Postimet e muajit Nëntor 2011

Seksioni Autori Postuar nga
Greqi, referendum për paketën e fundit të BE 11/1/2011 202 komente Bota, Ekonomi pmusaraj
Kam ca kursime ne EURO, cfare duhet te beje tani? 11/1/2011 79 komente kuazimondo
95% E SHQIPTAREVE DO PAGUAJNE ME PAK DHE DO JETOJNE ME MIRE 11/1/2011 67 komente admin
Kuvend, ligji i plehrave rikthehet pa ndryshime 11/1/2011 22 komente Ambienti, Politikë Emirjon Senja pmusaraj
Nevoja për një politikë me të vërtetë të re në PS 11/1/2011 18 komente Adri Nurellari admin
projekte be 11/1/2011 5 komente shkinaks
Follia, mia grande giovane nemica 11/1/2011 3 komente desaparacidos
Manual bashkëkohor për të luftuar monotoninë 10/31/2011 3 komente Opinion Andi Kananaj sol-nocturnus
Hemingway për Paris Review 11/1/2011 desaparacidos
Nevoja për një politikë me të vërtetë të re në PS 11/1/2011 admin
Importi i plehrave, ç’po ndodh në Rumani ose ajo që do të pësojë nesër Shqipëria 11/2/2011 124 komente Mjedisi Tommaso Cerno Blendi Salaj
Importi i mbetjeve si simptomë e kapjes 11/2/2011 21 komente Opinion Blendi Kajsiu Blendi Salaj
NJE VESHTRIM MBI VESHTRIMIN E PROGRAMIT 11/2/2011 13 komente admin
Pasdite të heshtura 11/2/2011 13 komente Majlinda Bashllari alisat
Albpetrol do të shitet 100 % 11/2/2011 12 komente Ekonomi Monda
Jetohet edhe keshtu 11/2/2011 8 komente Sociale Art Changed the World
Përtej pulsit (andante) 11/1/2011 2 komente admin
Si te shkarkoni muzike falas nga Mixcloud 11/2/2011 1 komente eklipsi
Xixa të zeza 11/2/2011 1 komente admin
PASDITE TE HESHTURA 11/2/2011 Av
Arnaute buvant 11/2/2011 Art village-bey village-bey
Cullak 11/2/2011 admin
Lamtumirë shesh e Skënderbe 11/3/2011 182 komente Opinion Artan Lame Shvejk
Qytetarët kundër importit të mbetjeve 11/3/2011 105 komente Sociale finisterre
"Sweet November" per Gjermanine 11/3/2011 14 komente Bota SELMA AMLES
Italia, lëngimi i një klase të sëmurë politike 11/3/2011 10 komente Bota finisterre
Cikël poetik 11/3/2011 9 komente Letërsi mirazh Anonim
500 mijë euro për kushëririn 11/3/2011 7 komente Nebih Maxhuni admin
Një kafe në Romë me Dritëroin… 11/3/2011 7 komente Histori Ismail Kadare finisterre
140 shkronjat e dominimit 11/3/2011 5 komente 24 karat admin
Dy poezi 11/3/2011 4 komente Letërsi Andi Meçaj Andi Mecaj
Elegjitë Duine dhe universi kozmologjik i Rainer Maria Rilkes 11/3/2011 3 komente Letërsi Jonila Godole finisterre
Kuriozitet: Wall Street Journal do të shpallë librat elektronikë më të shitur 11/3/2011 Ndonjehere
Armiqtë e paralizës shoqërore 11/3/2011 admin
Omlete furre me perime 11/3/2011 enka
Pa çensurë - 25 11/4/2011 314 komente Anonim
Topalli: Nanon s’e shoh për President, Ina Ramën s’e votojmë për mandat të dytë 11/4/2011 120 komente Politikë Monda
A do kemi ndonjëherë shtet? 11/4/2011 99 komente Acarim Nervash alisat
Kush di te me thote se cilat hapa priten te merren nga partite opozitare per te ndaluar ligjin e plerave te hyje ne fuqi? 11/4/2011 35 komente erma
PS-së i ikin votat, Oketa i vetmi demokrat pro Presidentit 11/4/2011 6 komente Politikë admin
Berisha: Shqiperine e bera Blue Albania. Suksesi im i rradhes eshte Pleh Albania 11/4/2011 3 komente admin
Shqipëria ‘plehristike’ 11/4/2011 2 komente Anonim
Berisha: Shqiperine e bera Blue Albania. Suksesi im i rradhes eshte Pleh Albania 11/4/2011 admin
Shqipëria ‘plehristike’ 11/4/2011 Alidea
Ritual mendimi 11/4/2011 desaparacidos
Për një rilindje shqiptare 11/5/2011 92 komente admin
Universitetet private, 170 dege te paakredituara 11/5/2011 15 komente Arsim alidemsi
Riformatimi i Rames si media 11/5/2011 14 komente Opinion Belina Budini Anthro Al
Gjyshi e nipi 11/5/2011 6 komente desaparacidos
Recycled: Landfill 11/5/2011 2 komente Anonim
Kur ishin të vegjël 11/5/2011 2 komente Foto e ditës xhibi
Epoka dixhitale prodhon shefa Big Brother 11/5/2011 1 komente Media Dollores Benezic venusi
Kulti i të vdekunvet! 11/5/2011 1 komente Kulturë village-bey
Udhetimi i pishes 11/4/2011 1 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Psalm 11/5/2011 Anonim
Të mbrojtur janë të dashuruarit 11/5/2011 Anonim
Prindërit e dëbojnë nga shtëpia, 19-vjeçari u tregoi se është gay 11/6/2011 267 komente Acarim Nervash erma
Mbyllet Kongresi i PS. Nisin “ethet” për kryesinë e re 11/6/2011 22 komente Politikë Fatjona Mejdini finisterre
Këshilltarët e PS-së, akuza Bashës 11/6/2011 14 komente Politikë venusi
Katror - 20 11/6/2011 10 komente Muzikë squarepusher
Gjithë çka... 11/6/2011 4 komente Tejkqyra admin
Gazetaria s’bëhet falas 11/6/2011 1 komente Kulturë Elsa Demo finisterre
Kub 16 – Neo Psychedelia 11/6/2011 desaparacidos
Përtej dritares 11/6/2011 admin
Pakti detar, skandali i fshehur ne nenin 53 te ligjit te 2008 11/7/2011 45 komente Acarim Nervash alisat
Shakaxhiu i përparimit 11/7/2011 13 komente Përrallë nga e kaluara Fan Noli finisterre
Berisha, Marksi dhe pasunarët shqiptarë 11/7/2011 13 komente Opinion Eduard Zaloshnja finisterre
Tirana Kulturore 11/7/2011 13 komente Turizëm Klodiani
Në Gomsiqe: Histori njerëzish të maleve 11/7/2011 11 komente Sociale Fatos Baxhaku Monda
Hapen diskutimet për programin 11/7/2011 4 komente admin
Rangimet e parëndësishme të Bankës Botërore 11/7/2011 2 komente Adangeanaeplykoh
Principia Negante 11/7/2011 sol-nocturnus
Rilindje apo lindje 11/8/2011 90 komente Opinion Fatos Lubonja Monda
Berlusconit i erdhi fundi 11/8/2011 84 komente Foto e ditës pmusaraj
Paske hedhur parfum! 11/8/2011 74 komente Letërsi xheke xheke
Blerjet Online 11/8/2011 63 komente Arnori
BE: Nuk ju detyruam për plehrat 11/8/2011 30 komente Mjedisi Arta Tozaj Av
Yoel Kaplan, rabini i Ballkanit 11/8/2011 25 komente Feja Magdalena Alla Monda
BBC Radio 3: Një dokumentar për iso-polifoninë shqiptare 11/8/2011 9 komente Kulturë Monda
Kohë e ngrirë në niseshtè 11/8/2011 9 komente Letërsi Arlinda Guma flo
“Jemi në dorë të Zotit” 11/8/2011 8 komente Sociale Entela Resuli Monda
Basha 100 ditë në krye të Bashkisë: Mbajta premtimet 11/8/2011 7 komente Politikë Zirina Llambro Monda
BLOG-NOTES 11/8/2011 2 komente alisat
Lajmi i doreheqjes (dhe pergenjeshtrimi) i nje kryeministri ne social media 11/8/2011 2 komente admin
Mbi thelbin e rishikuar të demokracisë 11/7/2011 1 komente sol-nocturnus
Fushate interaktive nga Honest Tea 11/8/2011 1 komente admin
Stephen King’s Paranoid: A Chant 11/8/2011 1 komente desaparacidos
Çdo gjë vije në dyshim, por mos guxo me Kapitalizmin 11/7/2011 1 komente sol-nocturnus
Lajmi i doreheqjes (dhe pergenjeshtrimi) i nje kryeministri ne social media 11/8/2011 admin
tra la la-ja që po dëgjon? - 5 11/9/2011 325 komente Ajku
Luftë e re në Lindjen e Mesme? Pas publikimit të raportit të IAEA-s 11/9/2011 92 komente Bota Mimoza Kelmendi swed
Gjermani Köstner, trajneri i ri i kombëtares 11/9/2011 36 komente Sport Beluli
Vdes ikona e boksit, Joe Frazier 11/8/2011 25 komente Sport pf PF
Përdorimi i standardit të gjuhës shqipe në Kosovë 11/9/2011 23 komente Gjuhësi village-bey
Çështja Çame: Përspektivat dhe Mundësitë për një Zgjidhje Paqësore 11/9/2011 6 komente Histori village-bey
EDITORIAL I ORGANIZATËS POLITIKE: Ç’TË BËJMË? 11/9/2011 4 komente sol-nocturnus
S’është një libër për të shkuarën 11/9/2011 2 komente admin
Jona Mersuli – “Occupy” do të thotë zaptim, jo negocim! 11/9/2011 1 komente sol-nocturnus
Kënga e statujës 11/9/2011 1 komente Anonim
Edhe Islami ka një traditë progresive 11/9/2011 1 komente Feja Shvejk
Leart Kola – Nje bote pa padrone 11/9/2011 1 komente sol-nocturnus
s o m e t i m e s 11/9/2011 enka
LUX !!! – 840 Fjale Lexuesit! 11/9/2011 desaparacidos
Reflections 11/9/2011 blete
Reflections 11/9/2011 admin
Kërcimi i parë – Tregim 11/9/2011 desaparacidos
Reflections 11/9/2011 blete
Arlind Qori – (Fund)amentalizmi kapitalist 11/9/2011 sol-nocturnus
Artan Sadiku – Qan për t’u okupuar. Shpirti i nahisë Ballkanine 11/9/2011 sol-nocturnus
Top 40 kenget nga Twittosfera 11/9/2011 eklipsi
Fjalët shokuese të Fishtës për pushtuesit: Hitleri e Musolini, persona-zheni 11/10/2011 165 komente Histori Arben Puto vetevendosje
Fotografia më e shtrenjtë në botë 11/10/2011 106 komente Foto e ditës Monda
Shqipëria ka ende 13 mijë veteranë së paku në listat e pensioneve 11/10/2011 93 komente Shtypi Gjergj Erebara I Pakapshem
Edi Rama vjedh “Kurbanin” e shkrimtarit komunist indian 11/10/2011 62 komente Violeta Murati mati i ri
Kriza, si grekët marrin shembull Shqipërinë 11/10/2011 34 komente 24 karat Agim Berisha Al bano
Po e ndiqni Intervisten e Kadarese ne Klan? 11/10/2011 16 komente Heba
Plani per krijimin e dy zonave ne BE 11/10/2011 12 komente Ekonomi Art Changed the World
Tave jufkash me pelerine speci te kuq 11/10/2011 11 komente enka
Nga letrat e panisura të një piktori - (Pasdite dikotomike) 11/10/2011 11 komente Letërsi Emigrant Anonim
Katror 21 11/9/2011 9 komente Muzikë squarepusher squarepusher
Mejdani godet me të djathtën 11/10/2011 8 komente sol-nocturnus
Rreth poezisë që publikohet në facebook ... 11/10/2011 7 komente Opinion Mihallaq Qilleri astropeshku
Gravitacioni i një të djathte tjetër 11/10/2011 4 komente Politikë Besnik Gjongecaj Tom
Katër përrallëza me tinguj dhe muzikë për fëmijët 11/10/2011 3 komente Ndonjehere
Njeriu prej bore 11/10/2011 3 komente Letërsi admin
Guida e Panairit të 14-të të Librit “Tirana 2011” 11/10/2011 2 komente desaparacidos
Një peme... 11/10/2011 1 komente admin
NXITONI! Tragjedia e nje titulli 11/10/2011 1 komente admin
Nga letrat e panisura të një piktori - (Pasdite dikotomike) 11/10/2011 admin
Kryeministri Berisha: 100 vjetori i pavarësisë, festë në të gjitha trojet ku ka shqiptarë 11/11/2011 59 komente Pa Kategori Sali Berisha Monda
A mund të tejkalohet në mënyrë paqësore dhe racionale kapitalizmi ? 11/11/2011 42 komente STALKER
Bulqizë, vritet minatori 11/11/2011 34 komente Acarim Nervash finisterre
Mbi panairin… 11/11/2011 25 komente desaparacidos
Ç’do të thotë të shkruash sot opinione të balancuara? 11/11/2011 7 komente Opinion Mustafa Nano venusi
Arvizu: E shkuara, jo justifikim për dështimet 11/11/2011 7 komente Politikë Skerdilajd Zaimi venusi
Rrugaçët: Një Carrok i Ri n’Bazhdaranë 11/11/2011 3 komente admin
Gërdeci provizor 11/11/2011 Ligj Sebi Alla Monda
Të huajt për Mirditën 11/12/2011 134 komente Histori Nikollë Loka pjetermustakuqi
Ismail Kadare: Pse refuzova ofertën për President 11/12/2011 107 komente Mos Humbisni finisterre
Sikur të kishim shtet 11/12/2011 65 komente Opinion Leart Kola Monda
Kosovë, përurohet Rruga e Kombit, Berisha-Thaçi: Shqiptarët më të bashkuar 11/12/2011 50 komente Kosova mati i ri
Çfarë librash keni blerë tek Panairi i Librit? 11/12/2011 38 komente Magnum
Një sprovë leximi e poezisë "Negativë Hijesh" 11/12/2011 29 komente Eksperiment Ajku
Helena Kadare shpallet autorja e vitit 11/12/2011 12 komente Ndonjehere
Zgjedhja 11/12/2011 desaparacidos
Moda e padive në gjykatë 11/12/2011 Media hunter
Panoramë Panairi 11/13/2011 122 komente Kulturë D.B. desaparacidos
Itali, Silvio Berluskoni dorëhiqet si kryeministër 11/13/2011 17 komente Bota Rhea
Një njeri i vetëm do të shpëtojë Shqipërinë 11/13/2011 17 komente Opinion Koloreto Cukali Monda
7 mrekullitë e reja të natyrës 11/13/2011 14 komente Bota Monda
Nga bjeshkët në det 11/13/2011 12 komente Histori Fatos Baxhaku Monda
“Shkeljet e Policisë më 21 janar, “pa koment” për 4 vrasjet 11/13/2011 6 komente Speciale ETLEVA DELIA venusi
KUB 18 – Chillwave 11/13/2011 desaparacidos
Si mundet Rama te shkruaje keshtu? 11/14/2011 93 komente Bariu
Libër i ri: Gjergj Kastrioti Skënderbeu – Kryqtari i Fundit, nga Virgjil Kule 11/14/2011 44 komente Ndonjehere
Shkrim e ndëshkim 11/14/2011 29 komente Kulturë Arian Leka Anonim
Politikulti dhe letërsia 11/14/2011 26 komente Opinion Edmond Tupja astropeshku
Seksualiteti dhe Lasgushi vs. Shopenhauerit 11/14/2011 22 komente Opinion Dashnor Kokonozi Monda
GAZ 69 11/14/2011 12 komente Letërsi Konarel Ajku
Brigjeve të liqenit 11/14/2011 9 komente admin
Upside down 11/14/2011 5 komente Krasta Krau
"Të dua!" 11/14/2011 4 komente Letërsi ArB eLo admin
Cilat janë shkeljet e Kuvendit për tetorin? 11/14/2011 4 komente Politikë venusi
Tirana Kulturore 11/14/2011 2 komente Turizëm Klodiani
Kriza e Greqisë, jo edhe aq larg nesh 11/14/2011 2 komente admin
Kriza e Greqisë, jo edhe aq larg nesh 11/14/2011 admin
Konflikt brezazh – Pi një me shoqërinë 11/14/2011 desaparacidos
Ra perdja, ra dhe qendra-mrekulli 11/15/2011 221 komente Ambienti Magdalena Alla Rhea
Për raportin Camaj – Kadare 11/15/2011 22 komente Shtypi Hans-Joachim Lanksch grava
Mësimet e Prishtinës në artin e relaksimit 11/15/2011 13 komente Sociale Irmin Vandermejiden Monda
A mjaftojnë teoritë e ekonomisë në universitete në kohën e krizës? 11/15/2011 9 komente Ekonomi Nikolaus Steiner, Aida Cama Monda
Në pyllin ku gjërat nuk kanë më emra 11/15/2011 9 komente Letërsi bfaceit bfaceit
Ndërkombëtarët, si i bindën PS e PD të firmosnin paktin para dhjetorit 11/15/2011 7 komente Politikë Aristir Lumezi hunter
Paketë propozimesh për ekonominë 11/15/2011 3 komente admin
Strange fruit 11/15/2011 2 komente desaparacidos
Kundër fetishizimit të demokracisë 11/15/2011 2 komente sol-nocturnus
Purgator 11/15/2011 admin
Gjykimi Politik Si Veprim Politik 11/15/2011 sol-nocturnus
Sa gjasa ka të bëhet një koalicion PS-LSI? 11/16/2011 118 komente Politikë Mustafa Nano I Pakapshem
Anglisht me hir a me pahir 11/16/2011 82 komente Gjuhësi Mirela Kumbaro Monda
“Libri-biografi, një trillim pa asnjë fakt” 11/16/2011 74 komente Mos Humbisni Rezarta Delisula alisat
Shqiptarja.com: Video Prifti-Balliu, kërkon favore për dy firma 11/16/2011 43 komente Media Anonim
Libër i ri: Lufta italo-greke, diktatorë e kuislingë 11/16/2011 21 komente Ndonjehere
Intervistë me përkthyesin Urim Nerguti 11/16/2011 13 komente desaparacidos
Kapen duke u puthur Merkel me Sarkozin 11/16/2011 8 komente admin
Ekzili – vetëvendosja – emancipimi 11/16/2011 4 komente Opinion Idlir Azizi sol-nocturnus
Skicat e rigjetura (Zborri) 11/16/2011 2 komente alisat
In the name of vulnerability 11/16/2011 2 komente enka
Žižek dhe kriza e kapitalizmit 11/17/2011 113 komente sol-nocturnus
Adoleshentët në punë vullnetare? 11/17/2011 23 komente Ambienti Eglantina Bardhi Monda
the last time i saw Paris 11/17/2011 17 komente enka
A ka mundësi të të lënë trashëgim postin e deputetit? 11/17/2011 14 komente Asterisk
Pse njeriu priret ndaj urrejtjes 11/17/2011 13 komente Opinion Umberto Eco Monda
“Vullkani” islandez kërcënon sërish (Euro)pën ! 11/17/2011 3 komente sol-nocturnus
Folklori dhe logjika e asfaltit 11/17/2011 2 komente Opinion Agon Maliqi admin
Tokmak pulsi 11/17/2011 1 komente admin
Un albero... 11/16/2011 1 komente admin
Libër i ri: Mërgim Mbretëror: Mbreti Zog dhe Mbretëresha Geraldina 11/17/2011 Ndonjehere
Si ju duket ky dënim? 11/18/2011 117 komente mati i ri
Ky nuk është vendi për të rinjtë 11/18/2011 43 komente Opinion Andi Kananaj sol-nocturnus
Feja, Enver Hoxha dhe një histori familjare 11/18/2011 34 komente Opinion Besnik Mustafaj rruga02
Rritet numri i të varfërve 11/18/2011 23 komente Ekonomi admin
Katror 22 11/18/2011 16 komente Muzikë squarepusher
Giuseppe Ungaretti: O natë 11/17/2011 15 komente Letërsi Ana H Ana H
Kopertinat e para të librave klasikë 11/18/2011 4 komente Përrallë nga e kaluara enka
Thesari im 11/18/2011 3 komente Letërsi Charles Baudelaire desaparacidos
Diskutojmë së bashku 11/17/2011 2 komente admin
Qeveri teknike italiane për miratimin shumëpalësh të masave 11/18/2011 1 komente Bota Renato Hysenllari Renato Hysenllari
Në trotuaret e Tiranës si përgjatë lumit Seine të Parisit 11/19/2011 148 komente Mos Humbisni Tirana Calling desaparacidos
“Kam dy gra, e kam derën hapur për të tretën…” 11/19/2011 119 komente Sociale Entela Resuli, Elona Demollari Monda
Kadare e Rama, kujtimet si operacion plastik 11/19/2011 83 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Havari: Si mashtron Edi Rama me prishjen e parkut “Rinia” 11/19/2011 48 komente Shtypi hunter
Miti i rënies së Amerikës 11/19/2011 13 komente Bota Tom
JA DHE NJEHERE SA SHUME DALLOJME 11/19/2011 7 komente admin
Në trotuaret e Tiranës si përgjatë lumit Seine të Parisit 11/19/2011 desaparacidos
Rrugaçët: Qenët e Jovicës 11/19/2011 admin
tra la la-ja që po dëgjon? - 6 11/20/2011 335 komente Ajku
"Shqiptarja.com", gazeta e re 11/20/2011 106 komente anila
Rrëshen-Kalimash, 5-10 euro kalimi 11/20/2011 90 komente Ekonomi ARD KOLA Monda
Memuaristika si operacion plastik 11/20/2011 63 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Letra nga hotel “Vjosa”; Historia e kundërshtarëve të fundit të kooperativës 11/20/2011 39 komente Histori Fatos Baxhaku Monda
Rileximi i Marksit dhe shtypi i ditës 11/20/2011 19 komente sol-nocturnus
E keni parë Lalzit Bay? 11/20/2011 15 komente noshKaido
Minjtë 11/20/2011 5 komente Letërsi Dino Buzzati lak
Peter Howson, përtej kufijve 11/20/2011 3 komente Art village-bey village-bey
Shqipëria nuk është shtet mysliman, zotërinj! 11/21/2011 57 komente Bota grava
Aksident në Tiranë, plagosen tre të rinj! 11/21/2011 52 komente Shtypi ALB358
Cfare ndodhi me Albanian Airlines? 11/21/2011 45 komente dj_cherry
Pukë, prindërit: Po na vdesin dy vajzat e mitura, na ndihmoni 11/21/2011 20 komente Sociale gjembi
Një popull i tërë i marrosur pas politikës 11/21/2011 3 komente Ndonjehere
Për një ungj të vetmuar 11/21/2011 2 komente alisat
Serbët e Kosovës duan të bëhen rusë: Thirrje për ndihmë apo publicitet? 11/21/2011 2 komente Ballkan Roman Goncharenko, Zulfija Jakupi, Artjom Khan, Pandeli Pani Rhea
Mësuesit, shkollë me para në shtëpitë e tyre 11/21/2011 2 komente Ndonjehere
Cikël poetik 11/21/2011 2 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Pesë përrallëza të reja për fëmijët 0-4 vjeç me mozaikë formues (puzzle) 11/21/2011 1 komente Ndonjehere
Rilindja e shoqërisë civile 11/21/2011 1 komente Ndonjehere
Gacat e eurozonës arrijnë në Ballkan 11/21/2011 1 komente Adangeanaeplykoh
Pasqyrat 11/21/2011 Anonim
Për një ungj të vetmuar 11/21/2011 Av
Fundi i epokës së politikanëve 11/21/2011 Ndonjehere
“Nuk dua që përfaqësuesi im të dalë nga zarfi” 11/21/2011 Ndonjehere
Politikë dhe besim fetar 11/21/2011 Ndonjehere
Pa çensurë - 26 11/22/2011 317 komente Anonim
Kovaçi, zanate në zhdukje 11/22/2011 33 komente Krasta Krau
Me "Ju" të lutem 11/22/2011 30 komente Gjuhësi Pishak Zhgaba Monda
Sheh fshati qytetin … dhe shitet 11/22/2011 14 komente Sociale Sebi Alla Monda
Kryeministri Berisha fton sipërmarrësit izraelitë të investojnë në Shqipëri 11/22/2011 13 komente Bota Sali Berisha Monda
Masa ndaj krizës që kërcënon familjet e zakonshme 11/22/2011 10 komente admin
Integrimi i Shqipërisë në McEurope 11/22/2011 9 komente Opinion E. Mërtiri Shvejk
Hyrja në fuqi e ligjit të mbetjeve, Kuvendi Civil protesta në Portin e Vlorës 11/22/2011 2 komente Mjedisi Mentor Kikia Rhea
Shqipëria e zhveshur - Top Channel 11/22/2011 Alidea
Në Torino për të njohur Shqipërinë e Migjenit 11/22/2011 Kulturë Gerarta Zheji Ballo oltimus
Ppu Live ... do merrnit pjesë? 11/23/2011 287 komente Magnum
I ardhur apo Tiranas? 11/23/2011 88 komente Sociale erma
Shtypi: Kredia për Greqinë, në këmbim të blerjes së armëve 11/23/2011 73 komente Bota ANILA JOLE Art Changed the World
Ambasadori Palestinez: Berisha të sqarohet për deklaratën 11/23/2011 47 komente Politikë anila
Summer days memories 11/23/2011 8 komente enka
Rrëfimi i shtegtarit 11/23/2011 3 komente desaparacidos
Tirana Kulturore 11/23/2011 3 komente Turizëm Klodiani
Nga Giuseppe Ungaretti 11/23/2011 2 komente Letërsi shkinaks
Reforma perverse për zgjedhjen e presidentit në Kosovë 11/23/2011 admin
Rrëfimi i shtegtarit 11/23/2011 desaparacidos
Reforma perverse për zgjedhjen e presidentit në Kosovë 11/23/2011 admin
Për vdekjen e një majmuni 11/23/2011 Anonim
something about rain... 11/23/2011 belle_fleur
Si te aktivizoni faqen e re te YouTube 11/23/2011 eklipsi
Apologjia e gënjeshtrës dhe shumëfishimi i krimit 11/24/2011 112 komente Përrallë nga e kaluara Agron Tufa village-bey
Vangjo i Flamurit 11/24/2011 60 komente Kryesore Artan Lame Monda
Role me spinaq 11/24/2011 29 komente enka
Ku na mbet demokracia? 11/24/2011 28 komente Opinion Leart Kola STALKER
2200 objekte të vjedhura nga trashëgimia shqiptare 11/24/2011 16 komente Mos Humbisni Art Changed the World
Duke kërkuar nëpër jetë me gishta të verbri 11/24/2011 12 komente Sociale Eda Derhemi spiritus
Ali Asllani, “Nderi i Kombit” pas vdekjes 11/24/2011 8 komente Ndonjehere
Kufiri Kosovë-Serbi është 130 vjet i vjetër 11/24/2011 2 komente Histori Ylber Hysa village-bey
Kultura shqiptare, si riprodhuese e mjerimit 11/24/2011 2 komente admin
Takim me Krushovin 11/25/2011 164 komente 24 karat Auron Tare aurontare
Një në katër shqiptarë, i sëmurë mendor 11/25/2011 79 komente Shëndetësi Art Changed the World
Katror 23 11/25/2011 55 komente Muzikë squarepusher squarepusher
Rikthehen tollonat 11/25/2011 50 komente Ekonomi Ermelinda Hoxhaj Art Changed the World
Shqipëria e zhveshur 11/25/2011 27 komente Mjedisi Marin Mema Anonim
E keni ditur qe Artan Fuga ka shkruar parathenien e librit te Eleonora Bregut 11/25/2011 15 komente Heba
Ndonjëherë... 11/25/2011 15 komente Letërsi xhatani XhaTani
Zgjidhja më e mirë? Parandalimi! 11/25/2011 4 komente Ekonomi Arben Malaj Nezha L
“Berisha Business Guide” tashme ne treg 11/25/2011 3 komente admin
“Berisha Business Guide” tashme ne treg 11/25/2011 admin
Si do e festoni diten e flamurit? 11/26/2011 105 komente noshKaido
New York Times: Bankat po përgatiten për falimentimin e Euros 11/26/2011 100 komente Bota Renato Hysenllari Renato Hysenllari
Edi Rama si do të donte të ishte 11/25/2011 55 komente Opinion Armand Shkullaku hunter
A mundet të shpëtohet Saranda ? 11/26/2011 46 komente grava
Shqiptarët dhe Palestina 11/26/2011 43 komente Bota Veton Surroi village-bey
Nipi i Berishës që u përjashtua nga policia për plagosje, në ambasadën shqiptare në Itali 11/26/2011 24 komente Acarim Nervash aurontare
Konkurs fotografik 11/26/2011 23 komente Art dolcezza802
Siluetat e Komentit 11/26/2011 16 komente Internet Pishak Zhgaba Monda
Anderseni, Musolini dhe Berisha lakuriq 11/25/2011 14 komente Opinion Roni Anonim
Cfare fytyre :) 11/26/2011 9 komente Argëtim enka
Sheshi në formë linesi 11/27/2011 20 komente Opinion Endri Xhafo ALB358
Në Burrel: Gra e gra … në kryeqendrën e Matit 11/27/2011 6 komente Sociale Fatos Baxhaku Monda
Dy këshilla si të zgjidhni librin e duhur për fëmijët? 11/27/2011 2 komente Ndonjehere
Mjerim njerëzor 11/27/2011 2 komente Anonim
Kisha e të çmëndunit 11/27/2011 1 komente desaparacidos
Kisha e të çmëndunit 11/27/2011 desaparacidos
Ku mund ta gjej kete dokumentar ne Anglisht ? 11/27/2011 Tom
Nga letrat e panisura të një piktori - shtrirje zhubre 11/27/2011 admin
Nga letrat e panisura të një piktori - shtrirje zhubre 11/27/2011 Letërsi Emigrant Anonim
Agron Tufa: Është i nevojshëm ripërkthimi 11/28/2011 87 komente Shtypi Ben Andoni PF
A thua të kenë qenë falas vallë? 11/28/2011 80 komente Pa Kategori snare
Gëzuar 28-29 Nëntorin! 11/28/2011 67 komente admin
Kush dëmtohet me të vërtetë nga çmimet e ulëta të librave shkollorë? 11/28/2011 40 komente Arsim, Opinion Laura Borami
VITI 1912 11/28/2011 22 komente alisat
Një Flamur në profil 11/28/2011 10 komente Krasta Krau
Tirana e Prishtina mbledhin festuesit Ditën e Flamurit 11/28/2011 10 komente Kosova Monda
Banorët e Kosinës që u rivarrosën si ushtarë grekë 11/28/2011 10 komente Ballkan Telnis Skuqi Monda
Per ty Atdhe 11/28/2011 7 komente Adangeanaeplykoh
Ekonomia 99 vjet! 11/28/2011 4 komente Ekonomi ALB358
"Para dhe pas 99-tave" 11/28/2011 3 komente Opinion Rexhax rexhax
Bonot, shansa që po humbet 11/28/2011 2 komente Adangeanaeplykoh
Edi Rama – pa paragjykime 11/29/2011 54 komente Shtypi Astrit Gashi, Artan Haraqija Monda
Photoshop me! 11/29/2011 50 komente Sociale Blendi Salaj
Partizani 11/29/2011 48 komente sol-nocturnus
Takim me Krushovin, pjesa e dyte 11/29/2011 27 komente Mos Humbisni Auron Tare aurontare
S’kanë më drojë; bëjnë ç’u do qejfi 11/29/2011 25 komente Opinion Mustafa Nano Al bano
Autorë dhe recensentë 11/29/2011 6 komente Ardian Klosi Anonim
Muzeu i filmit, një hap i guximshëm 11/29/2011 6 komente Kulturë Elsa Demo astropeshku
Vetëm ti 11/29/2011 3 komente Letërsi Attilio Bertolucci finisterre
Parapyetja, pyetja dhe debati në shoqërinë kosovare 11/29/2011 1 komente admin
Replenishing power of green... 11/29/2011 enka
Shuhet Leka Zogu I, pretendenti i fronit mbretëror 11/30/2011 283 komente Shtypi Rhea
Poçet 11/30/2011 56 komente admin
Cila është metoda e preferuar (dhe efikase) e juaja për të mësuar një gjuhë të huaj? 11/30/2011 54 komente Ben M.
Veresie s'ka më! 11/30/2011 39 komente Sociale Grava grava
Partizani i vogël Velo feston 29 Nëntorin 11/30/2011 32 komente Histori Mark Brunga Monda
Berisha dhe Meta e futën Serbinë në Shqipëri 11/30/2011 18 komente Shtypi Astrit Gashi, Artan Haraçia Monda
Il vento 11/30/2011 8 komente admin
Mbi natyrën e Teknikes 11/30/2011 4 komente desaparacidos
Mbi natyrën e Teknikes 11/30/2011 desaparacidos
Battito del polso 11/30/2011 admin