Postimet e muajit Qershor 2010

Seksioni Autori Postuar nga
Masakra e Tivarit Ramiz Alia i përgjigjet akuzave të Berishës 6/1/2010 103 komente Shtypi gre_wireless
Jeta e thjeshtë 6/1/2010 54 komente losttext
Operacion në kushtet e shtëpisë 6/1/2010 35 komente Shtypi finisterre
Lamtumirë z.Widhers! 6/1/2010 32 komente Shtypi Edmond Arizaj mati i ri
Erë netësh 6/1/2010 10 komente Anonim
Kur të huajt duan fëmijë me gjak shqiptari 6/1/2010 9 komente Shtypi finisterre
Greqia këshillohet të lërë euron 6/1/2010 8 komente Shtypi Korani
Skadimi i ultimatumit, parlamenti Europian: Marreveshje, ose pasoja me vizat 6/1/2010 7 komente Shtypi finisterre
Kërmill 90° 6/1/2010 6 komente Anonim
Një letër pa përgjigje 6/1/2010 5 komente Edi Lesi mati i ri
Berisha: Ramiz Alia të përgjigjet për masakrën e Tivarit! 6/1/2010 3 komente Shtypi Anonim
Shpejtò, pranverë... 6/1/2010 3 komente Zef Zorba finisterre
Përgjigjja Neokonservatore 6/1/2010 1 komente sol-nocturnus
Gëzuar 1 Qershorin, festën e fitoreve dhe sukseseve të qeverisë 6/1/2010 admin
Hakmarrja e natyrës 6/1/2010 Shtypi finisterre
Këshilli i Ministrave.org uron fëmijët: Gëzuar 1 Qershorin, festën e fitoreve dhe sukseseve të qeverisë 6/1/2010 admin
Sekuestrohet shtepia e Dash Pezes (ku banon Rama) 6/2/2010 87 komente AM-TR
E mbani mend djegien e dores per dite pushimi? 6/2/2010 81 komente ZenZen
Kalojnë gra që ty të ngjajnë 6/2/2010 9 komente desaparacidos
PE shtyn rezolutën për Shqipërinë. Kacin: Zgjidhni krizën politike 6/2/2010 9 komente Politikë ZenZen
Kryeministri i Japonise jep Doreheqjen 6/2/2010 6 komente Politikë Anonim
Ultimatum apo "misspelling"? 6/2/2010 5 komente zotrules
Jehonë 6/2/2010 5 komente Anonim
Qëndrimi i Tiranës ndaj Kosovës dhe çelësi i zgjidhjes 6/2/2010 3 komente admin
marangozi 6/2/2010 2 komente losttext
Kodi i Zogut, funksional pas 81 vjetësh 6/2/2010 Ndonjehere
Këshilli i Ministrave.org lancon nismën “Shqipëria Shtet-Muze” 6/2/2010 admin
Komunizmi vjen tash si pyetje 6/2/2010 desaparacidos
Deshtetëzimi 6/2/2010 sol-nocturnus
Shqipja e dorëzuar 6/3/2010 66 komente Gjuhësi Kristina Jorgaqi alisat
Histori me ambasada 6/3/2010 43 komente Agron Tufa finisterre
Çfarë ka thënë Saliu për Metën dhe Hajdarin, Imamin e Cekën 6/3/2010 36 komente Shtypi Anonim
Sikur nafta të rridhte në Shqipëri 6/3/2010 27 komente Foto e ditës pmusaraj
Të gënjesh ndërkombëtarisht 6/3/2010 21 komente Shtypi, Ekonomi Rudina Seseri ZenZen
Treni i fundit 6/3/2010 19 komente Anonim
Qëndrimi i Tiranës ndaj Kosovës dhe çelësi i zgjidhjes 6/3/2010 13 komente Shtypi, Kosova Adri Nurellari Naimi
C'mendim kane cironkat per kete? 6/3/2010 10 komente zotrules
Historianët kundër inventarizimit të pronave të minoritetit: Pazar me Greqinë 6/3/2010 7 komente Shtypi alisat
Plani i kursimit, grevë masive e mediave dhe transportit në Greqi 6/3/2010 5 komente Shtypi alisat
BB: Pensionet, në rrezik financimi 6/3/2010 3 komente Shtypi ARD KOLA alisat
Italia, vendi i pikëve 6/3/2010 2 komente Opinion Ismail Ademi finisterre
“Pronat, regjistrimi përfundon në vitin 2011” 6/3/2010 2 komente Shtypi Ylli Pata finisterre
Prononcim sqarues i Ministrit të Kulturës Ferdinando Giaferri për shtëpinë muze 6/3/2010 admin
Banorët e Ninives 6/3/2010 Anonim
Fabrikat e Nikit 6/3/2010 sol-nocturnus
Gjykata e Lartë, PD: Votim i hapur 6/3/2010 Shtypi, Ligj Adi Shkembi Blendi Salaj
Refugjat? 6/4/2010 308 komente Erion Vela
Çfarë po ndodh në jug të Sarandës? 6/4/2010 77 komente Turizëm James Petifer Ushqim Social
Servet Pellumbi: Islami u pagua 500 USD për fotografinë time me Marksin 6/4/2010 31 komente Shtypi Bush
Pse deputetët e djathtë s'kërkojnë heqjen e statusit të Moisiut?! 6/4/2010 28 komente Shtypi, Politikë, Opinion Basir Collaku Blendi Salaj
Një projekt për ndryshimin e Himnit Kombëtar 6/4/2010 23 komente Histori spiritus
Pas përgjigjeve të ministrit Drutsas 6/4/2010 19 komente Shtypi Shpëtim Idrizi I Pakapshem
Një diskutim, më në fund, serioz 6/4/2010 19 komente AM-TR
Kriza sistemike… për ne, profanët. 6/4/2010 7 komente xixa
Diskutim: Cfarë mendoni për të ardhmen e librave audio në shqip (audiobooks)? 6/4/2010 7 komente Ndonjehere
Peza 6/4/2010 2 komente Shtypi, Opinion Elsa Ballauri ZenZen
fuckin’ heshtje! 6/4/2010 1 komente desaparacidos
Gjendja aktuale e Facebook! Nje permbledhje statistikash. 6/4/2010 eklipsi
Porti Cittadini. Culture in Crescita tra Italia e Albania - shqip - 6/4/2010 admin
Anës rrugëve… 6/4/2010 sol-nocturnus
Katundarizmi 6/5/2010 132 komente Shinasi A. Rama alisat
Stacion 6/5/2010 31 komente Anonim
Më pak patriotë 6/5/2010 16 komente Alba Malltezi toko
Dilni nga ky turp! 6/5/2010 8 komente Acarim Nervash Aleksandër Çipa dj_cherry
Cfare behet me ceshtjen e Gerdecit? 6/5/2010 7 komente gjembi
Geraldina e Shqipërisë! 6/5/2010 6 komente Blendi Fevziu mati i ri
Barazia gjinore, deputet femra braktisin konferencën 6/5/2010 6 komente Shtypi Eglantina Bardhi finisterre
Përse përfunduam tek krokodili 6/5/2010 3 komente Shtypi Blendi Kajsiu alisat
Nje poet dublinas 6/5/2010 3 komente William Butler Yeats finisterre
Rruga e politikës së rrugës 6/5/2010 2 komente sol-nocturnus
Bariu fëmijë, viktimë e një jete të vështirë 6/5/2010 2 komente Shtypi Sulejman Dida finisterre
Slloveni, referendum për kufirin me Kroacinë 6/5/2010 2 komente Shtypi zotrules
Banka Botërore: Bizneset nuk denoncojnë korrupsionin,japin rryshfete. Këshilli i Ministrave.org reagon 6/5/2010 1 komente admin
Gjykata greke vendos ekstradim në Itali për këngëtaren Kondakçi 6/5/2010 Shtypi Korani
Kredia, banka u merr shtëpinë vajzës dhe dhëndrrit të E. Hoxhës 6/6/2010 94 komente Shtypi, Sociale eri83
Kriza sistemike… për ne, profanët 6/6/2010 26 komente Mos Humbisni xixa xixa
Alia: Testamenti që më la Enveri dhe mëkati i Mehmet Shehut 6/6/2010 20 komente Shtypi mati i ri
Bota që mbytet në plastmas 6/6/2010 13 komente Foto e ditës freeradio
Rollin’ North on 85 (Why didn't we do it in the road?) [Eng. vers.] 6/6/2010 11 komente Anonim
Raporti i BE për vizat policia zbon lypësit nga Tirana 6/6/2010 11 komente Shtypi alisat
Pesha e derës 6/6/2010 7 komente Anonim
Ka vend për një të djathtë shqiptare? 6/6/2010 5 komente Shtypi Ermal Hasimja alisat
‘Stambolli’ i shkrimtarit Orhan Pamuk dhe vendlindjet ku duket se prej nuk ndodh asgjë 6/6/2010 3 komente Ndonjehere
Përfundon me sukses operacioni “Mshesa”. Kryeministri Berisha: Në Shqipëri nuk ka pabuksa por vetëm Facebooksa 6/6/2010 1 komente admin
Biznesi që lulëzon! Tregtia me njerëzit dhe viktimat e harruara 6/6/2010 1 komente Claudia Witte/Lindita Arapi finisterre
Askush nuk di gjë për macet persiane 6/6/2010 1 komente desaparacidos
Përfundon me sukses operacioni “Mshesa”. Kryeministri Berisha: Në Shqipëri nuk ka pabuksa por vetëm Facebooksa 6/6/2010 admin
Përfundon me sukses operacioni “Mshesa”. Kryeministri Berisha: Në Shqipëri nuk ka pabuksa por vetëm Facebooksa 6/6/2010 admin
Kush e ka lexuar sproven e Kadarese "Indentiteti Europian i Shqiptareve" ? 6/7/2010 36 komente krenar.prifti
Ali Pashe Tepelena, thyhet heshtja e gjatë e një thesari mister. Hapet në Greqi arkivi sekret. 6/7/2010 25 komente Irakli Koçollari artian
Ndahet nga jeta poeti Ndoc Gjetja 6/7/2010 24 komente Shtypi mati i ri
"Hap kutitë, Liro vizat, Çliro ekonominë" 6/7/2010 21 komente I Pakapshem
Berisha i kërkon PS-së të votojë ligjin për heqjen e imunitetit 6/7/2010 15 komente Shtypi finisterre
Fjala 6/7/2010 8 komente Anonim
Shqipëria, pranë reçesionit zyrtar 6/7/2010 8 komente Shtypi finisterre
Fill-ik-atë 6/7/2010 5 komente Anonim
Tunika e përgjakur e tiranit 6/7/2010 3 komente sol-nocturnus
Ne filllim ishte pirateri dhe me pas rrembim... 6/7/2010 2 komente Bota AB
Berisha: Për kutitë do ti propozojmë opozitës, modelin grek për hapjen e arkivave të Sali Pashë Kamzalenës 6/7/2010 1 komente admin
Banane-banane-banane 6/7/2010 1 komente Ndonjehere
Berisha: Për kutitë do ti propozojmë opozitës, modelin grek për hapjen e arkivave të Sali Pashë Kamzalenës 6/7/2010 admin
Raport për kultin e lirisë 6/7/2010 sol-nocturnus
Berisha: Për kutitë do ti propozojmë opozitës, modelin grek për hapjen e arkivave të Sali Pashë Kamzalenës 6/7/2010 admin
Misteri i gazetave ne Hollywood 6/7/2010 admin
Sfida e radhës për intelektualin dështak 6/8/2010 72 komente Bledar H. Prifti Korani
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ndalohet në Greqi 6/8/2010 42 komente Shtypi finisterre
Grupi PD-së, padi penale ndaj deputetit Tom Doshi 6/8/2010 23 komente Shtypi finisterre
Vërtetë nuk qeshin të majtët? 6/8/2010 15 komente Erion Vela
Perendia e pikellimit quhet Ndoc Gjetja - In memoriam 6/8/2010 11 komente alisat
Butrinti dhe kapteri i Zall-Herrit 6/8/2010 11 komente Shtypi Ylli Cerova aurontare
Angst momentum in Manhattan 6/8/2010 11 komente Anonim
Berisha, Rama dhe ne 6/8/2010 11 komente Fatos Lubonja alisat
Rama 20-fishon taksat ne Tirane 6/8/2010 7 komente Shtypi Koha Jone Solidarnosc
Vetëvrasësit 6/8/2010 4 komente Tatiana Grici Milieks finisterre
Në përvjetorin e martesës politike 6/8/2010 3 komente Shtypi Artan Mullaj Tani
Reanimacion 6/8/2010 3 komente Anonim
Morali komunist 6/8/2010 2 komente alisat
Zërat 6/8/2010 1 komente desaparacidos
Rezistenca ndaj antibiotikëve, shqetësim mes ekspertëve të mjekësisë 6/8/2010 1 komente Shtypi finisterre
E vërteta për Aeroportin e Prishtinës dhe drejtësia e zotit Dell 6/8/2010 sol-nocturnus
PS zgjedh drejtuesit e grupit 6/9/2010 60 komente Shtypi AM-TR
A e di qytetari shqiptar që do liberalizohen vizat? 6/9/2010 53 komente pmusaraj
Basesku: Arumunët, minoritet kombëtar. Kosovën s'e njohim. 6/9/2010 34 komente Shtypi Riviera Dedaj mati i ri
REPLIKE: Intelektualët dhe pseudo-intelektualët e tranzicionit 6/9/2010 26 komente Shinasi Rama Monda
Profili i intelektualit 6/9/2010 19 komente Ardian Vehbiu Monda
Push plepash 6/9/2010 14 komente Anonim
Te sfidosh limitet njerezore 6/9/2010 13 komente Video eklipsi
Gushkuqi 6/9/2010 12 komente Anonim
Enverizëm, por i shpërndarë 6/9/2010 10 komente Shtypi Kim Mehmeti I Pakapshem
G string 6/9/2010 7 komente Anonim
Jetë pa Kalendar 6/9/2010 5 komente At Konrrad Gjolaj OFM village-bey
Blog-notes II 6/9/2010 4 komente alisat
Rrugëtim 6/9/2010 2 komente Anonim
Gjurmët e fundit të Ndoc Gjetjes 6/9/2010 1 komente Shtypi Oliverta Lila finisterre
Dy gishtat të Galileos do të ekspozohen në muze. Së shpejti edhe në Tiranë muze gishtash 6/9/2010 1 komente admin
Mediat si porte nderkulturore 6/9/2010 admin
Dy gishta të Galileos do të ekspozohen në muze. Së shpejti edhe në Tiranë, muze me gishta politikanësh 6/9/2010 admin
Sa e ke rrogen? 6/10/2010 222 komente noshka
Kupa Pa-Kapak 2010 6/10/2010 134 komente Monda
Just in case 6/10/2010 35 komente Anonim
Sot 132 vjet nga themelimi i lidhjes shqiptare të Prizrenit 6/10/2010 29 komente BalkanWeb village-bey
Mevludi shkencor i Nënë Terezës 6/10/2010 28 komente Mirela Baxhaku Anonim
Mana 6/10/2010 25 komente Anonim
SHBA: Berisha, nje udheheqes legjitim 6/10/2010 24 komente Shtypi bulevardi
Ku te shohim Boterorin? 6/10/2010 20 komente Cen Cen Durim-madhi
Time for loneliness 6/10/2010 14 komente Anonim
Gjuha e huaj – mjet parësor për përparim 6/10/2010 13 komente Prof. Dr. Afrim Karagjozi finisterre
Rritja e borxhit publik, FMN: Nisi në 2008 6/10/2010 9 komente Shtypi, Ekonomi gre_wireless
Kriza, shteti nis fushatën e privatizimeve 6/10/2010 8 komente Shtypi ARD KOLA finisterre
Diskutim: Na sugjeroni librat që duhet të lexojmë këtë verë 2010! 6/10/2010 7 komente Ndonjehere
Dora e dukshme dhe e gabushme e shtetit në ekonominë shqiptare 6/10/2010 4 komente admin
Simbolikë pa politikë 6/10/2010 3 komente Belina Budini alisat
Empire State Building: Jo ndricimit për nder të Nënë Terezës 6/10/2010 3 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
DigiSAL - së shpejti në formatin Sal Definejshën 6/10/2010 2 komente admin
Friendly Fire ose një zjarr aspak miqësor 6/10/2010 2 komente Politikë Lorenc Vangjeli Ndonjehere
A ndodh keshtu edhe ne vendet ku jetoni ju?? 6/10/2010 ec mo
Francë - Uruguaj (me komente peshkiste) 6/11/2010 107 komente Sport pmusaraj
Tiranës, në këmbë 6/11/2010 64 komente Anonim
Në Afrikë nis sot gara e madhe: Gjermania prezantohet me ekipin më multikulturor, 9 lojtarë të huaj 6/11/2010 27 komente Shtypi Srecko Matic/Sonila Harasani finisterre
Ultimatumi i BE-së për krizën, PS drejt paktit, PD nuk e pranon 6/11/2010 11 komente Shtypi mati i ri
Ceremoni vetmitare para pasqyrës 6/11/2010 8 komente Anonim
Shalli prej kashmiri i zonjushës J.V. 6/11/2010 3 komente sol-nocturnus
Politika e urrejtjes 6/11/2010 3 komente sol-nocturnus
Kur kapardisen monstrat?! 6/11/2010 2 komente Opinion Virion Graci alisat
Krahëbosh 6/11/2010 1 komente Anonim
Kur Kroçe ishte ide e rrezikshme 6/11/2010 1 komente Elsa Demo village-bey
Gazetat italiane ne zi kunder ligjit qe shkel lirine e shtypit 6/11/2010 admin
Me të tillë miq … 6/11/2010 admin
duke peshkuar 6/11/2010 desaparacidos
Botërori 2010, Angli-SHBA 6/12/2010 143 komente Sport pmusaraj
Princi Leka shpall fejesën me zonjushën Zaharia në Paris 6/12/2010 74 komente Shtypi Andi Terziu mati i ri
Katër furgonë e 40 policë për arrestimin e Kurtit me shokë 6/12/2010 69 komente Kryesore pmusaraj
Botërori 2010, Argjentine-Nigeri 6/12/2010 50 komente Sport Altin Latifi finisterre
Vdekje e fotografuar 6/12/2010 38 komente Bota Interneti Br3dharaku
a ka patur ndonjehere boteror me te bezdisshem? 6/12/2010 30 komente zotrules
Bleona dhe shokët, viktima të përpjekjeve për mbijetesë 6/12/2010 17 komente Sulejman Dida finisterre
Serbia, partner strategjik për kombin shqiptar?! 6/12/2010 15 komente Pellumb Xhufi Ergoni
Në një shkëndijë 6/12/2010 13 komente Anonim
Gur 6/12/2010 11 komente Elinda Marku macia_blu
Britani, gruaja humbet kujtesën çdo ditë 6/12/2010 9 komente Shtypi finisterre
Mjerimi fondamentalist 6/12/2010 7 komente Ardian Marashi alisat
Një Shqipëri në zhdukje e sipër 6/12/2010 6 komente Anila Shuka interviston Fatos Baxhakun finisterre
Ca kocka 6/12/2010 5 komente Anonim
Ekspertët: Forcimi i dollarit, rrit koston e borxhit publik 6/12/2010 5 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Krizantem. 6/12/2010 3 komente Anonim
Zgjedhjet në Holandë, zgjedhjet në Shqipëri 6/12/2010 2 komente Shtypi Anila Basha Beluli
Fundi i palavdishëm i monarkisë zogolljane. 6/12/2010 1 komente xixa
Sondazh në Francë: Të ulen rrogat e ministrave. Tiranë: Mbledhje e Këshillit të Ministrave.org 6/12/2010 admin
Mbledhje e Këshillit të Ministrave.org për sondazhin francez pro uljes së rrogave të ministrave 6/12/2010 admin
Emri maqedonas i klasës punëtore 6/12/2010 sol-nocturnus
Botërori 2010, Gjermani - Australi 6/13/2010 133 komente Sport Blendi Salaj
Botërori 2010, Serbi-Gana dhe Gjermani-Australi 6/13/2010 86 komente pmusaraj
Vlorë, turizmi familjar vetëm 20 për qind frekuentim 6/13/2010 50 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Dritero Agolli: Bijtë e bllokut’ sot janë në PD 6/13/2010 43 komente Shtypi Interviste me D. Agollin finisterre
Jozefina Topalli shkel Kushtetutën, ndryshon stemën e Republikës 6/13/2010 36 komente Shtypi Shekulli online finisterre
Ismail Kadare: Diktatura të bënte shkrimtar të njohur 6/13/2010 32 komente elpais.com alisat
Deutschland - Australia 6/13/2010 29 komente Monda
Ardian-Christian Kycyku 6/13/2010 14 komente Letërsi Elinda Marku macia_blu
Njerëzve-njerëzisht 6/13/2010 9 komente Kryesore, Sociale, Speciale Arianita Petro Marko Anonim
Kostoja e Boshtit te Jugut? 6/13/2010 7 komente AM-TR
Kënga e verbër 6/13/2010 4 komente Letërsi Trifon Xhagjika village-bey
Tiranë: Palët janë të vendosura në llogoret e tyre 6/13/2010 1 komente Shtypi Ani Ruci finisterre
Televizioni Publik dhe Vezët Private 6/13/2010 sol-nocturnus
Fade into you 6/13/2010 enka
“Vetëvendosja” akuzon Thaçin, Kermabon dhe Feithin për dhunën e policisë 6/13/2010 Shtypi Koha Ditore finisterre
I erdhi radha dhe ekipit Azzurri 6/14/2010 252 komente admin
Fjala e Albin Kurtit në seancën gjyqësore të 14 qershorit 2010 6/14/2010 104 komente sol-nocturnus
Ju prezantoj Hollandën! 6/14/2010 74 komente Anonim
Fundi i palavdishëm i monarkisë zogolljane 6/14/2010 70 komente Histori xixa xixa
Trajtimi i komunizmit 6/14/2010 15 komente village-bey
Berisha imiton Robin Hud? Do marr parate e Bashkise dhe do ua jap qytetareve! 6/14/2010 14 komente AM-TR
Punë shteti 6/14/2010 13 komente Anonim
Zbulohet në Karaburun një anije e mbytur 6/14/2010 12 komente Shtypi aurontare
Lirohet Albin Kurti 6/14/2010 11 komente Njoftime alisat
Lëvizja për Bashkim zhvilloi aksionin “+355” 6/14/2010 10 komente Shtypi Burim Mali
Radio galena (fragment) 6/14/2010 9 komente Anonim
Amin Maalouf fiton cmimin e Princit te Asturise 6/14/2010 2 komente Letërsi Naimi
Vrasja në Sauk hasmi fshehu eksplozivin në TV 6/14/2010 2 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Këshilli i Ministrave.org ndihmon zyrtarët në nevojë duke u shitur makinat me cmime simbolike 6/14/2010 1 komente admin
Skica zjarri 6/14/2010 Anonim
Atje ku horizonti është më i qartë 6/14/2010 desaparacidos
Botërori 2010, Brazili përballë Koresë së Veriut 6/15/2010 157 komente Sport admin
Boterori 2010, Portugali - Bregu i Fildishte 6/15/2010 87 komente pmusaraj
Sherbimi urban ne Tirane 6/15/2010 60 komente aleks10
Fotografia flet shqip 6/15/2010 58 komente Njoftime admin
Adrian Paci tregon për "Elektrikun Blu" dhe Pasolinin 6/15/2010 38 komente Shekulli finisterre
Blatter: Vuvuzelat nuk do të ndalohen 6/15/2010 37 komente Shtypi olsib
Vetvritet Bekim Fehmiu 6/15/2010 33 komente Shtypi, Art klesidra asperger
Mbyllen 29 spitale, do jenë vetëm qendra ditore 6/15/2010 29 komente Shtypi Eglantina Bardhi finisterre
Qiellza 6/15/2010 17 komente losttext
Fjalë kurmi 6/15/2010 16 komente Anonim
Pula, një kalë e një kokë - Artistët Shqiptarë në "Berlin Biennale 2010" 6/15/2010 16 komente Art village-bey
firmos o milet! 6/15/2010 7 komente Internet, Sport, Speciale, 24 karat zotrules
Kush di dicka te na e thote! 6/15/2010 5 komente Anonim
Thaçi e ka hetuar 6/15/2010 sol-nocturnus
Nipat e Mujit dhe Halilit Luftojnë Promajën 6/15/2010 admin
Boterori 2010: Spanja-Zvicra 6/16/2010 66 komente Sport Selfmaderadio
Botërori 2010: mbyllet raundi i parë 6/16/2010 65 komente Sport pmusaraj
Diplomë juridiku për 7 mijë euro, arrestohen katër falsifikatorët 6/16/2010 22 komente Shtypi finisterre
Korrupsioni në administratë, 1 miliard lekë dëme. Zbardhet raporti: Përplasjet me KLSH 6/16/2010 20 komente Shtypi ARD KOLA finisterre
Tri rrethana kuadrate 6/16/2010 18 komente Letërsi macia_blu
Për ata që ecin shtrirë 6/16/2010 17 komente Anonim
Kostoja e lartë e pabesisë shqiptare 6/16/2010 17 komente admin
Perditesuar : Zhdukja e Bleonës, një telefonatë rikthen shpresat 6/16/2010 12 komente Shtypi Ferdinand Dervishi mati i ri
Rrok Mirdita: Politikanët të venë interesat e vendit mbi të gjitha 6/16/2010 12 komente Shtypi Ilir Ikonomi | Hartsdale village-bey
Kerkese zyrtare 6/16/2010 10 komente Neperke Borxheze
Botërori 2010, Spanjë-Zvicër 6/16/2010 7 komente Sport pmusaraj
Tri poezi nga Fraser Sutherland 6/16/2010 5 komente alisat
Ku gjendet ky përshkrim? 6/16/2010 4 komente tropizma
Mali i Zi: Pse humbi Koalicioni për Malësinë dhe çfarë duhet bërë tani? 6/16/2010 1 komente sol-nocturnus
Web Day 2010! 6/16/2010 eklipsi
Vetja dhe tjetri në perspektivën e Politikave Identitare 6/16/2010 sol-nocturnus
Kultura dhe tradita shqiptare ne Festivalin Internacional te gojedhenave popullore ne Torino 6/16/2010 admin
Botërori 2010, tre ndeshjet e sotme 6/17/2010 299 komente Sport pmusaraj
E tashmja e përjetshme e femrës shqiptare 6/17/2010 107 komente sol-nocturnus
Mall për komentatorë 6/17/2010 32 komente Sport pmusaraj
Vlorë, Gjykata e Apelit lë të lirë Vasil Bollanon 6/17/2010 30 komente Shtypi BalkanWeb gre_wireless
Vuvuzela e Vetëvendosjes 6/17/2010 20 komente Ilir Mirena mrroklla
A eshte e drejte qe emigrantet te votojne kur nuk jane shtetas? 6/17/2010 19 komente Solidarnosc
Traditat kulturore nacionale dhe globalizmi 6/17/2010 16 komente Agron Tufa finisterre
…ranë-këmbanat-ranë… 6/17/2010 11 komente Anonim
BE rrit dozën e paralajmërimit: Tejkalimi i krizës lë Shqipërinë jashtë Europës 6/17/2010 11 komente Shtypi finisterre
Lojë miqësore 6/17/2010 8 komente Anonim
Super-llotaria kombëtare LLOTO QEVERIA© – Me NE fitojnë të GJITHË©, më 1 Korrik në DigiSAL 6/17/2010 3 komente admin
Pasaportat e vjetra, hiqet afati i tërheqjes nga shteti 6/17/2010 3 komente Shtypi Adi Shkembi finisterre
Modena, me këngët arbëreshe dhe rrjetin e ri të gazetarisë shqiptare, ALBANIANEWS 6/17/2010 1 komente Shtypi Anila Kadija oltimus
Modena, me këngët arbëreshe dhe rrjetin e ri të gazetarisë shqiptare, ALBANIANEWS 6/17/2010 admin
Kënga e Pakënaqur e Bulkthave – 2 6/17/2010 sol-nocturnus
GJERMANI - SERBI ? 6/18/2010 256 komente Teuta
Trishtimi i Pangos, 400 mijë euro 6/18/2010 174 komente Shtypi gre_wireless
Tani po që kemi botëror 6/18/2010 108 komente Sport pmusaraj
Një film hollywoodian dhe përsosmëria e lënduar 6/18/2010 45 komente Mustafa Nano finisterre
Adagio ma non troppo e molto espressivo 6/18/2010 28 komente sol-nocturnus
Kukës, nisin patrullat e përbashkëta 6/18/2010 19 komente Shtypi olsib
Ja kështu… 6/18/2010 18 komente Anonim
Fituesi i Çmimit Nobel, Gary Becker, tha se emigrantët duhet të paguajnë për qëndrimin 6/18/2010 17 komente Korani
Skema e re për arsimin, Tafaj: Qeveria, fonde edhe për universitetet private 6/18/2010 15 komente Shtypi Shekulli online alisat
Bad influenza 6/18/2010 7 komente Anonim
Katolikët: Të lejohet kryqi në shkolla 6/18/2010 7 komente Shtypi Esmeralda Keta finisterre
Kriza greke… për ne profanët shqiptarë. 6/18/2010 3 komente xixa
Beautiful Losers 6/18/2010 2 komente desaparacidos
Uliksi dhe Hedoni për Bekimin - heshtja si protestë 6/18/2010 1 komente Shtypi village-bey
Vdes në moshën 87-vjeçare Jose Saramago, fitues i çmimit Nobel në letërsi! 6/18/2010 1 komente Letërsi Kristida
Europa: Nuk u zgjidh kriza. Qeveria: Kriza është vetëm në mendjen e europianëve, amerikanëve dhe opozitës 6/18/2010 admin
Evropa dhe e majta si e vetmja alternativë 6/18/2010 sol-nocturnus
Oranje Mechanica. 6/19/2010 112 komente alisat
Kamerun - Danimarkë? 6/19/2010 56 komente Kristida
Jahwe 6/19/2010 39 komente Anonim
Kroacia heq vizat për Shqipërinë nga 1 korrik deri më 31 tetor 6/19/2010 33 komente Shtypi olsib
Kriza greke… për ne profanët shqiptarë. 6/19/2010 21 komente xixa xixa
Lamtumirë Nobelit José Saramago 6/19/2010 14 komente Shtypi Shekulli online finisterre
Tuning a string 6/19/2010 10 komente Anonim
Policia ka kaq shumë pushtet sepse pushtetit po i mbetet vetëm policia. 6/19/2010 9 komente Albin Kurti Ushqim Social
Profetikja në artin e Lin Delisë 6/19/2010 9 komente Ismail Kadare finisterre
Epilogu 6/19/2010 2 komente desaparacidos
Populli keqkupton urdhrin e Ministrit të Shnetit, që pacienti mund të ndërrojë Doktorin 6/19/2010 1 komente admin
Shembja e ndërtimeve pa leje, plumba ndaj Policisë Ndërtimore në Pyllin e Sodës 6/19/2010 Shtypi Qemal Biraku alisat
Brazil - Bregu i Fildishtë 6/20/2010 200 komente pmusaraj
Italia e Marcello Lippi-t 6/20/2010 157 komente Sport pmusaraj
Klodi i “Big Brother”në polici: Dua mbrojtje, m’u nxi jeta nga fyerjet dhe kërcënimet 6/20/2010 77 komente Shtypi mati i ri
High-ku 6/20/2010 30 komente Anonim
“Hakmarrja” e Agim Bendos? 6/20/2010 24 komente Shtypi finisterre
Vegime 6/20/2010 10 komente Anonim
Replay 6/20/2010 9 komente Anonim
Emri vetëvendosës i popullit 6/20/2010 8 komente Idlir Azizi Ushqim Social
Më shumë vëmendje për gjuhën shqipe në diasporë - intervistë me Visar Zhitin 6/20/2010 3 komente Shtypi Leonora Memia oltimus
(H)a iku?! 6/20/2010 3 komente Anonim
Gratë tona janë zbukuruar rëndë 6/20/2010 3 komente Shtypi Jorida Pasku finisterre
Mbi Kuptimin e Futbollit 6/20/2010 admin
Konsuj nderi pa nder 6/20/2010 admin
Ideologjia e ligjit 6/20/2010 sol-nocturnus
Më shumë vëmendje për gjuhën shqipe në diasporë 6/20/2010 admin
Das Unheimliche 6/21/2010 139 komente sol-nocturnus
Ndeshjet e sotme të Botërorit 6/21/2010 69 komente pmusaraj
Bekim Fehmiu, aktor serb dhe shqiptar i madh 6/21/2010 53 komente Shtypi Nexhmedin Spahiu finisterre
Komentet e kujt vleresoni dhe pse 6/21/2010 36 komente sol-nocturnus
Një fatkeqësi komunikimi (jo komunikacioni) 6/21/2010 35 komente Sokol Balla AM-TR
Emigrantët shqiptarë të kthyer nga Greqia 6/21/2010 33 komente Shtypi Ani Ruci finisterre
Mish në hell 6/21/2010 22 komente Maks Velo tropizma
Dilema e vitit 1989, im atë ishte komunist 6/21/2010 8 komente Pa Kategori Martin M. Simecka dhe László Rajk village-bey
Ditari i një gazetareje televizive 6/21/2010 8 komente Klodiana Kapo alisat
Migrimi i detyruar 6/21/2010 7 komente Shtypi Sulejman Dida alisat
Jorgos Seferis, kujtimet e nobelistit grek për Korçën dhe Pogradecin 6/21/2010 4 komente Fatbardh Rama finisterre
Mediat kundër vendimit të gjykatës për dëshpërblimin e Pangos. Këshilli i Ministrave.org analizon dëmin e shkaktuar nga video e 6/21/2010 admin
Procedurat tatimore, ligji aktual dhe domosdoshmëria për një kod fiskal 6/21/2010 sol-nocturnus
Mbresat e një dite në Modena 6/21/2010 admin
Çlirimi i lirisë 6/21/2010 sol-nocturnus
Artizanët kundër Artit 6/21/2010 desaparacidos
tirana ne vere 6/22/2010 338 komente noshka
90 minutat e grupit B 6/22/2010 115 komente Sport admin
Botërori, raundi i dytë: një përmbledhje 6/22/2010 52 komente Sport Anonim
Islami: Shkrirja me G99, për të promovuar shpejt Erion Veliajn në drejtimin e PS-së 6/22/2010 50 komente Shtypi Kastriot Islami mati i ri
Kush do dalë nga grupi A? 6/22/2010 45 komente Sport admin
Shqiptarët, më të varfërit në Europë 6/22/2010 36 komente Shtypi finisterre
Një dorë fjalë 6/22/2010 30 komente Anonim
ku do i besh pushimet 6/22/2010 17 komente noshka
Aloe Vera 6/22/2010 16 komente alisat
(Pa)Vizion 6/22/2010 13 komente Thënie admin
Vizita e diktatorit 6/22/2010 9 komente alisat
Njeriu i vetëm i shekullit 6/22/2010 7 komente Ben Rexhepi derada
fragment Në fillim 6/22/2010 6 komente Anonim
Cfare po ndodh te shesh Skenderbe? U be gjithe ajo zhurme dhe tani nuk shoh asnje lajm lidhur me ndertimet ne shesh. 6/22/2010 4 komente ani
Politika dhe Pulitika në Kosovë 6/22/2010 sol-nocturnus
Freedom Test 6/22/2010 sol-nocturnus
Aloe Vera 6/22/2010 alisat
Topi është i Topit, penalltinë e gjuan Berisha 6/22/2010 sol-nocturnus
Thanas Jorgji dhe Emigrimi i Poshtërimit 6/22/2010 admin
Skenat e filmave që po shikoni tani 6/23/2010 344 komente Anonim
Grupi C, ShBA dhe Anglia. Presin Gjermaninë, Serbinë (?) 6/23/2010 141 komente Blendi Salaj
Botërori 2010, Angli - Slloveni 6/23/2010 119 komente Sport admin
Albin Kurti: Si do ta bashkojme Kosoven me Shqiperine 6/23/2010 31 komente Politikë Mbret
Clinton per Homofobine ne Shqiperi!? 6/23/2010 19 komente klajdi
Berisha president për herë të tretë 6/23/2010 16 komente Shtypi mati i ri
Ku bashkohen dhe ku ndryshojnë politika e Berishës dhe e Nanos me Enver Hoxhën 6/23/2010 13 komente Shtypi Bernd Fischer village-bey
Analistët autodidaktë, 'rreziku' publik nr. 2 6/23/2010 10 komente Igli Totozani alisat
Vizat, KE miraton Rezolutën për Shqipërinë 6/23/2010 8 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Mbikombëtarë dhe Nënkombëtarë 6/23/2010 7 komente sol-nocturnus
In the station (from “149 Street Grand Concourse”) 6/23/2010 6 komente Anonim
Detyrat e Shtëpisë 6/23/2010 2 komente sol-nocturnus
Shtëpia ime 6/23/2010 2 komente desaparacidos
Zonja plakë mes studentëve 6/23/2010 2 komente Ardian Klosi tropizma
Italia me tre sulmues, Zelanda afer kualifikimit. 6/24/2010 291 komente Sport lumidrin
Danimarka apo Japonia? 6/24/2010 96 komente Sport Monda
Në Shqipëri nuk ka minoritet serb 6/24/2010 52 komente artian
Persekutimi komunist ne shkencat albanologjike 6/24/2010 43 komente Histori Kolec Topalli village-bey
Kush janë “tiransit” që i dhanë emër shtetit shqiptar 6/24/2010 41 komente Histori village-bey
Do presim 311 ha pyll, të ndërtojmë fabrikë çimentoje 6/24/2010 33 komente Shtypi Edvini
E gjejne te plehrat, i vene emrin Kazan, biresohet nga cifti amerikan 6/24/2010 33 komente Shtypi BalkanWeb albanikus
Ëndërr 6/24/2010 20 komente Anonim
Futbolli dhe politika si llotosport 6/24/2010 8 komente Fatos Lubonja alisat
Bombe ne Greqi? 6/24/2010 5 komente Lulian Kodra
Mbi Sartrein 6/24/2010 1 komente sol-nocturnus
Stradiotët shqiptarë, kontribut historik me vlerë për Europën perëndimore 6/24/2010 1 komente admin
PE fton gjithë BE-në të njohë Kosovën 6/24/2010 Kosova Augustin Palokaj village-bey
Gjetja nuk do ta vdesë poezinë 6/24/2010 sol-nocturnus
Tabela e botërorit 6/25/2010 166 komente Sport admin
Sot në kampionat: Kualifikimet në grupin G dhe H 6/25/2010 155 komente Selfmaderadio
Bashkia, revolucion në transportin publik 6/25/2010 72 komente Shtypi, Sociale Yllka Lezo olsib
Kush ka luajtur nga mend e kokës unë/populli apo qeveria? 6/25/2010 39 komente sheme
Aurela Gace: Nuk jam vetëm origjinale, por edhe e vërtetë 6/25/2010 37 komente Shtypi Ilda Lumani mati i ri
Nga vjen shprehja “Vëllai i madh po ju vrojton”? 6/25/2010 31 komente Ndonjehere
Gooool ! 6/25/2010 12 komente spiritus
Fundi i palavdishëm i monarkisë zogolljane (2). 6/25/2010 7 komente xixa
Ndryshon rregullorja e Kuvendit 6/25/2010 6 komente Shtypi gre_wireless
BOREDOM 6/25/2010 6 komente alisat
Një nxitim drejt “Shengenit” ballkanik 6/25/2010 6 komente Rezear Xhaxhiu alisat
I have five minutes to love 6/25/2010 4 komente Anonim
Papërgjegjshmëria e skajshme e lidershipit politik shqiptar 6/25/2010 4 komente admin
Tregjet, ja si u serviren produktet kryeqytetasve 6/25/2010 3 komente Shtypi alisat
Greqi, sulm terrorist në Ministrinë e Rendit 6/25/2010 2 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Sqarim mbi emërimin e z.Ylli Pango në Agjensinë e Zhbirilimit, Inovacionit dhe Zbërthimit Mbërtheckor 6/25/2010 admin
10 cent 6/25/2010 sol-nocturnus
Çiljetën, ta pish apo të mos ta pish, të tërën... 6/26/2010 86 komente Shtypi Shekulli online finisterre
Flotila në kufirin e Qytetërimeve 6/26/2010 48 komente Besnik Sinani emin
Edhe bullgarët duan minoritet në Shqipëri 6/26/2010 34 komente Shtypi Kamber Velaj finisterre
Pakëshillat jostudentorë 6/26/2010 21 komente sol-nocturnus
Në Shqipëri rritet lufta kundër aktiviteteve terroriste 6/26/2010 14 komente Shtypi Ani Ruci finisterre
Erozonë 6/26/2010 9 komente Anonim
Fluke 6/26/2010 blete
Në përkahje të korrupsionit (vendor) 6/26/2010 sol-nocturnus
Angli - Gjermani, dialogë Kampionati 6/27/2010 364 komente Sport J. & chene finisterre
Fundi i palavdishëm i monarkisë zogolljane (2) 6/27/2010 36 komente xixa xixa
Gjykata Europiane: BE s'duhet të lejojë martesat e homoseksualëve 6/27/2010 21 komente Shtypi Bruna Prifti mati i ri
Çështja çame në parlamentin shqiptar 6/27/2010 10 komente Shtypi Fatos Ahmati village-bey
Ndeshja me e cuditshme e futbollit ne te gjitha koherat? 6/27/2010 9 komente Kristida
Po sikur… 6/27/2010 Anonim
Libraria: edhe 2 ditë nga ofera e qershorit! 6/27/2010 Ndonjehere
Besueshmëria ndaj policisë, si ajo ndaj qeverisë 6/27/2010 sol-nocturnus
Sot në Botëror: Hollandë - Sllovaki 6/28/2010 172 komente Anonim
Cfare shfaqet ne Tirane nga 12-16 korrik 6/28/2010 42 komente ITS
Patetikja te “1984″ e te “I huaji” 6/28/2010 33 komente desaparacidos
Mbushen 66 vjet nga masakra ndaj popullsisë çame 6/28/2010 18 komente Shtypi BalkanWeb gre_wireless
Çfarë po dëgjon këtë çast, fëmija yt? 6/28/2010 16 komente Koloreto Cukali alisat
Lumturia e të shkruarit 6/28/2010 10 komente Griselda Qosja Torah
Njollat e territorit 6/28/2010 8 komente Artan Lame alisat
Gjakmarrja, Tropoja dhe Kukësi mbeten ende zona të nxehta 6/28/2010 3 komente Shtypi Sulejman Dida alisat
Shtefan Fyle: Kriza, vizat, statusi... 6/28/2010 2 komente Shtypi finisterre
Romane shqiptare 2009 - 2010 6/28/2010 1 komente eko
Ballkanit, me Dashuri… për Bekim Fehmiun 6/28/2010 sol-nocturnus
YouTube me Vuvuzela? 6/28/2010 olsib
Ndeshjet e sotme 6/29/2010 149 komente Sport finisterre
Pas ligjit për shamitë qëndron frika 6/29/2010 126 komente sol-nocturnus
"Corriere della Sera" për bregdetin shqiptar: Tokë më bukuri të rralla 6/29/2010 125 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Boterori 2010: Brazil - Kili 6/29/2010 91 komente Sport admin
Druhem se mos pishat janë tharë... 6/29/2010 78 komente Letërsi doreza
Serbët, fyerje dhe dhunë ndaj shqiptarëve 6/29/2010 46 komente Shtypi zotrules
Biznesi i çimentos, tjetër vendim qeverie për mikun e familjes Berisha 6/29/2010 43 komente Shtypi Shekulli Edvini
Finalistët në Ardhje 6/29/2010 20 komente Shtypi Elsa Demo finisterre
"Gjuhë urrejtjeje" në Top Channel? 6/29/2010 15 komente Opinion gjipeja
SPECIALE: Një vit nga zgjedhjet parlamentare. 365 ditët e një krize politike 6/29/2010 12 komente Shtypi AM-TR
“Mafia po investon në Shqipëri” 6/29/2010 9 komente Shtypi Rudina Seseri dhe Erjon Braçe gre_wireless
Ide për shkëmbime territoresh Kosovë-Serbi 6/29/2010 8 komente mati i ri
Zef Skiroi - Guissepe Schiro 6/29/2010 4 komente Robert Elsie village-bey
Princi i vogël dhe planeti i tij 6/29/2010 1 komente Ndonjehere
Down Rock Qershor 6/29/2010 desaparacidos
Tirana në verë 6/30/2010 93 komente Foto e ditës Blendi Salaj
A blen produkte bio? 6/30/2010 69 komente noshka
Artan Mullaj: “Piktura është gruaja ime, ndërsa letërsia e dashura ime” 6/30/2010 67 komente Shtypi Lorena Stroka Tani
Ishujt grekë në shitje 6/30/2010 23 komente Shtypi The Guardian Demeter
Shqiptarët, njëzet vjet përballë murit të vizave 6/30/2010 20 komente Andrea Stefani finisterre
Supet e munguar të Viganëve 6/30/2010 8 komente Gëzim Qendro finisterre
Daum: “Nëse një popull nuk ka më frikë, regjimi nuk është në gjendje ta ketë kontrollin.” 6/30/2010 5 komente Deutsche Welle bulevardi
Shterimi majtas e djathtas 6/30/2010 5 komente Shtypi Ismail Ademi Anonim
Këshilli i Ministrave.org ngre pensionet. Berisha: Dhiz iz a mirakllë ov maj qeverejshën 6/30/2010 1 komente admin
Më kujtohet 6/30/2010 1 komente alisat
Masakra e Manastirit 6/30/2010 1 komente desaparacidos
Tirana ne vere 6/30/2010 Blendi Salaj
Për diferencimin e prodhuesve nga tregtarët 6/30/2010 sol-nocturnus