Postimet e muajit Prill 2011

Seksioni Autori Postuar nga
Il Derby 4/1/2011 114 komente Anonim
Gra e vajza, reagoni! 4/1/2011 63 komente Mos Humbisni Rexhep Meidani Iris
Diaspora qëron zërin 4/1/2011 43 komente Ardian Vehbiu finisterre
Reklamë për Ministrinë e Brendshme apo ... ?! 4/1/2011 17 komente pedro
Pranvera nëpër botë 4/1/2011 14 komente Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Blerje toke në Shqipëri? 4/1/2011 14 komente Aqua
George Washingtoni me prejardhje shqiptare 4/1/2011 12 komente Shtypi Art Changed the World
Memorialëve të Vilson Blloshmit dhe Genc Lekës, iu vidhen shkronjat prej bronzi për skrap! 4/1/2011 8 komente Shtypi Blendi Salaj
Dështon Marrëveshja PD - PS 4/1/2011 7 komente Shtypi swed1
Raporti konfidencial i KLSH-së: Horrori i mbetjeve spitalore 4/1/2011 7 komente Shtypi Emirjon Senja / Eglantina Bardhi finisterre
Pse vallë? 4/1/2011 7 komente klesidra asperger
Vegim me rrethinë ruse 4/1/2011 5 komente Anonim
Lezhë, alarmi në media që buka prodhohet me lendë të rrezikshme, ul konsumin 4/1/2011 2 komente Shtypi, Acarim Nervash Bush
Demagogjia e institucioneve dhe zyrtarëve kosovarë rreth rolit të shtetit në ekonominë e tregut 4/1/2011 Shtypi Isa Mulaj Isa Mulaj
A ban me hesht? 4/2/2011 72 komente shkinaks
In Memoriam: 2 prill 1991 - 2 prill 2011 4/2/2011 65 komente Kryesore hunter
Tirane-Elbasan, miratohet kredia 222 milionë USD 4/2/2011 25 komente Shtypi Nertila Maho kaposhi
Zyra e Regjistrimit: Lëvizja "Zgjohu", e paregjistruar ndonjëherë 4/2/2011 23 komente Shtypi Denis Dedej Art Changed the World
Kandidati PD i komunës Dajt: Si ndodhi incidenti me simpatizantin e PS 4/2/2011 22 komente Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Energjia: Prokuroria hetim CEZ-it 4/2/2011 6 komente Shtypi Anonim
Muzikë n’kub – episodi 4 – vitet 80′ 4/2/2011 5 komente admin
Ndahet nga jeta Baba Reshat Bardhi 4/2/2011 4 komente Shtypi Monda
Fëmijët që shesin për familjen 4/2/2011 4 komente Shtypi Yllka Lezo finisterre
Berisha: Për zgjedhjet e 8 Majit do aplikohet sistemi “After Pilaf” 4/2/2011 1 komente admin
Berisha: Për zgjedhjet e 8 Majit do aplikohet sistemi “After Pilaf” 4/2/2011 admin
Berisha: Për zgjedhjet e 8 Majit do aplikohet sistemi “After Pilaf” 4/2/2011 admin
Nuk e besonit? Po ndodh 4/3/2011 269 komente Artan Shkreli finisterre
Kush i vendos vallë ato lule ? 4/3/2011 54 komente alisat
Lexim shqip në ceremoni martese? 4/3/2011 46 komente Dugalka
Prifti: Kam video të tjera 4/3/2011 31 komente Shtypi Anonim
A moment of lucid confusion ... 4/3/2011 31 komente zotrules
'2 prilli' dhe '21 janari' 4/3/2011 29 komente Shtypi Mero Baze Anonim
Punëtorë të të gjithë vendit, bashkohuni (I) 4/3/2011 20 komente Mos Humbisni Koloreto Cukali Monda
Big Brother 4, fiton Ermela 4/3/2011 17 komente Shtypi mati i ri
Prag (v.2) 4/3/2011 15 komente Anonim
Faleminderit Emiliano! 4/3/2011 4 komente Shtypi Elsa Ballauri Monda
Vetëvendosja përkundrejt vetëdeklarimit 4/3/2011 1 komente sol-nocturnus
Ligji në shoqërinë e bërrylave 4/3/2011 admin
Avdyl Loshaj akuzon nga Hollanda SHIK-un shqiptar 4/4/2011 77 komente finisterre
Kriza, Brukseli fshikullon Shqipërinë 4/4/2011 72 komente Shtypi Anonim
Atentat me armë zjarri ndaj kryeinspektorit ndërtimor të Tiranës 4/4/2011 59 komente Kryesore Blendi Salaj
I vetmi Myslym Lela 4/4/2011 42 komente Kulturë, Muzikë village-bey village-bey
Labëria e harruar 4/4/2011 32 komente Mos Humbisni Marin Mema albano
Incidente për posterat dhe flamujt. Tension mes LSI-së dhe bashkisë 4/4/2011 15 komente Shtypi Fatjona Mejdini albano
Kisha dhe regjistrimi 4/4/2011 14 komente Shtypi Shaban Murati Monda
Në cilën moshë mund të ndryshosh emrin në Shqipëri? 4/4/2011 11 komente twintip
Kur ndërkombëtarët i ndërsehen opozitës 4/4/2011 2 komente Ndonjehere
Që zgjedhjet të mos jenë luftë finale 4/4/2011 Adangeanaeplykoh
Postmodernizmi 4/4/2011 admin
Dua një emër goce, ju lutem 4/5/2011 196 komente ketlina
Shoshori: Në '75-ën Saliu më tha: 'të varet në litar' 4/5/2011 159 komente Shtypi BalkanWeb Online albano
Ch.L VII ose jo Bayern, jo Milan. Vetëm Real, Inter, Barça dhe Tottenham 4/5/2011 155 komente Anonim
Barsaletat e Javës 4/5/2011 127 komente celopicari
Skandali, mbi 5 mijë zgjedhës të paidentifikuar vetëm në njësinë 3 4/5/2011 29 komente Shtypi Erjon Ajazi Anonim
Sa i përhapur është nepotizmi në Shqipëri ? 4/5/2011 10 komente artian
Barishtet shqiptare korrin miliona 4/5/2011 10 komente Shtypi Ervin Qafmolla Monda
Debatet televizive mes kandidatëve, si detyrim 4/5/2011 8 komente Shtypi Mandeta Minxhozi Monda
Xixillojat e vendit t’im 4/5/2011 8 komente Viktor Koliqi finisterre
Kreshnik Spahiu - Parti politike me bekimin e Topit? 4/5/2011 8 komente personi
To Boddah pronounced 4/5/2011 5 komente desaparacidos
Përgatitet me urgjencë drafti për faljen e detyrimeve deri në vitin 2008 4/5/2011 4 komente Shtypi, Ekonomi admin
Të vrasësh me leje 4/5/2011 4 komente Kryesore Sebi Alla Blendi Salaj
Kosova drejt zgjedhjeve 4/5/2011 3 komente Kosova Valmir Klaiqi admin
i like my body when it`s with your body 4/5/2011 2 komente enka
Le të përgjojmë natyrën 4/5/2011 2 komente desaparacidos
Ja si do t'i "kryqëzojmë" kandidatët 4/5/2011 2 komente Shtypi Aida Tuci Monda
Perse u hoq tema "shifra" ? 4/5/2011 1 komente Bush
i like my body when it`s with your body 4/5/2011 enka
i like my body when it`s with your body 4/5/2011 enka
Unë & Kërcimi 4/6/2011 72 komente Magnum
Vijnë tonelatat e para me plehra nga Italia 4/6/2011 65 komente Ambienti Art Changed the World
Kadare, intervistë për gazetën "Pobjeda" 4/6/2011 58 komente Mos Humbisni Mirash Martinoviç Monda
Berisha: Do bëhemi komb bilingual 4/6/2011 35 komente Shtypi admin
Del Ponte: “Shtëpia e verdhë” ekziston. Kjo aferë nuk ka të bëjë me Tiranën 4/6/2011 32 komente Shtypi Del Ponte finisterre
Çfarë do të thotë për ju sllogani "Shqipëria në moshën e Internetit"? 4/6/2011 23 komente Vetetima e Arktikut
Sislej Xhafa provokon në Napoli 4/6/2011 14 komente Shqip Online finisterre
Bullgaria tërheq diplomatët bashkëpunëtorë të shërbimeve sekrete 4/6/2011 14 komente Shtypi BalkanWeb Online kaposhi
Më shumë femra 4/6/2011 12 komente Thënie admin
KQZ, Ristani lë opozitën pa telefona e karburant 4/6/2011 11 komente Shtypi admin
Kush është Ministër i Brendshëm në Shqipëri? 4/6/2011 10 komente STALKER
Përmbledhje artikujsh interesantë, kritikash, librash, etj në internet 4/6/2011 6 komente eko
Çfarë po ndodh me pronat e komuniteteve fetare? 4/6/2011 4 komente Shtypi Fatos Musliu finisterre
Zogjtë s’duken 4/6/2011 1 komente admin
Kryeministri Berisha lancon nismën "Fushata 1 Euro" 4/6/2011 admin
Kryeministri Berisha lancon nismën "Fushata 1 Euro" 4/6/2011 admin
Britania e madhe, vendi i ekzilit mbreteror 4/6/2011 Shtypi Anna Pukas mati i ri
Portret 4/6/2011 desaparacidos
Kryeministri Berisha lancon nismën "Fushata 1 Euro" 4/6/2011 admin
KQZ miraton fletën e votimit pa siglën e Partisë Socialiste 4/7/2011 97 komente Politikë Blendi Salaj
Vetëgjyqësi? 4/7/2011 77 komente qwerty
Atifete Jahjaga zgjidhet Presidente e Kosovës 4/7/2011 75 komente Kosova Monda
LSI fut në garë Hysni Milloshin 4/7/2011 36 komente Politikë Aristir Lumezi Blendi Salaj
Viktima të modeleve që vetë i kanë krijuar 4/7/2011 26 komente Shtypi Arjan Vasjari xhibi
Muzikë n'katror - episodi 5 4/7/2011 20 komente squarepusher
Kush është Hysen Shoshori, njeriu që akuzon Berishën? 4/7/2011 20 komente Mos Humbisni Lorenc Vangjeli & Artan Hoxha vetevendosje
Le déserteur – Boris Vian 4/7/2011 12 komente desaparacidos
Vëzhguesi i OSBE: Presion ndaj nesh për raportin e 8 majit 4/7/2011 9 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Pas anektodës së Ramës, reagon Berisha: Votimi për parashutën ka qenë transparent. Edvini më kërcënoi me hedhje nga avioni. 4/7/2011 8 komente admin
E moshuara që la pa internet një shtet 4/7/2011 6 komente Shtypi Monda
Gjumi 4/7/2011 5 komente admin
Romët e ‘lumtur’ të Evropës 4/7/2011 3 komente sol-nocturnus
Pas anektodës së Ramës, reagon Berisha: Votimi për parashutën ka qenë transparent. Edvini më kërcënoi me hedhje nga avioni 4/7/2011 admin
Pas anektodës së Ramës, reagon Berisha: Votimi për parashutën ka qenë transparent. Edvini më kërcënoi me hedhje nga avioni 4/7/2011 admin
MLB, NBA, NFL, dhe tutje tëhu ! 4/8/2011 204 komente Dejoni
Kongoli: Jam përlyer në dënimin e kolegut në '81. Nuk mund të jem i larë 4/8/2011 174 komente Sociale Elsa Demo Monda
Fushata qytetare e Bashës 4/8/2011 71 komente Shtypi Edlira Gjoni LEFTY
Fotot e Shqipërisë “sekrete” zbuluar nga dy francezë 4/8/2011 57 komente Mos Humbisni Klotilda Harka Monda
Humbja bie ere kafe 4/8/2011 53 komente Shtypi Frrok Çupi kaposhi
Arvizu: 21 janari s’ishte puç shteti 4/8/2011 19 komente Shtypi Anonim
Qeveria e rrugës së shitjes 4/8/2011 9 komente Albin Kurti finisterre
Rama: Ne jemi rruga e zhvillimit 4/8/2011 8 komente Shtypi Anonim
Dyshimi i policisë, atentati i Tan Leprit u porosit nga Kosova 4/8/2011 5 komente Shtypi mati i ri
Çfarë do të ndryshojë? 4/8/2011 4 komente sol-nocturnus
INICIATIVA PËR TIRANËN dhe keqkuptimet rreth saj 4/8/2011 3 komente Shtypi Henri Cili xhibi
Kryeministri Berisha propozon Jozefina Topallin si presidente e ardhshme 4/8/2011 3 komente admin
For E. 4/8/2011 3 komente blete
Mëkat në parajsë 4/8/2011 2 komente Mos Humbisni Artan Mullaj Tani
Kush e ka shkruar muziken? 4/8/2011 1 komente mrroklla
Pula e ngrirë 4/8/2011 1 komente admin
Fundja 4/8/2011 1 komente admin
Kryeministri Berisha propozon Jozefina Topallin si presidente e ardhshme 4/8/2011 admin
Pse është i pamundur dialogu 4/8/2011 Adangeanaeplykoh
Kryeministri Berisha propozon Jozefina Topallin si presidente e ardhshme 4/8/2011 admin
SHBA: Kongresi ende pa marrëveshje për shmangien e mbylljes së qeverisë federale 4/8/2011 Shtypi Monda
For E. 4/8/2011 admin
Portugalia lutet për ndihmë: "Gjendja financiare keqësohet në mënyrë dramatike" 4/8/2011 Shtypi Reinhard Spiegelhauer & Elert Ajazaj Monda
For E. 4/8/2011 blete
Pa çensurë - 13 4/9/2011 338 komente Anonim
Berisha prezanton Ardian Kollozin 4/9/2011 55 komente Shtypi mati i ri
Kush nga ju lexon ne Kindle? 4/9/2011 34 komente Heteroglossia1
Ju flet Lulzim Basha ... (me do ndërhyrje) 4/9/2011 27 komente Mos Humbisni Mustafa Nano Monda
Në formatin e një emisioni të ri 4/9/2011 24 komente Agron Tufa xhibi
Varri i tjetrit 4/9/2011 23 komente Shtypi Elsa Ballauri xhibi
Pensionet dhe domosdoshmëria e reformës 4/9/2011 20 komente Shtypi Ilir Kalemaj ikarus
Klubi i librit: A doni me lexu David Foster Wallace? 4/9/2011 17 komente Klubi i librit pmusaraj
Durrës: Kryetari përballë Ministrit 4/9/2011 12 komente Mos Humbisni Ben Andoni Monda
"Gratë në politikë" - Topi: Gratë në parlament po sillen si burra 4/9/2011 10 komente Shtypi Denis Dedej Monda
Kancerland dhe Vota 4/9/2011 5 komente Atena Bishka alidemsi
Los Angeles 4/9/2011 3 komente Anonim
The Magnificent Mr. Dell’s Magic Show and Traveling Circus 4/9/2011 2 komente admin
100 years of solitude 4/9/2011 2 komente enka
Deputetët Malaj dhe Harasani mbi zgjedhjet vendore të 8 majit 4/9/2011 1 komente Shtypi Ardita Simiçia xhibi
Unë, babai dhe dashuria jonë e fundme 4/9/2011 desaparacidos
Tantuni 4/9/2011 enka
100 years of solitude 4/9/2011 enka
Tantuni 4/9/2011 enka
Tendencat e reja në politikën shqiptare 4/9/2011 Shtypi, Internet Arben Muka xhibi
Duke e matur valën revolucionare 4/9/2011 sol-nocturnus
The Magnificent Mr. Dell’s Magic Show and Traveling Circus 4/9/2011 admin
Çfarë rruge është duke ndjekur Siria? 4/9/2011 sol-nocturnus
Tantuni 4/9/2011 enka
100 years of solitude 4/9/2011 enka
Muret mbi themele të kashtës 4/9/2011 admin
Ajola Xoxe paguan vilë 200 mijë euro në Mullet 4/10/2011 261 komente Shtypi Altin Goxhaj LEFTY
Duhet të ballafaqohen kandidatët para zgjedhjeve? 4/10/2011 45 komente xhibi
Pse s'jam dakord me M.Nanon për shtetësinë e gruas së Bashës 4/10/2011 28 komente Shtypi, Opinion Prec Zogaj TinyActsofRebellion
Porno suplementare 4/10/2011 28 komente xhibi
Lehtësia e papërballueshme e gjykimit të “jevgjve” 4/10/2011 21 komente Shtypi Andi Bushati kaposhi
Sondazhi, 56 % e votuesve kundër bashkiakëve aktualë 4/10/2011 12 komente Shtypi kaposhi
.... 4/10/2011 12 komente hekuran koka shkinaks
A moment of lucid confusion 2 ... continued 4/10/2011 6 komente zotrules
Cherie Blair viziton Shqiperine 4/10/2011 3 komente Shtypi, 24 karat Ndonjehere
Muzikë n’kub – 5 – Britpop 4/10/2011 3 komente desaparacidos
Bujar Kapexhiu: Aventura e një jete kushtuar artit 4/10/2011 3 komente Mos Humbisni Online village-bey
Refleks 4/10/2011 2 komente desaparacidos
Risitë e kandidimit lokal 4/10/2011 2 komente Shtypi Afrim Krasniqi Monda
Depërtimi në tregun rus i makinës kineze Chery M11 4/10/2011 1 komente admin
Manu Chao, në ndihmë të fëmijëve në Shqipëri! 4/10/2011 Shtypi Pa autor xhibi
Kriza u zgjidh me maturi, Thaçi shpëtoi 4/10/2011 sol-nocturnus
Libra shqip per kindle 4/10/2011 akurti
Xoxa: Kontrata u anulua pas 1 muaji, s’kam blerë shtëpi 4/11/2011 98 komente Shtypi finisterre
Njerëz të djegur për shpresë ose kur krimi nuk ndëshkohet 4/11/2011 82 komente Av
Shqipëria e vetmja në Ballkan që pati rritje ekonomike vjet 4/11/2011 54 komente Shtypi nietzsche
Çmimi i naftës shënon rekord të ri 4/11/2011 40 komente Shtypi, Ekonomi BalkanWeb Blendi Salaj
Përplasje militantësh në Bathore dhe Kashar 4/11/2011 23 komente Shtypi Bledi Gilaj Blendi Salaj
Betonizimi i Dinamos e Partizanit me firmën e Lulzim Bashës 4/11/2011 17 komente Shtypi Tedi Blushi Genty
100 vjetori i ngritjes së Flamurit Shqiptar 4/11/2011 15 komente gjembi
Në Internet, PD ka ngelur në vitin 2009 4/11/2011 10 komente Internet, Politikë pmusaraj
Moisiu: Kosova, krahinë e Shqipërisë 4/11/2011 10 komente Shtypi Gazeta Zëri Burim Mali
A ju duket normale ky slogan këtu? 4/11/2011 9 komente vladan gjurica
Murgeshat serbe mësojnë shqip 4/11/2011 8 komente Shtypi village-bey
Akoma të hutuar 4/11/2011 8 komente Thënie pmusaraj
Kreu i FNSH-së padit Avenir Pekën: Më ka kërcënuar 4/11/2011 8 komente Shtypi Ndonjehere
Së shpejti: Një revistë e re për artin dhe trashëgiminë 4/11/2011 6 komente Ndonjehere
Intervistë me Albin Kurtin 4/11/2011 5 komente Kosova Sonila Alushi pmusaraj
9 ½ - recap 4/11/2011 4 komente Anonim
Librari për sherr 4/11/2011 3 komente Mos Humbisni Catoblepas Es2666
The times they are NOT a-changin’ 4/11/2011 desaparacidos
E diel (pa gazetë) 4/11/2011 alisat
A ka shpresë Tirana? 4/12/2011 159 komente Shtypi Fatos Lubonja Endrity
Klani - televizioni kombëtar i Partisë Demokratike 4/12/2011 66 komente Politikë pmusaraj
Think locally, fuck globally 4/12/2011 47 komente desaparacidos
62 herë 4/12/2011 44 komente Shtypi Ilir Beqja sheme
Duaj fatin tënd, ne do të fitojmë 4/12/2011 39 komente Shtypi Sali Berisha Monda
Kartel në Vlorë! 4/12/2011 28 komente Shtypi gre_wireless
Marketing tek Blloku 4/12/2011 21 komente Foto e ditës admin
Jemi n’gjak me qeverinë! 4/12/2011 17 komente sol-nocturnus
Kjo amnistia fiskale...? 4/12/2011 15 komente grunge
Kreu i FNSH: Ministri (ne detyre) më tha shtypja kokën atyre të PS 4/12/2011 14 komente Shtypi Klodiana Lala gre_wireless
Nji natë në Sahara 4/12/2011 7 komente Mos Humbisni village-bey village-bey
Në ty 4/12/2011 3 komente admin
Media te reja, zakone te vjetra 4/12/2011 admin
Reklama e pare ne televizion 4/12/2011 admin
Post-9 ½. - recap 4/12/2011 Anonim
Media te reja, zakone te vjetra 4/12/2011 admin
Si i interviston IKEA kandidatet per pune 4/12/2011 admin
Cilën figurë ose cilin person(alitet) shqiptar admironi ose respektoni (pothuaj) pa rezerva? 4/13/2011 267 komente vetevendosje
Topalli, incident me Bostinarun 4/13/2011 139 komente Kryesore Arta Tozaj TinyActsofRebellion
Shqiptarët dhe zoti? 4/13/2011 126 komente Anonim
Berisha në NEWS24: Akuzat e Shoshorit, dëshmia, fantazi vulgare 4/13/2011 38 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Kurreme.com - c'o kjo me? Organizata Fli ? 4/13/2011 35 komente mrroklla
Rihapja e çështjes Azem Hajdari frigon kryeministrin Berisha 4/13/2011 32 komente Shtypi Marjan Gryka alidemsi
Skënderbeu si mallkim 4/13/2011 28 komente Acarim Nervash S. Ilo PF
Vendos diçiturën 80 4/13/2011 22 komente Diçitura pmusaraj
Xhungël buzëkuqësh 4/13/2011 22 komente Anonim
Thirri “Edi Rama”, pesë thika në trup adoleshentit 4/13/2011 14 komente Shtypi BalkanWeb Online gre_wireless
Skandali i emërimeve në polici, dyfishim organike në prag zgjedhjesh 4/13/2011 14 komente Shtypi Lindita Çela Anonim
Greqi, përleshje mes grekëve dhe shqiptarëve 4/13/2011 9 komente Shtypi BalkanWeb xhibi
Pensionet greke nxisin divorce pleqsh 4/13/2011 7 komente Shtypi Thoma Nika Mbret
Interviste me Z. Endri Tolka, themeluesin e “startup-it” YourCampus360 4/13/2011 4 komente gjergji
Maqedonasit e Prespës, bukë në tre shtete 4/13/2011 3 komente Shtypi Ben Andoni Monda
Basha dërgon sms urimi qytetarëve. Berisha: Nuk ka asgjë të keqe t'i urosh tjetrit ditëlindjen apo synetllikun 4/13/2011 3 komente admin
FIFA, për herë të parë Shqipëria në vendin e 50-të 4/13/2011 3 komente Shtypi, Sport BalkanWeb Online mati i ri
Zëvendësi 4/13/2011 2 komente sol-nocturnus
Së shpejti: kronologji analitike e mendimit dhe veprimit politik të Gjergj Kastriotit 4/13/2011 2 komente Ndonjehere
Fushata, gazetari apo propagandë? 4/13/2011 2 komente Shtypi Endri Xhafo xhibi
Triumf i vonuar: Rusia sërish numri një në fluturimet në hapësirë 4/13/2011 1 komente Shtypi Roman Goncharenko & Auron Dodi Monda
Ferri artistik. 4/13/2011 1 komente xixa
Basha dërgon sms urimi qytetarëve. Berisha: Nuk ka asgjë të keqe ti urosh tjetrit ditëlindjen apo synetllikun 4/13/2011 admin
Basha dërgon sms urimi qytetarëve. Berisha: Nuk ka asgjë të keqe ti urosh tjetrit ditëlindjen apo synetllikun 4/13/2011 admin
Rama: Nuk bëj debat me Bashën, ai të shkojë në gjyq 4/14/2011 241 komente Shtypi Alfred Peza LEFTY
4El Classicos. Four battles, one war: Winner takes all 4/14/2011 142 komente Anonim
Shifra (jo dhe aq) të çuditshme fansash 4/14/2011 53 komente Politikë pmusaraj
Gjendja është katastrofike, por jo serioze 4/14/2011 33 komente sol-nocturnus
Muzikë n'katror - episodi 6 4/14/2011 14 komente Muzikë squarepusher
Shkatërrimi i radhës 4/14/2011 13 komente Opinion Artan Lame Ndonjehere
Mblidhet Këshilli Ndërakademik i Gjuhës 4/14/2011 9 komente Shtypi village-bey
S`ka 4/14/2011 6 komente admin
I don't know if history repeats itself 4/14/2011 2 komente alisat
Vendlindja e Internetit 4/14/2011 2 komente eklipsi
Gjashtë zëvëndësa 4/14/2011 1 komente Thënie Albin Kurti pmusaraj
Publiciteti, Interneti mund gazetat dhe sfidon TV 4/14/2011 admin
Publiciteti, Interneti mund gazetat dhe sfidon TV 4/14/2011 admin
auricula-judae 4/14/2011 Anonim
I don't know if history repeats itself 4/14/2011 Av
Instalacion kujtese në librin e Ylli Demnerit 4/14/2011 alisat
I don't know if history repeats itself 4/14/2011 alisat
Apoplexy 4/14/2011 desaparacidos
Ambasada Amerikane 'ndërpret marrëdhëniet' me gazetën "Shekulli" 4/15/2011 214 komente Shtypi, 24 karat sheme
Sa kushton fjala e lirë? 4/15/2011 93 komente Internet, Media Blendi Salaj Blendi Salaj
Amputime 4/15/2011 24 komente Arben Dedja finisterre
Gjashtë çështjet e Shqipërisë 4/15/2011 16 komente Shtypi Alexander Arvizu toko
Kush ka vendosur qe ne keto zgjedhje te mos kete sondazhe ?? 4/15/2011 15 komente STALKER
Qytetarët do t’i tregojnë “xhepat” shtetit për të ardhurat mbi 2 milionë lekë 4/15/2011 13 komente Shtypi kaposhi
Pra ti mendon të mos votosh? 4/15/2011 13 komente Mos Humbisni Darien Levani oltimus
Gjuetari i peshkaqenëve 4/15/2011 12 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Zhduken eshtrat e Fishtës e Mjedës. Dom Nik Ukgjini jep alarmin 4/15/2011 11 komente Shtypi Brikena Shllaku Art Changed the World
Bastet për zgjedhjet e 8 majit 4/15/2011 8 komente Shtypi Blitzer
Berluskoni heq dorë nga pushteti…në 2013 4/15/2011 8 komente Shtypi mati i ri
1, 2, 3 nga skëterra ikëm ne 4/15/2011 8 komente village-bey village-bey
Vjedhja e trotuarëve 4/15/2011 7 komente Maks Velo olsib
Ayn Rand apo Milton Friedman? 4/15/2011 4 komente Ndonjehere
I tërë komunikimi në Internet është interaktiv 4/15/2011 4 komente Thënie pmusaraj
Amputime të zgjatura 4/15/2011 3 komente desaparacidos
ResPublica.al dhe opinionisti si profesion 4/15/2011 3 komente admin
Sfidat e demokratit të (pa)ndritur 4/15/2011 admin
ResPublica.al dhe opinionisti si profesion 4/15/2011 admin
Basha: Tramvaji i Ramës do të dështojë. Bashkia nuk posedon rezerva vaji 4/15/2011 admin
Basha: Tramvaji i Ramës do të dështojë. Bashkia nuk posedon rezerva vaji 4/15/2011 admin
Basha: Tramvaji i Ramës do të dështojë. Bashkia nuk posedon rezerva vaji 4/15/2011 admin
Pa çensurë - 14 4/16/2011 309 komente Anonim
Gabohesh, zoti Ambasador Arvizu! 4/16/2011 67 komente Mos Humbisni Ilir Yzeiri Monda
Fakte interesante për Shqipërinë? 4/16/2011 65 komente weareeuropeans
Deklaratë e Unionit të Gazetarëve Shqiptarë 4/16/2011 53 komente Media Blendi Salaj
Kandidon nudo për kryetare bashkie 4/16/2011 29 komente Shtypi Monda
A është neo-liberalizmi një doktrinë anti-sociale 4/16/2011 21 komente Shtypi Florjan Bombaj albano
Analistët si thashethemexhinj 4/16/2011 19 komente Mos Humbisni Eduard Shalsi pmusaraj
Nikollë Lesit i mbetet hatri, kërcënon me bllok më të rrezikshëm se ai i Metës 4/16/2011 16 komente Shtypi, Politikë pmusaraj
Filmi “Ballkan Bazar”, reagime të forta në Greqi 4/16/2011 15 komente Shtypi Anila Jole Lira
Një shërbim i dëmshëm 4/16/2011 11 komente Shtypi Andi Bushati xhibi
Kosovë, funeral për 18 shqiptarë të vrarë nga serbët në 1999 4/16/2011 6 komente Shtypi BalkanWeb Online Bush
Dogleg - recap 4/16/2011 4 komente Anonim
Hipokrizia e Berishës me njerëzit me aftësi të kufizuara dhe një incident që u “zhduk” 4/16/2011 3 komente Shtypi Art Changed the World
Apele që shtojnë të kundërtën 4/16/2011 1 komente Shtypi, Opinion Aleksandër Çipa TinyActsofRebellion
Misioni i vëzhguesve të ODHIR-it publikoi raportin e parë të ndërmjetëm mbi zgjedhjet vendore të 8 majit 4/16/2011 1 komente Shtypi Armand Mero Monda
Rudi Vata 4/16/2011 admin
Princi William, Kate dhe Papa John’s Pizza 4/16/2011 gjergji
Aiòn Teatër 4/16/2011 desaparacidos
Tronditje në Kroaci - Pas dënimit të gjeneralit Ante Gotovina 4/16/2011 Shtypi Jörg Paas & Eliana Xhani Monda
Jetë pas vdekjes apo hiç i parrokshëm nga mendja? 4/17/2011 79 komente Anonim
Great Arvizu! 4/17/2011 46 komente Shtypi Albert P. Nikolla kaposhi
“Letra” e amerikanit 4/17/2011 23 komente sol-nocturnus
Pesë ditë grevë urie, takimi ministri-tetraplegjikë pa zgjidhje 4/17/2011 20 komente Sociale Lorina Mixha Blendi Salaj
Vrasjet e 21 janarit, jo nga armët e Gardës 4/17/2011 18 komente Shtypi Sokol Çobo Blendi Salaj
Shqiptarë, mos t'i lëmë të na gënjejnë pafundësisht 4/17/2011 17 komente Shtypi Mentor Kikia xhibi
1 ditë si kryeministër 4/17/2011 15 komente Mos Humbisni Koloreto Cukali albano
Mesha solemne 4/17/2011 8 komente Anonim
Radio, mbretëresha e padukshme e eterit 4/17/2011 7 komente Media Blendi Salaj Blendi Salaj
Pëllumb Xhufi: Greqia synon helenizimin e jugut të Shqipërisë 4/17/2011 6 komente Shtypi zotrules
Propozimi i çamëve:“PD-PS të dalin me një kandidat të përbashkët për Himarën” 4/17/2011 5 komente Shtypi xhibi
Pse vendoset atësia e kandidateve tek gjeneralitetet e tyre ? 4/17/2011 4 komente STALKER
Arvizu si Berisha? 4/17/2011 2 komente admin
Dosjet e FBI-së 4/17/2011 2 komente desaparacidos
Procesioni 4/17/2011 1 komente Shtypi Elsa Demo xhibi
Fushata e keqkuptuar virtuale 4/17/2011 Shtypi Afrim Krasniqi xhibi
Arvizu si Berisha? 4/17/2011 admin
100-vjetori i kryengritjes se Malesise se Madhe 4/17/2011 Shtypi, Histori Frank Shkreli village-bey
Urrej të majtën 4/18/2011 112 komente sol-nocturnus
Mbi konfliktin e Ambasadës së SHBA me opozitën 4/18/2011 71 komente Shtypi Fatos Lubonja LEFTY
Gjykimi im sot, ndryshon nesër 4/18/2011 46 komente Thënie Fatos Lubonja admin
Kam pesë minuta kohë për të t'dashuruar 4/18/2011 39 komente Anonim
Sondazh mbi zgjedhjet për Bashkinë e Tiranës nga Eduard Zaloshnja 4/18/2011 36 komente Shtypi Ndonjehere
Si i themi në shqype? (V. M. 14 vjeç!) 4/18/2011 32 komente finisterre
Ambasadorët dhe politikanët 4/18/2011 24 komente Politikë Blendi Kajsiu pmusaraj
Njoftim shtypi (vetëm për gazetën “Shekulli”) i Ambasadës Kineze në Tiranë 4/18/2011 11 komente 24 karat PF
Skandal, pjesëtari i EULEX fyen shqiptarët, flamurin dhe Kosovën 4/18/2011 9 komente Shtypi Monda
Biografi e re: Faik Konica: Jeta në Uashington 4/18/2011 9 komente Ndonjehere
Matës inteligjentë për energjinë në botë, i shpiku një shkencëtar shqiptar 4/18/2011 6 komente Shtypi, Shkencë Art Changed the World
Kolegji rrëzon sërish KQZ-në 4/18/2011 5 komente Shtypi TinyActsofRebellion
Kolegji rrëzon KQZ, kthen fletën e votimit 4/18/2011 3 komente Shtypi gre_wireless
Muzike n’kub (6) – 2she elektronike 4/18/2011 2 komente desaparacidos
Basha shpalos planin madhor të fushatës: 1 milionë të punësuar brenda 2011 4/18/2011 2 komente admin
Me thane se i kam shkruar gazetes Shekulli!!! 4/18/2011 1 komente admin
Basha shpalos planin madhor të fushatës: 1 milionë të punësuar brenda 2011 4/18/2011 admin
Partitë kanë mbjellë farën e urrejtjes 4/18/2011 Ndonjehere
Tregim nga Augusto Monterroso 4/18/2011 desaparacidos
Me thane se i kam shkruar gazetes Shekulli!!! 4/18/2011 admin
Basha shpalos planin madhor të fushatës: 1 milionë të punësuar brenda 2011 4/18/2011 admin
Prokuroria: Riktheni në burg Delijorgjin e Pinarin 4/18/2011 Shtypi Klodiana Lala gre_wireless
Urime Pashket nga Kolner Zoo 4/18/2011 admin
Kënga që po dëgjon tani? - 19 4/19/2011 304 komente olsib
Gjelbërimi i Tiranës, mashtrimi i madh i Edi Ramës 4/19/2011 110 komente sol-nocturnus
Pse dhe nga kush urrehet Soros në Shqipëri? 4/19/2011 63 komente PF
Pak ndihmë, o shokë... 4/19/2011 50 komente flo
Rreziku Antiamerikan për Shqipërinë dhe Kosovën! 4/19/2011 50 komente Shtypi Altin Goxhaj AltinGoxhaj
Kamza: Endërr më e bukur e njeriut, një qytet ndër me modernët 4/19/2011 48 komente Shtypi Keshilli i Ministrave Monda
Inteligjenca emocionale? 4/19/2011 42 komente spiritus
Shtëpia që na mban të gjithë 4/19/2011 23 komente Mos Humbisni petllaneuje petllaneuje
Hidhet në treg tastierë (e vërtetë) për Shqipen 4/19/2011 16 komente admin
Moratoriumi i Bashës dhe i Ramiz Alisë 4/19/2011 9 komente Shtypi Shperim Nazarko alidemsi
Korçë, një duel "miqsh" 4/19/2011 7 komente Mos Humbisni Ben Andoni Monda
Namasgjaja - Historia e Parkut të Dënuar 4/19/2011 5 komente Shtypi Artan Lame Monda
Fatura miliardere e premtimeve elektorale 4/19/2011 4 komente Shtypi Ervin Qafmolla Monda
Intervistë me Isa Boletinin 4/19/2011 4 komente Mos Humbisni, Histori Entela Resuli Ushqim Social
Abgrund 4/19/2011 2 komente admin
Google Video drejt mbylljes! Nje liste me videot me te bukura. 4/19/2011 eklipsi
Abgrund 4/19/2011 admin
Iluzioni i radhës për zhvillimin ekonomik 4/19/2011 sol-nocturnus
Fizkulture ne zyre 4/19/2011 admin
Vazhdon e papërfillur greva e urisë së para dhe tetraplegjikëve 4/20/2011 58 komente Sociale Blendi Salaj
Greqi, “luftë greko-shqiptare” në parlament 4/20/2011 58 komente Shtypi Anila Jole mati i ri
Rroftë Ilir Belliu, vdektë letërsia! 4/20/2011 49 komente Mos Humbisni, Letërsi Rudi Erebara Anonim
Kandidati i PD-së më i mirë se Basha? 4/20/2011 44 komente petllaneuje
Agresiviteti i pushtetit qëndror 4/20/2011 38 komente Thënie pmusaraj
Të pranosh që e ke gabim! 4/20/2011 28 komente Kristida
Dua të mësoj historinë e Shqipërisë; ku t'ia filloj? 4/20/2011 22 komente akurti
Kur të bie llotaria 4/20/2011 16 komente Opinion Alqi Kociko Blendi Salaj
Në Tiranë greqisht, tek arbëreshët shqip 4/20/2011 11 komente Mos Humbisni Magdalena Alla Mbret
“Mea Culpa” e Kolegjit Zgjedhor dhe Mendimi i Gabuar 4/20/2011 6 komente Shtypi, Opinion Robin Koka STALKER
The man from Earth 4/20/2011 5 komente desaparacidos
Do sillet Vatikani si Arvizu? 4/20/2011 3 komente Portofol
5180 tetraplegjikët kostojnë sa një e njëmbëdhjeta e Parlamentit të Ri 4/20/2011 2 komente sol-nocturnus
a clear Mountain View 4/20/2011 2 komente alisat
Koalicioni në fushatë 4/20/2011 1 komente Shtypi Artan Mullaj Tani
a clear Mountain View 4/20/2011 alisat
Rendi i mbrapshtë i gjërave 4/20/2011 sol-nocturnus
The words of the prophets are written on the subway walls 4/20/2011 desaparacidos
Kandidati i PD me i mire se Basha? 4/20/2011 petllaneuje
a clear Mountain View 4/20/2011 Av
Përtej anketave 4/20/2011 Mos Humbisni Kim Mehmeti Monda
"2012, asnjë familje në varfëri" 4/21/2011 57 komente zotrules
Arvizu i pranishëm gjatë votimit të projektligjit për amnistinë fiskale 4/21/2011 54 komente Shtypi La_rosée
Marksi në thertore 4/21/2011 39 komente Mos Humbisni Elsa Demo Lulian Kodra
30 sekondat e urrejtjes 4/21/2011 38 komente Shtypi Dorian Matlija Arifi
Përlindje apo Rilindje kombëtare 4/21/2011 38 komente Mos Humbisni Ardian Klosi Monda
Vendos diçiturën 81 4/21/2011 34 komente Diçitura Art Changed the World
Amnistia fiskale, një shuplakë ndaj qytetarëve që paguajnë taksat 4/21/2011 22 komente 24 karat, Acarim Nervash pmusaraj
Rama: Struktura të posaçme për të ndaluar manipulimin në zgjedhje 4/21/2011 22 komente Shtypi, Politikë pmusaraj
Papritur artiste 4/21/2011 21 komente Shtypi albano
Mero Forever 4/21/2011 20 komente Shtypi Artur Zheji mati i ri
Koment dhe pyetje pas Peza-Basha në Debat 4/21/2011 16 komente dajoshi
Prezantohet projekti "Basha për Lanën". Lumi i Tiranës do të jetë i lundrueshëm, i notueshëm dhe i peshkueshëm 4/21/2011 14 komente admin
Buletini i Luftës - 4 4/21/2011 12 komente Opinion Artan Lame Monda
Kuvend, mazhoranca miraton faljen e borxheve, Opozita: Pazar elektoral 4/21/2011 11 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Ministria e Arsimit nuk tërhiqet nga ligji për ndalimin e simboleve fetare në shkolla 4/21/2011 9 komente Shtypi juliag
Nga 'bëhet' Fatos Nano ?? 4/21/2011 7 komente STALKER
Krishtlindjet e EDENIT 4/21/2011 4 komente xhatani XhaTani
Muzikë n'katror - episodi 7 4/21/2011 4 komente Muzikë squarepusher
Feuer 4/21/2011 4 komente admin
Reali “humbet” kupën 4/21/2011 3 komente Shtypi mati i ri
iPhone regjistron te gjitha levizjet tuaja 4/21/2011 2 komente eklipsi
Kujdes, të rinjtë kërkojnë! 4/21/2011 2 komente Shtypi, Opinion Edlira Gjoni Blendi Salaj
Tashmë në treg revista kulturore “Art & Trashëgimi” 4/21/2011 1 komente Ndonjehere
Beteja për mineralet: Ekopolitika vendore dhe ndërkombëtare e Trepçës 4/21/2011 1 komente Shtypi, Kosova Isa Mulaj Isa Mulaj
Prezantohet projekti "Basha për Lanën". Lumi i Tiranës do të jetë i lundrueshëm, i notueshëm dhe i peshkueshëm 4/21/2011 admin
A jemi Raciste? 4/21/2011 Art Changed the World
SYTË E KALTËR 4/21/2011 Adangeanaeplykoh
Rërë njëjës 4/21/2011 admin
Prezantohet projekti "Basha për Lanën". Lumi i Tiranës do të jetë i lundrueshëm, i notueshëm dhe i peshkueshëm 4/21/2011 admin
Si t’i kapesh per qafe klientet? 4/21/2011 admin
SYTË E KALTËR 4/21/2011 Adangeanaeplykoh
Feuer 4/21/2011 admin
Arti kulinar shqiptar? 4/22/2011 163 komente petllaneuje
Arvizu: Kandidimi i Rames, i debatuar edhe brenda PS 4/22/2011 68 komente Shtypi Blendi Fevziu LEFTY
Basha: Stacion interurban dhe dy nënkalime 4/22/2011 27 komente Shtypi mati i ri
Aromë fushate në Fushë Krujë 4/22/2011 23 komente Foto e ditës pmusaraj
Fergese pranvere ;) 4/22/2011 23 komente enka
A ka mundësi të përpilojmë këtu të gjitha premtimet e Lulit? 4/22/2011 22 komente pmusaraj
Basha censuron gazetarët 4/22/2011 19 komente Thënie pmusaraj
Bordi i Monitorimit të Medias: Pranoni kasetat e partive 4/22/2011 12 komente Shtypi pmusaraj
Para-tetraplegjikët ndërpresin grevën e urisë 4/22/2011 10 komente Kryesore mati i ri
Tirana mbi cokollate 4/22/2011 9 komente gjergji
Çështja publike 4/22/2011 9 komente Shtypi Ardian Vehbiu Anonim
DHËMBI I QENIT 4/22/2011 3 komente alisat
Kush po kërcënon me vdekje pronarin e REAL TV? 4/22/2011 2 komente TinyActsofRebellion
Punë nën tensionin politik - Përgatitja e infrastrukturës së zgjedhjeve në Shqipëri nga KQZ 4/22/2011 1 komente Shtypi Arben Muka xhibi
Laicizmi, asnjanësia dhe hapësirat publike 4/22/2011 Shtypi Redi Shehu inspiration
Down Rock Prill 4/22/2011 desaparacidos
Këmbyes Gjuhe për Firefox 4/22/2011 admin
Mallkimi i Blerimit 4/22/2011 admin
Fergese pranvere ;) 4/22/2011 enka
30 sekondat e urrejtjes 4/22/2011 sol-nocturnus
Fergese pranvere ;) 4/22/2011 enka
DHËMBI I QENIT 4/22/2011 admin
Basha dhe loja e peshkut të kuq 4/22/2011 sol-nocturnus
DHËMBI I QENIT 4/22/2011 alisat
Kadare: “Koncerti” nuk ka racizëm 4/23/2011 137 komente Kadare finisterre
Birra Korça në USA 4/23/2011 66 komente toko
Nano : Nuk kam punë me bandat e 21 janarit 4/23/2011 38 komente Shtypi Astrit Lumezi LEFTY
Sa e shet votën? 4/23/2011 32 komente olsib
Reklamat zgjedhore, cila ju pelqen me teper? 4/23/2011 7 komente Ndonjehere
Rikthimi në tokën e të parëve, në Paramithi 4/23/2011 6 komente Mos Humbisni Sali Bollati Monda
Pragjet e një Kinemaje 4/23/2011 5 komente Mos Humbisni Ardian Christian-Kyçyku Monda
Përse punësimi është një çështje kombëtare, jo lokale 4/23/2011 3 komente Shtypi Kosta Barjaba Monda
Përfundon trajnimi i posaçëm i policisë shqiptare për zgjedhjet lokale 4/23/2011 2 komente Shtypi Arben Muka Monda
Loja gjeopolitike me korridoret 4/23/2011 1 komente Shtypi Selim Ibrahimi* alidemsi
I see no God up here 4/23/2011 1 komente desaparacidos
Ndryshojnë taksat për veshjet dhe birrën 4/23/2011 1 komente Shtypi ARD KOLA Monda
Sqarim lidhur me formularin e deklarimit të votës. Berisha: Vota është pasuri dhe pasuria duhet të deklarohet 4/23/2011 1 komente admin
Si te ngjyrosni veze pashke me qepe? 4/23/2011 enka
Sqarim lidhur me formularin e deklarimit të votës. Berisha: Vota është pasuri dhe pasuria duhet të deklarohet 4/23/2011 admin
Sterne gucken 4/23/2011 admin
Si te ngjyrosni veze pashke me qepe? 4/23/2011 enka
Gjysmëhënë 4/23/2011 admin
Si te ngjyrosni veze pashke me qepe? 4/23/2011 enka
Sqarim lidhur me formularin e deklarimit të votës. Berisha: Vota është pasuri dhe pasuria duhet të deklarohet 4/23/2011 admin
Gazmend Gjoka: Njerëzve shpesh iu del batuta se kjo puna e artit te ne qenka si frut pas buke... 4/23/2011 Shtypi Elsa Demo finisterre
Sterne gucken 4/23/2011 admin
Shifër rekord e fansave në faqen zyrtare të Lulzim Bashës në Facebook 4/24/2011 102 komente Shtypi, 24 karat LEFTY
24 Prilli, 60 vjetori i aviacionit luftarak 4/24/2011 71 komente Shtypi Blendi Salaj
PD e Fierit shtrëngon administratën të deklarojë votën 4/24/2011 51 komente Politikë Matilda Troka TinyActsofRebellion
Pirateria lulëzon - Si mund të mbrohet në Shqipëri e drejta e autorit 4/24/2011 20 komente Shtypi Ani Ruci Monda
A është e mundshme? 4/24/2011 17 komente Mos Humbisni Rexhep Qosja zotrules
Bazaar, d.m.th, pazar 4/24/2011 12 komente Ballkan, Mos Humbisni Koloreto Cukali albano
Për shumë vjet Pashkën 4/24/2011 10 komente Shtypi tuçi
Letra Dashurie? 4/24/2011 9 komente Teuta
Tej bukurisë 4/24/2011 1 komente desaparacidos
Augenblick 4/24/2011 1 komente admin
Augenblick 4/24/2011 admin
Oferta e Pamohueshme 4/24/2011 sol-nocturnus
Erisa Xhixho, Kandidate në njësinë bashkiake Nr. 5 4/25/2011 67 komente Shtypi Ndonjehere
Berisha, Nano, Janare. Po Historia? 4/25/2011 44 komente Kryesore Monda
Pal, është kohë e maskarenjve kjo! 4/25/2011 36 komente Shtypi Mentor Kikia Trebeshina
Çfarë i mungon Tiranës? 4/25/2011 28 komente Shtypi Artan Lame I Pakapshem
A do na e rregulloje edhe Diellin Saliu me PD? 4/25/2011 21 komente Pipth
Shkodër, dy familje i japin fund gjakmarrjes në ditën e Pashkës 4/25/2011 12 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
n’ëndërr kërkoj gjithnjë largun 4/25/2011 9 komente admin
Intelektualët e pushtetit 4/25/2011 7 komente sol-nocturnus
Basha: Noteri ngatërroi pasaportën shqiptare me atë amerikane sepse Berisha e ka bërë Shqipërinë si Americka 4/25/2011 7 komente admin
Hiri i Letërsisë 4/25/2011 6 komente Mos Humbisni Rudi Erebara Monda
Në Shtëpinë e Operas 4/25/2011 5 komente Mos Humbisni Edlira Osmani Eda
Reanimacion 4/25/2011 2 komente admin
n’ëndërr kërkoj gjithnjë largun 4/25/2011 admin
Muzikë n’kub (7) Troubador 4/25/2011 desaparacidos
Basha: Noteri ngatërroi pasaportën shqiptare me atë amerikane sepse Berisha e ka bërë Shqipërinë si Americka 4/25/2011 admin
Basha: Noteri ngatërroi pasaportën shqiptare me atë amerikane sepse Berisha e ka bërë Shqipërinë si Americka 4/25/2011 admin
A kemi fuqi ta refuzojmë të keqen? 4/26/2011 61 komente Shtypi Mustafa Nano Anonim
Ti të përjashton nga punët, jo nga partia 4/26/2011 50 komente Politikë Andis Harasani pixel
A blihet "miqesia" e ambasadave ? 4/26/2011 40 komente Shtypi, Politikë Arbër Zaimi artian
"S'je i kësaj zone", strategjia e PS për bllokimin e votimit 4/26/2011 29 komente Shtypi toko
Shkrimtarët e dënuar me vdekje, ja fjalët e fundit 4/26/2011 26 komente Letërsi Visar Zhiti LEFTY
Ur 4/26/2011 23 komente Anonim
Intervistë me grupin legjendar, Djemtë e Detit 4/26/2011 23 komente desaparacidos
Podesta Group dhe Shqipëria 4/26/2011 21 komente Shtypi Gary Q. Kokalari Anonim
Zotim solemn: Tepelena, njëlloj si infrastruktura e qyteteve evropiane 4/26/2011 17 komente Shtypi Sali Berisha trishtimizz
25 vjet pas Chernobyl-it ... çfarë kemi mësuar? 4/26/2011 16 komente pearlpoet
Brace: Dorezo pasaportat. Basha: Nuk ç’armatoset shqiptari 4/26/2011 10 komente admin
Pesë mënyra për të thënë "larg" 4/26/2011 10 komente Mos Humbisni, Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Si do të na takojë 1 Maji ?! 4/26/2011 sol-nocturnus
Sodomi, ose 20 vjet zgjedhje 4/26/2011 sol-nocturnus
Brace: Dorezo pasaportat. Basha: Nuk ç’armatoset shqiptari 4/26/2011 admin
Brace: Dorezo pasaportat. Basha: Nuk ç’armatoset shqiptari 4/26/2011 admin
Mbi racizmin e Kadaresë 4/27/2011 209 komente Fatos Lubonja LEFTY
Shkodra vazhdon luftën me "komunizmin" 4/27/2011 41 komente Mos Humbisni Ben Andoni Monda
Kandidat 007 4/27/2011 40 komente Shtypi, Foto e ditës Blitzer
Berisha-Meta, pse ndarë në fushatë? 4/27/2011 38 komente Shtypi, Media Mero Baze odin m
Kisha e Shën Gjergjit fiton çmim arkitekture 4/27/2011 10 komente Foto e ditës, Art Art Changed the World
Grek lind apo bëhesh?... 4/27/2011 7 komente alisat
Aeroportet e Shqipërisë në dispozicion për operacionet në Libi 4/27/2011 6 komente Shtypi Deutsche Welle Online Monda
Të fitojë Basha në Tiranë është si të fitojë Jocker te Batman 4/27/2011 6 komente sol-nocturnus

Faqet