Postimet e muajit Maj 2011

Seksioni Autori Postuar nga
Pa çensurë - 15 5/1/2011 396 komente Anonim
Rama: Merrini lekët, mos ia jepni votën! 5/1/2011 48 komente petllaneuje
Hija e Circes së Homerit në një këngë dashurie shqiptare 5/1/2011 28 komente Mos Humbisni Sadik Bejko Monda
Sa festohet festa e beqarisë në Shqipëri? 5/1/2011 18 komente Magnum
Gëzuar 1 Majin! 5/1/2011 18 komente Kryesore PF
Shënime mbi fushatën në Tiranë deri sot 5/1/2011 15 komente Politikë spiritus
Shqipëria, 20 vjet pas rënies së komunizmit 5/1/2011 14 komente Mos Humbisni Albert Rakipi Monda
Shuhet Ernesto Sabato 5/1/2011 7 komente Shtypi Shqip Online Monda
Bandat elektorale kanë ndryshuar strategji 5/1/2011 6 komente Shtypi Mustafa Nano Anonim
Tiranat e padukshme 5/1/2011 5 komente Shtypi Koloreto Cukali Andrea
Eurovizioni njeh Kosovën 5/1/2011 4 komente Shtypi Koha Ditore Online mati i ri
1 Maj, minatorët protestë tek Ministria e Ekonomisë 5/1/2011 2 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
“Shqipëri hesapi!” 5/1/2011 2 komente Shtypi Ylli Polovina xhibi
Muzikë n’kub (8) Troubaritz 5/1/2011 1 komente desaparacidos
Tredhja 5/1/2011 desaparacidos
Basha takim me studentët, pedagogia e quan "Vrasës"! 5/2/2011 446 komente Politikë Av
10 vjet pas 9/11, vritet Osama Bin Laden 5/2/2011 312 komente Bota, Kryesore admin
Aparat fotografik, ç'të blej? 5/2/2011 43 komente Neperke Borxheze
Po pse këndohet? 5/2/2011 12 komente Thënie Sadik Bejko pmusaraj
Ministri i Brendshëm italian dëbon emigrantin shqiptar për terrorizëm 5/2/2011 11 komente Shtypi Shqip Online kaposhi
Celularët dhe e-mailet do përgjohen për 2 vjet 5/2/2011 10 komente Internet, Sociale Blendi Salaj
Përse lobon Sali Berisha 5/2/2011 8 komente Shtypi Zef Brozi sheme
Greqi, reagime për tekstin e Gjeografisë të shkollave shqiptare 5/2/2011 6 komente Shtypi Anila Jole zotrules
Kasetat, Kolegji rrëzon KQZ 5/2/2011 6 komente Shtypi, Politikë pmusaraj
Homazh për Ernesto Sabaton 5/2/2011 6 komente Kulturë, Mos Humbisni Mira Meksi Monda
Himarë, kandidati i PS, si Bollano. Postera në greqisht 5/2/2011 5 komente Shtypi Victory
Kryeministri thërret në takim 3 ambasadorët. Berisha: Shtrojuni punës se ju shkarkoj çëfësht 5/2/2011 1 komente admin
Varfëria e diskursit 5/2/2011 1 komente sol-nocturnus
Një takim kaq i vonë 5/2/2011 1 komente alisat
Shqipëria bën sikur voton dhe bota bën sikur na beson 5/2/2011 1 komente Ndonjehere
Kryeministri thërret në takim 3 ambasadorët. Berisha: Shtrojuni punës se ju shkarkoj çëfësht 5/2/2011 admin
Fundi i hegjemonisë ekonomike amerikane? 5/2/2011 sol-nocturnus
Fushatë amerikane me paratë e shqiptarëve 5/2/2011 Ndonjehere
Të dallosh veprën, të vërtetën, atë që të rrit vetëdijen 5/2/2011 desaparacidos
Kryeministri thërret në takim 3 ambasadorët. Berisha: Shtrojuni punës se ju shkarkoj çëfësht 5/2/2011 admin
Kyçur brenda 5/2/2011 admin
Flora, unë jam me ty 5/3/2011 95 komente Shtypi Mustafa Nano Anonim
Gallatë 5/3/2011 80 komente Anonim
Rama firmos pakt me qytetarët: 300 mijë vende punë, ulje taksash 5/3/2011 76 komente Shtypi BalkanWeb Online zotrules
Si ju duk reagimi i Arian Canit pas kërcënimit? 5/3/2011 44 komente LEFTY
Zbardhen bisedat e gardistëve më 21 janar 5/3/2011 5 komente Shtypi Sokol Çobo Anonim
Vendimi, FSHF rrëzon kërkesën e Flamurtarit për 3 pikët në tavolinë 5/3/2011 5 komente Shtypi BalkanWeb Online tellalli
21 Janari, KiE: Policia ushtroi dhunë 5/3/2011 2 komente Shtypi Anonim
Njoftim: Prezantimi i faqes së përmirësuar 5/3/2011 1 komente Ndonjehere
Maksi 5/3/2011 xhatani XhaTani
Rregullorja e AKEP nuk duhet aprovuar! 5/3/2011 eklipsi
Atje ku shpirti fiton lirinë 5/3/2011 desaparacidos
Bin Ladeni dhe ndikimi i tij ne marketing 5/3/2011 admin
Sabiha Kasimati, intelektualja që u pushkatua bashkë me 21 burra 5/4/2011 118 komente Ani Jaupaj finisterre
Reagimi pas vrasjes së Bin Ladenit 5/4/2011 102 komente Bota, Foto e ditës pmusaraj
Intelektualët e Lulit, jo Tiranës 5/4/2011 40 komente Shtypi Anila Basha swed1
Premtimet boshe të Lulzim Bashës 5/4/2011 18 komente Acarim Nervash chloe
Prifti: Edi Rama ka ndryshuar, me Berishën nuk kam komunikim 5/4/2011 17 komente Shtypi Adrian Thano Andrea
Milionat e Fushatës! 5/4/2011 14 komente Renato Kalemi Blendi Salaj
Kamëz, pluralizëm me orgji flamujsh 5/4/2011 10 komente Shtypi Ben Andoni Monda
Presidenti i Republikes takon te rinjte 5/4/2011 9 komente Shtypi Parlamenti Rinor 1
Ish-Miqtë bëhen "armiq" për Elbasanin 5/4/2011 4 komente Politikë, Mos Humbisni Ben Andoni Monda
Një histori e pabesueshme me "Lahutën e Malësisë" 5/4/2011 3 komente Mos Humbisni Ndue Dedaj Monda
Dita e lirisë së shtypit: gazetarët në shënjestër të politikës, kriminelëve... 5/4/2011 2 komente Shtypi Sandra Petersmann & Bahri Cani Monda
Shqetësime për lirinë e shtypit në Kosovë 5/4/2011 1 komente Shtypi Monda
Shqipëria, 20 vjet pas rënies së komunizmit (II) 5/4/2011 1 komente Mos Humbisni Albert Rakipi Monda
Vendimi 5/4/2011 sol-nocturnus
Zbutja e njeriut 5/4/2011 pmusaraj
Zhvillimi i civilizimit 5/4/2011 sol-nocturnus
Comment on Bin Ladeni dhe ndikimi i tij ne marketing by xixellonja 5/4/2011 admin
Mbi konfliktin Ambasadës së SHBA me opozitën 5/4/2011 Adangeanaeplykoh
Mbi racizmin e Kadaresë 5/4/2011 Adangeanaeplykoh
Zbutja e njeriut 5/4/2011 pmusaraj
5 maji, dita e të rënëve të Luftës së Dytë Botërore 5/5/2011 154 komente Histori finisterre
Autoritet i munguar ose fals 5/5/2011 57 komente Mos Humbisni Av Av
21 janari, familja e Aleks Nikajt i dërgon letër të hapur Sali Berishës 5/5/2011 43 komente Mark Nikaj sheme
Don Zhuani dhe Hipotekimet 5/5/2011 27 komente Shtypi Roni Anonim
Miraggio 5/5/2011 25 komente Anonim
E vjetra shembet 5/5/2011 24 komente sol-nocturnus
Katër kalorësit apokaliptikë të Ramës 5/5/2011 24 komente Shtypi Apollon Bace Andrea
Si mund të postoj një foto në komentet e peshkut? 5/5/2011 18 komente peshkarexhe
Fituesi është Facebook 5/5/2011 12 komente Thënie Sali Berisha Monda
parë e mosparë 5/5/2011 7 komente sol-nocturnus
Muzikë n'katror - episodi 9 5/5/2011 6 komente Muzikë squarepusher
Parë pa parë 5/5/2011 4 komente admin
Mjafton të... 5/5/2011 3 komente admin
Listat, zgjedhës që figurojnë në disa qendra votimi njëkohësisht 5/5/2011 2 komente Shtypi Skerdilajd Zaimi sheme
Basha: Edhe qytetarët e Kandaharit mund të votojnë në Tiranë. Lirija e votës garantohet nga Kushtetuta 5/5/2011 1 komente admin
Kuvendi rrëzon mocionin e VV, për bisedimet me Serbinë 5/5/2011 1 komente Shtypi BalkanWeb Online zotrules
Basha: Edhe qytetarët e Kandaharit mund të votojnë në Tiranë. Lirija e votës garantohet nga Kushtetuta 5/5/2011 admin
Berisha: Edhe dëshmorët mund të votojnë. 28 mijë vota nuk ti fal njeri 5/5/2011 admin
Basha: Edhe qytetarët e Kandaharit mund të votojnë në Tiranë. Lirija e votës garantohet nga Kushtetuta 5/5/2011 admin
Berisha: Edhe dëshmorët mund të votojnë. 28 mijë vota nuk ti fal njeri 5/5/2011 admin
Berisha: Edhe dëshmorët mund të votojnë. 28 mijë vota nuk ti fal njeri 5/5/2011 admin
Në pranverë… 5/5/2011 admin
Kujtime të vogjëlisë me "xhaxhi enver e ke gojen me sheqer" 5/6/2011 151 komente finisterre
Si do kisha reaguar ndaj “zysh” Florës 5/6/2011 44 komente Shtypi, 24 karat Edmond Tupja Monda
Ti fushatë më ep rini, më ep emrin fushatar 5/6/2011 30 komente Thënie Sali Berisha artian
Degradimi i PD-ishtes 5/6/2011 30 komente Shtypi Natasha Lako alidemsi
Luca era gay 5/6/2011 24 komente sol-nocturnus
Përbindëshi Al Qaeda 5/6/2011 22 komente Mos Humbisni Barbara Spinelli Monda
21 janari, zbulohet pistoleta e gardistit që vrau Faik Myrtajn 5/6/2011 15 komente Shtypi Flamur Vezaj finisterre
Durrës, vota kushton 2 mijë lekë 5/6/2011 11 komente Shtypi albano
Pa viza ... sërish drejt Turqisë 5/6/2011 9 komente Shtypi Gladiola Bendaj Monda
21 Janari, nis hetimi për organizatorë dhe planifikim dhune 5/6/2011 2 komente Shtypi Edmond Hoxhaj mati i ri
Disa poezi nga Shefki Meka 5/6/2011 2 komente Letërsi Shefki Meka Ophiuchus
“Save the Children”: Shqipëria, vendi ku femrat kanë 11 klasë shkollë 5/6/2011 1 komente Shtypi Monda
A ka shpresë Tirana 5/6/2011 Adangeanaeplykoh
Fushata si screen saver i Ferrit 5/6/2011 Adangeanaeplykoh
Gazetarja e kulturës vetvritet, shpirti i saj në drejtim të paditur 5/6/2011 sol-nocturnus
Ki mendjen kur voton 5/6/2011 Shtypi Shkelqim Cani sheme
Kjo bandë e ndyrë që ka kapur PS-në 5/7/2011 52 komente Shtypi Arian Çani LEFTY
Kërcënohet me vdekje vajza që denoncoi Xhelal Mziun 5/7/2011 24 komente Shtypi Shekulli online sheme
Historianët në llogore ideologjike, nuk hapin arkivat 5/7/2011 12 komente Shtypi Oliverta Lila aurontare
Jericho - Kanga Jonë 5/7/2011 11 komente rruga02
Dil edhe ti nga rrethi! 5/7/2011 9 komente Shtypi Eglantina Bardhi Monda
Përse duhet të paguaj taksën e televizorit? 5/7/2011 8 komente sheme
Ajo që do të doja 5/7/2011 7 komente sol-nocturnus
Dogana e makinave 5/7/2011 4 komente xhungla
Tempur medic and other titles 5/7/2011 Anonim
Marketingu mobil – nje superfuqi ne ngritje 5/7/2011 admin
8 maj, zgjedhjet vendore 2011 5/8/2011 357 komente Blendi Salaj
Pjesëmarrja në qarkun e Tiranës: 38% 5/8/2011 40 komente Politikë pmusaraj
Zgjedhjet lokale 2011: kandidatët sipas zonave 5/8/2011 19 komente admin
Sytë e humnerës 5/8/2011 5 komente admin
Enter title here 5/8/2011 5 komente desaparacidos
KM.org: Individët që kanë tentuar të votojnë disa herë, e kanë bërë për të shmangur rradhët e gjata 5/8/2011 admin
Muzikë n’kub – ep 9 – Indie 5/8/2011 desaparacidos
KM.org: Individët që kanë tentuar të votojnë disa herë, e kanë bërë për të shmangur rradhët e gjata 5/8/2011 admin
KM.org: Individët që kanë tentuar të votojnë disa herë, e kanë bërë për të shmangur rradhët e gjata 5/8/2011 admin
Rezultatet ndërsa raportohen 5/9/2011 586 komente Blendi Salaj
A do punojë më në Shqipëri Gani Bobi? 5/9/2011 29 komente swed1
Sallatë marule, apo ramule? 5/9/2011 23 komente Shtypi Edmond Tupja Monda
Të paktën 12 të vrarë në trazirat midis myslimanëve dhe koptëve në Kajro 5/9/2011 8 komente Shtypi Linda Staude & Auron Dodi Monda
Memo, Kryetarit të Bashkisë pas 8 Majit 5/9/2011 6 komente Mos Humbisni Koloreto Cukali Monda
Richard Carlson: Këshillat e një psikoterapisti për jetën 5/9/2011 6 komente Shtypi Oliverta Lila Monda
Shqipëri ... 5/9/2011 2 komente Mos Humbisni xhatani XhaTani
Turqia dështon të mbrojë gratë nga dhuna familjare, thotë HRW 5/9/2011 1 komente Shtypi Monda
Bajrami: Edhe ndërkombëtarët përgjegjës për situatën e vështirë në mediat kosovare 5/9/2011 Shtypi Koha Ditore Online Monda
Kasneci i Kralit prej Beograd 5/9/2011 Shtypi, Kosova Shaban Murati Ushqim Social
Roman që krahason Amerikën e Shqipërinë nga Francine Prose 5/9/2011 Shtypi, Letërsi pmusaraj
Shqip në Salone del Libro di Torino 2011 5/9/2011 desaparacidos
Më trego kodrën gjysh! 5/9/2011 desaparacidos
Ngulu para televizorit 5/10/2011 520 komente Kryesore, 24 karat pmusaraj
Filloi Eurovizioni! 5/10/2011 194 komente zotrules
Rezultatet ndërsa raportohen 2 5/10/2011 188 komente Kryesore Blendi Salaj Anonim
Ujku që kërkon “MacGuffin” 5/10/2011 11 komente sol-nocturnus
Aleanca Kuq e Zi: Himara votoi shqip 5/10/2011 10 komente Shtypi BalkanWeb Online toko
ODIHR: Mungesë besimi dhe betejë politike 5/10/2011 9 komente Blendi Salaj
Fati i artistëve të dikurshëm: aktorja Antoneta Papapavli 5/10/2011 7 komente Shtypi Ermira Isufaj finisterre
Kreu i Selanikut:Së shpejti binjakëzim me Shqipërinë 5/10/2011 7 komente Mos Humbisni Luan Zyka Monda
Shpejt e shpejt mbi zgjedhjet 5/10/2011 6 komente Politikë Mentor Nazarko pmusaraj
Maturantët kosovarë: Jo, hotelit të Aziz Kelmendit 5/10/2011 2 komente Shtypi Shekulli online Monda
Votim “i ftohtë”, numërim “i nxehtë” 5/10/2011 2 komente Mos Humbisni Aleksandër Çipa Monda
Thjesht (një triptik) 5/10/2011 sol-nocturnus
Berisha: Po humbi Basha, do hedh në gjyq Fejsbuk. KQZ të njohë fansat e Lulit si votues 5/10/2011 admin
Berisha: Po humbi Basha, do hedh në gjyq Fejsbuk. KQZ të njohë fansat e Lulit si votues 5/10/2011 admin
Berisha: Po humbi Basha, do hedh në gjyq Fejsbuk. KQZ të njohë fansat e Lulit si votues 5/10/2011 admin
Gabimet ne marketing (1) – Ekskurzioni i Persil Power 5/10/2011 admin
Rezultatet ndërsa raportohen 3 5/11/2011 452 komente Kryesore admin
Compilatio filmash 5/11/2011 95 komente Beluli
Firence, ose "qyteti që të sëmur" prej artit 5/11/2011 54 komente Shtypi Ben Andoni Monda
Grupi italian shet 'News 24', 'Gazeta Shqiptare' dhe 'Balkanweb' 5/11/2011 33 komente Shtypi Shekulli online I Pakapshem
11.05.2011 - Tërmet në Spanjë! Profecia Realitet? 5/11/2011 26 komente Kevinjon
Vendos Diçiturën 83 5/11/2011 25 komente Diçitura olsib
Si e shpjegojnë analistët peshkistë këtë trajektoren pothuajse paralele të numrit të votave? 5/11/2011 19 komente Korani
Projekti, Mardit Leki dhe Orkestra e Titanikut 5/11/2011 9 komente desaparacidos
PS, padi ndaj drejtorit të komisioneve zgjedhore 5/11/2011 8 komente Shtypi, Politikë pmusaraj
Buzë lumit Piedra u ula dhe qava 5/11/2011 7 komente desaparacidos
“Serbia Shuma” provokon institucionet kosovare 5/11/2011 4 komente Shtypi Koha Ditore Online Monda
Ulet besueshmëria për kredi e SHBA dhe Japonisë 5/11/2011 4 komente Shtypi Zhang Danhong & Auron Dodi Monda
Jehonë 5/11/2011 1 komente admin
Burgu apo Puna 5/11/2011 1 komente admin
Hupësi i zgjedhjeve bashkiake… dhe Lafonteni. 5/11/2011 xixa
Airline Ethics vs. Social Media. Please help! 5/11/2011 gjergji
Airline Ethics vs. Social Media Support – Please Help! 5/11/2011 gjergji
Rezultatet ndërsa raportohen 4 5/12/2011 482 komente Kryesore admin
Rezultatet ndërsa raportohen 5 5/12/2011 391 komente Kryesore Anonim
Kadare: Po heshtim për krimet e Kosovës 5/12/2011 108 komente Mos Humbisni Aleksandër Çipa mati i ri
Trëndafil pa erë 5/12/2011 33 komente blete
Prishtinë, policia ruan muret dhe masakron aktivistët 5/12/2011 7 komente sol-nocturnus
Biçikleta, kali dhe i lodhuri 5/12/2011 4 komente admin
Dokumentat e deklasifikuar të CIA për operacionet 1949 -1954 5/12/2011 4 komente Shtypi Auron Tare aurontare
Kyiv??? 5/12/2011 3 komente Safir Arnaut
Kujtim Spahivogli: Zbulohen karikaturat e panjohura 5/12/2011 3 komente Kulturë, Mos Humbisni Gjergj Vlashi Monda
Ndarja e Kosovës dhe provokacioni i Tadiçit 5/12/2011 2 komente Shtypi Shaqir Vukaj Monda
Baxha e dokumentarit 5/12/2011 2 komente Kulturë, Mos Humbisni Elsa Demo Monda
Ekuacioni i zgjedhjeve 5/12/2011 Adangeanaeplykoh
Foto-Finish 5/13/2011 468 komente Blendi Salaj
Rezultatet ndërsa ... ehuha, shijojmë shfaqjen 5/13/2011 463 komente Kryesore admin
Do bëhet ndonjëherë Shqipëria? 5/13/2011 33 komente dj_cherry
Shqipëria do t'i kthejë 8.5 milionë USD borxh Serbisë 5/13/2011 25 komente Shtypi Emirjon Senja finisterre
"Outsourcing" albançe 5/13/2011 16 komente Thënie noshKaido admin
Bolero për komisionin numurues 5/13/2011 4 komente PF
Fytyrën tënde të butë e mbaj me vete. 5/13/2011 3 komente admin
Pronat, KE: Të ekzekutohen vendimet e Strasburgut 5/13/2011 2 komente Shtypi shqip finisterre
Informacion mbi Blue Star 5/13/2011 kora
Raporti i Dick Martyt në qendër të seancës së KS të OKB-së për Kosovën 5/13/2011 Shtypi Bahri Cani finisterre
Chromebook _cfare mendoni per ta pasur cdo gje online?? 5/13/2011 mozkis
Rezultatet ndërsa n-u-m-ë-r-o-h-e-n 5/14/2011 531 komente Kryesore admin
"Gabim njerëzor" ??? 5/14/2011 425 komente Blendi Salaj
Në pritje të KQZ...... 5/14/2011 138 komente Politikë, 24 karat, Argëtim Ndonjehere
Zhgarravina 5/14/2011 16 komente Mos Humbisni, Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Letër Editës 5/14/2011 3 komente sol-nocturnus
Lotaria amerikane, anulohen fituesit e parë 5/14/2011 3 komente Shtypi finisterre
Çështje Publike 5/14/2011 2 komente Mos Humbisni Ardian Vehbiu Monda
Taksa progresive deri në 30%, Shoqata: Penalizon aktivitetin privat 5/14/2011 2 komente Shtypi ARD KOLA finisterre
Përkthehet ritmi i brendshëm? 5/14/2011 1 komente Ardian Klosi finisterre
Përfundon numërimi në 46 Bashki, 27 i fiton PS, PD merr 19 5/14/2011 1 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Kur ngopesh me numra 5/14/2011 1 komente sol-nocturnus
Një hero mbi motor! 5/14/2011 Shtypi Griselda Qosja Griselda_Qosja
Aksioni ynë 5/14/2011 sol-nocturnus
A është qeveria e Kosovës liberale? 5/14/2011 sol-nocturnus
Pa çensurë - 16 5/15/2011 317 komente Anonim
Në kutitë e këshillave dhe minibashkive gjenden afro 100 vota pro’ Lulzim Bashës 5/15/2011 239 komente Shtypi Leonard Quku mati i ri
A mbaruat apo ta çojmë prapë Arvizun??? 5/15/2011 206 komente Acarim Nervash finisterre
Unë, azilant i 21 janarit 5/15/2011 70 komente Mos Humbisni Fatos Mahmutaj Monda
Teoritë konspirative shqiptare 5/15/2011 54 komente Heteroglossia1
Shefi i FMN-së Strauss-Kahn arrestohet në Nju Jork 5/15/2011 37 komente Shtypi Ndonjehere
Unë, "lepurushi" 5/15/2011 9 komente Shtypi Kristi Pinderi klajdi
Trupi i Shqipërisë 5/15/2011 7 komente Shtypi Koloreto Cukali odin m
Blue Star 5/15/2011 3 komente kora
Askush në ekran 5/15/2011 1 komente admin
Mitchell, i dërguari amerikan në Lindjen e Mesme jep dorëheqjen 5/15/2011 1 komente Shtypi Christian Walz & Aida Cama Monda
Jahjaga dënon protestat 5/15/2011 Shtypi Monda
Zemrat që rrahin për LSI po shkojnë drejt 120 mijë 5/16/2011 125 komente Politikë Monda
Mediat që shkaktojnë konflikte 5/16/2011 92 komente Shtypi, Acarim Nervash Kevinjon
Revoltë e incidente në Vlorë, tifozët bllokojnë rrugën për ekipin e Skënderbeut 5/16/2011 59 komente Shtypi mati i ri
A dini ndonjë rast kur është manipuluar me listat emërore në këto zgjedhjet e fundit? 5/16/2011 31 komente losttext
Kosovë: Zbulohet kontrata midis Qeverisë dhe Bechtel-Enka 5/16/2011 16 komente Mos Humbisni Levizja Vetevendosje! Monda
5 tangjente përmbi zgjedhjet 5/16/2011 13 komente sol-nocturnus
Zyrtare, Shqipëria, miqësore me Argjentinën më 20 qershor 5/16/2011 7 komente Shtypi mati i ri
Silke Liria Blumbach 5/16/2011 7 komente admin
Berisha, “Njëshi i Kafazit” 5/16/2011 1 komente sol-nocturnus
Muzikë n’kub – ep 10 – New Weird America 5/16/2011 desaparacidos
Arben Ristani paska qene avokati i djalit te Enver Hoxhes ne 1992? 5/16/2011 grunge
Këngët tona dhe vetja jonë 5/16/2011 admin
Pritja e vendimit te KQZ per fituesin e Bashkise Tirane. Policia e kryeqytetit kalon ne gadishmeri 5/17/2011 333 komente Politikë albanikus
Tirana, KQZ gati draftin: Fletet e kontestuara pjese e rezultatit 5/17/2011 200 komente Politikë BalkanWeb Blendi Salaj
E dëgjoi njeri këtë? 5/17/2011 84 komente zotrules
Pushimet e verës '11? 5/17/2011 38 komente Magnum
Kapardisje shqiptare 5/17/2011 25 komente Ismail Kadare Art Changed the World
Një nga gjashtë kopshtet zoologjike më të trishta në botë 5/17/2011 19 komente Shtypi ITS
Trishtimi i qytetit na mbulon të gjithëve. 5/17/2011 8 komente admin
Të jesh minimalist është cështje personale 5/17/2011 2 komente desaparacidos
Meqë ra fjala 5/17/2011 1 komente Anonim
outer autumn, inner spring 5/17/2011 enka
Sfida jetike e shqiptarëve 5/17/2011 Shtypi Igli Totozani odin m
outer autumn, inner spring 5/17/2011 enka
Louis Althusser: Bashkëkohësi ynë 5/17/2011 sol-nocturnus
outer autumn, inner spring 5/17/2011 enka
Numri shumës i 28 nëntorit 5/17/2011 sol-nocturnus
Reflektim mbi negociatat 5/17/2011 sol-nocturnus
U hapën kutitë 5/18/2011 446 komente Blendi Salaj
Sundimtari i sëmurë i një kombi me probleme 5/18/2011 57 komente Mustafa Nano alidemsi
Vranùm e plagur 5/18/2011 49 komente Anonim
Magjia 5/18/2011 14 komente Burim Mali
Live! Në TV! Po dhihet shteti! 5/18/2011 13 komente Thënie pmusaraj
Si të ikësh nga Shqipëria, e të mos lësh më gjurmë? 5/18/2011 13 komente petllaneuje
Sot fillon kriza e re politike, bye bye standarts 5/18/2011 12 komente Shtypi Genti Genty
Shpresë në vend te rrënimit 5/18/2011 10 komente Shtypi Mero Baze Av
Dini gjë, çfarë bëhet me ''qirjo'' Bollanon? 5/18/2011 4 komente Beluli
Shuarja e saj 5/18/2011 4 komente Anonim
Nafta "Vergine", shoferët lënë qelitë 5/18/2011 4 komente Shtypi vladan gjurica
Kujt i duhet bileta falas? 5/18/2011 1 komente Mos Humbisni Elsa Demo Monda
ILO: Kriza ekonomike botërore po diskriminon emigrantët 5/18/2011 1 komente Shtypi Eglantina Bardhi finisterre
Dje në KQZ, orë pas ore 5/18/2011 1 komente Shtypi, Politikë pmusaraj
Konflikti klasor në shoqërinë (post)industriale 5/18/2011 pmusaraj
Ferri fizik. 5/18/2011 xixa
Kombi i rrugës 5/18/2011 sol-nocturnus
Konflikti klasor në shoqërinë (post)industriale 5/18/2011 pmusaraj
Ngritje 5/18/2011 desaparacidos
KQZ vijon procesin zgjedhor më anormal në historinë e Shqipërisë 5/19/2011 495 komente TinyActsofRebellion
Hapu Sezam! Kuti dhe 1001 netë jo-përrallore 5/19/2011 134 komente Kryesore admin
Cilësohet e vlefshme fleta e votimit ku ishte shkruar VRASËS në kuadratin pro Lulzim Bashës 5/19/2011 66 komente Anonim
Fjalë të reja në shqip? 5/19/2011 25 komente Ophiuchus
Kodi Ristani 5/19/2011 18 komente Shtypi, Opinion Eda Derhemi Asterisk
Grekët zemërohen me Merkel: Punojmë më shumë se gjermanët 5/19/2011 17 komente Shtypi Beluli
Hiqen taksat doganore për produktet ushqimore serbe 5/19/2011 14 komente Shtypi Genc Kondi Monda
The Economist mbi situatën në Tiranë (në anglisht) 5/19/2011 12 komente Shtypi, Politikë Tim Judah salib
Hajdutët e metaleve zhvasin sendet e bronzta në varrezat e Kukësit 5/19/2011 10 komente Shtypi Shqip Online Monda
Mos u lodhni shume! Osht pazar i bom ... ! 5/19/2011 10 komente Bariu
Qendra e traumës, mjekët s’kanë as doreza plastike e as fasho 5/19/2011 6 komente Shtypi finisterre
Femra në rilindje 5/19/2011 6 komente desaparacidos
Basha: Procesi nuk ka përfunduar ende, të numërohet cdo votë 5/19/2011 4 komente Shtypi, Politikë BalkanWeb Blendi Salaj
Dyfishohet borxhi i jashtëm 5/19/2011 3 komente Shtypi, Ekonomi Shqip Online gjembi
Arsimi dhe shëndetësia, Shqipëria vjen e fundit 5/19/2011 2 komente Shtypi Ervin Qafmolla Monda
Tu presim rrugën sulltanëve të pushtetit 5/19/2011 1 komente Ndonjehere
"Zgjidhje me dy shtete ose koloni ngulimesh" 5/19/2011 Shtypi Clemens Verenkotte & Eliana Xhani Monda
Ftese ne Facebook per fundjave me Heineken 5/19/2011 admin
Shoqëria civile serbe: Të pranohet pavarësia e Kosovës 5/19/2011 Shtypi Koha Ditore Online Monda
I njihni anëtarët e Kolegjit Zgjedhor ? 5/19/2011 lumidrin
Vizion plus eshte bllokuar dini gje pse ? 5/19/2011 korrekt123
PS i drejtohet Kolegjit Zgjedhor 5/20/2011 321 komente Politikë, Ligj Av
Zbulimi direkt në TV, Presidenti Topi ka votuar për Edi Ramën 5/20/2011 115 komente Shtypi mati i ri
OSBE/ODIHR: Votat gabim, të pavlefshme 5/20/2011 57 komente Shtypi Anonim
Supe me domate dhe borzilok 5/20/2011 16 komente enka
Muzikë n'katror - Episodi 10 5/20/2011 15 komente Muzikë squarepusher
Protestuesi, dëshmi rrënqethëse: Na masakruan mbi 30 policë 5/20/2011 13 komente Shtypi Ardit Rada Jon--
Pa fill e fund 5/20/2011 7 komente Agron Tufa Anonim
Pse i thonë Sllon atij Benzi që s'po ia gjej fotografinë, në Shqipni? 5/20/2011 4 komente mrroklla
E drejta për t’i vënë shqelmin shtetit 5/20/2011 2 komente desaparacidos
Kur vjen 1 Qershori 5/20/2011 Adangeanaeplykoh
Ca vargje për orë të mira 5/20/2011 Anonim
Dy të pavdekshme 5/20/2011 alisat
Supe me domate dhe borzilok 5/20/2011 enka
Kur vjen 1 Qershori 5/20/2011 Adangeanaeplykoh
T’i themi derrit – derr! 5/20/2011 sol-nocturnus
Supe me domate dhe borzilok 5/20/2011 enka
Dy të pavdekshme 5/20/2011 admin
Kadare, letër Bashës: Tërhiqu nga kandidimi 5/21/2011 312 komente Politikë Ismail Kadare tanush
Pse e urreni kaq shumë Sali Berishën? 5/21/2011 276 komente toko
Pamja e desktopit tuaj? 5/21/2011 66 komente Ophiuchus
Protesta e të rinjve në Spanjë 5/21/2011 44 komente Shtypi olsib
Citime nga raporti i ODIHR i datës 20 maj 5/21/2011 35 komente Politikë pmusaraj
Ngado të hedhësh sytë 5/21/2011 24 komente Thënie pmusaraj
Ristani: Vota duhet të shkojë atje ku votuesi e ka nisur 5/21/2011 18 komente Shtypi Mimoza Cika Kelmendi Monda
Epidemia e re e Shqipërisë: daltonizmi 5/21/2011 15 komente Mos Humbisni Anila Jole pmusaraj
Pse artistët shëmtojnë Shqipërinë në art? 5/21/2011 12 komente Mos Humbisni Ben Andoni Monda
Fakte aksiomatike: Shqiperi: 1991-2011 5/21/2011 10 komente Safir Arnaut
Protesta, Bushati: Berisha ka kundër dhe ndërkombëtarët 5/21/2011 7 komente Shtypi Ardit Rada Anonim
Kadareja dhe zgjedhjet majit 2011 5/21/2011 5 komente alisat
Dëshira të gabuara 5/21/2011 3 komente desaparacidos
Shqipëria, 20 vjet pas rënies së komunizmit (III) 5/21/2011 3 komente Mos Humbisni Albert Rakipi Monda
Dy të pavdekshme 5/21/2011 2 komente alisat
Në veri s’ka institucione paralele, ato janë të Serbisë 5/21/2011 Shtypi, Kosova Koha Ditore Online Monda
Intermexo 5/21/2011 desaparacidos
Reflektim mbi ngjarjet e fundit në Spanjë 5/21/2011 sol-nocturnus
Libër i ri: Fjalori Historik i Kosovës nga Robert Elsie 5/21/2011 Ndonjehere
Louis Althusser: Marksizmi dhe Filozofia 5/21/2011 sol-nocturnus
Ndihma që na bën keq 5/21/2011 admin
Berisha: Presim sezonin turistik si destinacioni kryesor i planetit 5/22/2011 84 komente Shtypi, 24 karat, Turizëm, Acarim Nervash sheme
Një pyetje për të gjithë komentuesit në PPU 5/22/2011 82 komente mati i ri
Harasani : Zgjedhjet me te mira te zhvilluara ndonjehere 5/22/2011 52 komente Shtypi Koha Jone Online LEFTY
Milloshi: Unë, kandidati modest që bëra me dhimbje koke Ramën 5/22/2011 31 komente Shtypi Habjon Hasani LEFTY
Peticion nga Albanian Youth Abroad 5/22/2011 24 komente Anonim
Basha: Kadare shih punën tënde. Sa për KQZ ajo ka Ristan..dmth Zot. 5/22/2011 16 komente admin
22 Maj. Akoma gjallë!!! 5/22/2011 15 komente PF
Egjipt: denohet me vdekje polici qe vrau protestuesit paqesore 5/22/2011 9 komente Shtypi noshKaido
Freizer: Fituesi i Tiranës të përcaktohet bazuar në rregullat e miratuara para zgjedhjeve 5/22/2011 6 komente Shtypi, Media Art Changed the World
Sëmundje sheqeri 5/22/2011 5 komente Anonim
Rritet borxhi i qeverisë 5/22/2011 5 komente Shtypi Ndonjehere
Rregullat e lojës 5/22/2011 5 komente Thënie pmusaraj
Shumë të reja nga fronti muzikor perëndimor 5/22/2011 3 komente desaparacidos
Cilat janë hapat ligjorë që ndiqen kur ka argumente të arsyeshme se kryeministri është çmendur? 5/22/2011 1 komente sheme
Pergjigje nji bufuni te TV-s ne stilin e Bacit Ali me titull “Shtrohet pyetja: Ku asht zgjidhja? Poh!” 5/22/2011 1 komente sol-nocturnus
A mundet të flasë dëgjuesi, e Spivak të dëgjojë? 5/22/2011 sol-nocturnus
Basha: Kadare shih punën tënde. Sa për KQZ ajo ka Ristan..dmth Zot. 5/22/2011 admin
Basha: Kadare shih punën tënde. Sa për KQZ ajo ka Ristan..dmth Zot. 5/22/2011 admin
Më në fund..... 5/23/2011 381 komente Kryesore, Politikë Ndonjehere
Sot KQZ do të shpallë Bashën fitues në Tiranë 5/23/2011 236 komente Politikë Blendi Salaj
PS braktis Kuvendin 5/23/2011 62 komente Shtypi Monda
Avemus Basha! 5/23/2011 46 komente Politikë Kevinjon
Qershor: Mund të kthehet sistemimi i vizave për Ballkanin 5/23/2011 23 komente Shtypi Art Changed the World
Dy qytete në një vend – tirana dhe Tirana, një histori konflikti 5/23/2011 22 komente sol-nocturnus
Hije Trëndafila Hije 5/23/2011 20 komente Anonim
Dërrmohen policët, përgatisin dorëheqje 5/23/2011 19 komente Shtypi Art Changed the World
Farsa Basha si tragjedi e Kadaresë 5/23/2011 10 komente Andrea Stefani kristian95
Publikisht korrekt 5/23/2011 7 komente Shtypi Edlira Gjoni Xhixh Merimonga
Vëzhgime mbi zgjedhjet 5/23/2011 5 komente Kryesore S.Ilo PF
Oferta me 10% ulje mbaron së shpejti! 5/23/2011 2 komente Ndonjehere
Muzikë n’kub – 11 – Proto-punk 5/23/2011 desaparacidos
Numra që s'përputhen 5/24/2011 116 komente Politikë pmusaraj
Dita e Tokës, Berisha: Ta mbrojmë, të mbjellim ullinj dhe arrorë 5/24/2011 90 komente Shtypi Keshilli i Ministrave Monda
Heqje dhe Dorëheqje 5/24/2011 52 komente Shtypi Fatos Lubonja LEFTY
Furtuna e ODHIR mbi kutitë e Ristanit 5/24/2011 27 komente Shtypi Skënder Minxhozi Monda
Fitorja e prishur 5/24/2011 25 komente Mos Humbisni Artan Lame kristian95
KQZ ka nis pushimet e verës? 5/24/2011 16 komente pmusaraj
Si jane vleresuar votat per minibashkite te hedhura gabimisht tek kutia per kryetar bashkie? 5/24/2011 15 komente toko
A e ka instaluar njeri këtë app në telefonin celular? 5/24/2011 5 komente toko
Një copëz Bosnjë në Shijak 5/24/2011 5 komente Mos Humbisni Ben Andoni Monda
“Bashkia e Tiranës”, takim Berisha-Meta 5/24/2011 3 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Gjirizi i proporcionalit – ose kur fiton çelësat e kashtës 5/24/2011 2 komente sol-nocturnus
Një aventurë londineze 5/24/2011 1 komente desaparacidos
Si te rregullojme ekuilibrin pune-jete? Fjalim i Nigel March ne TEDxSydney 5/24/2011 1 komente admin
Dinjiteti Njerëzor dhe Respekti i Ndërsjellë 5/24/2011 Feja Abdul Hakim Murad (Timothy Winter) Shvejk
ArB eLo Kamarieri 5/24/2011 Anonim
Dhjetë qershi mbi një mal me mutacione 5/25/2011 82 komente Shtypi Sokol Balla Tironsi
Kadare ia çon letrën Bashës, përgjigjen ia kthen Berisha 5/25/2011 73 komente Politikë Kledian Lula admin
Kriza e barazimit politik 5/25/2011 60 komente Opinion Blendi Kajsiu spiritus
Zgjedhjet raportohen në PE 5/25/2011 44 komente Kryesore Art Changed the World
Berisha: Të procedohet me shpejtësi drejt privatizimit 5/25/2011 37 komente Shtypi Shekulli online Monda
baltë për arsye sentimentale 5/25/2011 31 komente Arbër Zaimi finisterre
Problemi është regjimi, jo Lulzim Basha 5/25/2011 24 komente Shtypi Mustafa Nano Monda
Aty mungon rinia 5/25/2011 23 komente Shtypi Elton Leka Monda
Bruksel, Kukan raporton në PE : Zgjedhjet nuk treguan maturi politike 5/25/2011 22 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Fakte dhe dëshmi për presionet e pushtetit ndaj qytetarëve dhe administratës në zgjedhet e 8 Majit? 5/25/2011 14 komente Anonim
livadhore 5/25/2011 11 komente Anonim
"Po të jetë edhe ajo aty, ne nuk vijmë" - Serbia bojkoton takimin e presidentëve të Evropës në Varshavë 5/25/2011 8 komente Shtypi Ludger Kazmierczak & Auron Dodi Monda
Schmidt-Necke: Duhet arritur në një rezultat të pakontestueshëm, edhe nëse duhen përsëritur zgjedhjet 5/25/2011 6 komente Shtypi Lindita Arapi Monda
“Mediu s’më dha as lekët për spital” 5/25/2011 6 komente Shtypi Klodiana Lala Monda
Krisë 5/25/2011 6 komente Anonim
Për veten 5/25/2011 5 komente xhatani XhaTani
Përrallë urbane 5/25/2011 4 komente Mos Humbisni Rudi Erebara petllaneuje
Kriteret e Perëndimit dhe kriteret e Berishës 5/25/2011 3 komente Shtypi Nga Mero Baze artian
Zgjidhja përfundimtare për procesin e numërimit 5/25/2011 2 komente admin
Moment 5/25/2011 1 komente desaparacidos
Kanalizimi pa Qytet 5/25/2011 1 komente sol-nocturnus
Strukur 5/25/2011 1 komente admin
Nike 5/25/2011 1 komente admin
Zgjidhja përfundimtare për procesin e numërimit 5/25/2011 admin
Si funksionon Spami modern 5/25/2011 eklipsi
Propozimi Gjithëpërfshirës për Marrëveshjen për Statusin e Studentit 5/25/2011 sol-nocturnus
Ups! Vrava Gabimisht! Quo Vadis Shoqëria Shqiptare? 5/26/2011 119 komente Kevinjon
Arrestohet Mladic? 5/26/2011 78 komente Ballkan dori
Prag gjumi 5/26/2011 63 komente Mos Humbisni, Letërsi shkinaks shkinaks
O Me! O Life! 5/26/2011 39 komente admin
E ka lexuar njeri... ? 5/26/2011 39 komente zotrules
Kolegji pushon ankimimin për KZAZ 49 - nesër mbledhja për numërimin në kutitë e gabuara 5/26/2011 28 komente Shtypi admin
Robert Hass: Meditation at Lagunitas & Heroic Simile 5/26/2011 19 komente Mos Humbisni, Letërsi Robert Hass petllaneuje
Malbec 5/26/2011 17 komente Anonim
Per diplomacine Shqiptare 5/26/2011 16 komente Thënie, Acarim Nervash Ndonjehere
Për ty, homo zvarranicus! 5/26/2011 16 komente Mos Humbisni pedro pedro
Muzikë n'katror - Episodi 11 5/26/2011 13 komente Muzikë squarepusher
Në heshtje 5/26/2011 13 komente Mos Humbisni, Letërsi xheke xheke
Civil Law vs. Common Law 5/26/2011 12 komente Katnar
Kuvend, Berisha: Numëruam çdo votë, Rama prit verdiktin e fundit 5/26/2011 5 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Ekuinoks peshoreje 5/26/2011 5 komente admin
Ndihmë e përgjithshme informatike për hardware dhe software. 5/26/2011 2 komente Ophiuchus
Gabimet ne marketing (2) – Coca Cola në panik 5/26/2011 1 komente admin
Pyetje rreth situatës pas-zgjedhore 5/26/2011 1 komente Flori
Si te peshkoni sa me shume femra ne Facebook? 5/26/2011 1 komente admin
R. 5/26/2011 admin
Epo kur do dhe Shqipëria të japë mend për krizat... 5/26/2011 Thënie admin
Si te peshkoni sa me shume femra ne Facebook? 5/26/2011 admin
Filozofia dhe futbolli, futbolli dhe filozofia, filozolli 5/26/2011 desaparacidos
O Me! O Life! 5/26/2011 admin
Pa çensurë - 17 5/27/2011 405 komente Anonim
Kënga që po dëgjon tani? - 20 5/27/2011 350 komente olsib
Rexhep Qosja mbi krizën aktuale në Shqipëri 5/27/2011 119 komente Shtypi Koha Ditore Online Monda
Familjet e ngujuara në "LE Iene" 5/27/2011 76 komente Shtypi arta72
IFC: Nga Miloti në Morinë, rruga me taksë brenda 2012-s 5/27/2011 44 komente Ekonomi Art Changed the World
Iniciativë 5/27/2011 26 komente Art Changed the World
Ja si Bode bënte presion që Skënderbeu të fitonte 5/27/2011 18 komente Shtypi Monda
Solidaritet... a mund të më jepni një parrullë? 5/27/2011 14 komente Anonim
Tirana pa fitues deri më 3 qershor, Kolegji do shqyrtojë padinë PS 5/27/2011 11 komente Shtypi Suela Gera mati i ri
Valixhja 5/27/2011 6 komente Letërsi melard melard
Sytë e humnerës 5/27/2011 6 komente admin
Kushtetuta, një "stoli" e çmuar 5/27/2011 1 komente Shtypi Ilir Dhima Monda
Vonesa e numërimit si vonesë e demokracisë 5/27/2011 Adangeanaeplykoh
Edhe një herë mbi procesin 5/27/2011 Adangeanaeplykoh
Heqje dhe dorëheqje 5/27/2011 Adangeanaeplykoh
Google Wallet – Portofoli ne celularin tuaj 5/27/2011 eklipsi
Man U - Barça 5/28/2011 109 komente admin
Greqia në prag të falimentit 5/28/2011 69 komente Shtypi kaposhi
Berisha shton masat e sigurisë, jelek antiplumb e qen në studio 5/28/2011 58 komente Shtypi Shekulli online albano
Mesazh jo delikat 5/28/2011 47 komente Foto e ditës grunge
Si janë kreditë për shtëpi në vendet ku jetoni? 5/28/2011 39 komente grunge
Ku ishe ti dhe unë, dhe ku ishte bosh 5/28/2011 31 komente Anonim
Kosova, “bllokadë” Serbisë e Bosnjes 5/28/2011 24 komente Shtypi olsib
Çiljeta bashkohet me princin e saj blu në Londër. Berisha: Çili po na braktis në një moment të vështirë 5/28/2011 23 komente admin
Rexhep Qosja: Shqipëria dhe Kosova (II) 5/28/2011 14 komente Shtypi Ëngjëll Musai Monda
Tragjedia Greke : Kriza e rëndë sociale 5/28/2011 5 komente Shtypi Art Changed the World
Mbi aktualitetin tonë intelektual dhe social 5/28/2011 3 komente Shtypi Armand Dedej toko
Pusulla për një të panjohur 5/28/2011 3 komente Anonim
Politika në Prishtinë në ndihmë të Tiranës zyrtare mbi tregtinë 5/28/2011 3 komente Shtypi Genc Kondi Monda
Shprt 5/28/2011 2 komente Anonim
"Peshkimi" 10 vjet si monument kulture 5/28/2011 2 komente Shtypi Bardhyl Berberi Monda
Avulloj 5/28/2011 1 komente desaparacidos
Fantazma të frikshme apo suvenire nostalgjie? - Si kujtohen sot ish-diktatorët komunistë 5/28/2011 1 komente Shtypi Zoran Arbutina & Auron Dodi Monda
Brey: Publiku ndërkombëtar flet me shumë zëra. Në vende si Shqipëria kjo është krejtësisht kundraproduktive 5/28/2011 1 komente Shtypi Thomas Brey xhibi
Paradokset e zgjedhjeve lokale të 8 Majit 5/28/2011 1 komente Shtypi Shinasi Rama alidemsi
Televizionit i duhet një patentë 5/28/2011 1 komente Shtypi Alba Kepi tironcja
Çiljeta bashkohet me princin e saj blu në Londër. Berisha: Çili po na braktis në një moment të vështirë 5/28/2011 admin
Comment on Si te peshkoni sa me shume femra ne Facebook? by Egzon 5/28/2011 admin
Çiljeta bashkohet me princin e saj blu në Londër. Berisha: Çili po na braktis në një moment të vështirë 5/28/2011 admin
Louis Althusser: Ideologjia 5/28/2011 sol-nocturnus
Sindroma e burrit të shurdhër 5/28/2011 sol-nocturnus
Administrata, si punësoheshin vetëm për zgjedhje 5/29/2011 45 komente Kryesore Monda
Na çmendi Kantrimeni 5/29/2011 35 komente Shtypi Anila Basha xhibi
Serum lulesh 5/29/2011 22 komente Mos Humbisni, Letërsi ArB eLo Svetla
Facebook njeh pavarësinë e Kosovës 5/29/2011 21 komente Shtypi zotrules
Ditë ... Adresë ... 5/29/2011 16 komente Mos Humbisni, Letërsi petllaneuje petllaneuje
Ekspertë të Komisionit të Venecias në Shqipëri 5/29/2011 11 komente grava
Certifikatat pa kombësi, konsullatat greke nuk i njohin 5/29/2011 9 komente Shtypi Engjëll Serjani Ushqim Social
Forumi Civil Online 5/29/2011 8 komente xhibi
Gur i Zi, në vendin e “çudisë” zgjedhore 5/29/2011 3 komente Mos Humbisni Fatos Baxhaku Monda
Muzikë n’kub – 12 – Punk Rock 5/29/2011 2 komente desaparacidos
Kujtimet dhe rrugëtimi i atdheut 5/29/2011 2 komente alisat
Gëtja, në 1787 në Romë dhe poezia e një studenti shqiptar 5/29/2011 2 komente Mos Humbisni Moikom Zeqo Monda
Pajtimi i gjaqeve dhe telashi i një burri 5/29/2011 2 komente Shtypi Shqip Online Monda
Humani nihil (eng. vers.) 5/29/2011 Anonim
CERBERI TULIPAN 5/29/2011 alisat
CERBERI TULIPAN 5/29/2011 alisat
motive lartësie 5/29/2011 Anonim
Kush nuk eshte per kokoshka ne divan, le te del jashte! 5/29/2011 admin
CERBERI TULIPAN 5/29/2011 admin
Tri Tiranat dhe Tirana e Katert 5/30/2011 261 komente Shtypi Eduard Zaloshnja aleksander koldoçi
Paradigma e se keqes dhe hipoteka e krimit 5/30/2011 44 komente Shtypi Agron Tufa Kevinjon
Luftar Paja: Mos guxoni të lëvizni lapidarin e 11 këshilltarëve të Hekalit 5/30/2011 28 komente Shtypi Albert Zholi Monda
Policët grekë mësojnë shqip 5/30/2011 25 komente Shtypi zotrules
Atdhetarë si Agollët 5/30/2011 16 komente Shtypi Albert Kotini I Pakapshem
Po ne? Cfare? 5/30/2011 14 komente klesidra asperger
Politika është e bukur 5/30/2011 14 komente Opinion Arian Leka Blendi Salaj
Kush tha që FIFA është në krizë? 5/30/2011 14 komente Sport admin
Kush e ndoqi Hysni Milloshin te Arian Cani? 5/30/2011 12 komente grunge
Ujësjellësi Tiranë: Ministritë e minibashkitë s'paguajnë ujin 5/30/2011 8 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Lindja e një feje në Perëndim 5/30/2011 4 komente Mos Humbisni, Feja Olivier Roy Monda
Intelligence grise - intersticiale1 5/30/2011 3 komente Anonim
“Lufta është rrjedhojë e falimentimit të qënies njerëzore” – intervistë me Elvira Dones 5/30/2011 1 komente Shtypi Sonila Alushi oltimus
Pa njohur 5/30/2011 1 komente Anonim
Previous experiments 5/30/2011 enka
Gabimet ne marketing (3) – Gabimi i madh i Mini-t 5/30/2011 admin
Previous experiments 5/30/2011 enka
Gabimet ne marketing (3) – Gabimi i madh i Mini-t 5/30/2011 admin

Faqet