Postimet e muajit Korrik 2010

Seksioni Autori Postuar nga
Prishja e ndërtimeve pa leje, dhunë dhe molotovë në Hamallaj 7/1/2010 161 komente Sociale Anonim
Ju kujtohet 2 Korriku 1990? 7/1/2010 82 komente spiritus
Shqetësimi i myslimanëve 7/1/2010 72 komente Shtypi, Kosova alisat
Peticion Publik! 7/1/2010 57 komente Sociale otr ZenZen
a ka me kuptim te studiosh shkenca sociale 7/1/2010 49 komente noshka
A6 7/1/2010 29 komente Irvi Hyka
(Pa)Vizion 7/1/2010 29 komente Thënie desaparacidos
Vizat dhe rreziku i dështimit të Europës 7/1/2010 21 komente Fatos Lubonja mati i ri
Me Jean-Luc GODARD 7/1/2010 19 komente sol-nocturnus
Përplasje në grupin e PS për bojkotin ndaj Kuvendit, Ruçi: S’do votojmë më asnjë ligj 7/1/2010 12 komente Shtypi Erald Kapri AM-TR
Heroizmi 7/1/2010 6 komente Anonim
My work for sale at Redbubble;) 7/1/2010 4 komente enka
Privatizimi si parim 7/1/2010 1 komente sol-nocturnus
1956 – 2010 (2014?) e ardhmja? 7/1/2010 eklipsi
Botërori 2010, Brazil-Hollandë 7/2/2010 310 komente Sport admin
Mirupafshim Butrint, mirë se erdhët në Kandaharin e Talibanëve 7/2/2010 52 komente Richard Hodges alisat
A duhet vize per ne Turqi? 7/2/2010 30 komente sheme
“Rynair”, brenda dy vjetësh, sedilje në këmbë 7/2/2010 24 komente Shtypi finisterre
Një natë me ty në mend 7/2/2010 18 komente Anonim
Oranje Moon 7/2/2010 15 komente alisat
Plagët e zeza të Jugut 7/2/2010 9 komente Ambienti Ardian Klosi Edvini
Ndahet nga jeta aktori i njohur Bep Shiroka 7/2/2010 9 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Këngë dasmash 7/2/2010 7 komente Neperke Borxheze
Akademia e Platonit 7/2/2010 4 komente sol-nocturnus
Daum: “Nëse një popull nuk ka më frikë, regjimi nuk është në gjendje ta ketë kontrollin.” (pjesa e dytë) 7/2/2010 3 komente Shtypi Vilma Filaj- Ballvora bulevardi
Shpërthimi, reagime në Prishtinë e Beograd 7/2/2010 3 komente Shtypi finisterre
26/06/2010 7/2/2010 1 komente sol-nocturnus
A vepron kështu një opozitë dinjitoze? 7/2/2010 1 komente admin
Honi i Natës 7/2/2010 desaparacidos
'2 korriku hapi derën për realizimin e ëndrrave' - Intervistë me violinisten Ervis Gega - Dodi 7/2/2010 Shtypi Mimoza Cika-Kelmendi village-bey
Go Germany... 7/3/2010 332 komente Sport Flo flo
A ka shanse Paraguaj të mposhtë Spanjën? 7/3/2010 86 komente Sport admin
Los del Che VS. Der Panzers 7/3/2010 69 komente Pa Kategori sol-nocturnus finisterre
Kur bashkëpunon me Talebanët 7/3/2010 56 komente Auron Tare aurontare
Korcë, 85-vjeçarja denoncon në polici përdhunuesin 7/3/2010 29 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Ligje të natyrës dhe natyrës së Zotit 7/3/2010 24 komente Anri Bala lol_lsd
11-shja më e mirë e Botërorit? 7/3/2010 21 komente Anonim
Utopia e ekonomisë pa shtet 7/3/2010 11 komente sol-nocturnus
Ka gjithmonë dicka elegante në ndezjen e cigares me shkrepëse 7/3/2010 3 komente desaparacidos
Emigrantë me flamuj gjermanë 7/4/2010 48 komente Mos Humbisni Tony Paterson Lo storione
Ministria: Adresari shkel privacinë 7/4/2010 36 komente Shtypi freeradio
Dua tre pikët e Ganës! 7/4/2010 21 komente xixa
Kënga e Botërorit? 7/4/2010 18 komente hunter
Hakerat serbë sulmojnë faqen e Ministrisë së Financave 7/4/2010 12 komente Shtypi Suela Gera finisterre
Rikthehemi në shtator 7/4/2010 11 komente sol-nocturnus
Eksodi, si erdhën 3200 shqiptarët në Gjermani 7/4/2010 8 komente Shtypi Vilma Filaj Ballvora finisterre
A jane VKM e qeverise shqiptare ne Internet? 7/4/2010 4 komente admin
Një lutje më 1931 7/4/2010 4 komente Hafiz Ali Korça village-bey
Ligji i Arsimit të Lartë kalon në KALSH pa u konsultuar 7/4/2010 2 komente Shtypi Lorina Mixha finisterre
In the station - 2 (from “149 Street Grand Concourse”) 7/4/2010 Anonim
Pango dhe revolucioni seksual 7/5/2010 100 komente Koloreto Cukali alisat
Arratisja e '75, si i ndërpreu pushimet diktatori Hoxha 7/5/2010 46 komente Shtypi Fatbardh Rama mati i ri
Diçitura 67 7/5/2010 43 komente Diçitura otr ZenZen
Sommelier-ja shqiptare zgjedh verërat për italianët 7/5/2010 31 komente Shtypi finisterre
Asfaltohet sheshi “Nënë Tereza”, së shpejti konkursi për rikualifikimin urban 7/5/2010 23 komente Shtypi Ditari Bashkiak Anonim
Allegro moderato – Adagio 7/5/2010 20 komente sol-nocturnus
Konica, premtimi për Zogun në vitin 1938 7/5/2010 20 komente Histori Faik Konica emin
Këmbë të shkurtra 7/5/2010 13 komente alisat
Një udhë drejt Zekatëve 7/5/2010 11 komente Përrallë nga e kaluara Ben Andoni emin
Ministria e Jashtme distancohet nga zyrtari 7/5/2010 11 komente Shtypi Bledi Gilaj TinyActsofRebellion
Tirana Kulturore 4 - 11 korrik 2010 7/5/2010 10 komente Shtypi Promovimi
Disa libra ne kapakun mbylles kane disa vija qe jane shenjat per ta gjetur ne internet. Kush i vendos keto vija, pse dhe ç'jane. 7/5/2010 10 komente Pjer Thomas
Arrestimi i zyrtarit, Meta- PS-së: Dorëheqjen e jap pas 3 vjetësh 7/5/2010 9 komente Shtypi Demeter
PS:Rritja e pensioneve, një vezë në ditë. Qeveria: Një vezë sot është një pulë mot 7/5/2010 5 komente admin
Lufta për Tiranën 7/5/2010 3 komente Shtypi Lorenc Vangjeli mati i ri
Mungojne 2 pike! 7/5/2010 3 komente Laert
-786- 7/5/2010 Anonim
Përfaqësues të Mozilla-s te Nxënësit 7/5/2010 admin
Gjysëmfinalja Hollandë - Uruguaj 7/6/2010 174 komente Sport admin
Autostrada Rrëshen-Mars-Kalimash 7/6/2010 111 komente Fatos Lubonja alisat
Rama i pastrehë dhe 2 mijë euro në bankë, zbulohen deputetët e rinj milionerë të PS 7/6/2010 35 komente Shtypi Erald Kapri finisterre
Pushimet e Qendrës dhe të Periferisë 7/6/2010 17 komente sol-nocturnus
narrativa 7/6/2010 9 komente losttext
Arbëreshja 7/6/2010 9 komente xheke xheke
Tri gjendjet e lëndës 7/6/2010 4 komente Anonim
Skllavi, Proletari, Kepusha dhe Shqiptari 7/6/2010 1 komente sol-nocturnus
Gjysëmfinalja Gjermani-Spanjë 7/7/2010 351 komente selfmaderadio Selfmaderadio
Kënga që po dëgjon tani? - 6 7/7/2010 313 komente olsib
Mbipesha, problem i madh shëndetësor 7/7/2010 93 komente Shtypi Carol Pearson finisterre
Luçi, shefi i zbulimit shqiptar: Dy atentatet e vërteta për vrasjen e Enver Hoxhës 7/7/2010 15 komente Shtypi mati i ri
Psychedelic train trips 7/7/2010 14 komente enka
Targat e Tiranës, Bozho: Ç'do bëhet kur të mbarojë alfabeti 7/7/2010 13 komente Shtypi Entela Resuli alisat
Derdhet solar, masa për firmën që shkaktoi ndotjen mjedisore 7/7/2010 9 komente Shtypi finisterre
A mund te ndihmoni finaciarisht politikanet tane fukarej 7/7/2010 8 komente toko
Votimet për Gjykatën e Lartë 7/7/2010 5 komente Anonim
Diagnoza e mozaikut: fraktura 7/7/2010 1 komente Shtypi Jorida Pasku alisat
Kupa e botes me Kokaine 7/7/2010 Shtypi UnjamNJESH
Perla të gjuhës shqipe 7/8/2010 130 komente Blendi Salaj
Libri i preferuar 7/8/2010 105 komente Anonim
Americanata 7/8/2010 86 komente sol-nocturnus
Shah Name, Eposi shqiptar dhe eposi pers, ngjashmëri e paralele 7/8/2010 77 komente Prof. Dr. Shaban Sinani emin
MAPO, edhe revistë, edhe gazetë 7/8/2010 45 komente Media pmusaraj
Patos, vrasja e 17-vjeçarit (ndoshta) për adresat e “Facebook” 7/8/2010 18 komente Shtypi Matilda Troka finisterre
Vija e vdekjes 7/8/2010 2 komente Nonda Bulka village-bey
Oktapusi Paul zgjedh fituesin e World Cup 7/9/2010 59 komente PF
Për një grusht makarona 7/9/2010 55 komente Shtypi Enrik Mehmeti mati i ri
Tiranë, ekzekutohet 46 vjecari. Policia: Po hetohet në disa pista 7/9/2010 28 komente Shtypi BalkanWeb alisat
Nuk ka vend për Martin Camajn 7/9/2010 26 komente Shtypi Elsa Demo finisterre
Kryeministri Berisha propozon marrjen me qera të oktapodit Paul. Do të ngrihet edhe një task-forcë në mbrojtje të tij 7/9/2010 22 komente admin
Kompleksi i kulakut dhe inflacioni i akuzës 7/9/2010 10 komente Ermal Hasimja alisat
Blair: Tmerret e Bosnjes sollën veprimin në Kosovë 7/9/2010 9 komente Shtypi vlonjati
Universiteti me i mire ne Shqiperi? 7/9/2010 7 komente Anonim
Në Vrinë ku gërmojnë amerikanët 7/9/2010 7 komente Shtypi Ermir Hoxha aurontare
PE miraton rezolutën për Shqipërinë 7/9/2010 5 komente Shtypi finisterre
Kthim pas 7/9/2010 4 komente admin
Ruzhdije, ç'i ke bo kutive? 7/9/2010 3 komente dori
Shqipëria në epikën dhe romancën mesjetare franke 7/9/2010 3 komente Luan Rama Mbret
Zbulohen antitrupat kundër virusit Hiv 7/9/2010 3 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Projekt-Ligji ‘shtupë’ i informacionit në Itali. 7/9/2010 1 komente sol-nocturnus
Pyetje per peshkaxhinjte 7/9/2010 keiendi
Shëngjin Kickoff Hackathon Camp 7/9/2010 admin
Hollandë-Spanjë, kërkojnë herën e parë 7/10/2010 47 komente Shtypi Shekulli online finisterre
Perseri termet ne Shqiperi!!! 7/10/2010 23 komente olsib
Tërmet 4.6 ballë epiqendra 15 km larg Elbasanit 7/10/2010 17 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Histori me lot 7/10/2010 13 komente village-bey village-bey
– Pashë rrugës një grua që po qante heshtur - 7/10/2010 9 komente desaparacidos
Sllovaki, nis punën Kryeministrja e parë femër 7/10/2010 5 komente Shtypi Bledi Gilaj finisterre
AÇENSORE PER NE MOSQENIEJE E NE MBIQENIEJE 7/10/2010 3 komente Anonim
The trouble with chubby girls (recycled thoughts) 7/10/2010 blete
Kush e do më fort? 7/11/2010 199 komente Sport Blendi Salaj
Kritikë ndaj kritikëve të pandershëm të neoliberalizmit 7/11/2010 128 komente admin
Do you flisni shqipish? 7/11/2010 40 komente Shtypi Edmond Tupja alisat
Gomere dhe makina 7/11/2010 33 komente Koloreto Cukali alisat
Zyhdi Morava (14 Mars 1946 - 9 Korrik 2010) 7/11/2010 17 komente alisat
Në Francë, një fëmijë ndër tre nuk shkon kurrë me pushime. Një në sa shkon me pushime në Shqipëri? 7/11/2010 14 komente xixa
Pasuria e ministrave, PS: Prifti, 1.8 mln euro më shumë në vitin e krizës 7/11/2010 9 komente Shtypi Shekulli online Anonim
Ndërtimet pa leje Bosch: Kush thyhen ligjin, përballet me pasojat 7/11/2010 6 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Zoti minister, largohuni! 7/11/2010 5 komente Shtypi Rudina Seseri alisat
Wagon Show: “149 Street Grand Concourse” 7/11/2010 5 komente Anonim
Burgajeti, atje ku flitet për Shqipni etnike 7/11/2010 4 komente Ben Andoni mati i ri
Tregim kriptografik 7/11/2010 2 komente Moikom Zeqo finisterre
2 korriku, çarja e parë e regjimit 7/11/2010 2 komente mati i ri
Këshilli i Ministrave.org hedh poshtë akuzat e opozitës për pasurinë e Priftit. Berisha: Të tallesh me Priftin është sakrileg 7/11/2010 admin
Kukullat në kërkim të identitetit të humbur 7/11/2010 Shtypi Alfred Zeneli alisat
Do të doja pakëz... 7/12/2010 251 komente klesidra asperger
Arkitektura patriotike 7/12/2010 105 komente Maks Velo alisat
Keq me shtet, keq pa shtet 7/12/2010 77 komente deja-vu Anonim
Përgjigje një lexuesi 7/12/2010 65 komente sol-nocturnus
Zyra 7/12/2010 56 komente xheke xheke
Quo vadis shoqëri civile 7/12/2010 23 komente Elsa Ballauri alisat
Nga Frederik Rreshpja 7/12/2010 13 komente Frederik Rreshpja flo
Si ka mundesi qe nje pedofil si Roman Polanski nuk ekstradohet? 7/12/2010 7 komente Solidarnosc
Mjerë mjerimi i mendjes 7/12/2010 6 komente Migena Gjoka Metohu alisat
Rexhepi: Ideologjia vehabiste, strategji e errët 7/12/2010 5 komente Shtypi Zërijeta Hajro Jajaga village-bey
Gruaja që pengohet të luftojë korrupsionin 7/12/2010 4 komente Shtypi village-bey
Sytë e humnerës 7/12/2010 3 komente Anonim
Mediat në tregun e biznesit politik 7/12/2010 1 komente sol-nocturnus
Këshilli i Ministrave.org publikon raportin e vlerësimit të qeverisë shqiptare mbi ndeshjen finale të Botërorit 7/12/2010 1 komente admin
Dhuna në familje, mbi 30% e grave dhunohen 7/13/2010 82 komente Shtypi E. Bardhi alisat
Split, i riu shqiptar gjen 20 mijë euro dhe ia kthen pronarit 7/13/2010 60 komente Shtypi koha finisterre
Ku eshte zhdukur Xhibi? 7/13/2010 44 komente village-bey
ca makine ke? 7/13/2010 34 komente noshka
Arqile Boti, mjeku që sfidoi 7/13/2010 18 komente Shtypi Fatmir Luarasi village-bey
Projekt-rezoluta e vizave, Fajon: Ta shembim këtë mur 7/13/2010 13 komente Shtypi olsib
n e r v e s 7/13/2010 9 komente enka
Porse! 7/13/2010 6 komente desaparacidos
Emigrantët mund t’i tërheqin pasaportat edhe në konsullata 7/13/2010 3 komente Shtypi Erjon Ajazi finisterre
Letër e Hapur për Dr. J.L.Withers II 7/13/2010 3 komente sol-nocturnus
Zëra femërorë 7/13/2010 1 komente Jonida Azizaj alisat
Portrete të drobitura 7/13/2010 1 komente Shtypi Jorida Pasku finisterre
Cfare krize ke? 7/14/2010 109 komente Selfmaderadio
Athina ia vlen një meshë 7/14/2010 54 komente Shtypi Dritan Hila AM-TR
Drafti i MASH-it “minon” publikët, favorizon privatët 7/14/2010 43 komente alisat
Fuck me I'm famous! 7/14/2010 29 komente Opinion Altin Hazizaj Anonim
Gratë: S'denoncojmë dot burrat që na rrahin 7/14/2010 16 komente Shtypi BalkanWeb alisat
Klasikët interpretohen nga klasikët 7/14/2010 15 komente Kulturë village-bey
Statujë 7/14/2010 11 komente Anonim
Lavjerës të vjetër 7/14/2010 11 komente Anonim
Ç'behet me buxhetin e Bashkise se Tiranes? 7/14/2010 10 komente Asterisk
Zoti e do televizorin 7/14/2010 7 komente desaparacidos
Pipi Çorapegjata dhe sekretet e saj 7/14/2010 7 komente Shtypi finisterre
As dashunisë tonë, s’i bahet vonë 7/14/2010 5 komente sol-nocturnus
Borxhi i përjetshëm i Tivarit 7/14/2010 5 komente Alqi Kociko I Pakapshem
Historia e Xhim katunarit… 7/14/2010 5 komente Anonim
Operacioni Itaka 7/14/2010 3 komente Saimir Sinanaj jetonfieri
FMN: Ju ofrojmë ndihmë 7/14/2010 1 komente Shtypi gre_wireless
KFOR - Big Brother is watching us! 7/14/2010 Shtypi Levizja Vetevendosje! Sofi
Turqia e humbi Turqine 7/15/2010 162 komente Bota Soner Cagaptay Monda
Kritikë e leximit qëllimisht “mistik” të neoliberalizmit 7/15/2010 40 komente sol-nocturnus
Trashëgimia kulturore, kur mirëpasja shkatërron mirëqenien 7/15/2010 40 komente Kryesore Fatos Lubonja Ushqim Social
car zanati ke? 7/15/2010 36 komente noshka
Tre jetë studentore, një çeshtje parash 7/15/2010 18 komente Gladiola Bendaj alisat
Deklarata personale e të ardhurave 7/15/2010 18 komente Shtypi gre_wireless
Kamping veror në Jalë 7/15/2010 7 komente Shtypi alisat
Tjetri 7/15/2010 5 komente Anonim
E dashur A, (letër 11) 7/15/2010 5 komente alisat
Let’s give them something to coo about 7/15/2010 5 komente blete
a jemi ne ekonomiste,po punetore?????ca do me thene pune,para,ekonomi? 7/15/2010 4 komente klesidra asperger
Qeveria zbardh VKM-të“hije” 7/15/2010 3 komente Shtypi Kristi Pinderi alisat
Vendim i Këshillit të Ministrave.org: Shqiptarët të deklarojnë pasurinë ashtu si ne, sepse pasuria nuk është turp 7/15/2010 admin
Guide “For Dummies” per te pare Hulu pa proxy! 7/15/2010 eklipsi
Europarlamentarja Doris Pack përgëzon shkrimtarin Fahri Balliu për kontributin e tij në reformimin e shoqërisë shqiptare 7/16/2010 97 komente Shtypi gazeta 55 canart1975
Kupa e Botës si çmitizim 7/16/2010 30 komente Besnik Dizdari alisat
Zbulohet një anije mesjetare në Himarë 7/16/2010 23 komente Shtypi Fatmira Nikolli aurontare
Rrëfimi i profesorit të pushuar nga puna 7/16/2010 11 komente sol-nocturnus
Kroaci, rrëzohet avioni i Damir Fazlliç 7/16/2010 11 komente Shtypi BalkanWeb olsib
Haiti i "mallkuar" 7/16/2010 8 komente Bota Mark Doyle Lo storione
GJND më 22 korrik jep mendimin këshillëdhënës 7/16/2010 6 komente Shtypi village-bey
Mgjesi rrenacak 7/16/2010 2 komente desaparacidos
Çorbë pa kripë 7/16/2010 1 komente Hamdi Nuhiju Hamdi Nuhiju
Greva e gazetarëve 7/16/2010 sol-nocturnus
Aksidentet - faji i emigranteve? 7/17/2010 162 komente artian
Aksidenti tragjik, 2 fëmijë në gjëndje kritike. Sot ditë zie kombëtare 7/17/2010 64 komente Pa Kategori hunter
Rrena kolosale e 3.2 miliardë eurove 7/17/2010 27 komente Mustafa Nano vlonjati
1 person në 4 familje, me çrregullime mendore 7/17/2010 22 komente Shtypi finisterre
Këmbanat e Greqisë bien për Tiranën 7/17/2010 7 komente Shtypi Artan Mullaj dianaxhoko
Nga letrat e panisura të një piktori - 7 7/17/2010 7 komente Anonim
E vërteta dhe fasada në ekonominë shqiptare 7/17/2010 5 komente Shtypi Thomas Fuster Anonim
Today i'm wearing the gloomiest perfume 7/17/2010 4 komente enka
Shterja e partisë 7/17/2010 3 komente sol-nocturnus
Të gjallë apo të vdekur. Arratisje nga ferri. 7/17/2010 1 komente Abas Korcari village-bey
Andante ma non troppo e molto cantabile 7/17/2010 sol-nocturnus
Damir Fazlliç, në jahtin e Lazareviç 7/18/2010 11 komente Shtypi Elira Canga vlonjati
Të shkruash në këmbë 7/18/2010 11 komente Michel Tournier finisterre
Orët e Shqipërisë 7/18/2010 10 komente Jorida Pasku finisterre
Futbolli total 7/18/2010 4 komente alisat
Sizif 7/18/2010 4 komente Anonim
Media tifoze dhe “tenisti” Rama 7/18/2010 3 komente Shtypi Erjon Tase finisterre
I nxehti saharian mbërrin në Tiranë 7/18/2010 2 komente Shtypi finisterre
Futbolli total 7/18/2010 admin
Futbolli total 7/18/2010 alisat
A ka rrezik për infeksion në pishina? 7/19/2010 88 komente Anonim
Automati i mendimit 7/19/2010 34 komente Opinion Philipp Oehmke pedro
Diçitura 68 7/19/2010 25 komente Diçitura flo
Letër 12, 7/19/2010 20 komente alisat
Milionerë të zgjuar në një Shqipëri plot budallenj? 7/19/2010 18 komente Shtypi Alba Malltezi Edvini
Drejt rrugës së Butrint’daharit 7/19/2010 9 komente Ben Andoni aurontare
Deputetët e mazhorancës i dërgojnë peticion kryeministrit Berisha: Te ndalet rritja ekonomike. Po pasurohen pensionistët më shum 7/19/2010 3 komente admin
Nuk mund te arrihen 500 milione miq pa bere disa armiq! 7/19/2010 2 komente eklipsi
E ardhmja europiane e Kosovës 7/19/2010 1 komente Shtypi Arben Malaj rruga02
Këshilli i Ministrave.org urdhëron Gjykatën e Strasburgut të anullojë vendimet për dëmshpërblim ndaj pronarëve, ose qeveria Beri 7/19/2010 admin
Pikturat që ju pëlqejnë më shumë 7/20/2010 389 komente Anonim
Pa çensurë 7/20/2010 311 komente Anonim
Vetëm gratë gjakojnë 7/20/2010 102 komente sol-nocturnus
Uidhers: Maxhoranca po rrëzon gjyqtarët më të mirë 7/20/2010 48 komente Politikë Erald Kapri ZenZen
Dy ditë nga vendimi i GJND mbi Kosovën 7/20/2010 31 komente Shtypi, Kosova admin
3 000 000 000 euro borxh! 7/20/2010 20 komente Shtypi, Ekonomi, Opinion Genc Burimi ZenZen
Shkodër, digjen cadrat e romëve banorët në panik 7/20/2010 19 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Qeveria: Anuloni vendimet, nuk kemi para për ish-pronarët 7/20/2010 15 komente Shtypi Fatjona Mejdini finisterre
Indiferent… 7/20/2010 11 komente Anonim
Trena dhe kufij 7/20/2010 10 komente pmusaraj
Gjuhë fare llagar 7/20/2010 6 komente Elsa Demo finisterre
Garancitë e buxhetit të rishikuar 7/20/2010 4 komente Shtypi, Ekonomi, Opinion Albana Vokshi ZenZen
Grykë çifteje 7/20/2010 2 komente Anonim
Rritja ekonomike po rrezikon Shqipërinë. Kryeministri Berisha kërkon ndihmën e BP për të bllokuar rritjen e mëtejshme 7/20/2010 2 komente admin
Rregullimi i Ballkanit 7/20/2010 2 komente Shtypi Morton Abramowitz village-bey
Përpara së te bjerë nata Reinaldo Arenas! 7/20/2010 1 komente desaparacidos
Reagim kundër arrestimit të padrejtë të Almir Rrapos 7/21/2010 89 komente sol-nocturnus
Kë Amerikë të besojmë? 7/21/2010 65 komente Shtypi Blend Fevziu Përmetari
Udhëkryqi gjeopolitik grek 7/21/2010 55 komente Pa Kategori pmusaraj
Ku do ti kaloni pushimet? 7/21/2010 51 komente Beluli
100 mbiemrat më të përdorur në Shqipëri 7/21/2010 31 komente Shtypi Clirim Bidollari AM-TR
Babush 7/21/2010 26 komente finisterre
Jules et Jim, 1947 7/21/2010 17 komente alisat
Prifti: PS të ndalë shpifjet ndaj meje, ILDKP të hetojë pasurinë 7/21/2010 17 komente Shtypi freeradio
Ligavecë pasditesh 7/21/2010 10 komente Anonim
A mund të përdor HSBC Card në Shqipëri? 7/21/2010 6 komente Demeter
Politika partizane, ose krijimi i universalizmit 7/21/2010 2 komente sol-nocturnus
Ndoshta francezet nuk e kuptojne Web-in 7/21/2010 2 komente admin
Këshilli i Ministrave.org shtyn mbledhjen pasi kryeministri Berisha është pak me grip 7/21/2010 2 komente admin
Pasuria nënujore në rrezik nga ekspeditat “pirate” 7/21/2010 1 komente Alma Mile aurontare
Kur vendos liria e kufizuar 7/21/2010 1 komente Edlira Gjoni tropizma
Hagë: Rigjykim i pjesshëm për rastin Haradinaj 7/21/2010 Shtypi village-bey
GJND: Kosova nuk ka shkelur ligjin ndërkombëtar 7/22/2010 260 komente Kosova village-bey
Intervistë me Fatos Klosin 7/22/2010 50 komente Shtypi Tedi Blushi gre_wireless
Qeveria dështon me investimet 7/22/2010 11 komente Shtypi olsib
Dhurata për Martin Camajn 7/22/2010 10 komente village-bey
katër stinë 7/22/2010 7 komente losttext
filli 7/22/2010 2 komente desaparacidos
Stefan Cvajg Historia dhe jehona e përkthimit në shqip 7/22/2010 2 komente Prof. as. Dr. NASER MRASORI finisterre
Hurmat 7/22/2010 1 komente alisat
A e di njeri si eshte lighi mbi fitimet e investimeve? 7/22/2010 ani
Opozita kërkon heqjen nga kalendari i punimeve të Kuvendit të projektligjit të SHISH (Shërbimi Informativ i Shefit) 7/22/2010 admin
A do te jete TVALSAT pjese e nje platforme te re dixhitale tokesore? 7/22/2010 artan78
Çfarë është patriotizmi për ty? 7/23/2010 205 komente olsib
Je nje Don Zhuan? Facebook-ut nuk i pelqen ky element 7/23/2010 64 komente admin
Shqiptarka poete ne New York Times Books 7/23/2010 48 komente Letërsi mrroklla
Për një qime z. Rama 7/23/2010 40 komente Shtypi Besian Pesha freeradio
Sa eshte minimumi jetik ne Shqiperi? 7/23/2010 28 komente Anonim
Presto 7/23/2010 19 komente sol-nocturnus
Hvala Vuče 7/23/2010 16 komente Shtypi, Kosova Shpend Limoni village-bey
Libri i Zi 7/23/2010 15 komente desaparacidos
Detyrimi moral 7/23/2010 6 komente Thënie pmusaraj
Interviste me Oktapodin 7/23/2010 4 komente Shtypi faiku
Zgjimi i ushtarit nga vdekja fushore 7/23/2010 3 komente Anonim
Lift me up 7/23/2010 3 komente enka
Ce? 7/23/2010 2 komente alisat
Të menduarit e Gjykatës ndërkombëtare të Drejtësisë 7/23/2010 2 komente sol-nocturnus
Ce? 7/23/2010 admin
Ce? 7/23/2010 alisat
Aparaturat e NATO-s përgjojnë celularin e kryeministrit Sali Berisha. 7/23/2010 admin
Rrëfimi i vajzës së Frederik Ndocit shokon publikun në SHBA: Si kam abuzuar me drogën që kur isha 14 vjeç 7/24/2010 61 komente Shtypi finisterre
Administrata, s'ka më udhëtime dhe dieta 7/24/2010 47 komente Shtypi Emirjon Senja finisterre
Romanca e somnambulit 7/24/2010 14 komente Federico Garcia Lorca sol-nocturnus
Doctor Who. 7/24/2010 5 komente desaparacidos
Dashamirësi dhe steriotipe 7/24/2010 2 komente Shtypi Jorida Pasku finisterre
Imperiale 7/24/2010 1 komente Anonim
Kryeministri Berisha anullon mitingun madhështor që do të organizohej nga Këshilli i Ministrave.org me rastin e shërimit të tij 7/24/2010 admin
Hysteria 7/24/2010 admin
Gjuha mëmë 7/24/2010 admin
Sa vonon procesi per pashaportat e reja? Eksperienca jote 7/25/2010 64 komente buda
Skandali, deputetja e PD fsheh pasurinë katër milionë dollarëshe 7/25/2010 28 komente Shtypi Riviera Dedaj londonman
Leksioni për Serbinë 7/25/2010 16 komente Ballkan Patrick MOORE village-bey
Studim, ata që gërhasin jetojnë më gjatë 7/25/2010 13 komente Shtypi BalkanWeb Beluli
Prag vjeshte 7/25/2010 5 komente admin
Maqedonia, GJND dhe Kosova 7/25/2010 1 komente Shtypi Hamdi Nuhiju Hamdi Nuhiju
Qeveria do të privatizojë ish-repartin ushtarak në Kodër Kamëz. Këshilli i Ministrave.org zbulon planin djallëzor të Bashkisë 7/25/2010 1 komente admin
Në rrugë… 7/25/2010 1 komente Anonim
Heshtja e trupit 7/25/2010 admin
Kriza dhe varfëria, mbi 2500 apartamente stok 7/26/2010 71 komente Shtypi Artur Korriku gre_wireless
Ke do te donit si Kryepeshkop te Shqiperise? 7/26/2010 67 komente AM-TR
50 batutat më pikante të Edi Ramës 7/26/2010 36 komente Politikë Erion Habilaj AM-TR
Ça të zgjedh? 7/26/2010 36 komente e.du.shi
Pamjaftueshmëri financiare 7/26/2010 35 komente Thënie pmusaraj
Ushqimet kundër stresit 7/26/2010 31 komente Shtypi shqip finisterre
n/a 7/26/2010 26 komente UnjamNJESH
Pasuria e Priftit dhe droga e Ramës 7/26/2010 15 komente Shtypi Ylli Manjani finisterre
Qeveria letër Strasburgut: s'kemi fonde të kompensojmë ish-pronarët 7/26/2010 8 komente Shtypi pmusaraj
Për publicistikën dhe rreth Branko Merxhanit 7/26/2010 6 komente Niko Kotherja finisterre
Qeveria, projekt pilot. Zgjedhjet e ardhshme, me votim elektronik 7/26/2010 5 komente Shtypi Denis Dedej Ndonjehere
Wikileaks 7/26/2010 3 komente Anonim
Still recycling… 7/26/2010 3 komente blete
Këshilli i Ministrave.org shfuqizon moratoriumin e skafeve. Zyrtarët e lartë do të udhëtojnë me kosto të ulëta 7/26/2010 1 komente admin
Gothenborg 7/26/2010 enka
Teatri vdekatar i Peter Brook-ut 7/26/2010 Shtypi Jorida Pasku finisterre
Asgjë! 7/27/2010 156 komente Letërsi Inida Gjata ZHAKU inidagjatazhaku
Sherri në seancën parlamentare, grushtat mes deputeteve 7/27/2010 62 komente Shtypi BalkanWeb gre_wireless
Poligami në periferi të Tiranës 7/27/2010 29 komente Shtypi Fatos Mahmutaj Br3dharaku
Reagime pas botimit të dokumenteve sekrete 7/27/2010 24 komente Monda
Fletë ditari 13 – Një vdekje vere 7/27/2010 16 komente sol-nocturnus
A do e njohi Greqia Kosoven se shpejti? 7/27/2010 6 komente gre_wireless
Pasojat e nje precedenti - nga Sokol Balla 7/27/2010 6 komente Shtypi Sokol Balla AM-TR
Google Goggles nje aplikacion i ri per Android 7/27/2010 1 komente eklipsi
Dy poezi 7/27/2010 1 komente admin
Presidenti Topi takohet me armikun e qeverisë, ambasadorin Withers për të sabotuar sukseset e kryeministrit Berisha 7/27/2010 admin
Gënjeshtra historike dhe shoqëria gjysmë e paditur! 7/27/2010 alisat
Gënjeshtra historike dhe shoqëria gjysmë e paditur! 7/27/2010 alisat
Doktori 7/27/2010 admin
Kënga që po dëgjon tani? - 7 7/28/2010 280 komente olsib
"Pronarët" e rinj të "Bllokut" 7/28/2010 110 komente Shtypi Yllka Lezo finisterre
Berisha: 2010, Shqipëria me rritjen më të madhe ekonomike në Europë 7/28/2010 44 komente Shtypi Ndonjehere
Studentet, nga privati ne shtet 7/28/2010 37 komente Shtypi L.Ndoka Anonim
Beteja për SHISH-in. Pse u kërkua koka e Bahri Shaqirit 7/28/2010 20 komente Kryesore Lorenc Vangjeli Anonim
Topalli merr “Çmimin e Mesdheut” 7/28/2010 20 komente Shtypi Monda
Xhacka: Beme gabim qe dolem nga greva e urise. Pse, sipas jush? 7/28/2010 14 komente AM-TR
10000 7/28/2010 8 komente Anonim
Ankandi i shtetit, deputetet blejne makina per 1000 euro 7/28/2010 6 komente Shtypi Genc Kondi finisterre
Mur i parëzuar 7/28/2010 4 komente Shtypi Artan Lame Mbret
Domethënia e artit 7/28/2010 4 komente Arshi Pipa finisterre
Çelësa për t'u harruar 7/28/2010 3 komente Ardian Klosi finisterre
Aluminoze 7/28/2010 admin
Kushtetuesja, PD përplaset me presidentin 7/28/2010 Shtypi Ndonjehere
Këshilli i Ministrave.org u përgjigjet “5 Pyetjeve nga Balla” 7/28/2010 admin
Antikoha dhe Poezia 7/29/2010 293 komente Letërsi Kolec Traboini macia_blu
Qeveria: Tokat djerrë do jepen me qira me ankand 7/29/2010 36 komente Shtypi Demeter
Këshilla: Si të zgjidhni librin e duhur të gatimit? 7/29/2010 34 komente Ndonjehere
Më do? 7/29/2010 26 komente admin
Kryeministri ka arsye 7/29/2010 25 komente Thënie pmusaraj
Vërtet jemi më pak paqësorë se Greqia, Bosnja dhe Sierra Leone? 7/29/2010 20 komente Acarim Nervash AM-TR
Kjo çorbë e shpifur mund të haet edhe në shtator 7/29/2010 12 komente Shtypi Blendi Salaj ZenZen
Xhulizimi i politikës Shqiptare 7/29/2010 12 komente Politikë Altin Hazizaj Anonim
Përputhshmëri 7/29/2010 11 komente Anonim
I ndershëm 7/29/2010 7 komente Letërsi snukbehet
Nënë Tereza: Një jetë në shërbim të njerëzimit 7/29/2010 2 komente admin
Dhimbje për “kamikazët” rrugorë! 7/29/2010 1 komente sol-nocturnus
Arsimi i lartë apo çertifikimi i paaftësisë 7/29/2010 1 komente sol-nocturnus
Shumë pak ka ndryshuar prej 1996 7/29/2010 1 komente Shtypi, Opinion Mentor Nazarko ZenZen
Stupid America 7/30/2010 81 komente alisat
Akoma ne Tranzicion?!! 7/30/2010 70 komente PF
Trafiku në bulevardet e Moskës 7/30/2010 46 komente Sociale, Politikë pmusaraj
Gabimet e Bashkisë me sheshin Skenderbej 7/30/2010 38 komente Shtypi, Sociale, Opinion, Ambienti Gentian Kaprata Anonim
Provimet, kaos në arsim, vonojnë rezultatet 7/30/2010 35 komente Shtypi hunter
Jam 1, jam 2.... Observing what's killing in Tirana's traffic 7/30/2010 13 komente Blendi Salaj
Dhuna në familje, 801 denoncime për gjashtë muaj 7/30/2010 13 komente Shtypi Eglantina Bardhi finisterre
Rregulla kundër turpit 7/30/2010 10 komente Shtypi Prec Zogaj Anonim
FLETE DITARI 13 – Nje vdekje vere (pjesa e dyte) 7/30/2010 5 komente sol-nocturnus
Mbi sovranitetin metafizik të Serbisë në Kosovë dhe opinionin e GJND-së 7/30/2010 1 komente pmusaraj
Pse jo?! 7/30/2010 1 komente sol-nocturnus
Stupid America 7/30/2010 admin
Stupid America 7/30/2010 alisat
Kategorizimi 7/30/2010 sol-nocturnus
Mbi sovranitetin metafizik të Serbisë në Kosovë dhe opinionin e GJND-së 7/30/2010 pmusaraj
Atje ku djegin libra ... 7/31/2010 33 komente Feja Monda
Pse J.K. Rowlling zgjodhi 31 korrikun si ditën e lindjes së Harry Potter-it? 7/31/2010 26 komente Ndonjehere
Zbardhja e krimeve të komunizmit një mision më shumë se historik 7/31/2010 18 komente Shtypi Nebil Çika village-bey
Turistët e rastësishëm të konsullatës shqiptare 7/31/2010 17 komente Entela Kapo londonman
Rikthimi i tregjeve 7/31/2010 13 komente Politikë, Ekonomi Financial Times Ndonjehere
PDI: Në SHBA morëm mbështetje për cështjen Came 7/31/2010 12 komente Shtypi BalkanWeb gre_wireless
Tema të përkthyera nga ted.com 7/31/2010 10 komente Shtypi Ajkana Hicka UnjamNJESH
Arjan Bimo, basti i fituar i Fatmir Frashërit 7/31/2010 8 komente Shtypi Agron Sejamini village-bey
Shteti i fushatave 7/31/2010 4 komente admin