Postimet e muajit Dhjetor 2011

Seksioni Autori Postuar nga
Në Vjenë hapet shkolla e seksit 12/1/2011 133 komente 24 karat, Bota Monda
Dy poezi te reja 12/1/2011 51 komente Letërsi Andi Meçaj Andi Mecaj
Në Kërkim të Identitetit 12/1/2011 37 komente Kosova erma
Mësime jete nga Shtëpia e të Moshuarve 12/1/2011 11 komente Sociale Jorida Pasku SELMA AMLES
Fundi i Kiotos? - Çfarë është në lojë në Durban 12/1/2011 11 komente Mjedisi Johannes Beck, E. Xhani Monda
Biopolitika Kuq e Zi 12/1/2011 10 komente Opinion Orgest Azizi vetevendosje
Duke zbuluar Kosovën 12/1/2011 3 komente Muhamet Brajshori village-bey
Romano Prodi: Përse BE nuk ka më autoritet? Kriza e Euros 12/1/2011 3 komente Bota Romano Prodi Pjer Thomas
ZOGU 12/1/2011 3 komente Adangeanaeplykoh
Bankat qendrore, para për tregjet 12/1/2011 1 komente Bota Rhea
tra la la-ja që po dëgjon? - 7 12/2/2011 311 komente Ajku
Pa çensurë - 27 12/2/2011 282 komente Anonim
"Mëkati" i Edit 12/2/2011 171 komente Kosova Imer Mushkolaj rruga02
Lindja e princit Leka në kohë ultimatumesh fashiste 12/2/2011 111 komente Histori Ismail Kadare Monda
Transparency International: Korrupsioni, Shqipëria përkeqësohet, Kosova më e korruptuara 12/2/2011 34 komente Politikë emil
Demonstrata e 21 janarit, Ina Rama: Hetim edhe manipulimit të provave 12/2/2011 24 komente Politikë finisterre
Elementi i argëtimit gjatë udhëtimit nëpër Shqipëri 12/2/2011 18 komente Sociale Alban Sejdini Monda
Disa cene qytetarie në Tiranë 12/2/2011 17 komente Sociale Magdalena Alla alidemsi
Dhjetë urat rekorde 12/2/2011 15 komente Teknologji SELMA AMLES
Asambleja e betejës së ardhshme zgjedhore 12/2/2011 8 komente admin
Blonde state of mind 12/2/2011 7 komente blete
Asambleja PS, Ruci rikonfirmohet në krye, zgjidhen anëtaret femra 12/2/2011 7 komente Shtypi, PS mati i ri
Tre poezi te reja 12/2/2011 3 komente Letërsi Andi Meçaj Andi Mecaj
Manikeizimi i shkronjave 12/2/2011 2 komente Kulturë Doan Dani Shvejk
Martesat Kosovë-diasporë, ndërtim familjesh, apo pazare? 12/2/2011 2 komente Kosova Ajete Beqiraj Monda
Blonde state of mind 12/2/2011 admin
Blonde state of mind 12/2/2011 blete
Rrugaçët: Prita e Nenadit 12/2/2011 admin
Lulehiri 12/2/2011 admin
I jepet lamtumira Leka Zogut të Parë, vendi në zi kombëtare 12/3/2011 82 komente Shtypi mati i ri
Ndërron jetë politikani dhe shkrimtari Sabri Godo 12/3/2011 57 komente Njoftime spiritus
Cilat jane 10-te cilesite e PD-istit? 12/3/2011 22 komente PF
Di gje njeri se ç'plane ka Andi Harasani ? 12/3/2011 10 komente Pjer Thomas
Harresë e pafalshme! 12/3/2011 8 komente Sociale Isidor Koti Monda
Balada e zotni Mediut 12/3/2011 7 komente Letërsi Kostas Varnalis Saimir Sinanaj
Histori me magjyp 12/3/2011 6 komente Letërsi shkinas shkinaks
Konfirmohet marrëveshja për menaxhimin e kufijve 12/3/2011 5 komente Kosova village-bey
Fjalët e duhura për t’u shpjeguar erosin fëmijëve 12/3/2011 5 komente Pa Kategori finisterre
Tregim 12/2/2011 4 komente desaparacidos
RRUGA E PROGRAMIT 12/3/2011 4 komente admin
Statutet e Shkodrës rikthehen 12/2/2011 Ndonjehere
Tregim 12/2/2011 desaparacidos
Autumn (2008) : a lyrical movie 12/3/2011 enka
Europa nuk është SHBA 12/4/2011 83 komente Bota Martin Feldstein Rhea
Një festë e trishtë në Vlorë 12/4/2011 37 komente Fatos Baxhaku Monda
Berisha: Me Ramën rrëzuam Nanon 12/4/2011 25 komente Shtypi SELMA AMLES
Muza takon Poetin 12/4/2011 14 komente Eksperiment Tana Tana
"Killerat" apo "Vrasësit"? 12/4/2011 11 komente mati i ri
Rezymeja mâ e keqe n’ bot 12/4/2011 10 komente Argëtim village-bey village-bey
"2012 Calendar" Calendars by marielito | RedBubble 12/3/2011 5 komente enka
E diela me David dhe Milosaon e shndritshëm 12/4/2011 2 komente Letërsi xhatani XhaTani
Nga letrat e panisura të një piktori - atom kohe 12/4/2011 admin
Nis rivendosja e kioskave në Tiranë? 12/5/2011 153 komente Pa Kategori finisterre
Kadare e Agolli dëmtuan psikën shoqnore në diktaturë 12/5/2011 125 komente Kulturë Admirina Peçi Monda
Të pastrojmë Shqipërinë në një ditë 12/5/2011 90 komente Mjedisi Arta Tozaj Monda
CARACAT 12/5/2011 30 komente alisat
Turistë... në pritje që ta shembin... 12/4/2011 28 komente Krasta Krau
Permbledhja e librit te Rames, Kurbani 12/5/2011 18 komente alproud
Birjan me makarona 12/5/2011 13 komente enka
Tirana Kulturore, 4 Dhjetor ,11 12/5/2011 12 komente Turizëm Klodiani
Punë vullnetare për një ditë 12/5/2011 6 komente Sociale Bardha Nergjoni Monda
Një Evropë pa idenë evropiane? 12/5/2011 3 komente Adangeanaeplykoh
Trashëgimia në duart e Kishës? Do shkatërrohej 12/5/2011 2 komente Kulturë Fatmira Nikolli aurontare
Diskutojmë së bashku 12/5/2011 1 komente admin
JA CFARE NDRYSHON ME TAKSIMIN PROGRESIV 12/6/2011 45 komente admin
Nga Koperniku tek Ajnshtajni, idetë që ndryshuan botën 12/6/2011 31 komente Kulturë A. Shembitraku Rhea
Barbaria që vjen 12/6/2011 24 komente Opinion Monda
Kushtetuesja: Në certifikata nuk do të shënohet më termi ‘kombësi’ 12/6/2011 13 komente Ligj Denis Dedej Rhea
Lojera fjalesh 12/6/2011 12 komente Adangeanaeplykoh
Logjika e poshtër e zgjedhjes së shënjestrës nga Anders Breivik 12/6/2011 9 komente Opinion Slavoj Zhizhek. Shvejk
Format e një reforme 12/6/2011 4 komente Shtypi Sebi Alla Monda
Nga letrat e panisura të një piktori - atom kohe 12/6/2011 3 komente Anonim
Kultura romake në llampat e qeramikës 12/6/2011 2 komente Histori alisat
Dy te tjere…. 12/6/2011 desaparacidos
Dy te tjere…. 12/6/2011 desaparacidos
Jeta jashtë kryeqytetit 12/7/2011 166 komente Media aufklärer
Intelektualë apo shqytarë 12/7/2011 80 komente Opinion Fatos Lubonja Monda
Video poetike 12/7/2011 70 komente Anonim
A përcaktohet mikpritja nga cmimi i mishit në treg? 12/7/2011 31 komente spiritus
Për intelektualët shqiptarë 12/7/2011 9 komente Ndonjehere
Përdhosja e festës dhe i ziu flamur kuqezi 12/7/2011 6 komente Ndonjehere
Nëntëdhjetë e nëntë plus një 12/7/2011 Ndonjehere
8 Dhjetori - Dita e Rinisë 12/8/2011 205 komente Blendi Salaj
Raporti i FBI-së: Si dhe kur u fshinë nga serveri filmimet e 21 janarit 12/8/2011 42 komente Shtypi Flamur Vezaj Monda
Kush janë 33 kandidatët për postin e Avokatit të Popullit 12/8/2011 38 komente Shtypi Denis Dedej alidemsi
10 shtetet me me shume perdorues te Facebook 12/8/2011 19 komente admin
Kur shitet rëra për farë 12/8/2011 18 komente Opinion Skënder Minxhozi Monda
Check out my Redbubble profile for fancy i-pod cases ;) 12/8/2011 6 komente enka
Kthimi i përkthimit 12/8/2011 5 komente Kulturë Alida Cenaj Monda
Bora 12/8/2011 4 komente Letërsi Adangeanaeplykoh
Kontributi i (pa)dukshëm i programit të PS 12/8/2011 2 komente Opinion Leart Kola Al bano
Ujë agjërimi 12/8/2011 1 komente Letërsi admin
Përçahet Europa, Britania veto kundër traktatit 12/9/2011 67 komente Bota Monda
HOUELLEBECQ : « KAM NDARE JETEN ME QENIN TIM » 12/9/2011 34 komente desaparacidos
Agolli – Kadare, një duel artificial 12/9/2011 15 komente Opinion Minella Aleksi alidemsi
Kush e mbёshteti syrin tek gryka e çezmes 12/9/2011 14 komente Letërsi Fiqiri Fiqiri
Me pe, gjilpërë e mustaqe të gjata 12/9/2011 10 komente Kulturë Anila Dushi Monda
Toka ka një planet binjak 12/9/2011 8 komente Shkencë Rhea
Në qiell të hapur ... 12/9/2011 8 komente Përrallë nga e kaluara 'Bama
Dhuna ndaj gruas është krim që duhet të dënohet si i tillë! 12/9/2011 8 komente Sociale Ani Ruci Rhea
E verbta (dialog) 12/9/2011 2 komente Anonim
Rrymat Oqeanike ne nje model kompjuterik 12/9/2011 1 komente eklipsi
Autocorrelation of silence 12/9/2011 admin
HOUELLEBECQ : « KAM NDARE JETEN ME QENIN TIM » 12/9/2011 desaparacidos
E verbta (dialog) 12/9/2011 admin
Akte dhe deklarata që na vrasin për herë të dytë 12/10/2011 57 komente Mark Nika qingjiXhaBrahos
Rexhep Qosja: Librat e Ramës dhe Fevziut, vepra të përkohshme 12/10/2011 36 komente Media Alfred Peza alidemsi
Autocorrelation of silence 12/10/2011 16 komente Letërsi Anonim
Reuters: 2011 në foto 12/10/2011 4 komente Foto e ditës Monda
Zonja e iluzioneve e Carmelo Bene-s 12/10/2011 3 komente Kulturë finisterre
Fëmijëri mes varresh për të fituar bukën e gojës 12/11/2011 54 komente Sociale Zirina Llambro Monda
Na thoni ndonjë libër ...? 12/11/2011 24 komente klesidra asperger
Jam një krijesë 12/11/2011 11 komente Anonim
Kosova në foto polaroid 12/11/2011 7 komente Foto e ditës enka
Nano shpall publikisht kandidimin për President 12/12/2011 133 komente mati i ri
Ka më shpresë, vallë? 12/12/2011 34 komente Opinion Victor Meursault alidemsi
Sa, si dhe cfare lexoni? 12/12/2011 26 komente argendis
Kontributi arbëresh për pavarësinë dhe bashkimin e Italisë 12/12/2011 13 komente Histori Nasho Jorgaqi Monda
Mythistorema 12/12/2011 6 komente Letërsi Jorgo Seferis sol-nocturnus
Kujt i duhen negociatat Kosovë-Serbi? 12/12/2011 6 komente Adangeanaeplykoh
Tirana Kulturore: 12 Dhjetor 2011 12/12/2011 2 komente Turizëm Klodiani
Zbulohet puci kundër Berishës. Në mes të fletëve të fjalimit dikush i kishte futur fletë nga libri "Kurban" 12/12/2011 1 komente admin
Kënga e minjve 12/12/2011 1 komente Letërsi mdhrami
pa titull 12/12/2011 desaparacidos
Zbulohet puci kundër Berishës. Në mes të fletëve të fjalimit dikush i kishte futur fletë nga libri "Kurban" 12/12/2011 admin
pa titull 12/12/2011 desaparacidos
Exile Story 12/13/2011 24 komente Letërsi Ardian-Christian Kyçyku Monda
Të Venit 12/13/2011 20 komente Anonim
Skandali, 13 ndeshje të shitura në Superiore 12/13/2011 18 komente Sport hunter
Korrupsioni: Basha rrezon qeverine e Kuvajtit 12/13/2011 16 komente admin
Intervistë me Bill Kovaç: Gazetari legjendar me origjinë shqiptare rrëfen jetën 12/13/2011 12 komente Kulturë Monda
Rama për gjyqsorin 12/13/2011 10 komente pjetermustakuqi
Reklama interesante e Nissan Leaf 12/13/2011 6 komente gjergji
Raporti i OKB-së për emigrantët: Konsullatat keqtrajtojnë shqiptarët 12/13/2011 5 komente Sociale Monda
Reklama interesante e Nissan Leaf 12/13/2011 gjergji
Te fotografosh driten 12/13/2011 eklipsi
Reklama interesante e Nissan Leaf 12/13/2011 gjergji
Të Venit 12/13/2011 admin
Korrupsioni: Basha rrezon qeverine e Kuvajtit 12/13/2011 admin
Çfarë mund ta shpëtojë euron? 12/14/2011 289 komente Ekonomi Joseph E. Stiglitz Monda
Berisha apo Kashei i pavdekshëm 12/14/2011 125 komente Shtypi Andi Kananaj prizrenzaranika
Time: Personi i Vitit 2011 12/14/2011 42 komente Bota Monda
Nafta që çante bllokadën ... 12/14/2011 19 komente Ekonomi Monda
Mapo: Mbretëresha Geraldinë: orët e fundit te koka e mbr... 12/14/2011 11 komente Krasta Krau
Si e denigroi Çajupi Adhamidhin 12/14/2011 11 komente Përrallë nga e kaluara Ben Andoni Monda
Debati televiziv, ose djalli në një kuti metalike 12/14/2011 6 komente Krasta Krau
Mugojnë dhjetoristët e vitit ‘90-të 12/15/2011 43 komente Shtypi Ilir Bushi aurontare
Poezi kineze 12/15/2011 23 komente Letërsi PF
Presh me portokall 12/15/2011 10 komente enka
Bashkimi Evropian kundër demokracisë 12/15/2011 8 komente Opinion Vilma
Princi dhe vajza e zgjuar 12/15/2011 6 komente Adangeanaeplykoh
Babagjyshi i fundit i vitit të ri 12/15/2011 6 komente desaparacidos
Lufta nën filtrin infrared 12/15/2011 6 komente Foto e ditës enka
I trishtë është i vdekuri 12/15/2011 3 komente Anonim
Libër i ri: Leximi i ndaluar dhe shkrimet e fshehura 12/15/2011 1 komente Ndonjehere
Babagjyshi i fundit i vitit të ri 12/15/2011 desaparacidos
Debati televiziv, ose djalli në një kuti metalike 12/14/2011 Krasta Krau
Igli Totozani i zgjedhuri i PS-së për Avokatin e Popullit 12/15/2011 39 komente Shtypi Monda
Berisha: As Topi, as Nano, presidenti i ri nga PD-ja 12/16/2011 30 komente Politikë mati i ri
A flet si toskë Mustafa Nano kundër Udhës së Kombit 12/16/2011 29 komente Opinion Rexhep Shahu mati i ri
Dëshirat e ëmbla – ndër librat më interesant me receta gatimi për ëmbëlsirat 12/16/2011 16 komente Ndonjehere
Udhë dhe udhëkryqe Kosove 12/16/2011 15 komente Sociale Monda
Ura e Zotit 12/15/2011 6 komente Opinion Artan Lame Monda
Shkolla i “mbyll” derën librit, lexohet 5 herë më pak 12/16/2011 4 komente Arsim Alma Mile Rhea
Rudina Seseri lë mandatin, kthehet në Amerikë 12/17/2011 210 komente Politikë titis
2011 në muzikë 12/17/2011 83 komente Muzikë squarepusher squarepusher
Si luhet me cingla? 12/17/2011 58 komente snare
Eksportojmë trupa, importojmë tru 12/17/2011 43 komente Opinion Arbër Zaimi admin
Për një histori pa heronj 12/17/2011 28 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
E gjithë filozofia është një akt i gjuhës 12/17/2011 22 komente Mos Humbisni George Steiner alisat
"Duam të shkojmë në Stamboll" - Grekët emigrojnë në Turqi 12/17/2011 22 komente Ballkan Christian Buttkereit, Aida Cama Monda
Ku do i kaloni festat? 12/17/2011 21 komente ketlina
Vdes Christopher Hitchens, përkrahës i madh i Kosovës 12/17/2011 21 komente Bota Monda
Fillimi i fundit të Luftës në Irak 12/17/2011 17 komente Bota Monda
NJE PYETJE DHE NJE PERFUNDIM 12/17/2011 17 komente admin
Komisioni i Venecias: Bazë ligjore për votat e hedhura gabim 12/17/2011 5 komente Politikë mati i ri
Drogë dhe seks në lokalet e Tiranës 12/18/2011 111 komente Sociale Xhek Preçetaj Pjer Thomas
Ndërron jetë Vaclav Havel 12/18/2011 13 komente Bota prizrenzaranika
Rritja e shitjeve nepermjet kartelave te lojalitetit 12/18/2011 8 komente admin
Seksioni shqiptar i TIFFshtimit 12/18/2011 8 komente Kulturë Koloreto Cukali Monda
Vare mishin në çengel 12/18/2011 6 komente Anonim
PERGJIGJIA ESHTE JO 12/18/2011 6 komente alisat
Ditari im! 12/18/2011 3 komente Letërsi xhatani XhaTani
Prohlášení Charty 77 12/18/2011 desaparacidos
Prohlášení Charty 77 12/18/2011 desaparacidos
tra la la-ja që po dëgjon? - 8 12/18/2011 302 komente Ajku
Pa çensurë - 28 12/19/2011 274 komente Anonim
Me lot në sy, ju njoftoj... 12/19/2011 110 komente Bota admin
Kur do të mësohemi ne shqiptarët të pranojmë humbjen? 12/19/2011 51 komente alidemsi
Vendosni diçiturën 93 12/19/2011 30 komente Diçitura admin
Ju flet Radio Pandora 12/19/2011 27 komente xhibi
Vdes diktatori i Korese se Veriut. Reagon Sal Berishjong kryetari i PDKV: Koreja po Ndryshon 12/19/2011 16 komente admin
Pse Kosovës i duhet monedha e vet 12/19/2011 12 komente Adangeanaeplykoh
Tirana Kulturore 12/19/2011 11 komente Turizëm Klodiani
Qukapiku magjik dhe i famshëm 12/19/2011 8 komente desaparacidos
Hapet “Portali albanologjik” 12/19/2011 7 komente Kulturë Ndonjehere
Vali 12/19/2011 3 komente Anonim
`AMADEUS` in Albanian National Theatre 12/19/2011 2 komente enka
Vali 12/19/2011 admin
Vdes diktatori i Korese se Veriut. Reagon Sal Berishjong kryetari i PDKV: Koreja po Ndryshon 12/19/2011 admin
Qukapiku magjik dhe i famshëm 12/19/2011 desaparacidos
Grupi i PS-së përjashton Islamin 12/20/2011 213 komente Politikë AlbaniaProud
Mehmet Elezi i kapur nga sindroma e Sulo Gradecit 12/20/2011 82 komente Opinion Mustafa Nano aurontare
“Archea” i Nedës, patetizëm apo revolucion? 12/20/2011 20 komente 24 karat Beluli
Austriakë të nderuar: Kosova nuk është ferma juaj e milingonave! 12/20/2011 15 komente Kosova Teresa Reiter Monda
Shqipëria 2011? 12/20/2011 13 komente Gaia
Kredia nga Abu Dhabi me interes 5 për qind 12/20/2011 12 komente Ekonomi Monda
Të Vërteta të Pathëna 12/20/2011 9 komente Christopher Hitchens Monda
Era 12/20/2011 1 komente admin
Vizitorë të trishtë në qiellin e Tiranës 12/20/2011 Av
Një i majtë në Shqipëri 12/21/2011 56 komente Opinion Leart Kola Monda
Maskarada e një libri dhe hija e diktatorit Enver Hoxha 12/21/2011 55 komente Opinion Grava grava
Tregtia, “përplasje” Shqipëri-Kosovë, 12/21/2011 30 komente Shtypi ogreson
Ulja e taksave, refuzon mazhoranca 12/21/2011 21 komente Ekonomi gjembi
Pipero: Shqiptarët nuk dhurojnë gjak, duhen stimuluar 12/21/2011 15 komente Shëndetësi Eglantina Bardhi Rhea
Z. Nishani, të ngujuarit janë në burg, shkoni t’i takoni 12/21/2011 8 komente Sociale Mentor Kikia Monda
Aventura shqiptare 12/21/2011 5 komente Opinion Enver Robelli rruga02
Rudina në botën e çudirave! 12/21/2011 4 komente Opinion Elton Sulejmani Eltoni
Vetëm dashuri nën Ritmet Ballkanike 12/22/2011 160 komente Ballkan Endrit Avdullari Monda
"E pafilozofuara" nga Hysamedin Feraj 12/22/2011 132 komente Mos Humbisni finisterre
Instat: Shqiptarët u pakësuan këto 10 vjet 12/22/2011 92 komente Sociale Xhek Preçetaj, Emirjon Senja admin
Lajm i keq nga qeveria 12/22/2011 36 komente admin
FMN: Ju shpëtuan privatizimet, në 2012 rritje ekonomike 3.5% 12/22/2011 20 komente Ekonomi hunter
Strategjia e re e zhvillimit 12/22/2011 11 komente Shtypi Heteroglossia1
Shuhet sopranoja Nina Mula 12/22/2011 7 komente Art SELMA AMLES
Roman Natyror 12/22/2011 5 komente Letërsi Georgi Gospodinov finisterre
Ranë këto morte... 12/22/2011 1 komente admin
Në pavionin e orës 18 12/22/2011 desaparacidos
Në pavionin e orës 18 12/22/2011 desaparacidos
“Xhuvani”, Ina Rama: Halimi i bëri presion të hapur gjykatës e Prokurorisë 12/23/2011 76 komente Ligj Gent Kodra
Përgatitje të mëdha për festat që po mbrijnë 12/23/2011 53 komente Opinion Grava grava
Bamir Topi: Takimi i fundit si President i Republikës 12/23/2011 33 komente Politikë Fatjona Mejdini admin
Tregjet, çdo ditë e më pak blerës 12/23/2011 22 komente Sociale Xhek Preçetaj Pjer Thomas
Intervistë me Loer Kume 12/23/2011 20 komente desaparacidos
Zhurmë e madhe 12/23/2011 9 komente Letërsi F. Kafka Anonim
Ja se si kompanite duhet te “cicerojne” 12/22/2011 2 komente admin
Reklamat ne internet dhe nervat e mija kacurrel 12/23/2011 1 komente gjergji
“Zhurmë e madhe” nga F. Kafka 12/23/2011 admin
Reklamat ne internet dhe nervat e mija kacurrel 12/23/2011 gjergji
Intervistë me Loer Kume 12/23/2011 desaparacidos
Reklamat ne internet dhe nervat e mija kacurrel 12/23/2011 gjergji
Gëzuar festat! 12/24/2011 83 komente Argëtim finisterre
Bakllava me stika 12/24/2011 30 komente enka
Dickens, dhuratat e tij për botën moderne 12/24/2011 5 komente Kulturë Monda
Intervistë me Darien Levani 12/24/2011 5 komente desaparacidos
Intervistë me Darien Levani 12/24/2011 desaparacidos
Për Republikën e Shqipërisë, Monarkinë Historike dhe përkrahësit e Pretendentëve “aktualë” të fronit mbretëror. Ose, për kë bien këmbanat? 12/25/2011 61 komente sol-nocturnus
Drita Festash 360° 12/24/2011 15 komente Foto e ditës admin
Viti 2011: Një résumé 12/25/2011 10 komente Opinion Mustafa Nano Monda
Bukuria që vret 12/25/2011 7 komente Sociale tralala
Kurti: Rrezik nëse Serbia avancon në integrime para shqiptarëve 12/25/2011 6 komente Kosova Sofi
Me Zot a pa Zot? 12/25/2011 5 komente Opinion Eda Derhemi Monda
Caput mundi 4 12/25/2011 4 komente Anonim
Historia e një kënge 12/25/2011 4 komente Muzikë Rhea
Dhurata Qeveritare 12/25/2011 2 komente Opinion Leart Kola sol-nocturnus
It was Christmas Eve babe… 12/25/2011 desaparacidos
Caput mundi 4 12/25/2011 admin
It was Christmas Eve babe… 12/25/2011 desaparacidos
Viti 12/25/2011 sol-nocturnus
histori me partizan 12/26/2011 187 komente Letërsi shkinaks shkinaks
A e don Shkodra trashgiminë e saj? 12/25/2011 167 komente Kulturë Artan Shkreli Monda
Buxheti i Bashkisë 2012 legalizon kioskat e kunatit të Bashës 12/26/2011 64 komente Shtypi Rhea
Maqedonia: Duam Portin e Durrësit 12/26/2011 31 komente Ekonomi Fation Binjaku titis
Shkodra, një nuse e vdekur 12/26/2011 30 komente Opinion vetevendosje
Mendimi juaj për zgjedhjen e Presidentit në 2012 12/26/2011 22 komente Laprakse
Ata që po marrin stafetën 12/26/2011 22 komente Opinion Arbër Zaimi Al bano
Shkrim: Blerje me një klik 12/26/2011 5 komente Ndonjehere
Tirana Kulturore 12/26/2011 3 komente Njoftime Klodiani
Bibla ndryshe! 12/26/2011 3 komente sol-nocturnus
Heloise 12/26/2011 3 komente Anonim
“Shqipëria Tjetër”: SOS Saranda 12/26/2011 2 komente Sociale ALB358
Në kërkim të diversitetit kulturor 12/26/2011 2 komente Opinion Irhan Jubica village-bey
Heloise 12/26/2011 admin
Edi Rama uron (ar)miqte per Vitin e Ri me kete kartoline. 12/27/2011 282 komente 24 karat PF
Nikotinë dhe Berishizëm 12/26/2011 56 komente sol-nocturnus
Shqiptari rreh të dashurën shtatzënë 12/27/2011 34 komente Sociale Al bano
Rikthehen vitet ‘70. Ekspertët kinezë do të hartojnë planet e ekonomisë shqiptare 12/27/2011 18 komente Ekonomi kuazimondo
Cfare do sjelle SOPA? Lexoni eksperiencen Daneze! 12/27/2011 17 komente Internet eklipsi
Presidenti! 12/27/2011 12 komente Opinion Besnik Gjongecaj Lizandër Saraçi
Nisin ethet për skulpturën e 100-vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë 12/27/2011 10 komente Kulturë Monda
Nigra 12/27/2011 8 komente Anonim
Në vallen e kryeqytetit 12/27/2011 7 komente Petro Marko Monda
Për cilën nga vdekjet ndjeva më shumë keqardhje 12/26/2011 6 komente sol-nocturnus
Vizitë në aeroport 12/27/2011 6 komente Kosova Agim Popoci Monda
The Crab Feast 12/27/2011 3 komente Letërsi David Malouf desaparacidos
Prishtina -Poetic Memories, by Valbona Shujaku (or thoughts on a book promotion) 12/27/2011 2 komente blete
DËNIMI ME VDEKJE OSE KRIMI I LIGJERUAR 12/26/2011 1 komente sol-nocturnus
Prishtina -Poetic Memories, by Valbona Shujaku (or thoughts on a book promotion) 12/27/2011 admin
Prishtina -Poetic Memories, by Valbona Shujaku (or thoughts on a book promotion) 12/27/2011 blete
Nigra 12/27/2011 admin
The Crab Feast 12/27/2011 desaparacidos
1 herë në 100 vjet! 12/28/2011 28 komente 24 karat Kledian Lula Av
Konferenca për shtyp e Kryeministrit në mbyllje të vitit 2011, mbi zhvillimet dhe arritjet kryesore 12/28/2011 20 komente Sali Berisha Monda
Tallavaja antikomuniste e një ure 12/28/2011 15 komente Opinion Artan Lame alidemsi
Kosova si e pavetëdijshmja e Shqipërisë 12/28/2011 12 komente sol-nocturnus
Dy anët e dënimit me vdekje 12/28/2011 9 komente Opinion Umberto Eco kriskulli
histori me gjakmarrje 12/28/2011 7 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Disident në emër të popullit 12/28/2011 7 komente Opinion Xhodi Hysa Shvejk
A na duhen heronjtë 12/28/2011 7 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Pema e Vitit të Ri 12/28/2011 6 komente alisat
Konflikt brezash. IDEALET. (STRIP 3 ) 12/28/2011 2 komente desaparacidos
Konflikt brezash. IDEALET. (STRIP 3 ) 12/28/2011 desaparacidos
E dashur tallava: Largohu 12/29/2011 116 komente Muzikë Hana Marku Monda
Fjetorja 12/29/2011 58 komente Letërsi Emigrant Anonim
Gjeni ndryshimin 12/29/2011 56 komente prizrenzaranika
Zerde me ftua 12/29/2011 22 komente enka
Për mullaq-urryesit e mullaq-dashësit, Gëzuar Vitriun! 12/29/2011 21 komente 24 karat, Foto e ditës 'Bama
Metafizika e tranzicionit dhe demokracia si revolucion permanent 12/29/2011 9 komente sol-nocturnus
magic mushroom land :) 12/29/2011 9 komente enka
Fitorja e politikanëve 12/29/2011 1 komente sol-nocturnus
Fjetorja 12/29/2011 admin
Rona Nishliu fiton Festivalin e 50-të me "Suus" 12/30/2011 143 komente Blendi Salaj
Nuk ka më Universitet në hapësirën shqiptare 12/30/2011 39 komente Kulturë Orgest Azizi finisterre
Si do të ishte urimi më i mirë për secilin nga ju për këtë fund viti; për një mik, për një kauzë, për një armik ...? 12/30/2011 23 komente alidemsi
Kanceri dhe liderët e Amerikës Latine, Çavez: Po na sëmur SHBA-ja 12/30/2011 15 komente Bota Beluli
Gjysma-gjeli i Vitit të Ri 12/30/2011 12 komente Argëtim venusi
Vizitorë të trishtë në qiellin e Tiranës 12/30/2011 10 komente Letërsi Majlinda Bashllari Av
Rrjeti toksik 12/30/2011 2 komente Sociale Sebi Alla Monda
Gëzuar Vitin e Ri 2012! 12/31/2011 77 komente Argëtim admin
Top-i i rikthehet tri ditë më pas intervistës së Arvizu-së …. dhe mesazhi del ‘bombë’ 12/31/2011 59 komente Politikë Anonim
Syzet e reja për 2012 12/31/2011 1 komente admin
Janari me 21 12/31/2011 1 komente admin