Postimet e muajit Qershor 2011

Seksioni Autori Postuar nga
Rrëmbehet gruaja e kryebashkiakut të Kavajës 6/1/2011 524 komente Kryesore Korani
Replika Topi-Topalli për dekorimet e ish të përndjekurve 6/1/2011 26 komente Shtypi BalkanWeb Online Art Changed the World
Dëshira Subashi: Më vjen keq për Arben Ristanin 6/1/2011 25 komente Shtypi Skënder Minxhozi Monda
Vëlla 6/1/2011 16 komente Anonim
A është e gatshme PD-ja të pranojë ribërjen e zgjedhjeve për kryetar në Tiranë? 6/1/2011 15 komente sheme
Daçiq: Kosova të ndahet mes Serbisë e Shqipërisë 6/1/2011 15 komente Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Sa'ki, Ra'ki, Ça'çi 6/1/2011 11 komente Mos Humbisni village-bey village-bey
Asfiksim 6/1/2011 9 komente Mos Humbisni, Letërsi squarepusher squarepusher
Festa e 1 Qershorit i gjen fëmijët mbi stoqet e kromit 6/1/2011 8 komente Sociale Hasan Pasha albano
Përmbytjet 6/1/2011 4 komente Thënie pmusaraj
Leksione “integrimi” nga Serbia 6/1/2011 1 komente sol-nocturnus
Gil 6/1/2011 desaparacidos
Palët e dialogut 6/1/2011 sol-nocturnus
Gjak zemret fjala 6/1/2011 admin
Elvis Roshi: Ndjesë publike 6/2/2011 297 komente Shtypi olsib
E vërteta? 6/2/2011 68 komente zotrules
Sekuestrimi i birrës Norga, Malaj e Uldedaj të shqetësuar 6/2/2011 37 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Kështu vdes Shqipëria 6/2/2011 37 komente Shtypi Elvira Dones Anonim
Kuvend, Bode: Do u kthejmë borxhin Rusisë, Kubës dhe Vietnamit 6/2/2011 21 komente Shtypi Florenc Stafa Monda
Invitation to a marriage 6/2/2011 15 komente blete
Zemer, apo zamer? C'o ky llaf i' here? 6/2/2011 11 komente mrroklla
Lufta globale kundër drogës, “e dështuar” 6/2/2011 5 komente Shtypi, Bota olsib
Muzikë n'katror - Episodi 12 6/2/2011 5 komente Muzikë squarepusher
Ndihmë për Cathy-n 6/2/2011 4 komente Av
... 6/2/2011 4 komente admin
Invitation to a marriage 6/2/2011 3 komente admin
Modeli i rrënojave 6/2/2011 Kulturë, Mos Humbisni Elsa Demo Monda
Invitation to a marriage 6/2/2011 blete
Kolegji Zgjedhor rrëzon kërkesën e PS 6/3/2011 388 komente Blendi Salaj
Dashuria nuk është dhe aq e mirë 6/3/2011 114 komente Mos Humbisni, Letërsi Rudi Erebara Monda
Kjo letra jote e butë 6/3/2011 23 komente Letërsi Ervin Hatibi losttext
Cfarë përshtypjesh keni për serialin e romaneve të Harry Potter? 6/3/2011 14 komente Turing
Vija 6/3/2011 13 komente Anonim
Shqipëri-Kosovë, tekste të njëjta për shqipen 6/3/2011 12 komente Shtypi tropizma
SHBA: Shqipëria, kohët e fundit me transformime mjaft të mëdha 6/3/2011 11 komente Shtypi Ndonjehere
Shitja e ALB-Petrol dhe e pjesës së aksioneve të ARMO-s 6/3/2011 10 komente Shtypi Art Changed the World
A ka vepruar gabim Gjermania? 6/3/2011 6 komente Shtypi Christopf Hasselbach & A. Verbica Monda
Kosovë: Pasojat në buxhet 6/3/2011 1 komente Shtypi Luliana Krasniqi Monda
Sigurisht që nuk është puna ime 6/3/2011 1 komente sol-nocturnus
Letër nga J. 6/3/2011 alisat
E treta e pavërteta 6/3/2011 admin
Ligji suprem i shqiptarisë 6/3/2011 admin
Letër nga J. 6/3/2011 alisat
Shteti i telefonave 6/4/2011 129 komente Shtypi Anila Basha Monda
shqiperia ime 6/4/2011 111 komente Mos Humbisni, Letërsi shkinaks shkinaks
Si po shkon fillimi i verës 6/4/2011 32 komente noshKaido
Ti u lodhe 6/4/2011 16 komente Anonim
Skandali i basteve italiane 6/4/2011 14 komente Shtypi Monda
Kujt i intereson stabiliteti? 6/4/2011 13 komente sol-nocturnus
Fadroma nis punimet në Kopshtin Botanik 6/4/2011 10 komente Shtypi Lorina Mixha Monda
Koha e tejshtyrë 6/4/2011 7 komente Anonim
Muzikë n’katror – 13 – Post Punk 6/4/2011 5 komente desaparacidos
A mund të shiten hidrocentralet pa mbaruar gjyqin Meta ...? 6/4/2011 2 komente grunge
Louis Althusser: Subjektiviteti pa subjekt 6/4/2011 1 komente sol-nocturnus
Ku janë kontributet e pensionistëve të Kosovës? 6/4/2011 1 komente Shtypi Ajete Beqiraj Monda
Romancë në trenin orient ekspres 6/5/2011 145 komente xhibi
Botohet Fjalori Drejtshkrimor me 75000 fjalë 6/5/2011 60 komente Shtypi, Gjuhësi noshKaido
Leksion historie në Grykën e Këlcyrës 6/5/2011 58 komente Shtypi Shqip Online aurontare
Nuk është bëma jote 6/5/2011 53 komente Anonim
Harta të reja 6/5/2011 46 komente Mjedisi Ervin Hatibi Monda
Niveli i lejueshëm i alkoolit kur je në timon? 6/5/2011 30 komente Magnum
Këngëtari shqiptar Christian TV në top hitet amerikane 6/5/2011 29 komente Shtypi, Argëtim Art Changed the World
Dritëro Agolli: Virgjinia më bëri poet 6/5/2011 24 komente Mos Humbisni, Letërsi Admirina Peçi Monda
Frymëzime nga socrealizmi: Nostalgji, Sinqeritet, Rivlerësim? 6/5/2011 19 komente Mos Humbisni, Art Sofia Kalo Monda
Fushata zgjedhore në Maqedoni zhvillohet në një klimë të ashpër politike 6/5/2011 5 komente Shtypi Mimoza Cika Kelmendi Monda
Frazeologjia e At Engjëll Serreqit 6/5/2011 3 komente village-bey village-bey
Kenga e nenes 6/5/2011 Adangeanaeplykoh
Kenga e nenes 6/5/2011 Adangeanaeplykoh
Skuadra amatore e futbollit "Lesbishat" 6/6/2011 215 komente Alba Ahmetaj Blendi Salaj
Ku mund ta shikoj ndeshjen e Kombëtares nesër? 6/6/2011 106 komente blendi jp
Ndreca: Kolegji, vendim profesional 6/6/2011 77 komente Shtypi Bush
Kisha e “Trojës” në Përmet 6/6/2011 40 komente Kryesore Marin Mema Blendi Salaj
Berisha: Shqipërinë nuk e njohin realisht shqiptarët 6/6/2011 33 komente Shtypi Sali Berisha Monda
Një universitet në shërbim të shërbyesve 6/6/2011 19 komente sol-nocturnus
Vlorë, 27-vjecari i verbër që befason me aktivitetet e tij 6/6/2011 17 komente Shtypi BalkanWeb Online Beluli
Fundi i një vote morale? 6/6/2011 14 komente Shtypi Andi Bushati aleksander koldoçi
Tërhiqet paditësi i Mediut 6/6/2011 11 komente Shtypi googolus
KUR SKA ME IDE 6/6/2011 10 komente desaparacidos
Ti s’mund të kesh aq jetë sa dashuri, 6/6/2011 10 komente Anonim
Nuk ka Zot, por ka TV, amá 6/6/2011 8 komente Mos Humbisni Umberto Eko Monda
NJË KOMB GJEN SHPIRTIN E VET 6/6/2011 7 komente alisat
Turpi i Serbisë 6/6/2011 4 komente Shtypi Natasha Kandic emin
KUR SKA ME IDE 6/6/2011 desaparacidos
NJË KOMB GJEN SHPIRTIN E VET 6/6/2011 alisat
NJË KOMB GJEN SHPIRTIN E VET 6/6/2011 admin
Zvicra dhe Panamaja, modele të prekshme për Shqipërinë 6/7/2011 54 komente Artan Mullaj Tani
Nis puna për gazsjellësin Trans-Adriatik, Shqipëria verifikohet për mjedisin 6/7/2011 38 komente Shtypi Monda
Rama letër të hapur: Vendimi i Kolegjit, në rrezik e ardhmja e vendit 6/7/2011 36 komente Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Sa para kushton drejtësia? 6/7/2011 34 komente Kryesore Monda
Qeveria i kerkon Arabise Saudite te financoje parlamentin e ri? 6/7/2011 19 komente Art Changed the World
Drama e Mehdin Zhegës, prej 2 javësh në koma 6/7/2011 6 komente Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Ekspozitë antologjike e Mjeshtrit Ibrahim Kodra 6/7/2011 4 komente Art village-bey village-bey
Masakra e Qafë Gjashtës, kapet në Greqi Mikel Këndezi 6/7/2011 1 komente Shtypi Miri
Prej lufte veç ai largohet, që është lindur tradhëtar… 6/7/2011 desaparacidos
Prej lufte veç ai largohet, që është lindur tradhëtar… 6/7/2011 desaparacidos
10 fakte per Google 6/7/2011 admin
10 fakte per Google 6/7/2011 admin
Ku të vendosemi në Sarandë për pushime? 6/8/2011 79 komente krizantem
QSUT, hotel spitalor 6/8/2011 19 komente Shtypi Monda
Kombi i papërfytyrueshëm kosovar 6/8/2011 7 komente Mos Humbisni Gëzim Selaci alisat
George Steiner: Përgjigje për post-kulturën 6/8/2011 7 komente Kulturë, Mos Humbisni Elsa Demo Monda
Kombësia: Ndryshime në çertifikata 6/8/2011 6 komente Shtypi Ermelinda Hoxhaj Monda
Arabia Saudite financon Kuvendin e ri 6/8/2011 5 komente Shtypi Genc Kondi Monda
Shkrimtari 6/8/2011 4 komente alisat
Kordat e kitares për këngë shqiptare 6/8/2011 3 komente eko
in liquid dreams 6/8/2011 3 komente enka
Nevojë për fonde masive 6/8/2011 2 komente Thënie pmusaraj
Eksperimentet me te vjetra shkencore akoma ne funksionim 6/8/2011 2 komente eklipsi
Non sequitur 6/8/2011 1 komente sol-nocturnus
“Rituali i jetës”: Gjama, dasma, lindja ngjiten në skenë 6/8/2011 1 komente Kulturë Alma Mile Monda
in liquid dreams 6/8/2011 enka
Down Rock Maj 6/8/2011 desaparacidos
in liquid dreams 6/8/2011 enka
Down Rock Maj 6/8/2011 desaparacidos
Eksperimentet me te vjetra shkencore akoma ne funksionim 6/8/2011 eklipsi
Mediat Sociale organizuan protesta kunder dhunes policore ne Maqedoni 6/8/2011 admin
Maqedoni: Fituan shqiptarët, humbën partitë 6/8/2011 Shtypi Kim Mehmeti Monda
Mediat Sociale organizuan protesta kunder dhunes policore ne Maqedoni 6/8/2011 admin
(Jo)poezia? 6/9/2011 100 komente finisterre
Kolegji Zgjedhor publikon vendimin e 3 qershorit mbi kërkesën e Partisë Socialiste 6/9/2011 17 komente Kryesore admin
Imami: Shqipëria kontribut për paqen në Libi 6/9/2011 16 komente Shtypi Ani Ruci Monda
Armë në shtëpinë e Myslym Pezës 6/9/2011 15 komente Shtypi mati i ri
Shitet 6/9/2011 14 komente Sociale Ardian Klosi Monda
Dashamir Shehi: Zgjedhjet e këtij viti më të këqijat se 91-92 6/9/2011 12 komente Shtypi Renato Kalemi Monda
Çfarë fshehin heronjtë 6/9/2011 11 komente Letërsi petllaneuje petllaneuje
E vetmja rrugë 6/9/2011 9 komente Shtypi DRITAN YLLI mati i ri
Gjykata e Tiranës rrëzoi padinë e familjes shqiptare ndaj Dick Martyt 6/9/2011 7 komente Shtypi Koha Ditore Online Monda
E unë s’e kam atë guxim 6/9/2011 6 komente sol-nocturnus
Kisha e pafe 6/9/2011 6 komente Shtypi Artan Lame aurontare
Fundi Monetar Kosovar 6/9/2011 6 komente sol-nocturnus
Muzikë n'katror - Episodi 13 6/9/2011 6 komente Muzikë squarepusher
Baftjar Novruzaj, shqiptari që inspektoi Fukushimën 6/9/2011 4 komente Shtypi Skënder Minxhozi Monda
Kriza e klientokracisë shqiptare 6/9/2011 1 komente sol-nocturnus
Në vend të fjalëve, një pikturë 6/9/2011 1 komente desaparacidos
Fasten your seatbelt 6/9/2011 1 komente Anonim
Në vend të fjalëve, një pikturë 6/9/2011 desaparacidos
"Mos e shaj Berishën se s'je shqiptar" 6/10/2011 202 komente Opinion Rruga02 rruga02
KE: Shqipëria nuk plotëson asnjë kriter 6/10/2011 62 komente Shtypi Arta Tozaj Anonim
Robert Gejts paralajmëron: SHBA mund të shkëputet nga NATO 6/10/2011 58 komente Shtypi Art Changed the World
Eh mër Mero, mër Mero... 6/10/2011 32 komente Acarim Nervash pmusaraj
Kushërinjtë e Berishës, dy nga zyrtarët kyç që ruajnë kutitë e votimit 6/10/2011 17 komente Shtypi Lindita Çela Monda
BE-ja krijon "Task Force" për akuzat e Dick Martyt 6/10/2011 5 komente Kosova admin
Kaos politik ne Shqiperi 6/10/2011 5 komente Opinion Jan Puhl emil
Çka po ndodh në Shkup?! 6/10/2011 3 komente sol-nocturnus
E 300–ta ZONË E LIRË 6/10/2011 2 komente 24 karat loni
Lidhja e Prizrenit ( Lahuta e Malësisë ) 6/10/2011 2 komente desaparacidos
Zeta' 6/10/2011 2 komente Letërsi xhatani XhaTani
Qëllon e ndodh 6/10/2011 1 komente Anonim
Trend-TV-Magazine kërkon 6/10/2011 desaparacidos
Fight the trangull 6/10/2011 sol-nocturnus
Lidhja e Prizrenit ( Lahuta e Malësisë ) 6/10/2011 desaparacidos
Trend-TV-Magazine kërkon 6/10/2011 desaparacidos
Vendos diçiturën 84 6/11/2011 77 komente Diçitura pmusaraj
Berisha: Shqipëria, një Zvicër me det 6/11/2011 52 komente Shtypi zotrules
Zhgënjimi i parë me Lulzim Bashën 6/11/2011 52 komente Shtypi Fatos Lubonja alidemsi
Edi Rama fton Fatos Nanon në festën e themelimit 6/11/2011 45 komente Shtypi Fejzi Braushi mati i ri
Slogane, pankarta! 6/11/2011 41 komente alisat
21 janari, dënohet protestuesi i dhunshëm 6/11/2011 14 komente Shtypi pmusaraj
Greqia njofton një program për kërkime nafte e gazi në detin Jon 6/11/2011 8 komente Shtypi Beluli
Shqipëria rrezikon BE 6/11/2011 6 komente Shtypi Anonim
Mos hajde herët 6/11/2011 2 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Dyshime për fshehje të pasurisë jashtë 6/11/2011 2 komente Shtypi kaposhi
Kastraveci si armik më komod 6/11/2011 1 komente sol-nocturnus
Kënga e pakënaqur e bulkthave 6/11/2011 1 komente Shtypi, 24 karat, Letërsi Arlinda Guma zotrules
PS nuk fton në 20 vjetorin e saj Nanon, Berishën e as Metën. Rama: Ftesa për Berishën ishte hedhur në kutinë e gabuar 6/11/2011 1 komente admin
PS nuk fton në 20 vjetorin e saj Nanon, Berishën e as Metën. Rama: Ftesa për Berishën ishte hedhur në kutinë e gabuar 6/11/2011 admin
PS nuk fton në 20 vjetorin e saj Nanon, Berishën e as Metën. Rama: Ftesa për Berishën ishte hedhur në kutinë e gabuar 6/11/2011 admin
Slogane, pankarta! 6/11/2011 alisat
Slogane, pankarta! 6/11/2011 admin
Përgjegjësia është ... nazizëm! 6/12/2011 274 komente Foto e ditës Ndonjehere
Ç'do bëjmë? Greku e nisi punën në ujrat tona ... 6/12/2011 121 komente grava
Njeriu që “ja futi” një vendi të tërë 6/12/2011 53 komente Shtypi The ECONOMIST alidemsi
Ku i gjen mobiljet/pajisjet shtëpiake më të mira? 6/12/2011 31 komente noshKaido
Grumbull i eshtrave 6/12/2011 15 komente Visar Zhiti village-bey
Po me urën ç'patën? 6/12/2011 14 komente Shtypi, Acarim Nervash Alba2265
Përsëritje në të paktën 8 njësi administrative 6/12/2011 10 komente Shtypi Shqip Online Monda
13-vjecarja e sëmurë apeli: Më ndihmoni të shërohem 6/12/2011 10 komente Shtypi Ndonjehere
Të bësh art duke pastruar qytetin 6/12/2011 8 komente Ambienti Entela Bani Monda
Shalë, kryetari i komunës plagos një person 6/12/2011 6 komente Shtypi Monda
A mund të bëhet diçka për ta sjell këtë libër në arkivat shqiptare? 6/12/2011 5 komente vlonjati75
“Kurora Labe”, fitues në Klinë 6/12/2011 5 komente Shtypi, Kulturë Oliverta Lila Monda
Gjakmarrja, shtohen rastet e vetëvrasjeve 6/12/2011 3 komente Shtypi BalkanWeb Online Av
ICANN 6/12/2011 admin
Kundër reformës së centralizimit në fushën e trashëgimnisë kulturore 6/12/2011 Shtypi Elsa Demo Monda
Drejt VETËVENDOSJES 6/12/2011 sol-nocturnus
K11b 6/12/2011 admin
Humnerë 6/12/2011 admin
Cfare fshehin reklamat per ore dore?!! 6/12/2011 admin
Cfare fshehin reklamat per ore dore?!! 6/12/2011 admin
ICANN 6/12/2011 admin
Pa çensurë - 18 6/13/2011 302 komente Anonim
Ne fillim qe Drita 6/13/2011 261 komente Ravintsara_
Tirana, Kolegji Zgjedhor urdhër KQZ të hapë të gjitha kutitë e votimit 6/13/2011 179 komente Kryesore admin
Hotel Insomnia 6/13/2011 40 komente Anonim
Pse shkruaj vargje? 6/13/2011 26 komente Lasgush Poradeci finisterre
———-Ftesë për diskutim——– 6/13/2011 11 komente Ndonjehere
Turqi: Partia e Kryeministrit Erdogan fiton një mandat të tretë 6/13/2011 10 komente Shtypi Lira
Turizmi në luftë me mbeturinat 6/13/2011 9 komente Shtypi Mentor Kikia Monda
Kufij të rinj në Evropë? - Ende tendenca për shtete të reja 6/13/2011 6 komente Shtypi Zoran Arbutina & Lindita Arapi Monda
Sinjale per mire apo per keq ? 6/13/2011 6 komente grava
Dhjetëra mijëra të rinj në Maqedoni dynden në rrugë në protestë kundër policisë 6/13/2011 5 komente Shtypi, Ballkan Monda
Te Nadirja 6/13/2011 4 komente Anonim
Kënga e Pakënaqur e Bulkthave – 2 6/13/2011 3 komente Letërsi Arlinda Guma zotrules
Plloshtani: Njeriu është qenie e përsosur dhe e bukur! 6/13/2011 2 komente desaparacidos
KALAJA ME RERE 6/13/2011 Adangeanaeplykoh
Banorët e Ninives 6/13/2011 admin
Gloomy Sunday (conceptual project) 6/13/2011 enka
Zgjedhjet, drejtesia dhe “patriotet” e vonuar 6/13/2011 admin
Gloomy Sunday (conceptual project) 6/13/2011 enka
Gloomy Sunday (conceptual project) 6/13/2011 enka
Viti i zi 2012 6/13/2011 Adangeanaeplykoh
Kerkoni koncertet e artisteve te preferuar me Show Hopping 6/13/2011 eklipsi
Louis Althusser: Shteti dhe Aparatet Ideologjike Shtetërore 6/13/2011 sol-nocturnus
Viti i zi 2012 6/13/2011 sol-nocturnus
Kerkoni koncertet e artisteve te preferuar me Show Hopping 6/13/2011 eklipsi
Zgjedhjet, drejtesia dhe “patriotet” e vonuar 6/13/2011 admin
Plloshtani: Njeriu është qenie e përsosur dhe e bukur! 6/13/2011 desaparacidos
KALAJA ME RERE 6/13/2011 Adangeanaeplykoh
Berisha: Historia e pavarësisë duhet të rishikohet 6/14/2011 99 komente Shtypi Shqip Online Monda
Festivale ballkanikë, sehiri shqiptar 6/14/2011 36 komente desaparacidos
Ç’do të bëhet me opozitën? 6/14/2011 33 komente Shtypi Mustafa Nano olsib
Bota e krimit shqiptar 6/14/2011 21 komente Muzikë Kevin Heldman alisat
Ndjesa e gabuar e Kongolit - si i fshehu gjurmet agjentja qe e "njollosi" 6/14/2011 19 komente Shtypi, Histori Admirina Peçi Do-Rina
Shpërthimet në Fushë-Krujë, dhjetëra shtëpi e biznese të dëmtuara 6/14/2011 11 komente ELISABETA ILNICA alisat
Raporti i ri në Uashington: Shqipëria në vendet më të korruptuara në Botë dhe Rajon 6/14/2011 11 komente Shtypi alidemsi
Rally Albania 2011 6/14/2011 8 komente Shtypi anila
Vrasje të ish-Blloku, sulmohen dy vëllezërit Zenelaj 6/14/2011 5 komente Shtypi trishtimizz
Intelligence grise - intersticiale2 6/14/2011 3 komente Anonim
Libri “Më kujtohet” në ShtepiaeLibrit.com 6/14/2011 1 komente alisat
Libri “Më kujtohet” në ShtepiaeLibrit.com 6/14/2011 alisat
Zhgënjimi i parë me Lulzim Bashën 6/14/2011 Adangeanaeplykoh
Festivale ballkanikë, sehiri shqiptar 6/14/2011 desaparacidos
Kënga që po dëgjon tani? - 21 6/15/2011 375 komente olsib
Sheraton Party 6/15/2011 183 komente alisat
Formohet lëvizja: “JEMI ENDE GJALLE” 6/15/2011 51 komente Shtypi, Sociale estela
Kreu i KiE, Thorbjorn Jagland, i shkruan Berishës 6/15/2011 48 komente Kryesore Blendi Salaj
Islami: PS humbi zgjedhjet, e majta e përçarë rrezikon edhe 2013 6/15/2011 47 komente Shtypi Aristir Lumezi LEFTY
Në kërkim të opozitës 6/15/2011 27 komente Ndonjehere
Ashensor (requiem) 6/15/2011 8 komente Anonim
Korbi II 6/15/2011 5 komente Letërsi village-bey village-bey
A ju duket i cuditshem qendrimi i nderkombetarve ne Shqiperi? 6/15/2011 3 komente Asterisk
Shakatë e përparimit 6/15/2011 2 komente Ndonjehere
Tjetri/a 6/15/2011 2 komente Anonim
Disa rreshta të munguara në epilogun e librit të Hodges 6/15/2011 2 komente Shtypi Auron Tare aurontare
Sheraton Party 6/15/2011 alisat
Jeni madein albania? 6/15/2011 desaparacidos
Jeni madein albania? 6/15/2011 desaparacidos
Fule kërcënon: Vazhdoni kështu, mbeteni jashtë Europës 6/16/2011 68 komente Kryesore Arta Tozaj Blendi Salaj
Kushtetuesja i heq mandatin deputetit Ilir Beqja 6/16/2011 38 komente Shtypi LEFTY
Incidenti me flamurin, PE kërkon ndjesë 6/16/2011 37 komente Shtypi mati i ri
Çfarë do të thotë "militant"? 6/16/2011 23 komente Monda
Berisha: Ndëshkim ligjor për dhunën në familje 6/16/2011 20 komente Shtypi BalkanWeb Online grava
Skënderbe i ri me paragjykime të vjetra dhe mesazhe të reja 6/16/2011 19 komente 24 karat Doan Dani Shvejk
Vendos diçiturën 85 6/16/2011 18 komente Diçitura Blendi Salaj
Shteti nxjerr në shitje tokat me kushtin e pagesës 50% me bono 6/16/2011 7 komente Shtypi Shqip Online Monda
Mbërritja e ushtarëve amerikanë në aeroportin ndërkombëtar Savannah – Hilton Head (fin. vers.) 6/16/2011 5 komente Anonim
A ka dhënë drejtësi të shëndetshme Kolegji Zgjedhor? 6/16/2011 4 komente Shtypi Artan Mullaj Tani
“Gërdeci”, OSBE kritika drejtësisë 6/16/2011 3 komente Shtypi Monda
STAZHISTET PO VDESIN… 6/16/2011 desaparacidos
Fëmijët e të tjerëve 6/16/2011 sol-nocturnus
Referendumi, mjet i sovranitetit popullor 6/16/2011 sol-nocturnus
STAZHISTET PO VDESIN… 6/16/2011 desaparacidos
Nostalgji për kinemanë e dikurshme 6/17/2011 142 komente Shtypi Pa autor xhibi
Make Love Not War 6/17/2011 74 komente 24 karat pf PF
Ku mund te peshkosh me kallam ne Shqiperi? 6/17/2011 34 komente Turing
Kujdes xhepat, Qeveria afër 6/17/2011 20 komente Kosova Levizja Vetevendosje! Blendi Salaj
Made in Albania X 6/17/2011 12 komente alisat
Vendos Diçiturën 86 6/17/2011 8 komente Diçitura I merzituri
A di njeri ku eshte dhe kush e ka bere kete "Strategjine e Energjive te Rinovueshme" dhe ... 6/17/2011 7 komente swed1
a bejne bankat/shteti likuidime te pronave ne ankand 6/17/2011 2 komente noshKaido
Kuriozitet/Diskutim: Cfarë ndodh kur dikush na e ndryshon këndvështrimin? 6/17/2011 1 komente Ndonjehere
Greva midis luftëtarëve 6/17/2011 sol-nocturnus
TAKIM ME JORGE SEMPRUN, me rastin e botimit të Shkrimi ose jeta (1994) 6/17/2011 desaparacidos
TAKIM ME JORGE SEMPRUN, me rastin e botimit të Shkrimi ose jeta (1994) 6/17/2011 desaparacidos
Kuriozitet/Diskutim: Cfarë ndodh kur dikush na e ndryshon këndvështrimin? 6/17/2011 Elvisi - Admin Ndonjehere
Made in Albania X 6/17/2011 alisat
Debati Tufa-Klosi rreth (pa)fajësisë së Kongolit 6/18/2011 86 komente Shtypi Ardian Klosi finisterre
Punë lumturie 6/18/2011 46 komente Anonim
Të kontestuarat apo të pavlefshmet? 6/18/2011 15 komente Shtypi Andi Kananaj finisterre
Heqja e mandatit të deputetit, pse hesht PS-ja për Ilir Beqjan?! 6/18/2011 9 komente mati i ri
Kushtetuta do të operojë hundën 6/18/2011 9 komente sol-nocturnus
Të hirtët 6/18/2011 7 komente Opinion Artan Mullaj Tani
Kur krijon shtetin e gabuar 6/18/2011 6 komente Shtypi Art Changed the World
“Quhem Eva. Po kërkoj Lasgushin” 6/18/2011 6 komente Elsa Demo finisterre
Rruga e mbarë! 6/18/2011 Letërsi shkinaks shkinaks
Çka do të ndodhë nesër 6/18/2011 sol-nocturnus
Pse nuk pati të vrarë ne manifestimet e fundit ne Greqi ? 6/19/2011 39 komente STALKER
Sot Shqipëria do të kishte 4 anije luftarake 6/19/2011 30 komente Shtypi Shekulli online Art Changed the World
Gudjons: Një turist i kënaqur bën shumë më tepër për Shqipërinë sesa një broshurë 6/19/2011 24 komente Shtypi Vilma Filaj & Ballvora Monda
Himarë, "26 shekuj histori e trashëgimi” 6/19/2011 20 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Gëzuar ditën e babait! 6/19/2011 5 komente Shtypi Lo storione
Izrael, dënohet me vdekje një qen se kishte shpirtin e avokatit të keq brenda 6/19/2011 4 komente Shtypi Shekulli online Monda
Të “lundrosh” në tokë 6/19/2011 2 komente Fatos Baxhaku Monda
Kosova: Veriu jashtë procesit të regjistrimit 6/19/2011 2 komente Shtypi Koha Ditore Online Monda
Dhe kthehet drita 6/20/2011 341 komente Ravintsara_
Bogdani, Vangjeli, Bulku, Salihi... Messi? 6/20/2011 75 komente Sport pmusaraj
Aleanca Kuq e Zi si Mjaft ? 6/20/2011 62 komente LEFTY
KQZ nis numërimin për Njësinë 5 6/20/2011 46 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Lukanikos, qeni protestues 6/20/2011 44 komente Shtypi Aleksander Marku Anonim
Zgjedhjet e 8 majit, skema e zhvendosjes së votuesve në Tiranë 6/20/2011 25 komente Shtypi Art Changed the World
Një Sergeji fatal 6/20/2011 9 komente Anonim
Meta mbrohet me “Bashën” 6/20/2011 9 komente Shtypi Monda
Gratë kanë “më shumë tru” nga burrat? 6/20/2011 5 komente Shtypi Dr.Adem Harxhi mati i ri
Sfidat demografike të Shqipërisë në shekullin e XXI 6/20/2011 1 komente Njoftime Blendi Salaj
Rrëfim 6/20/2011 Anonim
Problemi grek i Evropës apo problemi evropian i Greqisë? 6/20/2011 Adangeanaeplykoh
Qeveria “mashtron” policët e KQZ-së për pagën shpërblyese 6/20/2011 Shtypi Shpip Online Art Changed the World
Shtatzënia, aparati që meshkujt të ndiejnë fëmijën 6/21/2011 49 komente Shtypi Shekulli online finisterre
Si eshte te jesh afrikan ne Shkoder? 6/21/2011 38 komente Shtypi Korani
8 Maj, uzurpimi me thonj i fitores 6/21/2011 30 komente Shtypi Artan Mullaj Tani
Berisha i ofron Ramës Presidentin 6/21/2011 26 komente Shtypi Nevila Perndoj mati i ri
Kundër Partitokracisë 6/21/2011 20 komente Shtypi Ardian Vehbiu I Pakapshem
Banorët e Ulzës: "Më mirë me na varros se me na privatizu HC" 6/21/2011 16 komente Sociale Ben Andoni Monda
Video përgjimi, Meta: Procesi në Gjykatën e Lartë është nul 6/21/2011 8 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Cfarë po bëjmë? 6/21/2011 6 komente xhondoe
Ditari i një gazetareje televizive... 6/21/2011 4 komente Shtypi Klodiana Kapo finisterre
Kur do ta ftojë Berisha në Shqipëri Lady Gaga-n ? 6/21/2011 4 komente STALKER
Haxhinasto: Tre mesazhe për Shqipërinë 6/21/2011 3 komente Shtypi swed1
Dokumentar mbi Shqipërinë 6/21/2011 desaparacidos
Dokumentar mbi Shqipërinë 6/21/2011 desaparacidos
Gëzim Hajdari: Ja shkrimtarët zëdhënës të regjimit komunist 6/22/2011 95 komente Shtypi, Letërsi Fatmira Nikolli Anonim
Kriza ekonomike do të mbyllë shkollat greke në Shqipëri 6/22/2011 81 komente Shtypi Shekulli online grava
Si ka mundesi qe asnje nga mbledhjet e Bildeberg nuk mbulohet nga media? 6/22/2011 18 komente Art Changed the World
Nga Qafë-Morini në Grykë të Rugovës 6/22/2011 17 komente Sociale Ndue Dedaj Monda
Fruttero&Lucentini: Gruaja e së dielës (pjesë nga romani në shqip) 6/22/2011 12 komente Ndonjehere
Marrin peng gruan shtatzënë, arrestohen tre shqiptarët 6/22/2011 9 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Si ta vras vëllain? 6/22/2011 6 komente Shtypi Mërkuri - Gazulli alidemsi
Kurti: Do t’i largojmë hajdutët nga pushteti 6/22/2011 5 komente Shtypi STALKER
Ali Asllani: Poeti që kërkoi deri në fund dashurinë 6/22/2011 4 komente Nasho Jorgaqi finisterre
Një opinion mbi karrierën në akademi 6/22/2011 3 komente Shtypi, Arsim Fatos Kopliku Karavansaraj
Pasiviteti i gjyqtarëve dhe truprojat e pushtetit 6/22/2011 3 komente Arbër Zaimi finisterre
Ridënimi: Intervista 6/22/2011 Adangeanaeplykoh
Ata po rrejnë! 6/22/2011 sol-nocturnus
Inner Mission i Alba HYSENI 6/22/2011 desaparacidos
Inner Mission i Alba HYSENI 6/22/2011 desaparacidos
Kënga që po dëgjon tani? - 22 6/23/2011 318 komente olsib
KQZ: Lulzim Basha kryetar i Bashkisë së Tiranës 6/23/2011 130 komente Shtypi mati i ri
Çfarë ka ndodhur si sot "x" vite më parë? 6/23/2011 111 komente Magnum
Qeni që leh nuk do kallauz ndërsa Stambolli digjet 6/23/2011 52 komente desaparacidos
Pak pas tetës 6/23/2011 28 komente Anonim
Vrasja e këngëtares Emmy, lirohet biznesmeni kosovar 6/23/2011 24 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Gjirokastër, vidhen pllakat e varreve të rilindasve 6/23/2011 19 komente Shtypi BalkanWeb Online I Pakapshem
Grabit bankën…jo për para 6/23/2011 13 komente Shtypi finisterre
Obama njofton planet për tërheqjen e trupave nga Afganistani 6/23/2011 12 komente Bota Ardita Simiçia Blendi Salaj
I arrestuari për korrupsion fiton tenderin e uniformave të policisë 6/23/2011 8 komente Shtypi Dashamir Bicaku Monda
FORUM (Dy pyetje nga Gazeta “Shqip”) 6/23/2011 8 komente alisat
Të dy, të dy 6/23/2011 7 komente Thënie pmusaraj
Kush ishte Jiri Kajanë? 6/23/2011 5 komente Mos Humbisni Ian Jack Art Changed the World
Shtyhen festivalet, MTKRS nuk ndan fondet 6/23/2011 5 komente Shtypi, Art Alma Mile pmusaraj
Fëmijët dhe lojrat në ajër të pastër 6/23/2011 4 komente Shtypi Shqip Online Monda
A e keni pare kete? 6/23/2011 2 komente jakova
Skizofrenia jonë 6/23/2011 Adangeanaeplykoh
FORUM (Dy pyetje nga Gazeta “Shqip”) 6/23/2011 alisat
Qeni që leh nuk do kallauz ndërsa Stambolli digjet 6/23/2011 desaparacidos
Gjenden eshtrat e Zef Nikë Martinit, u pushkatua i lidhur me tela me gjemba 6/24/2011 62 komente Shtypi BalkanWeb LEFTY
Urimet 6/24/2011 52 komente 24 karat, Thënie Ndonjehere
Vezët e thëllëzave (fragment) 6/24/2011 36 komente Rudi Erebara Anonim
Ku ti kërkojmë rrënjët e të keqes sonë? 6/24/2011 33 komente Ndonjehere
Sqarim lidhur me lajmet e mediave se Berishën nuk e ka takuar askush ne Bruksel 6/24/2011 16 komente admin
110 faqe me laps kopjativ mbi jeten: "Consolatio philosophiae" e Arshi Pipes ne burgun e Burrelit 6/24/2011 14 komente Elsa Demo vetevendosje
Qeveria u jep turqve fshehtas Terminalin e Durrësit 6/24/2011 14 komente Shtypi Art Changed the World
Eko-Piratet e Somalise 6/24/2011 14 komente Shtypi Art Changed the World
Fundjavë të këndshme ... + ? 6/24/2011 5 komente Bush
Biblioteka e Kutelit pasurohet më tej 6/24/2011 5 komente Ndonjehere
Pushtetarët e zhytur dhe komerdarja e së drejtës individuale 6/24/2011 2 komente sol-nocturnus
Sqarim lidhur me lajmet e mediave se Berishën nuk e ka takuar askush ne Bruksel 6/24/2011 admin
Sqarim lidhur me lajmet e mediave se Berishën nuk e ka takuar askush ne Bruksel 6/24/2011 admin
Shopping ne metro 6/24/2011 eklipsi
Shopping ne metro 6/24/2011 eklipsi
Biblioteka e Kutelit pasurohet më tej 6/24/2011 Elvisi - Admin Ndonjehere
Pa çensurë - 19 6/25/2011 313 komente Anonim
Libri i verës? 6/25/2011 91 komente klesidra asperger
Vuajerizmi me dosje 6/25/2011 56 komente Mos Humbisni Ardian Klosi Monda
New Jork miraton ligjin për martesat mes personave të të njëjtit seks 6/25/2011 35 komente Shtypi Monda
Siguria në Plazhe/ Rojet “Shqiponjat e Detit” 6/25/2011 13 komente Shtypi, 24 karat Ndonjehere
Policët shqiptarë më të “varfërit” 6/25/2011 12 komente Shtypi Ndonjehere
100 vitet e problemit çam 6/25/2011 6 komente Ballkan Pellumb Xhufi Ushqim Social
FMN i kërkon Shqipërisë të ulë borxhin publik si “përparësi e ngutshme” 6/25/2011 5 komente Shtypi Gjergj Erebara salib
Gjurmë 6/25/2011 4 komente Anonim
Dita Ndërkombëtare kundër Torturës: Ende ekziston kultura e mosndëshkimit të fajtorëve 6/25/2011 3 komente Shtypi Arben Muka village-bey
Libri i bardhë nga Enkelejd LAMAJ 6/25/2011 1 komente desaparacidos
Libri i bardhë nga Enkelejd LAMAJ 6/25/2011 desaparacidos
Albanologjia e Mynihut feston 50- vjetorin 6/25/2011 Shtypi Anila Shuka village-bey
Misioni politiko-kulturor 6/26/2011 143 komente Shtypi, 24 karat Pjer Thomas
Bikschoten, fshati ne humbje 6/26/2011 51 komente Pjer Thomas
E braktisi dhe Barack Obama 6/26/2011 50 komente Shtypi salib
Irena Palamani nga Mati, studentja më e mirë në Bullgari 6/26/2011 44 komente Shtypi mati i ri
Lieberman tur në Kroaci e Shqipëri kundër Palestinës 6/26/2011 44 komente Shtypi zotrules
KQZ shpall Bashën fitues për Bashkinë e Tiranës 6/26/2011 22 komente Shtypi admin
Janko: Të ndryshojë struktura e ekonomisë 6/26/2011 22 komente Shtypi Violeta Shqalsi Ndonjehere
E vërteta e Hysenil Dumes. Si u spiunua nga “Shigjeta”, gruaja e shkrimtarit të njohur 6/26/2011 19 komente Shpëtim Koli Andrea
Qeveria liberalizon tarifat e sigurimit të detyrueshëm 6/26/2011 15 komente Shtypi Ersuin Shehu Ndonjehere
Shënime udhëtimi 6/26/2011 12 komente Koloreto Cukali Ushqim Social
Bota reale 6/26/2011 12 komente Ekonomi Enton Palushi alidemsi
Ish rërë e kuqe 6/26/2011 9 komente Anonim
A ka falimentuar shoqëria shqiptare? 6/26/2011 5 komente Ndonjehere
Tiranë-Elbasan, çfarë po bëjnë grekët te dy tunelet 6/26/2011 2 komente Shtypi kaposhi
Grimca 6/26/2011 2 komente admin
Arrihet marrëveshja me Greqinë për lejimin e camëve. Haxhinasto: Do korrigjohen kartat e identitetit 6/26/2011 1 komente admin
Degë ylberi, 6/26/2011 Anonim
Arrihet marrëveshja me Greqinë për lejimin e camëve. Haxhinasto: Do korrigjohen kartat e identitetit 6/26/2011 admin
Louis Althusser: Filozofia dhe politika 6/26/2011 sol-nocturnus
Arrihet marrëveshja me Greqinë për lejimin e camëve. Haxhinasto: Do korrigjohen kartat e identitetit 6/26/2011 admin
Letër e hapur drejtuar Prokurores së Përgjithshme, zonjës Ina Rama 6/27/2011 186 komente Kryesore Mark Nika Monda
Përse humbi Edi Rama? 6/27/2011 64 komente Opinion Blendi Fevziu pixel
Banorët e Gjirit të Lalzit në protestë: Po na zaptojnë tokën 6/27/2011 33 komente Kryesore BalkanWeb Blendi Salaj
A do e shpëtojnë kinezët euron? 6/27/2011 23 komente alidemsi
Berisha kundër FMN-së: Do të kemi taksat më të ulëta në Europë 6/27/2011 23 komente Shtypi Shekulli online Blendi Salaj
Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët 6/27/2011 16 komente Histori ELISABETA ILNICA Ushqim Social
(Mos)marrëveshja e Kadaresë me vetveten 6/27/2011 9 komente Shtypi Artan Mullaj Tani
Shuhet në moshën 79 vjeçare, maestro Alqi Kareco 6/27/2011 6 komente Shtypi BalkanWeb Online Idris
BIRRE, POETE dhe LLOGJE 6/27/2011 3 komente desaparacidos
Alternativa Civile 6/27/2011 2 komente xhibi
Gjirokastra, qyteti i gurtë që po betonohet gri 6/27/2011 1 komente Sociale Ben Andoni Monda
BIRRE, POETE dhe LLOGJE 6/27/2011 desaparacidos
Si shpjegohet suksesi i Sllovenisë? 6/27/2011 Adangeanaeplykoh
Kalabri 1956 6/27/2011 alisat
Roli i intelektualëve në shoqëri 6/28/2011 58 komente Fatos Lubonja dhe Agron Tufa Anonim
Letra e zhdukur e Kokomanit e Lezhos për Enver Hoxhën 6/28/2011 48 komente Afrim Imaj alisat
Të blesh gjithë botën me një “click” 6/28/2011 46 komente Shtypi Erjon Tela -Joni-
Dimensioni perëndimor i krizës shqiptare 6/28/2011 18 komente Opinion Blendi Kajsiu albano
Tirana, PS kërkoi pavlefshmëri, KQZ nuk kalon për shqyrtim ankimimin 6/28/2011 18 komente Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Pallati në det, ndërhyn prokuroria 6/28/2011 8 komente Shtypi Shqip Online Monda
Mes bashkëjetesës e brengës së asimilimit - Minoriteti maqedonas përreth Prespës 6/28/2011 7 komente Shtypi Ani Ruci Monda
Rruga Rreshen-Kalimash “ha” edhe 100 mln USD 6/28/2011 7 komente Shtypi Monda
Shqiperi me Harley Davidson 6/28/2011 5 komente GPS
"Mirëmbrëma! Ju flet Qeveria!" 6/28/2011 3 komente Shtypi Ervin Qafmolla Monda
Born into this 6/28/2011 2 komente desaparacidos
Orë solemne 6/28/2011 2 komente Anonim
Java e Buk – gati lexim kolektiv - 6/28/2011 1 komente desaparacidos
Konceptet themelore të Marx 6/28/2011 1 komente sol-nocturnus
Google ofron Google+! Tentativa e re e tij ne “Social” 6/28/2011 1 komente eklipsi
Sekularizmi jashtë historisë 6/28/2011 1 komente Besnik Sinani Shvejk
Partitë dhe intelektualët pranë tyre 6/28/2011 Adangeanaeplykoh
Kush i gjykon Gjyqtarët? 6/28/2011 sol-nocturnus
Si mund të na ndihmojnë ndërkombëtarët kur nuk duam të ndihmojmë vetveten? 6/28/2011 Ndonjehere
Nga idea deri te biznesi i suksesshëm vetëm për 54 orë 6/28/2011 admin
Google ofron Google+! Tentativa e re e tij ne “Social” 6/28/2011 eklipsi
Born into this 6/28/2011 desaparacidos
Nga idea deri te biznesi i suksesshëm vetëm për 54 orë 6/28/2011 admin
Java e Buk – gati lexim kolektiv - 6/28/2011 desaparacidos
Master of Puppets 6/29/2011 85 komente sol-nocturnus
Erjon Braçe, letër Edi Ramës: Ja fajet e PS-së 6/29/2011 33 komente Shtypi Erjon Braçe mati i ri
Si ia “dhuruam” arin kompanisë kanadeze 6/29/2011 25 komente Shtypi Shekulli online finisterre
Berisha: Pas shqyrtimit të buxhetit është vendosur të rriten rrogat e pensionet 6/29/2011 22 komente Shtypi Keshilli i Ministrave Monda
Edvin Shvarc: “Në hijen e një babai të njohur” 6/29/2011 18 komente Shtypi Gilmana Bushati Bariu
Reklama shqiptare nga viti 1916 ne New York Times 6/29/2011 13 komente admin
Mbushjet metalike të dhëmbëve, të rrezikshme për shëndetin? 6/29/2011 10 komente twintip
Christine Lagarde - Shefja e re e FMN-së 6/29/2011 10 komente Shtypi Anne-Christine Heckmann & Ina Verbica Monda
Topalli, rishikim historisë së Parlamentit para '91 6/29/2011 7 komente Shtypi N. Perndoj mati i ri
Erections, Ejaculations, Exhibitions and General Tales of Ordinary Madness ( 1972 ) 6/29/2011 3 komente desaparacidos
Kosova me 1.733.872 banorë 6/29/2011 2 komente Shtypi Arton Konushevci Monda
Duket që s’jemi 6/29/2011 sol-nocturnus
BUKOWSKI DHE… POETËT 6/29/2011 desaparacidos
Erections, Ejaculations, Exhibitions and General Tales of Ordinary Madness ( 1972 ) 6/29/2011 desaparacidos
Reklama shqiptare nga viti 1916 ne New York Times 6/29/2011 admin
Ah sikur armiqtë... 6/30/2011 98 komente Shtypi Artan Lame Anonim
Tirana, hiqen vota nga kutitë 6/30/2011 70 komente Kryesore admin
Pagesa për të heshtur 6/30/2011 2 komente Shtypi Sadik Bejko Lira
Vetmi 6/30/2011 desaparacidos
Svastica 6/30/2011 desaparacidos
Konceptet themelore të Marx-it (2) 6/30/2011 sol-nocturnus
Deshironi nje ftese per Google+? Lini nje koment! 6/30/2011 eklipsi
pra 6/30/2011 Anonim
Deshironi nje ftese per Google+? Lini nje koment! 6/30/2011 eklipsi