Postimet e muajit Gusht 2011

Seksioni Autori Postuar nga
Propaganda që nuk pi më ujë 8/1/2011 93 komente Shtypi, Acarim Nervash alx_x6
E trishtë të jesh Bashë, Kryetar Bashkie 8/1/2011 38 komente sol-nocturnus
Fillon muaji i shenjtë i Ramazanit 8/1/2011 30 komente Shtypi village-bey
Borxhi publik që po trondit Amerikën 8/1/2011 14 komente Shtypi Adrian Civici sheme
Model interesant intervistimi per pune 8/1/2011 10 komente gjergji
Nata. Vazhdo. 8/1/2011 6 komente desaparacidos
Ku ishit ju, Adamër?! 8/1/2011 5 komente Letërsi Përparim Hysi pmusaraj
Yes Man! 8/1/2011 4 komente Shtypi Renato Kalemi JozefK
Insodus II 8/1/2011 2 komente Art village-bey village-bey
Mashtrimi me privatizimin e pronave shtetërore 8/1/2011 1 komente Shtypi Gjergj Thanasi Art Changed the World
Berisha thyen rekordin e notit në Dhërmi. Basha: Rekordin e kryeministrit tim do ta thyej unë në Lana River 8/1/2011 1 komente admin
Mercenarë rusë në Veri 8/1/2011 1 komente Shtypi Valmir Krasniqi illyrian
Kush sundon në veri? 8/1/2011 Adangeanaeplykoh
Berisha thyen rekordin e notit në Dhërmi. Basha: Rekordin e kryeministrit tim do ta thyej unë në Lana River 8/1/2011 admin
Kush sundon në veri? 8/1/2011 Adangeanaeplykoh
Berisha thyen rekordin e notit në Dhërmi. Basha: Rekordin e kryeministrit tim do ta thyej unë në Lana River 8/1/2011 admin
Bulqizë, 9 ditë grevë urie, 2 minatorë dalin, në rrezik jete 8/2/2011 151 komente Kryesore Monda
Replikë Paço-Spahiu për toponimet 8/2/2011 89 komente Shtypi Anonim
Investimet e huaja, 3 miliardë USD enigmë 8/2/2011 85 komente Shtypi Gjergj Erebara Monda
Vjeshta e sirenës 8/2/2011 44 komente Arbër Zaimi sol-nocturnus
Jalë, banorët në pritje të rregullit 8/2/2011 33 komente Sociale Ben Andoni Monda
Kriza, çmimet e apartamenteve bien në minimum në Tiranë e rrethe 8/2/2011 10 komente Shtypi Shqip Online kaposhi
Mungesa e parave, alarm mbi pagat 8/2/2011 4 komente Shtypi Ervin Qafmolla Monda
Një e treta 8/2/2011 4 komente Thënie pmusaraj
Pronarët e Albanian Chrome: Minatorët e Bulqizës, më të paguarit në vend 8/2/2011 4 komente Shtypi Monda
Interrnimi i artë, strategjia e re e Berishës për të spastruar PD-në 8/2/2011 2 komente sol-nocturnus
Ringrihet shtëpia muze e Mjedës, shkatërruar në ’91 8/2/2011 2 komente Shtypi Alma Mile Monda
Ia shohin hajrin reciprocitetit 8/2/2011 2 komente Shtypi Ismail Gashi Monda
Pa çensurë - 21 8/3/2011 305 komente Anonim
Myftinia Durrës: Do padisim Bashkinë, lejoi ekspozitën nudo 8/3/2011 166 komente Shtypi eri83
Tava e Kosit dhe Fërgesa e Tiranës fitojnë çmim në Itali 8/3/2011 121 komente Shtypi Shqip Online Monda
Eshte nje shans i ri vizita e Ministrit te jashtem te Kines,Yang Jiechi? 8/3/2011 59 komente grava
Çyçkët – Kronikë kuq e zi – Pjesa II: Islami 8/3/2011 53 komente Anonim
Rruga e Arbërit, po hidhet në erë ‘Shkalla e Tujanit’ 8/3/2011 30 komente Ambienti Ardian Klosi Monda
Qarqet greke synojnë të tensionojnë situatën në Himarë 8/3/2011 21 komente Shtypi Bledar Hoti eri83
Frika nga përmbytjet, banorët: Asnjë investim në argjinatura 8/3/2011 11 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Degradimi i militantizmit në mercenarizëm 8/3/2011 6 komente Shtypi Kiço Blushi toko
Zbardhen negociatat për hipotekimin e pallateve deri në dhjetor 2011 8/3/2011 5 komente Shtypi Sabina Veizaj I Pakapshem
Potito Perruggini: Eksodi i Barit në sytë e një politikani italian 8/3/2011 3 komente Sociale Oliverta Lila Monda
Bashkimi Europian fundoset në Ibër 8/3/2011 1 komente sol-nocturnus
THE WORLD DOES NOT END 8/3/2011 desaparacidos
3 gjerat me te rendesishme ne nje mardhenie… 8/3/2011 gjergji
Çyçkët – Kronikë kuq e zi – Pjesa II: Islami 8/3/2011 Emigrant Anonim
Reagon Këshilli i Ministrave.org ndaj grevës së minatorëve. Berisha: Do mbështesim grevistët pa rezerva. 8/3/2011 admin
Reagon Këshilli i Ministrave.org ndaj grevës së minatorëve. Berisha: Do mbështesim grevistët pa rezerva. 8/3/2011 admin
Reagon Këshilli i Ministrave.org ndaj grevës së minatorëve. Berisha: Do mbështesim grevistët pa rezerva. 8/3/2011 admin
Faraoni prapa kangjellave ! 8/3/2011 Shtypi STALKER
Presidenti Topi nuk firmos "Piramidën" 8/4/2011 115 komente Kryesore Beluli
Shërbimi i klientit në Shqipëri? 8/4/2011 80 komente Magnum
Qelbësira jonë e dashur 8/4/2011 60 komente Shtypi alx_x6
Bënja dhe banjat e saj kurative, nuk janë më “thesar” i harruar 8/4/2011 36 komente Mos Humbisni Engjëll Serjani Anonim
Bashkia e Tiranës me arkën bosh, rrezikohen pagat 8/4/2011 19 komente Shtypi Shvejk
Bashkia ngre agjenci për mbrojtjen e konsumatorit vetëm për tu dhënë nga një pagë të dytë disa zyrtarëve 8/4/2011 10 komente Shtypi TinyActsofRebellion
“Cfarë me thanë? Dylbera janë tanë.” 8/4/2011 1 komente desaparacidos
Taktika pa strategji, apo integriteti i kufijve pa integritetin e territorit 8/4/2011 sol-nocturnus
“Cfarë me thanë? Dylbera janë tanë.” 8/4/2011 desaparacidos
Edhe sikur Enver Hoxha të ngrihej nga varri... 8/5/2011 119 komente Anonim
“Shqipëria fluturon”, e treta në Evropë për udhëtimet 8/5/2011 57 komente Shtypi Shekulli online Solidarnosti
Sonila Meco: Gazetaria? "Tokë e xanun"... 8/5/2011 26 komente Shtypi Esmeralda Keta Monda
Ben Bernanke i pirë? 8/5/2011 22 komente toko
Francis Ford Coppola, i ftuar nderi i Festivalit të Durrësit 8/5/2011 21 komente Kulturë Elsa Demo Monda
Kapet bosi i "Ndrangheta", bënte pushime në Vlorë 8/5/2011 16 komente Shtypi Enrik Mehmeti Monda
Vaji i ullirit, rritet prodhimi dhe importet 8/5/2011 15 komente Shtypi Gjergj Erebara sheme
Dilemë poetike 8/5/2011 14 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Grekët mbështesin censusin e qeverisë 8/5/2011 13 komente Shtypi Denis Dedej Anonim
Lulëzon import-eksporti i plëncit 8/5/2011 13 komente Shtypi Anonim
Investimet e huaja si një shfrytëzim kolonial 8/5/2011 12 komente Ekonomi Ilir Barjaba kida el
Fatkeqësia... 8/5/2011 11 komente alisat
Serbia për njohje të Kosovës kërkon 11 për qind të territorit të saj 8/5/2011 4 komente Shtypi Koha Ditore Online Monda
Policia: Bosi i mafies u arrestua ndërsa ishte me pushime. Berisha: Shqipëria destinacion turistik edhe për mafiozët 8/5/2011 1 komente admin
Policia: Bosi i mafies u arrestua ndërsa ishte me pushime. Berisha: Shqipëria destinacion turistik edhe për mafiozët 8/5/2011 admin
Fatkeqësia... 8/5/2011 admin
FMN, akuza korrupsioni për drejtuesen e re 8/5/2011 Shtypi Shqip Online Monda
Policia: Bosi i mafies u arrestua ndërsa ishte me pushime. Berisha: Shqipëria destinacion turistik edhe për mafiozët 8/5/2011 admin
Fatkeqësia... 8/5/2011 alisat
Makthi i karroatrecit 8/6/2011 64 komente Shtypi Renato Kalemi JozefK
Vështrim kritik mbi turizmin e plazhit në Shqipëri 8/6/2011 46 komente Shtypi Armand Ferra Art Changed the World
Bashkimi Evropian refuzon projektin për gjuhën shqipe 8/6/2011 35 komente Shtypi Art Changed the World
Bazorelievi "komunist" i Kristaq Ramës te hunda e Berishës 8/6/2011 31 komente Shtypi Kristi Pinderi klajdi
Cilët artikuj ju interesojnë më shumë nëpër gazeta? 8/6/2011 29 komente Tebdil
Emigrantët ankohen për policinë: Na marrin para kur hyjmë në Shqipëri 8/6/2011 21 komente Shtypi eri83
Piramidën e ndërtoi Partizani Meke 8/6/2011 14 komente sol-nocturnus
Prape negociata per kufirin ujor me Greqine ? 8/6/2011 13 komente grava
Greqi, hetim parave të emigrantëve 8/6/2011 8 komente Shtypi zotrules
Opozitë e verës? Apo, opozitë e të gjitha stinëve? 8/6/2011 4 komente Shtypi Mustafa Nano Ndonjehere
Fatkeqësia II. 8/6/2011 3 komente alisat
Negociatat në PD për Guvernatorin e Bankës, ja kandidaturat 8/6/2011 2 komente Shtypi mati i ri
Thaci: Endrra e Beogradit për ndarje, u shua 8/6/2011 2 komente Shtypi zotrules
You realized 8/6/2011 1 komente Anonim
Fatkeqësia II. 8/6/2011 alisat
Përmendorja 8/6/2011 sol-nocturnus
Sulm / Në zjarr 8/6/2011 Anonim
You realized 8/6/2011 Emigrant Anonim
Kompleksi piramidal 8/6/2011 sol-nocturnus
Fatkeqësia II. 8/6/2011 admin
Drejtësia e sëmurë shqiptare 8/6/2011 Ndonjehere
Zjarr në Londër 8/7/2011 385 komente noshKaido
S & P ul klasifikimin për Shtetet e Bashkuara nga AAA në AA+ për herë të parë në histori 8/7/2011 83 komente Shtypi, Bota pmusaraj
Basha takon Eliza Dushkun: I propozoj të jetë ambasadore e Tiranës 8/7/2011 55 komente Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Duke kërkuar Kafkën dhe Kamynë 8/7/2011 36 komente Letërsi Renato Kalemi JozefK
Vdekja... ne pusi 8/7/2011 15 komente Shtypi grava
Çervenaka: Fshati që “rrëshqiti” për në gjol 8/7/2011 5 komente Sociale Fatos Baxhaku Monda
Moody’s: Shqipëria s’i ka keq punët me borxhin 8/7/2011 5 komente Shtypi Respublica.al kida el
Cilat revista shqiptare lexoni me teper dhe pse? 8/7/2011 4 komente Tebdil
Diku mbi ylber... 8/7/2011 1 komente alisat
Diku mbi ylber... 8/7/2011 alisat
Mund ta bëjmë dhe ne? 8/8/2011 138 komente Mjedisi enka
Duhet te ndertohet metro ne Tirane? 8/8/2011 54 komente Tebdil
nje email? 8/8/2011 47 komente shkinaks
Skandali i Topit: Medalje mirenjohjeje, per keqtrajtimin e shqiptareve 8/8/2011 22 komente Shtypi Armand Maho nardi
Kartolinë nga Shhhht! Shqipëria 8/8/2011 19 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Duhet të lëmë një libër shënimesh për turistët 8/8/2011 16 komente Shtypi L.A Anonim
Alb Konfindustria apel qeverisë: Greqia po merr kapitalet e emigrantëve shqiptarë 8/8/2011 8 komente Shtypi kaposhi
Botohen libra të mirë non-fiction në Shqipëri? 8/8/2011 6 komente Tebdil
Kryetari Lul takohet me aktoren Eliza Dushku. Së shpejti dokumentari “Eliza në Bashkinë e Cudirave” 8/8/2011 3 komente admin
Në "mastër": Formim universitar detyrimisht i integruar 8/8/2011 2 komente Shtypi Artan Fuga aleksander koldoçi
Kryetari Lul takohet me aktoren Eliza Dushku. Së shpejti dokumentari “Eliza në Bashkinë e Cudirave” 8/8/2011 admin
Fushate e Missing Children Europe e cila po shkon viral ne internet 8/8/2011 admin
Veriu, mbetët problem (vetëm) i KFOR-it 8/8/2011 Adangeanaeplykoh
Veriu, mbetët problem (vetëm) i KFOR-it 8/8/2011 Adangeanaeplykoh
Kryetari Lul takohet me aktoren Eliza Dushku. Së shpejti dokumentari “Eliza në Bashkinë e Cudirave” 8/8/2011 admin
Fushate e Missing Children Europe e cila po shkon viral ne internet 8/8/2011 admin
Qingji mbi gur 8/9/2011 36 komente Foto e ditës GJON NEÇAJ village-bey
Zoti Basha, lëri qokat dhe rrëmbe sëpatën 8/9/2011 33 komente Ndonjehere
Basha: Shkollë operistike dhe fole artistësh në Tiranë 8/9/2011 28 komente Shtypi AlbLink Online Monda
Qeveria i ikën jugut 8/9/2011 20 komente Mos Humbisni Aleksandër Çipa Vrojtuesi
A do të ketë market crash ? 8/9/2011 20 komente STALKER
T’ Ringjallunit e Shqipnis 8/9/2011 10 komente Letërsi Ndré Zadeja village-bey
Orikum ose këneta që u bë plazh 8/9/2011 8 komente Mos Humbisni Ben Andoni Monda
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 8/9/2011 8 komente alisat
Rruga e Kasëmit 8/9/2011 6 komente Shtypi Ardian Klosi Monda
Duhen 1400 vjet për 1 cm, shiten në rrugë për “zbukurime” 8/9/2011 6 komente Shtypi Magdalena Alla Monda
Bulqizë, METE: Të mbyllet Miniera. RISHM padit krerët e grevës 8/9/2011 6 komente Kryesore Monda
Sekreti, NATO rrit vëzhgimin ndaj Shqipërisë 8/9/2011 5 komente Shtypi Bledar Hoti Art Changed the World
Galeritë e Vdekjes 8/9/2011 4 komente Shtypi Marin Mema Monda
Luli qe qesh 8/9/2011 2 komente sol-nocturnus
Lopët, bëjnë mu! 8/9/2011 1 komente alisat
Masakra e Embabehut dhe rënia e Piramidës 8/9/2011 1 komente sol-nocturnus
Lopët, bëjnë mu! 8/9/2011 admin
SHENIME UDHETIMI - Pranvere 2011 8/9/2011 Av
Lopët, bëjnë mu! 8/9/2011 alisat
SHENIME UDHETIMI - Pranvere 2011 8/9/2011 alisat
Ermonela Jaho reagon 8/10/2011 110 komente Shtypi, Acarim Nervash PF
Minatorët bllokojne rrugën 8/10/2011 94 komente Kryesore Marin Mema Blendi Salaj
Futboll Reloaded 8/10/2011 89 komente fh
Sali Berisha: Kombi drejt detit; Shqipëria si Gjermania 8/10/2011 49 komente Shtypi Keshilli i Ministrave Monda
Takim me një demokrat 8/10/2011 41 komente sol-nocturnus
Arben Tafaj, sallam dhe hidrocentrale 8/10/2011 39 komente Ekonomi TinyActsofRebellion TinyActsofRebellion
Supa lituaneze `šaltibarščiai` 8/10/2011 34 komente enka
Kisha Ortodokse përplaset me OMONIA-n: Të hiqet busti i Aristotel Gumës 8/10/2011 28 komente Shtypi Thimi Samarxhiu Monda
E duam Shqipërinë, por shqiptarët nuk i durojmë dot ! 8/10/2011 21 komente Shtypi Alfred Kola prizrenzaranika
Luanit të LSI-së i shpohen gomat 8/10/2011 17 komente Shtypi, 24 karat TinyActsofRebellion
Investitorët e “Çekut të Bardhë” 8/10/2011 16 komente sol-nocturnus
Ju shfrytëzojnë miqtë e mi minatorë, herë me vetëdije, e herë “rrjedhimisht” ... 8/10/2011 15 komente Opinion Kristi Pinderi klajdi
Arrestohet nga FBI biznesmeni i HEC-ve në Shqipëri 8/10/2011 9 komente Shtypi Art Changed the World
‘Ndërkombëtarët’, rasti MEK: Si paguhen 40 mijë $ për 6 min fjalim! 8/10/2011 2 komente Shtypi Arben Rrozhani grava
Supa lituaneze `šaltibarščiai` 8/10/2011 enka
Supa lituaneze `šaltibarščiai` 8/10/2011 enka
letër 1 8/10/2011 tiranacalling desaparacidos
letër 1 8/10/2011 desaparacidos
Ç`po ndodh mes adoleshenteve? 8/11/2011 71 komente Acarim Nervash grava
Gjermani: “Puthja në punë, terror” 8/11/2011 41 komente Shtypi, Argëtim Dionsyus
Si ju tingëllon më mirë? 8/11/2011 40 komente finisterre
Hileja me tranzitin: Turistet e Ulqinit raportohen si turiste ne Shqiperi 8/11/2011 23 komente Shtypi Art Changed the World
NY TIMES: FBI tradhtoi familjen shqiptare 8/11/2011 21 komente Shtypi BalkanWeb xhibi
E djathta, Bushati: Topalli të garojë për Presidente 8/11/2011 18 komente Shtypi mati i ri
Përse na duhet Atdheu?! 8/11/2011 4 komente Shtypi Ilir Yzeiri Anonim
C’është Evropianizmi 8/11/2011 1 komente sol-nocturnus
Kush po na e zë diellin? 8/11/2011 1 komente sol-nocturnus
Wall Street Journal: Shikojeni Shqipërinë 8/12/2011 85 komente Shtypi Kreshnik Mersinllari Solidarnosti
Rigjykimi i Ramush Haradinajt në Hagë: A po e dëmton Gjykata drejtësinë duke favorizuar Prokurorinë? 8/12/2011 26 komente Kosova Roland Gjoni Ndonjehere
Një milionë malësorë naivë, me një malok të djallëzuar mbi krye 8/12/2011 17 komente Shtypi Bledi Mane Anonim
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Pjesa II 8/12/2011 16 komente alisat
"Mëllenjat" 8/12/2011 15 komente Letërsi Jorgo Seferi sol-nocturnus
Pyetje shtesë për censusin 8/12/2011 12 komente Shtypi Lis Bukuroca (N.Aliu) Anonim
LSI, vlerë e shtuar e koalicionit qeverisës 8/12/2011 11 komente Shtypi RD Online swed1
Autostrada Tiranë-Elbasan, hapen 45 m e parë të tunelit 8/12/2011 8 komente Shtypi mati i ri
Leku reziston nën kuotën 140 8/12/2011 8 komente Shtypi gre_wireless
Ivanoviç tërbohet, fyen shqiptarët e ndërkombëtarët 8/12/2011 5 komente Shtypi I Pakapshem
Kreditë e këqija shpejtojnë rritjen në qershor 8/12/2011 4 komente Shtypi swed1
Karla del Ponte në bankën e të akuzuarve? 8/12/2011 2 komente Shtypi Samir Huseinoviq & Esat Ahmeti Monda
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Pjesa II 8/12/2011 Av
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Pjesa II 8/12/2011 alisat
Kanalet e energjisë dhe simbolet e diktaturës 8/13/2011 215 komente Shtypi Agron Tufa Monda
Hakmarrja e betonizimit dhe ndotjes. Turizmi, Durrësi në agoni 8/13/2011 53 komente Shtypi hunter
Bashkia e Tiranës u thotë ndal ndërtimeve pa leje 8/13/2011 42 komente Shtypi Ndonjehere
Krijohet krijesa e pare artificiale 8/13/2011 21 komente Shtypi Art Changed the World
Haxhi Kurushi, ish i dënuari politik, vdes në burg 8/13/2011 19 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
24 orë të mbledhura dhe të imagjinuara aty këtu 8/13/2011 12 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Pasardhësve 8/13/2011 9 komente Anonim
Partizani në rrugë 8/13/2011 7 komente Shtypi trishtimizz
Nga Vangjeli te Vangjeli ... 8/13/2011 7 komente Shtypi Marin Mema I Pakapshem
Westerni: mit dhe filozofi politike 8/13/2011 4 komente sol-nocturnus
Shumë fatlumë që nuk kemi jetuar në atë kohë 8/13/2011 4 komente Shtypi Aida Cama village-bey
Identiteti 8/13/2011 2 komente a.r.ammons petllaneuje
Të fjeturit 8/13/2011 2 komente Walt Whitman sol-nocturnus
UNESCO, ultimatum për Gjirokastrën dhe Beratin 8/13/2011 1 komente Shtypi Alma Mile Monda
Të gjitha shqetësimet e Presidentit 8/13/2011 Shtypi, Politikë Renato Kalemi JozefK
Soros: Greqia e Portugalia larg Euros e BE 8/14/2011 16 komente Shtypi zotrules
Willy 8/14/2011 15 komente Bota Br3dharaku
Rritje e turizmit në Kroaci 8/14/2011 14 komente Shtypi ResPublica Online Anonim
Politika e Mbretit Zog I per laicizimin dhe modernizimin e shtetit 8/14/2011 14 komente Shtypi PETRIT KAZIU village-bey
Dielli i ftohtë i Bulqizës 8/14/2011 9 komente Kryesore Fatos Baxhaku Anonim
dritë, hije të natës 8/14/2011 4 komente Letërsi sol-nocturnus sol-nocturnus
Televizionet shqiptare, programacioni, personazhet, emisionet... 8/14/2011 1 komente loni
Ka gra intelektuale të vërteta sot Shqipëria? 8/15/2011 158 komente Tebdil
Kundër trashëgimisë totalitare 8/15/2011 128 komente sol-nocturnus
Si ju duket dekori i shtëpive shqiptare? 8/15/2011 62 komente Tebdil
Shqipëria duhet dezinfektuar 8/15/2011 43 komente Shtypi Monda
OSBE-ODIHR: Zgjedhjet e 8 Majit pozitive, por tepër të polarizuara 8/15/2011 21 komente Shtypi BalkanWeb Online Solidarnosti
Si veprohet në të tilla raste? 8/15/2011 18 komente vlonjati75
Bulqizë, dalin 10 minatorë nga greva hyjnë 10 të tjerë 8/15/2011 17 komente Kryesore admin
Jepte qera kundrejt ryshfeteve në stadium, pranga drejtorit të “Qemal Stafës” 8/15/2011 9 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Masakra, rrëfen nëna: Kushtet ekonomike e larguan nga shtëpia 8/15/2011 7 komente Shtypi BalkanWeb Online Bush
Haiku 8/15/2011 6 komente Letërsi Konarel Ajku
Shkodra nderon Profesor Sami Repishtin 8/15/2011 3 komente Shtypi Frank Shkreli village-bey
Kriza e ekonomisë botërore dhe roli i ri gjerman në Evropë 8/15/2011 Adangeanaeplykoh
Kriza e ekonomisë botërore dhe roli i ri gjerman në Evropë 8/15/2011 Adangeanaeplykoh
1/2 (2011-ta në muzikë) 8/16/2011 90 komente Muzikë squarepusher
10 qytetet e Shqipërisë ku mund të jetohet më mirë 8/16/2011 89 komente Shtypi gjembi
Ku do donit të jetonit në Shqipëri? 8/16/2011 53 komente Anonim
Raporti final i OSBE/ODIHR për zgjedhjet vendore të 8 Majit 2011 8/16/2011 41 komente Blendi Salaj
Hiqet shtesa në pagë për masterat 8/16/2011 32 komente Shtypi Monda
Nigeri dhe Guinea njohin Kosovën 8/16/2011 20 komente Shtypi, Kosova Express Online village-bey
Vendosnin postera kundër Berishës, i arreston policia 8/16/2011 18 komente Shtypi Anonim
Zbardhet fjalimi i Mit’hat Frashërit në BBC 8/16/2011 6 komente Shtypi Koha Ditore Online village-bey
Berisha: Raporti i OSBE, jo serioz. Vetëm doktorët mund të lëshojnë raporte 8/16/2011 admin
Nga na vjen “gjeni vetshkatërrues” 8/16/2011 Adangeanaeplykoh
Berisha: Raporti i OSBE, jo serioz. Vetëm doktorët mund të lëshojnë raporte 8/16/2011 admin
Berisha: Raporti i OSBE, jo serioz. Vetëm doktorët mund të lëshojnë raporte 8/16/2011 admin
Na sugjeroni një vals për martesën 8/17/2011 45 komente L-M
I treti 8/17/2011 36 komente Jani Rico (Yiannis Ritsos) sol-nocturnus
Duke konsideruar mosbindjen civile 8/17/2011 29 komente Sociale Eda Derhemi Monda
Turqizmat në shqip, pse nuk u zhdukën 8/17/2011 22 komente Shtypi Ardian Vehbiu Monda
Aksidentet e vrasjet, bilanc lufte 8/17/2011 15 komente Shtypi Anonim
Dr. Niko Qafoku: Instituti "Alb-Shkenca" bashkon intelektualët shqiptarë 8/17/2011 13 komente Shtypi, Shkencë Laura Konda xhibi
Alergji nga politika? 8/17/2011 13 komente albano
Kur të pjell belaja 8/17/2011 12 komente Shtypi Dritan Hila Monda
Kompensimi, AKKP i jep dy herë lekë kryeparlamentares 8/17/2011 6 komente Shtypi Shqip Online Art Changed the World
Berisha i rrit rrogën Bashës me 34 mijë lekë 8/17/2011 4 komente Shtypi Bledar Hoti Monda
Masat u rikthehen rrugëve të Egjiptit: Revolucion gjer në fitore! 8/17/2011 3 komente sol-nocturnus
Minatorët në Bulqizë: Ne, t'vdekurit të pakallur 8/17/2011 3 komente Sociale Ben Andoni Monda
Dokumente sekrete zbulojnë të vërtetën e kolapsit sovjetik 8/17/2011 2 komente Shtypi Aurel Boriçi Monda
Keshilli i Ministrave.org qeteson popullin per lajmin e vdekjes se kryeministrit. Berisha: Vdekja ime historike, ndodh 1 here ne 100 vjet. 8/17/2011 admin
Keshilli i Ministrave.org qeteson popullin per lajmin e vdekjes se kryeministrit. Berisha: Vdekja ime historike, ndodh 1 here ne 100 vjet. 8/17/2011 admin
Kafshimi i parë i dhëmbëve të pjekurisë 8/17/2011 admin
Keshilli i Ministrave.org qeteson popullin per lajmin e vdekjes se kryeministrit. Berisha: Vdekja ime historike, ndodh 1 here ne 8/17/2011 admin
Per c'lloj revolucioni mendoni se ka nevoje sot Shqiperia? 8/18/2011 115 komente Bush
A keni marrë email gjoja nga info@peshkupauje me një link për video? 8/18/2011 70 komente admin
Divorci i Kinës me politikën difensive 8/18/2011 44 komente Shtypi Art Changed the World
Dashuri me mblesëri dhe një çift serbo-shqiptar 8/18/2011 31 komente Shtypi Anonim
Kodet e sjelljes në mbarë botën 8/18/2011 28 komente Shtypi Delina Cici venusi
Çfarë po ndodh në Partinë Socialiste? 8/18/2011 27 komente mati i ri
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Pjesa III 8/18/2011 25 komente alisat
Gjykata: Nxirrni grevisët. Minatorët kërcënojnë: Do përmbytemi 8/18/2011 20 komente Kryesore admin
Berisha: korrupsioni me baza gjenetike te njeriu. One Stop Shop për licensa ndërtimi në Tiranë 8/18/2011 17 komente Shtypi Keshilli i Ministrave Monda
Kalaja e Akrolisit në Lezhë është shitur për 140 mijë lekë 8/18/2011 12 komente Shtypi Fatmira Nikolli Monda
Zyra e Pacollit: Shumë shpejt 15 shtete do ta njohin Kosovën 8/18/2011 9 komente Shtypi Express Online village-bey
Drafti i qeverisë, deputetët do dalin 55 vjeç në pension 8/18/2011 7 komente Shtypi BalkanWeb Online zotrules
Deputetët e diasporës në parlamentin maqedonas 8/18/2011 6 komente Shtypi Goran Trajkov admin
S’ka “paanësi” ndaj grevës 8/18/2011 Shtypi Arbër Zaimi finisterre
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Pjesa III 8/18/2011 Av
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Pjesa III 8/18/2011 alisat
Fton dy djem në shtrat, grabitet në Tiranë turistja amerikane 8/19/2011 156 komente Shtypi Dashamir Bicaku Anonim
Varrezat e ushtarëve grekë, Ministria e Mbrojtjes do paguajë truallin 8/19/2011 66 komente Shtypi Adi Shkembi Monda
Ilir Meta: Jam kërcënuar me jetë. Garda merr në mbrojtje familjen 8/19/2011 45 komente Shtypi Shekulli online Monda
Avokati arsyeton lirimin e klientit: është besimtar dhe kontribues i PD 8/19/2011 37 komente Shtypi ResPublica Online Anonim
Përmbytja 8/19/2011 17 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Studim i ri: Bukuria e mjedisit ku jeton rrit jetëgjatësinë 8/19/2011 15 komente Shtypi xhibi
Një dietë e shëndetshme mund të jetë e shtrenjtë 8/19/2011 14 komente Shtypi Astrit Lulushi xhibi
Dhunë për të ndalur grevën 8/19/2011 14 komente sol-nocturnus
Ëndërra Kuantike: Një Tregim Elektronik 8/19/2011 13 komente admin
Programet e doktoraturës, edhe në universitetet private 8/19/2011 4 komente Shtypi Lorina Mixha Monda
Një propozim për ndarje territoresh…… 8/19/2011 1 komente Ndonjehere
Kundër shantazhit të dyfishtë (mbi Kosovën) 8/19/2011 sol-nocturnus
Kombi i papërfytyrueshëm kosovar 8/19/2011 pmusaraj
Kombi i papërfytyrueshëm kosovar 8/19/2011 pmusaraj
I don’t know when I’ll be ready 8/19/2011 Emigrant Anonim
Ëndërra Kuantike: Një Tregim Elektronik 8/19/2011 admin
I don’t know when I’ll be ready 8/19/2011 Anonim
Tirania e mashkullit mesjetar 8/19/2011 admin
Pa çensurë - 22 8/20/2011 427 komente Anonim
Turqia kërkon ndryshimin e librave të historisë në Kosovë 8/20/2011 105 komente Shtypi Express Online Monda
Njeriu i mirë Dritëro! 8/20/2011 37 komente Shtypi Henri Cili kaposhi
Femrat 8/20/2011 30 komente Shtypi Marvin Vokopola JozefK
Si gjermanët modernë po kthejnë Rajhun IV 8/20/2011 30 komente Shtypi Simon Heffer alidemsi
Bulqizë, lirohet miniera, minatorët grevistë në spital 8/20/2011 28 komente Kryesore admin
SHBA - Kina: Incident diplomatik në basketboll 8/20/2011 17 komente Shtypi Monda
Me dhunë 8/20/2011 16 komente Thënie Arbër Zaimi admin
Për krimin, ligjin dhe mjekun 8/20/2011 11 komente Edlira Gjoni finisterre
Minoritarët: Regjistrimi të shtyhet, jo kontroll për deklarimin etnik 8/20/2011 4 komente Shtypi Fatjona Mejdini Kastrioti
Autoportret 8/20/2011 1 komente desaparacidos
Autoportret 8/20/2011 dana desaparacidos
Kënga që po dëgjon tani? - 26 8/21/2011 370 komente olsib
Spitali Ushtarak, Mjekët: S'ka as bisturi, pacientët i blejnë vetë 8/21/2011 50 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Të huajt mësojnë vallet shqiptare për dhjetë ditë 8/21/2011 40 komente Shtypi Alma Mile Monda
Kinematografia shqiptare? 8/21/2011 33 komente akurti
Digjet afati zyrtar. Topalli nuk i publikon tabulatet për regjistrimin 8/21/2011 25 komente Shtypi Fatjona Mejdini Monda
Perlati 8/21/2011 20 komente Anonim
Dy vjet jetë në anë të plehrave 8/21/2011 16 komente Sociale Fatos Baxhaku Monda
Kartolina nga Bulqiza 8/21/2011 12 komente sol-nocturnus
Ankthi i panevojshëm i gushtit 8/21/2011 11 komente sol-nocturnus
Minatorët përmbysin Danten 8/21/2011 3 komente sol-nocturnus
Zgjedhjet e treta në Shalë, RENEA mbron kandidatët 8/21/2011 3 komente Shtypi Shekulli online Monda
Kush eshte mekanizmi funksionues? 8/21/2011 Biznes grava
Në muzikën e Augustin Simonit, një shekull histori 8/21/2011 Kulturë Jorida Pasku Monda
Perlati 8/21/2011 Emigrant Anonim
Standard & Poor’s: Greqia do falimentojë deri në fund të 2011 8/22/2011 60 komente Shtypi zotrules
Libia "pa Gadafin". C'mund te ndodhe me pas? 8/22/2011 59 komente Art Changed the World
Pas de vin... 8/22/2011 58 komente Luan Rama JozefK
Pretendimet, 1.1 milion minoritarë në Shqipëri 8/22/2011 51 komente Shtypi Art Changed the World
Eh! 8/22/2011 40 komente Anonim
Kacafytje me ndërgjegjie kriminale 8/22/2011 36 komente Shtypi roel korkuti alidemsi
Ndërkombëtarët, idhulli që po shembet 8/22/2011 18 komente Opinion Roni Anonim
As u shenjuam dhe as humbëm kohë me Realizmin Socialist 8/22/2011 16 komente Admirina Peçi finisterre
Dëshmitari Kabashi akuzon Tribunalin për ndëshkim viktimash 8/22/2011 13 komente Shtypi Koha Ditore Online Monda
Filmi: “Rritja e planetit të Majmunëve” 8/22/2011 11 komente Shtypi e.du.shi
Progresi urban dhe varfërimi rural 8/22/2011 10 komente Shtypi Ndue Dedaj finisterre
Përgjysmohen financat e ekipeve te futbollit 8/22/2011 6 komente Shtypi, Sport Erald Kodheli admin
Vendimi, kush fiton gjyqin, merr paratë nga Thesari 8/22/2011 2 komente Shtypi Nertila Maho sheme
Paragjykimi ndaj Prometheut 8/22/2011 2 komente sol-nocturnus
Komunizmi Shqiptar… 8/22/2011 tiranacalling desaparacidos
Vazhdimësi 8/22/2011 Anonim
Sneijder ende mund të largohet 8/22/2011 Adangeanaeplykoh
Edhe PSG pas Forlan 8/22/2011 Adangeanaeplykoh
Interi të kursejë 99 milionë nga shitja e Eto’o 8/22/2011 Adangeanaeplykoh
Ehh 8/22/2011 Anonim
Cesc i kënaqur me përfundimin e sagës 8/22/2011 Adangeanaeplykoh
Ehh 8/22/2011 Alidea
Arsenali interesohet për Montolivon 8/22/2011 Adangeanaeplykoh
Komunizmi Shqiptar… 8/22/2011 desaparacidos
Rruga e pandryshuar e Rames 8/23/2011 91 komente Shtypi, 24 karat Nga Mimoza Dervishi alidemsi
Filozofia ime 8/23/2011 78 komente Woody Allen PF
Rënia e Tripolit dhe përshëndetja e Saliut 8/23/2011 33 komente Shtypi Edi Rama Anonim
21 janari, “dështon” eksperimenti te Kryeministria, nuk ka bashkëpunim 8/23/2011 15 komente Shtypi venusi
Fasadat pertej ngjyrave 8/23/2011 4 komente Opinion Elton Sulejmani Eltoni
mbi hashashin 8/23/2011 3 komente Walter Benjamin sol-nocturnus
Bashkimi me Kosovën dhe “të maturit” 8/23/2011 1 komente sol-nocturnus
Wolfsburg në garë për Amaurin 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Welbeck i ngazëllyer me paraqitjen ndaj Spursave 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Redknapp i zhgënjyer me disfatën nga United 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Gjendet babai i Obi Mikel 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Mazzari: Barca na mësoi si luhet futbolli 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Ferguson: Pjesa e dytë ishte fantastike 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Barca, seancë stërvitore me Napolin (VIDEO) 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Guardiola: Dua më shumë tituj 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Fitore për kampionin (VIDEO) 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Terry: Nuk jemi plakur 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Mata përshëndetet nga Valencia 8/23/2011 Adangeanaeplykoh
Komposto Kumbulle 8/24/2011 92 komente enka
Cili ka qene, per ju, personazhi i javes? 8/24/2011 26 komente venusi
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Pjesa IV 8/24/2011 11 komente alisat
FMN: Shqipëria “parajsa” e pastrimit të parave 8/24/2011 10 komente Shtypi Blerina Hoxha xhibi
Batimi djathtas dhe e majta që na duhet 8/24/2011 9 komente Adangeanaeplykoh
Leter Minatoreve te Bulqizes 8/24/2011 6 komente sol-nocturnus
“Nderi: Rëndësia didaktike e miteve dhe legjendave” 8/24/2011 3 komente Shtypi Griselda Qosja Griselda_Qosja
Perimetri kulturor i rrethit vicioz 8/24/2011 2 komente desaparacidos
Perimetri kulturor i rrethit vicioz 8/24/2011 tiranacalling desaparacidos
Komposto Kumbulle 8/24/2011 enka
Globalisti 8/24/2011 Adangeanaeplykoh
Socioblogger 8/24/2011 Adangeanaeplykoh
Komposto Kumbulle 8/24/2011 enka
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Pjesa IV 8/24/2011 Av
Për vogëlushët, për fëmijët tanë 8/24/2011 Adangeanaeplykoh
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Pjesa IV 8/24/2011 alisat
Humbja e Vlorës së Vjetër 8/25/2011 86 komente Sociale Ben Andoni Monda
Ch.L I 8/25/2011 46 komente Anonim
Analist vs. gazetar 8/25/2011 33 komente Shtypi Endri Xhafo xhibi
Mbathjet vishen poshte pantallonave 8/25/2011 19 komente gjergji
Greva, përleshje në Bulqizë 8/25/2011 16 komente Kryesore admin
Berisha: U ngatërruan vargjet e Pipës qe ia dedikova Ramës 8/25/2011 14 komente Shtypi BalkanWeb Online admin
Raporti konfidencial i KLSH-se: si vidhen miliona ne ndertimin e rrugeve 8/25/2011 11 komente Shtypi gjembi
Stil politik në përkthim 8/25/2011 9 komente Shtypi Ylli Xhaferri mati i ri
Turli 8/25/2011 8 komente Selfmaderadio
Elegjia e katërt 8/25/2011 3 komente admin
Bad as Tom 8/25/2011 1 komente desaparacidos
Shtrati 8/25/2011 Anonim
Mbathjet vishen poshte pantallonave 8/25/2011 gjergji
Bad as Tom 8/25/2011 tiranacalling desaparacidos
Shtrati 8/25/2011 Anonim
Elegjia e katërt 8/25/2011 admin
Mbathjet vishen poshte pantallonave 8/25/2011 gjergji
Oh Iren, Irena, na bone per pelena !! 8/26/2011 39 komente Dejoni
Komedite e preferuara 8/26/2011 35 komente xhibi
Republika e Bulqizës 8/26/2011 31 komente Kryesore Arbër Zaimi Blendi Salaj
Një vend që dëshpëron 8/26/2011 27 komente Shtypi Lorenc Vangjeli alidemsi
Beograd: Fushate reklamimi per te pastruar qytetin 8/26/2011 14 komente gjergji
Festohet përvjetori i lumturimit i Bab Berishës së Vicidolit. Me këtë rast u kujtua edhe Nënë Tereza së Kalkutës 8/26/2011 7 komente admin
10 më të fortat nga festivali i Edinburgut 2011 8/26/2011 5 komente Shtypi village-bey village-bey
Karakteri folklorik i studimeve të kulturës popullore 8/26/2011 3 komente Shtypi Albert Doja emin
si mund te dergohen foto? 8/26/2011 3 komente fat-miri
Ta mbajmë fenë larg shkollave publike 8/26/2011 admin
Festohet përvjetori i lumturimit i Bab Berishës së Vicidolit. Me këtë rast u kujtua edhe Nënë Tereza së Kalkutës 8/26/2011 admin
Beograd: Fushate reklamimi per te pastruar qytetin 8/26/2011 gjergji
Festohet përvjetori i lumturimit i Bab Berishës së Vicidolit. Me këtë rast u kujtua edhe Nënë Tereza së Kalkutës 8/26/2011 admin
Beograd: Fushate reklamimi per te pastruar qytetin 8/26/2011 gjergji
Mbahu New York, po vjen Irena! 8/27/2011 56 komente Bota admin
Bashkia Tiranë: Hiqen nga puna 51 nga 80 inspektorë bashkiakë, ‘shpëton’ motra e Kastriot Islamit 8/27/2011 44 komente Shtypi Shekulli online TinyActsofRebellion
Në mungesë të një tribunali 8/27/2011 38 komente Agron Tufa Ushqim Social
Ministrit turk faleminderit: i coi peshë ndjenjat patriotike shqiptare 8/27/2011 29 komente Salih Kabashi alisat
Psalm 8/27/2011 9 komente admin
Kompjuteri ballkanik i Greqisë europiane! 8/27/2011 7 komente Shtypi Blendi Fevziu alisat
Shqipëria firmos me Rusinë: Shkëmbim informacioni dhe kuintet antidrogë 8/27/2011 3 komente Shtypi Shekulli online Monda
Kush zgjedh profesionalet, përfiton bursë 8/27/2011 2 komente Shtypi Shpresa Mezini Monda
Psalm 8/27/2011 admin
Dolën wikileaks për Shqipërinë 8/28/2011 64 komente Anonim
Bankat greke humbasin terren në Shqipëri 8/28/2011 30 komente Shtypi Gjergj Erebara Magnum
Ku i kaluat pushimet kete sezon ? 8/28/2011 26 komente Tafuti
Muzg i përshpirt 8/28/2011 13 komente admin
Një debat pa kripë dhe një akuzë pa bazë 8/28/2011 12 komente Shtypi Agim Vinca venusi
r e s p i r o 8/28/2011 11 komente enka
Ëndërr e së ligës 8/28/2011 admin
r e s p i r o 8/28/2011 enka
Takimi i parë, me Gjeçovin 8/28/2011 Shtypi Ndue Dedaj village-bey
Ëndërr e së ligës 8/28/2011 admin
Muzg i përshpirt 8/28/2011 admin
r e s p i r o 8/28/2011 enka
Këngë orësh 8/28/2011 admin
Këngë orësh 8/28/2011 admin
Rama: Kam rigjetur lirinë time, shqiptarët të zgjedhin vetë mes llumokracisë dhe sakrificës 8/29/2011 67 komente Shtypi Shekulli online admin
Kartolina nga Vlora 8/29/2011 29 komente Histori fat-miri Anonim Kakavia
Politika, streha që mbledh të gjithë përveç nacionalistëve 8/29/2011 25 komente admin
Po pres 8/29/2011 16 komente Lawrence Ferlinghetti village-bey
ce qu'on voit et ce qu'on ne voit pas 8/29/2011 15 komente sol-nocturnus sol-nocturnus
Plehra 8/29/2011 7 komente a.r.ammons petllaneuje
Kush duhet t'i marrë paratë e Gaddafi-t dhe kur? 8/29/2011 6 komente Shtypi Thomas Latschan & Vilma Filaj-Ballvora admin
Çasti i mbramë 8/29/2011 4 komente Anonim
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Epilog 8/29/2011 3 komente alisat
Startup Weekend po vjen në Prishtinë! 8/29/2011 3 komente Kosova Ndonjehere
Histori nga “ura e nëmur” 8/29/2011 2 komente Shtypi, Sociale Fatos Baxhaku Monda
Stadtzënë 8/29/2011 2 komente admin
Stresi i ndryshimeve kushtetuese 8/29/2011 2 komente sol-nocturnus
Çasti i mbramë 8/29/2011 Emigrant Anonim
StoryFun – Nje projekt interesant nga Ardit Bajraktari 8/29/2011 eklipsi
Politika, streha që mbledh të gjithë përveç nacionalistëve 8/29/2011 admin
the devil drives 8/29/2011 tiranacalling desaparacidos
StoryFun – Nje projekt interesant nga Ardit Bajraktari 8/29/2011 eklipsi
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Epilog 8/29/2011 Av
Shënime udhëtimi - Pranverë 2011 - Epilog 8/29/2011 alisat
the devil drives 8/29/2011 desaparacidos
Stadtzënë 8/29/2011 admin
Prona tek i zoti, apo tek ai që e punon? 8/30/2011 183 komente Shtypi Ani Ruci village-bey
Kabllogramet, Lubonja dhe të tjerët… 8/30/2011 118 komente Shtypi M. Dervishi Anonim
E qeshura, ilaçi më i mirë 8/30/2011 82 komente Shtypi Monda
Kapitalizmi eshte kriza 8/30/2011 28 komente gjergji
Dikush po tallet me Kamzën 8/30/2011 24 komente Shtypi Bilbil Beqiri venusi
Po kesaj ç`i thone ? 8/30/2011 7 komente Shtypi, Argëtim grava
Bajram në Bulqizë 8/30/2011 3 komente Shtypi E-Zani emin
Sot Fiter Bajrami, myslimanët në festë... 8/30/2011 2 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Kapitalizmi eshte kriza 8/30/2011 gjergji
Kapitalizmi eshte kriza 8/30/2011 gjergji
Kapitalizmi eshte kriza 8/30/2011 gjergji
Godo: Berisha president, Basha kryeministër dhe lider i së djathtës 8/31/2011 113 komente Shtypi, 24 karat mati i ri
Variacion mbi temën 8/31/2011 19 komente Shtypi Fatos Lubonja trishtimizz
Shqipëri: Gjysma e xhamive, pa leje 8/31/2011 16 komente Shtypi I Pakapshem
Gushti i çuditshem 8/31/2011 7 komente Shtypi Sokol Balla trishtimizz
Kuriozitet: Libra dhe pica në një vend! 8/31/2011 4 komente Ndonjehere
Ajo çka media heshton nga WikiLeaks-i 8/31/2011 1 komente sol-nocturnus
Kuriozitet: Libra dhe pica në një vend! 8/31/2011 Elvisi - Admin Ndonjehere