba e Ruzhdijes 3/1/2010 65 komente Shtypi Lorenc Vangjeli Anonim
Vojguri m'Rrashbull 3/1/2010 64 komente Mithat Araniti PF
Ina Ramës i refuzohet masteri për të Drejtën Civile, Topalli nis doktoraturën te Juridiku 3/1/2010 26 komente Shtypi Zirina Llambro xhibi
Po Gjumi si Ju Zë? 3/1/2010 19 komente sol-nocturnus
Roli i biznesit ne politike - Opinion nga ish-drejtuesi i FRESSH 2005-2009 3/1/2010 17 komente Shtypi AM-TR
Fillimi i opozites, ose opozita si konceptualitet 3/1/2010 10 komente Moikom Zeqo xhibi
Ç’po ndodh me korrupsionin?! 3/1/2010 7 komente Shtypi Artan Hoxha xhibi
Legjenda e prasit 3/1/2010 7 komente Shtypi Edmond Tupja Beluli
Doli në qarkullim "Don Salishoti" 3/1/2010 2 komente admin
Si te terhiqni kliente kur objektiv keni qente 3/1/2010 1 komente admin
Gesi Tupja- Fëmija i Hënës 3/1/2010 Miranda Haxhia Anonim
Pasojat utilitariste ne boten moderne 2/28/2010 sol-nocturnus
Në qendër të perandorisë – Drejtësia në të shkuarën 3/1/2010 sol-nocturnus
NJË PARADOKS PREJ POP-IT 3/1/2010 admin
Ditari i plotë i agjentit të SHIU-t: Vlorë ‘97 3/2/2010 346 komente Shtypi Konstandin Koliqi I Pakapshem
Ku ta bej plazhin ne Shqiperi? 3/1/2010 53 komente ITS
Sqarim 3/2/2010 26 komente sol-nocturnus
600 Euro 3/2/2010 26 komente Arsim Agron Tufa emin
1 në 4 fëmijë shqiptarë është mbipeshë 3/2/2010 21 komente Shëndetësi pmusaraj
Stella distante 3/2/2010 15 komente desaparacidos
Pettifer: Grekët duhet të hapin bisedimet për çështjen çame 3/2/2010 10 komente Ylli Pata Beluli
Piktura 3-D ne asfalt 3/1/2010 3 komente Shtypi xhibi
Revolucion dhe Terrorizëm 3/2/2010 2 komente admin
Britania do të djegë kutitë X Files 3/2/2010 1 komente admin
BETONIZIMI I SHQIPËRISË 3/2/2010 admin
Dy SMS 3/3/2010 68 komente alisat
Mjerim i letërsisë 3/3/2010 49 komente Letërsi Faik Islami finisterre
Shpërfillja e arkitekturës 3/3/2010 35 komente Shtypi, Mjedisi Maks Kola xhibi
Diçitura 61 3/3/2010 28 komente Diçitura pmusaraj
NASA: Tërmeti në Kili shkurtoi gjatësinë e ditës, lëvizi Tokën nga boshtet 3/3/2010 18 komente Shtypi Daniela Bonollari mati i ri
Pas Tragjedise greke, vjen Pacienti anglez 3/3/2010 16 komente Bota Nahr
Prelud 3/3/2010 11 komente Letërsi melard
Mendime mbi Kulturën – Kultura dhe Demokracia parë nga postmaterializmi i Ingëlhartit 3/3/2010 7 komente Anonim
Bileta Avioni Ekonomike per ne Tirane nga Londra a Parisi 3/3/2010 7 komente ITS
Si të shpëtojmë nga kamikazët rrugorë? 3/3/2010 5 komente Shtypi Erion Kristo clausure
Shpëtoji vetmisë me ma shum vetmi! 3/3/2010 3 komente sol-nocturnus
I have said 3/3/2010 2 komente blete
Ndjenjë e pathënë 3/3/2010 1 komente desaparacidos
Akuzë akt akuzë 3/2/2010 1 komente sol-nocturnus
Profesorët nga Tirana kundër ‘procesit Kurti’ 3/3/2010 1 komente Shtypi rruga02
Konsumatoret ankohen per fatura te larta te CEZ. Berisha: Jepini CEZarit atë që i takon CEZarit 3/3/2010 admin
Konsumatoret ankohen per fatura te larta te CEZ. Berisha: Jepini CEZarit atë që i takon CEZarit 3/3/2010 admin
Konsumatoret ankohen per fatura te larta te CEZ. Berisha: Jepini CEZarit atë që i takon CEZarit 3/3/2010 admin
Dy SMS 3/3/2010 alisat
DASH:Shqipëria vend tranzit i trafikut të drogës. Berisha ngre një task-forcë. 3/3/2010 admin
Festa që na bashkon 3/3/2010 sol-nocturnus
Piku i naftës rrezikon seriozisht të ardhmen 3/4/2010 69 komente Shtypi Edvin Pacara Edvini
Qeveria do të shesë për skrap dy nëndetëset e Pashalimanit 3/4/2010 58 komente Shtypi Beluli
Histori ilegalësh 3/4/2010 57 komente Shtypi, Opinion Elsa Ballauri alisat
Si te dobesohesh? Cfare dietash duhen bere? 3/3/2010 47 komente Anonim
Dëbohet nga Kosova për aktivitet të paligjshëm imami Kastriot Duka 3/4/2010 37 komente Shtypi xhibi
Të kërkosh falje 3/4/2010 20 komente Letërsi shkinaks
Adolfi dhe Alberti 3/4/2010 19 komente Arsim, Kosova Berat Buzhala pmusaraj
Mund te me sygjeroni nje liber? 3/4/2010 16 komente LEFTY
... 3/4/2010 13 komente akvll
KOMUNIZMI I NDRYDHUR 3/4/2010 9 komente admin
Kshilla për me shkrujt 3/4/2010 7 komente desaparacidos
Shqipëria në tekstet e shkollës italiane 3/4/2010 6 komente Visar Zhiti alisat
Finally home 3/4/2010 2 komente blete
Strategjitë e harresës kolektive 3/4/2010 sol-nocturnus
Protesta të dhunshme në Greqi 3/5/2010 135 komente Bota, Foto e ditës Blendi Salaj
Analiza e Analistëve: Shënime për një Sociologji Kritike të Rolit të Analistit 3/5/2010 53 komente sol-nocturnus
Paneli i Kongresit Amerikan akuzon Turqinë për "Genocidin" Armen 3/5/2010 33 komente Monda
Doktorë prej letre 3/5/2010 26 komente Edlira Gjoni alisat
‘S’jam bërë më i guximshëm pas rënies së diktaturës’ 3/5/2010 24 komente Jacques Paugam xhibi
M'bojat, m'Nurres 3/5/2010 22 komente Mithat Araniti PF
Forever 27 club 3/5/2010 12 komente desaparacidos
Populli lutet per “Tsunam politik” 3/5/2010 5 komente Shtypi, Opinion Ilir Çekiri Anonim
Rruga Fier–Vlorë në gjendje skandaloze 3/5/2010 5 komente Shtypi, Politikë Genci Kojdheli ZenZen
Ne cfare menyre do ti komentonit fjalet e ketij priftit? 3/5/2010 5 komente vlonjati75
Fier, shkarkohet kryetatimori i gjashtë në më pak se tetë muaj 3/5/2010 4 komente Shtypi, Politikë, Ekonomi Matilda Troka pmusaraj
A po heton prokuroria mbi denoncimet e te ndjerit Trebicka per trafikimin abuziv te fishekeve dhe implikimin e mundshem te djali 3/5/2010 2 komente Anonim
embriologji 3/5/2010 1 komente Anonim
Thertorja 5 3/5/2010 desaparacidos
Thertorja 5 3/5/2010 desaparacidos
A ka lidhje shkak - pasoje midis ngjajeve te 1997 dhe luftes se Kosoves ne 1999? 3/5/2010 toko
Qindra lezhjanë protestojnë kundër fenomenit "Klodi" 3/6/2010 209 komente Shtypi Lindita Kokaj alisat
Athina, kryeqyteti europian ku dëgjohet kudo shqip 3/6/2010 43 komente Rezarta Delisula xhibi
Kush eshte miku per ju, kush eshte shoku sot? 3/6/2010 37 komente Zana
Truman Show 3/6/2010 10 komente sol-nocturnus
Koncept interesant per tia mbyll gojen gruas 3/6/2010 8 komente admin
Kriza universitare dhe doktoraturat politike 3/6/2010 4 komente Afrim Krasniqi gre_wireless
A gjeneron zgjidhje “teknika” e protestës? 3/6/2010 1 komente Shtypi Rexhep Meidani xhibi
DY DUAR PËR NJË KOKË 3/6/2010 1 komente admin
Si të zgjidhet një shfletues Web 3/6/2010 admin
Historia e Internetit, 1989-1999 3/5/2010 eklipsi
Duaje nenen 3/7/2010 49 komente Xhavit GASA mati i ri
Serbi: Sondazhi i nxjerr Shqiptaret me te papelqyerit 3/7/2010 43 komente 24 karat, Acarim Nervash Safir Arnaut
Përmbajtja e Kanunit të Labërisë, ngjasimet e dallimet kryesore me Kanunin e Lekës e Kanunin e Skënderbeut 3/7/2010 35 komente Ismet Elezi AM-TR
Prifti: Do të privatizojmë të gjitha pronat shtetërore, përveç hidrocentraleve 3/7/2010 25 komente Shtypi, Biznes xhibi
Të gjithë në facebook 3/7/2010 21 komente Shtypi Alba Malltezi Beluli
Politika Shqiptare dhe mentaliteti komunist 3/7/2010 8 komente Shtypi Reshat Kripa mati i ri
Zoti Shala, ju po rreni! 3/7/2010 5 komente sol-nocturnus
Mbi disa zhvillime të reja gjuhësore që dëmtojnë shqipen 3/7/2010 4 komente Eda Derhemi mati i ri
Fati 3/7/2010 4 komente desaparacidos
lulebore 3/7/2010 4 komente akvll
Arkivat ruse, zbardhet plani për pushtimin e Shqipërisë në gusht 1962 nga sovjetikët 3/7/2010 4 komente Ferdinand Dervishi alisat
Prag nisjeje 3/7/2010 4 komente Letërsi Tedi Anonim
E DIEL 3/7/2010 admin
Reklama bizare qe t’i rrotullojne zorret 3/7/2010 admin
A woman is much more than a beautiful furniture! 3/8/2010 91 komente enka
Vjedhja e votës si dhunë strukturore 3/8/2010 67 komente alisat
E drejta e qëndresës 3/8/2010 41 komente sol-nocturnus
Pse eshte Jozefina kaq e forte ne PD? 3/8/2010 33 komente AM-TR
Gazetarja e famshme e CNN flet per Shqiperine 3/8/2010 33 komente Brikena Krasta faiku
Shqiperia jashte Konferences Islamike. Ide e mire apo jo? 3/8/2010 24 komente Anonim
Filozofia dhe morali 3/8/2010 21 komente Arqile Boti village-bey
embriologji 2 3/8/2010 18 komente Anonim
Bigelow, e para femër që merr Oskar për regjinë më të mirë 3/8/2010 14 komente alisat
Kur Martin Haideger përkthehet në shqip 3/8/2010 12 komente Shtypi Eljan Tanini Anonim
Ata që duhet të turpërohen ! (me rastin e 8 Marsit) 3/7/2010 11 komente sol-nocturnus
Per Nenat si Nena ime 3/8/2010 7 komente Xheni Hali Tanini Anonim
Greqia në rrezik - Alvanos mos rri po duku ! 3/8/2010 3 komente admin
Kriza e eurozonës, dhimbja vjen tani 3/8/2010 3 komente Shtypi, Ekonomi xhibi
Mbi muzikën – përsëri, (mbi mitizime, keqkuptime, gabime, (shkruajtur pa lidhje logjike)) 3/8/2010 3 komente desaparacidos
M.J.Fox i jepet doktorature 3/8/2010 3 komente Shtypi Turing
Poezi "non fiction"... 3/8/2010 2 komente flo
LIBERALIZIMI I VIZAVE 3/8/2010 1 komente admin
Qeveria në rrezik - Shqipëri mos rri po shitu ! 3/8/2010 admin
Ca mendime mbi një debat publik 3/9/2010 152 komente Opinion Lirka Lirka
Ke doni te fusim te BIG PESHKU PA UJE? 3/9/2010 66 komente Neperke Borxheze
Ndershmeria virtyt i budallait? 3/9/2010 56 komente Blendi Salaj
Nuk pendohem per asgje 3/9/2010 37 komente Eksperiment Gioconda Belli Iris
Cfare mendoni? 3/9/2010 32 komente Iris
Ju bumtë lytha o lezhjanë të namuzit ! 3/9/2010 18 komente xixa
Mbi Institutin e Kujtesës, memorien dhe harresën 3/9/2010 13 komente Shtypi, Opinion Ndriçim Kulla xhibi
Ne fakt, fajin e kanë femrat… 3/9/2010 9 komente Shtypi Edlira Cepani xhibi
1 vit 3/9/2010 7 komente desaparacidos
Νo, we can΄t! 3/9/2010 4 komente alisat
Drama më e mirë shqipe 3/9/2010 1 komente Shtypi Edvini
Na ishte se ç’na është… 3/9/2010 sol-nocturnus
Homazh për moralin e Kryeministrit Zero 3/8/2010 admin
A ju pelqen kjo kengé??? 3/9/2010 vlonjati
Νo, we can΄t! 3/9/2010 alisat
Një shqiptare, zëdhënëse e Lega Nord në Itali 3/10/2010 219 komente Acarim Nervash finisterre
Arkivat sovjetike: shqiptarët tentuan t’i merrnin të 12 nëndetëset 3/10/2010 186 komente Ferdinand Dervishi alisat
Berisha: Të gjithë qytetarët duhet të deklarojnë pasurinë 3/10/2010 49 komente alisat
Bardhyl Demiraj vjen me një studim mbi emrin e albanëve 3/10/2010 23 komente alisat
Cilat do te ishin per ju disa nga femerat publike shqipetare qe ju kallin daten? 3/10/2010 17 komente Anonim
Avull 3/10/2010 8 komente desaparacidos
Mjedisi 3/10/2010 1 komente sol-nocturnus
REVOLUCIONI I HESHTUR 3/10/2010 1 komente admin
Shala e lavdëruar 3/10/2010 sol-nocturnus
3700 faqe online te bllokuara ne Turqi, perfshi YouTube 3/10/2010 admin
A e keni lexuar kete? 3/10/2010 toko
Sovraniteti i Papretenduar 3/10/2010 sol-nocturnus
NJË GALERI PËR TARKOVSKIN 3/10/2010 admin
Tiranë, pazar, mormonë 3/11/2010 88 komente Pa Kategori pmusaraj
Përse akuzohet Albin Kurti? 3/11/2010 69 komente Mos Humbisni Blendi Kajsiu pmusaraj
Burokracia italiane përballë gjyshes shqiptare 114 vjeçare 3/11/2010 35 komente Pa Kategori Alfredo Doni Beluli
Kutitë i hap Ruzhdia! 3/11/2010 17 komente Shtypi, Politikë, Opinion Blendi Fevziu xhibi
A ekziston letersi shqiptare fantastikoshkencore bashkekohore? 3/11/2010 15 komente nolsfit
Kundër rehatisë 3/11/2010 10 komente Shtypi, Opinion Artan Lame Endrity
Një gabim i rëndë urbanistik 3/11/2010 9 komente Shtypi Maks Velo alisat
Shmizllat nga qendra e Shkupit aktivizohen ne aksion marketingu gueril 3/11/2010 6 komente admin
Kur klasat popullore revoltohen pa kauza reale… 3/11/2010 5 komente sol-nocturnus
KRENARI HOMOSEKSUALE 3/11/2010 3 komente admin
Tërmete të fuqishme në gjithë botën, çfarë po na ndodh? 3/11/2010 2 komente Shtypi alisat
Letërsia e sulmuar si peshku i Heminguejit 3/11/2010 2 komente Rita Petro alisat
Një gra, një gru 3/11/2010 1 komente Thënie admin
Logorama, Fituesi i cmimit oskar 3/11/2010 eklipsi
Emri i SK Tiranes ka qene Gjurmesia Republikane ne 1927 ? 3/11/2010 mrroklla
E djela e kufomave 3/11/2010 desaparacidos
Cipa e njohjes 3/11/2010 sol-nocturnus
Grup pune për t'i hequr dekoratat Enver Hoxhës 3/12/2010 114 komente Shtypi alisat
Kur ta "shpifin" puthjet në publik... 3/12/2010 74 komente Mos Humbisni Eljan Tanini Anonim
Si do ta perkufizonit nje regjim totalitar? 3/11/2010 51 komente sol-nocturnus
A genjeu Zoti Fullani? 3/12/2010 47 komente Anonim
Bashkim Shehu, Djali i Ish kryeministrit Mehmet Shehu 3/12/2010 44 komente Blendi Fevziu xhibi
Femra te coroditura shkaterrojne nje dyqan veshjesh 3/12/2010 35 komente admin
Nuk kam për të falur kurrë pushtetin impotent Sovjetik... 3/12/2010 33 komente Muzikë pmusaraj
Aparat mahnites per ata qe pertojne te ushqehen 3/12/2010 29 komente admin
Dedektiv privat ne Tirane? 3/12/2010 24 komente tiranacalling
A do të kemi zgjedhje të parakohshme të parlamentit brenda 2010-tës? 3/12/2010 16 komente Anonim
ENDËRRIM NË ËNDËRR 3/12/2010 11 komente admin
Cigare 3/12/2010 4 komente desaparacidos
Procesi i kreditimit dhe Kosova 3/12/2010 4 komente Kosova Uk Lushi Burim Mali
Raport i Departamentit të Shtetit për të drejtat e njeriut në Shqipëri 3/12/2010 4 komente Shtypi xhibi
LETRA, KRYEVEPRA, PAÇAVURE 3/12/2010 2 komente admin
Jemi një 3/12/2010 1 komente sol-nocturnus
Norton antivirus 2009, falas per nje periudhe 9 mujore! 3/12/2010 eklipsi
Rrugëtimi epistemologjik i shpirtit njerëzor 3/12/2010 pmusaraj
Ju kërkoj falje që ju ndihmuam! 3/12/2010 sol-nocturnus
Ushqimet pro dashurisë 3/13/2010 100 komente Argëtim finisterre
U ngrinë ujëvarat mbi Donnersbach 3/13/2010 21 komente Anonim
Përshëndetje Imzot Fan S. Noli! 3/13/2010 17 komente Shtypi Kastriot Frashëri rruga02
Byrecka me rrush te thate 3/13/2010 15 komente enka
Zv/ministri nuk ka asnjë kompetencë 3/13/2010 9 komente Shtypi Nikolle Lesi aurontare
Cilat interesa nuk do te mund te lejoheshin ne nje sistem demokratik? 3/13/2010 9 komente sol-nocturnus
Tradhëtuam dhe ne Shopenhauerin 3/13/2010 5 komente Shtypi, 24 karat, Argëtim Alba Malltezi xhibi
Urdhëro e lodhu, ec vetë e prëju 3/13/2010 5 komente alisat
Një natë me ty 3/13/2010 5 komente Mos Humbisni, Letërsi Nuri Plaku xhibi
Ashkla 3/13/2010 4 komente desaparacidos
Hapësira shoqërore në Kosovë, 1970-1989 3/13/2010 3 komente sol-nocturnus
I love Shakespeare’s wife 3/13/2010 1 komente Letërsi Ben Rexhepi derada
Qeveria shqiptare reagon pas publikimit të listës e më të pasurve të botës nga revista FORBES 3/13/2010 admin
DIGISAL - Ne ecim me hapin e kryeministrit 3/13/2010 admin
Majko: Vizitë e gabuar 3/14/2010 51 komente Shtypi rruga02
Interneti dhe përhapja në Shqipëri 3/14/2010 42 komente Internet, Histori Fatos Ahmati xhibi
Tragjedia çame dhe fajet e Britanisë 3/14/2010 31 komente aurontare
Hapat e panegociueshëm të progresit 3/14/2010 26 komente sol-nocturnus
Mureve të Jeruzalemit 3/14/2010 23 komente desaparacidos
Vëllazëria me Turqinë 3/14/2010 18 komente Mos Humbisni Naser Aliu Monda
Shtatë ditë e shtatë netë 3/14/2010 13 komente admin
Dita e verës 3/14/2010 12 komente Përparim Hysi mati i ri
Gazetaret me te mire shqiptare... 3/13/2010 7 komente tiranacalling
Lumo Skëndo, plot mburrje: "Unë jam kosovar!" 3/14/2010 4 komente Ramiz Kelmendi xhibi
"Nowhere Kosovo" - film plot kontradikta por edhe objektivitet 3/14/2010 2 komente Shtypi, Sociale Anila Shuka xhibi
Jepi asaj një model! 3/13/2010 1 komente sol-nocturnus
ELITA TË VONUARA 3/14/2010 admin
Rock Albania TOP 100 3/15/2010 50 komente Muzikë Denor & Darien desaparacidos
Ekonomia shqiptare gjendet realisht në situatë krize 3/15/2010 32 komente Shtypi Anonim
Homazh për moralin e Kryeministrit Zero 3/15/2010 21 komente Opinion Agon Maliqi Ndonjehere
Panoramë në treg: me patate franceze dhe patllëxhana turq 3/15/2010 20 komente Monda
Të shesësh Akropolin 3/15/2010 19 komente Shtypi Washington Post Beluli
15 mars 2008 3/15/2010 16 komente Foto e ditës pmusaraj
Experiences. 3/15/2010 15 komente blete
Bileta nga Amerika e Veriut per ne Tirane 3/15/2010 11 komente Safir Arnaut
KQZ, të hapen kutitë! 3/15/2010 9 komente Shtypi Lorenc Vangjeli Ndonjehere
Ismail Lesko Progonati 3/15/2010 6 komente desaparacidos
15 mars 2010 - 2 vjetori i Gerdecit 3/15/2010 2 komente tropizma
Implikimet e ngjarjeve të 10 shkurtit 2007 3/15/2010 sol-nocturnus
Jam homoseksual / Nga Fatos Lubonja 3/15/2010 alisat
Epruveta 3/15/2010 sol-nocturnus
Eklipsi 3/14/2010 eklipsi
petite follie 3/15/2010 blete
Jam homoseksual / Nga Fatos Lubonja 3/15/2010 admin
MOTIVE DHE PASOJA 3/15/2010 admin
Historia e Internetit, 1999-2009 3/15/2010 eklipsi
NATO: Bllokoni ligjin per SHISH 3/16/2010 50 komente Shtypi Lira
Intervistë në TCH me Daria Bignardi-n dhe Alfonso Signorini-n 3/16/2010 39 komente Rudina Xhunga old pic
Buzëmbrëmje 3/16/2010 30 komente desaparacidos
Ka edhe me! 3/16/2010 20 komente Shtypi Artan Lame alisat
Pesë herë në shqip 3/16/2010 14 komente alisat
Dini gje per arrestimin e kesaj gazetares? 3/16/2010 14 komente finisterre
Domethënia e Sarkozy-së (pjesa e katërt) 3/16/2010 10 komente sol-nocturnus
Sikur RTSH 3/16/2010 4 komente Shtypi Diana Kalaja xhibi
BURRAT mbi GRATË/ MEN on WOMEN 3/16/2010 2 komente sol-nocturnus
Përplasen institucionet, raportohen shifra të ndryshme 3/16/2010 2 komente Shtypi Eglantina Bardhi alisat
Referenca te Tarantinos ne klipin e fundit te Lady Gaga, “Telephone” 3/16/2010 eklipsi
Dhoma ime 3/16/2010 alisat
NJË GUR, DY ZOGJ 3/16/2010 admin
Dhoma ime 3/16/2010 admin
Të jesh, a të mos jesh gay 3/17/2010 292 komente Kryesore, Opinion pmusaraj
"Psycho" - Alfred Hitchcok 3/17/2010 44 komente Ana H
Rama, letër të hapur Berishës 3/17/2010 21 komente Politikë admin
Ndonje nga ju mediton? 3/17/2010 18 komente eklipsi
Bejte nga Bejto Bejtua në NYC 3/17/2010 15 komente Anonim
Australi, njeriu i pare ne bote pa identitet seksual 3/17/2010 10 komente Anonim
A mund te ngas makinen me patente te huaj 3/17/2010 8 komente ITS
MIZËRITË 3/17/2010 7 komente admin
Kerala 3/17/2010 4 komente tropizma
Kush i edukon keta femije ? 3/17/2010 3 komente Mbret
The old camera 3/17/2010 2 komente blete
Universiteti i sotëm rrjedhojë e rrëshqitjes prej Dijes dhe ngjizjes në sigurinë bashkëshqisore 3/17/2010 sol-nocturnus
Mes nesh s’ka më asgjë, asgjë! 3/17/2010 desaparacidos
Eksperiment 3/18/2010 127 komente Art flo
Jam homoseksual 3/18/2010 121 komente alisat
Mbi homofobinë shqiptare 3/18/2010 55 komente Opinion Blendi Kajsiu pmusaraj
Jam heteroseksual 3/18/2010 17 komente Edmond Arizaj alisat
Gjebrea: Gati për në Oslo 3/18/2010 17 komente Shtypi Jorida Pasku alisat
Kush mund te me thote se cilet jane tre autoret me perfaqesues (apo me te njohur)te letersise bashkekohore franceze? 3/18/2010 16 komente Anonim
Një kryeministër nuk punon dot pa shërbimet sekrete 3/18/2010 16 komente Shtypi Henri Cili mati i ri
Mornica dhe tetor 3/18/2010 13 komente sol-nocturnus
Remitancat, më të ultat që nga 2005-a 3/18/2010 11 komente Shtypi, Ekonomi pmusaraj
“Shtetet e hallakatura duhet të lënë Eurozonën” 3/18/2010 7 komente Shtypi alisat
Çfarë shënon heshtja? 3/18/2010 6 komente Sofia Kalo alisat
Dhe policët rrinë e vështrojnë 3/18/2010 4 komente Opinion Ilir Liço pmusaraj
Vdiq mbreti (google) Rroftë mbreti (facebook) 3/18/2010 4 komente Shtypi alisat
Easycom a eshte kompani shqiptare? 3/18/2010 4 komente vlonjati75
Morali i nënshtrimit 3/18/2010 1 komente admin
Shkodër, gjendet eksploziv në banesën e një gazetari 3/18/2010 Shtypi mati i ri
ME SHKRONJA TË MËDHA 3/18/2010 admin
Cfare ndodh kur kombinojme Mentos dhe Carlsberg? 3/18/2010 admin
Serbi, shpëlarje parash përmes privatizimit 3/18/2010 Shtypi alisat
Deshironi muziken e fundit? Ja si ta gjeni! 3/18/2010 eklipsi
Babaroga 3/18/2010 sol-nocturnus
Shembullorë në papërgjegjshmëri 3/19/2010 72 komente Edlira Gjoni xhibi
Transporti publik, Tirana me tramvaj, pas viteve 2020 3/19/2010 43 komente Shtypi Zirina Llambro alisat
A shpëtuam prej Totalitarizmit? 3/19/2010 26 komente sol-nocturnus
Çfarë u be me klubin e librit te peshkut? 3/19/2010 14 komente Kristida
Projekti i plotë i autostradës Tiranë - Elbasan 3/19/2010 12 komente Shtypi Eriona Ymeri xhibi
“Besa” 3/19/2010 5 komente Elsa Ballauri xhibi
Dëshirë, e fundit 3/19/2010 5 komente desaparacidos
Ku eshte "Peshku"? 3/19/2010 5 komente gre_wireless
Kutitë e KKRT-së 3/19/2010 2 komente Shtypi, Ambienti Ylli Manjani xhibi
Refugjatë brenda Kosovës për shkak të minave 3/19/2010 1 komente Shtypi Ajete Beqiraj xhibi
Anonymous Dreams 3/19/2010 enka
Minima Moralia dhe Përgjegjësia Negative 3/19/2010 sol-nocturnus
Urtësi lojrash. 3/19/2010 xixa
Kuvend, Gjana ha grushtin “qorr” të Gazmir Bizhgës 3/20/2010 38 komente Shtypi alisat
Zgjedhjet, mazhoranca "Ok" hetimit, por pa kutitë. PS gati për protesta 3/20/2010 21 komente Shtypi mati i ri
Për ca zonja të vjetra intelektuale të paharruara 3/20/2010 20 komente Anonim
Venus decides to die 3/20/2010 19 komente enka
Mjegulli i Dashurisë 3/20/2010 14 komente desaparacidos
Instikti fjales 3/20/2010 4 komente Shtypi lazer stani faiku
Ministria e Trenave: Së shpejti jo trena elektrik por bërthamorë 3/20/2010 admin
Lufta kundër Liberalizmit në Pikëpamjet Totalitare të Shtetit 3/20/2010 sol-nocturnus
Telefoni Window! Koncept i se ardhmes 3/20/2010 eklipsi
Në cilën anë të pushkës? 3/20/2010 sol-nocturnus
Spektakël i padenjë! 3/20/2010 Anonim
Letër mikut tim, konservatorit të djathtë 3/21/2010 54 komente Blendi Salaj alisat
Ulet numri i lindjeve, çdo familje një fëmijë 3/21/2010 39 komente Shtypi alisat
Diçitura 62 3/20/2010 33 komente Diçitura xhibi
Revistat letrare përballë shtetit 3/21/2010 32 komente Shtypi Gentian Cocoli old pic
Gjermanëve u rrëqethet mishi kur dëgjojnë 3/21/2010 22 komente Auron Dodi xhibi
Old Photos - Shkoder 1930's 3/21/2010 6 komente admin
Leksionet e krizës greke për Shqipërinë 3/21/2010 4 komente Adrian Civici alisat
Letërsia në diktaturën komuniste 3/21/2010 3 komente Letërsi Agron Tufa Ushqim Social
Atje ku rrëshqet toka nën këmbë 3/21/2010 3 komente Fatos Baxhaku alisat
Elmore Leonard’s Ten Rules of Writing 3/21/2010 1 komente desaparacidos
DEBAT KEMI, NA MUNGON TEMA 3/21/2010 admin
Racizmi i KFOR-it 3/21/2010 sol-nocturnus
Banoret e Dubait heqin dore nga makinat e tyre 3/21/2010 admin
Të përndjekësh të kaluarën ndërsa mallkon të tashmen: Sizifi shqiptar. 3/21/2010 sol-nocturnus
Smallie 3/21/2010 blete
Obama fiton prioritetin kryesor, miratohet reforma në shëndetësi 3/22/2010 168 komente Shtypi alisat
Erion Veliaj: Ju tregoj ofertën që më bëri Berisha për t’u futur në PD 3/22/2010 49 komente Shtypi Erion Habilaj xhibi
Publikohen incizime zanore të varianteve dialektore të shqipes 3/22/2010 28 komente Gjuhësi village-bey
Ndihmën ekonomike e marrin vetëm gratë 3/22/2010 18 komente Shtypi Esmeralda Keta alisat
Shënime për një anti artikull 3/22/2010 8 komente desaparacidos
Gërryerja ose “Kanceri” i tokës shqiptare 3/22/2010 5 komente Ben Andoni alisat
PE: Vizat, të zhgënjyer nga Shqipëria 3/22/2010 5 komente Shtypi alisat
Gërdeci, pika jonë e përbashkët 3/22/2010 5 komente sol-nocturnus
Pritje në kuesturë 3/22/2010 3 komente alisat
ME SHKRONJA TË MËDHA (II) 3/22/2010 admin
Sex and the Bronx 3/22/2010 Anonim
Sokrat i vuejtun apo derr i kënaqun 3/23/2010 74 komente Kulturë Millosh Gjergj Nikolla Blendi Salaj
A besoni ne entitete te boteve te tjera: fantazma, magji, shpirtera... 3/23/2010 67 komente PF
ZARET E STATISTIKËS 3/23/2010 21 komente admin
Rezart Taçi: Ju rrëfej projektet e mia për “Alsat”-in 3/23/2010 17 komente Shtypi, Media xhibi
Pse Rama nuk i fillon që sot protestat? 3/23/2010 16 komente Shtypi, Opinion Armand Maho nardi
A i trembeni "turmes" ? 3/23/2010 12 komente toko
Trotuar për qytetarët, apo për qentë e Tiranës? 3/23/2010 8 komente Shtypi Gjergj Frasheri alisat
Internet patriotik 3/23/2010 8 komente Shtypi erval
Puna ideale per ju? 3/22/2010 5 komente xhibi
Kur arbërori thotë: Nënë, jam gay! (I) 3/23/2010 5 komente admin
ILDKP-OSBE, media apo OJF-q 3/23/2010 5 komente Opinion Brahim Shima Bracja
Trends 3/23/2010 4 komente Selfmaderadio
Rekordmenë 3/23/2010 3 komente Foto e ditës admin
Trashëgimia Kombëtare, në duart e profesor Cekës? 3/23/2010 2 komente Gjergj Frasheri alisat
Farmakovigjilenca do jetë pjesë e sistemit shëndetësor 3/23/2010 2 komente alisat
Detar i të paanës, i kyçur në burg 3/23/2010 1 komente sol-nocturnus
Tani mund të kërkoni për libra edhe me Google.com 3/23/2010 Ndonjehere
Trashëgimia, jashtë Ministrisë së Kulturës 3/23/2010 Oliverta Lila alisat
Pritje në kuesturë / Nga Fatos Lubonja* 3/22/2010 alisat
Nga “ La Bamba” te “Blitzkrieg Bop” sipas Lester Bangs 3/23/2010 desaparacidos
a do blesh nje iPad ne 3 prill? 3/23/2010 noshka
Pritje në kuesturë / Nga Fatos Lubonja* 3/22/2010 admin
Kush e ka lexuar ne shqip "Filozofia kritike e Kantit" nga G.Deleuze? 3/23/2010 Sofi
Tipografi kreative per fushaten e Chupa Chups 3/23/2010 admin
Një problem ekonomik në vendin e Shqiponjës, viti 1927 3/24/2010 27 komente Ekonomi Paul Edmonds village-bey
Kriza, borxhi shqiptar deklasifikohet 3/24/2010 18 komente Shtypi Gjergj Erebara alisat
I pëlqen kolegia, e fotografon nudo në skaner 3/24/2010 18 komente Shtypi alisat
Cfare presin Shqiptaret nga hyrja ne BE? 3/24/2010 13 komente I Pakapshem
Butrint 2013 - Shkatërruar nga lakmia 3/24/2010 8 komente Richard Hodges alisat
Kur arbërori thotë: Nënë, jam gay! (II) 3/24/2010 7 komente admin
Cfare sugjeron Google… 3/24/2010 6 komente eklipsi
WANTED: Agjensi fluturimesh ne SHBA me cmime te mira per Rinas 3/24/2010 6 komente rrushano
Revista AKT 3/24/2010 5 komente xhibi
Poeti dhe Bota - Wislawa Szymborska 3/24/2010 4 komente alisat
Kandar demokratik 3/24/2010 4 komente xixa xixa
Kandar demokratik. 3/24/2010 1 komente xixa
Guximi i së tashmes 3/24/2010 sol-nocturnus
Akademia e Shkencave Kryeministrore publikon zbulimin e saj më të fundit : Në Shqipëri kultivohet drogë. 3/24/2010 admin
Në këto rrethana, guximi… 3/24/2010 sol-nocturnus
ARKEOLOGJIA NË MEDIAT 3/24/2010 admin
Tre pyetje per qorra 3/25/2010 100 komente Anonim
Nuse në Gjermani 3/25/2010 64 komente Naser Aliu alisat
Viti 1997 dhe viti 2010 3/25/2010 31 komente alisat
Rikthimi i indigjenëve 3/25/2010 30 komente sol-nocturnus
Sherr i mirë 3/25/2010 22 komente Politikë pmusaraj
Vermoshi i harruar jeton me Malin e Zi 3/25/2010 18 komente Shtypi Ardi Hoti xhibi
Sandër Prosi nderohet në 25 vjetorin e vdekjes 3/24/2010 12 komente Art Blendi Salaj
Kushtetuesja: ligji i lustracionit është jo-kushtetues 3/25/2010 8 komente Kryesore village-bey
Gordon Brown i kerkohet llogari per Arin e shitur 3/25/2010 5 komente UnjamNJESH
Emigrantët të aplikojnë për dokumentet biometrike në vendet ku jetojnë 3/25/2010 4 komente Shtypi Abdurahim Ashiku mati i ri
ZARET E STATISTIKËS (II) 3/25/2010 4 komente admin
Rrezikshmeria e presioneve per censure ndaj Shqiperia.com 3/24/2010 1 komente admin
Ngisni bicikleten dhe vraponi njekohesisht 3/25/2010 admin
Down Rock Shkurt 3/25/2010 desaparacidos
Skandal, Ushtria Greke: Shqiptarëve do tu derdhim gjakun 3/26/2010 146 komente Shtypi Ndonjehere
Iluzione dhe realitete 3/26/2010 57 komente Opinion selfmaderadio admin
Kuvendi miraton “varrezat greke” 3/26/2010 45 komente Shtypi Ndonjehere
Po afrohet 100 vjetori i Pavaresise 3/26/2010 40 komente Histori Qerim Vrioni Lizandër Saraçi
Komunizmi në modë 3/26/2010 38 komente Ermal Hasimja Anonim
Kryeministri trefishon numrin e studentëve të Informatikës 3/26/2010 17 komente Shtypi alisat
Papa “nuk veproi” ndaj akuzave për abuzime 3/26/2010 8 komente Shtypi alisat
Cry for her 3/26/2010 3 komente blete
"Shqiptari" i Bardhyl Demirajt 3/26/2010 2 komente Anila Omari alisat
NGRIRJA E DETIT 3/26/2010 1 komente admin
Deputetët e mazhorancës shprehen kundër publikimit të varfërisë së tyre. 3/26/2010 1 komente admin
Billbord nga viti 1929 3/26/2010 admin
Mosdekolonizimi është kolonizim 3/26/2010 sol-nocturnus
Iluzione dhe realitete 3/26/2010 Selfmaderadio
Historia kur bie k?mbora dhe m?rzen M?rzia 3/26/2010 sol-nocturnus
Greqia, një tjetër leksion realiteti 3/27/2010 90 komente Erl Murati aurontare
Pace Koke, Pace Komesh, Pace Plonci: ku behet pacja me e mire?? 3/27/2010 34 komente village-bey
Fier: Arrestohet se vidhte “çipsa” në “Facebook” 3/27/2010 20 komente Shtypi, 24 karat Monda
Spiridon Ilo: Si e themeloi shtëpinë e parë diskografike shqiptare në Amerikë 3/27/2010 19 komente Shtypi Niko Kotherja PF
Protesta, për çfarë dhe për kë? 3/26/2010 17 komente Edlira Gjoni xhibi
Sot është e shtunë 3/27/2010 16 komente old pic
Koka dhe barku 3/27/2010 2 komente sol-nocturnus
Ushtarët anemikë greke kërkojnë ndihmë për gjak shqiptari 3/27/2010 2 komente admin
“Pezull” 3/27/2010 desaparacidos
Kur makina e Formula 1 paraqet inspirim 3/27/2010 admin
Në kërkim të emrave shqiptarë 3/28/2010 135 komente Shtypi Isidor Koti xhibi
Italia ne zgjedhjet rajonale 3/27/2010 53 komente Benko Gjata Studenti Shqiptar
Shuhet aktori i madh Agim Qirjaqi 3/28/2010 53 komente alisat
Poetet bëjnë dashur ndryshe nga ne 3/28/2010 43 komente desaparacidos
“Të humb vrigjërinë me Ahmadinexhad” 3/27/2010 36 komente Shtypi, 24 karat, Argëtim xhibi
Një grua flet për dhunën ndaj saj 3/28/2010 33 komente Shtypi, Sociale Blerina Rogova Gaxha xhibi
Greqia, falje zyrtare Shqipërisë 3/28/2010 25 komente Shtypi Aristir Lumezi & Erald Kapri alisat
Sherri per qendren e Tiranes: Rama inauguron punimet, qeveria kercenon me pezullim 3/28/2010 17 komente Shtypi alisat
Dal nga dal po vjen behari 3/28/2010 16 komente Lulian Kodra
Pararendësit e socrealizmit shqiptar (I) 3/28/2010 14 komente Letërsi Agron Tufa Ushqim Social
PRURËSIT 3/28/2010 6 komente admin
Emigranti 3/28/2010 2 komente Letërsi Ilir Kalemaj ikarus
me duhet info ne lidhje me te drejtat humanitare ne Maqedoni.. 3/28/2010 twintip
Në tren 3/28/2010 admin
Adobe Photoshop, nje hap para drejt Inteligjences Artificiale? 3/28/2010 eklipsi
Në tren 3/28/2010 alisat
I pakorruptueshmi 3/28/2010 sol-nocturnus
Pa-k Tifozllek II 3/29/2010 309 komente Monda
Dinjitet, jo grekofobi 3/29/2010 64 komente Ermal Hasimja alisat
C`pjese/kompozime pelqeni nga muzika klasike? 3/29/2010 54 komente losttext
Arna 3/29/2010 41 komente Letërsi Uran Butka finisterre
Moskë, shpërthime në metro, mbi 30 të vdekur 3/29/2010 32 komente Bota Monda
Cili betim do ta bente nje president me te perkushtuar tek detyra e tij? 3/29/2010 14 komente Korani
Wild Balkans -Ballkani i Eger (po jo tamam)! 3/29/2010 9 komente Ballkan, Njoftime, Mjedisi mrroklla
Revoltat e munguara 3/29/2010 6 komente sol-nocturnus
Lajmet skiÇ - Qeveria shqiptare adreson shqetësimin qytetar me letra të personalizuara 3/29/2010 4 komente Shtypi, Satirë Blendi Salaj
Lëmshi i paftilluar opozitar 3/29/2010 3 komente sol-nocturnus
Ditari i një gazetareje televizive 3/29/2010 3 komente Klodiana Kapo alisat
Banka kërkon drejtësi për banorët dhe asistencë financiare për të rrënuarit e vitit 2007 3/29/2010 3 komente Shtypi alisat
Këshilli i Ministrave.org konfirmon suksesin e plotë të servisit të kryeministrit 3/29/2010 2 komente admin
Post-modernizëm, neo-ekspresionizëm apo thjesht vandalizëm? 3/29/2010 1 komente Opinion Griselda Qosja Torah
KURTHI SHENGEN 3/29/2010 1 komente admin
Pse të mbështesësh Marubin do të thotë të duash një shtet të së drejtës 3/29/2010 sol-nocturnus
Merr pjesë dhe fito një libër FALAS 3/29/2010 Ndonjehere
Hurra! Nuk vdiqëm! 3/30/2010 101 komente alisat
Shesh, përshesh 3/30/2010 61 komente Foto e ditës pmusaraj
Shënime jo shumë logjike prej "Antikrishtit" 3/30/2010 26 komente Kulturë Ardian Klosi finisterre
Nuk është problemi tek oligarkia 3/30/2010 23 komente Opinion Blendi Kajsiu alisat
Austri, “The Sun” gjen stërnipin e Hitlerit 3/30/2010 18 komente Shtypi xhibi
Kriza greke dhe instrumentalizimi i thirrjeve raciste 3/30/2010 12 komente sol-nocturnus
“Sa pak kemi mësuar nga paragjykimi shekullor!” 3/30/2010 6 komente Shtypi Jonida Azizaj alisat
Berisha: Finalizuam pyetesorin, dorëzimi në Prill 3/30/2010 6 komente Shtypi Ndonjehere
Mbi Shërbimin Ushtarak 3/30/2010 4 komente pmusaraj
Music for Airports liner notes 3/30/2010 2 komente desaparacidos
Avokatët dhe mjegullimi i fakteve 3/30/2010 admin
Jam homoseksual 3/31/2010 98 komente Mindy Michels alisat
Armend Nimani, çmim për fotografinë gazetareske 3/31/2010 21 komente Foto e ditës pmusaraj
Athina do të rivarrosë 1200 ushtarë në Shqipëri 3/31/2010 11 komente Shtypi alisat
KANUNI SI ALIBI 3/31/2010 9 komente admin
Serbia kerkon falje per masakren e Srebrenicen 3/31/2010 9 komente Shtypi, Ballkan gre_wireless
Gjuha më e folur në botë: Globish 3/31/2010 5 komente Bota pmusaraj
Mbi një shqetësim Liberal 3/31/2010 3 komente sol-nocturnus
Rruga për në BE kalon nga Kopenhageni 3/31/2010 3 komente Opinion Edlira Gjoni alisat
Vdekja e shoqërisë 3/31/2010 3 komente alisat
Racizmi i ftohtë i provincës 3/31/2010 1 komente admin
Lumturia e ... Ferrit 3/31/2010 alisat
Oligarkët e varur 3/31/2010 Thënie pmusaraj
Lumturia e ... Ferrit 3/31/2010 alisat