Postimet e muajit Tetor 2012

Seksioni Autori Postuar nga
Socialistët tek ish të burgosurit 10/1/2012 162 komente Opinion Blendi Salaj Blendi Salaj
Kur ishim të vegjël, na merrnin përdore 10/1/2012 126 komente jyl
Bamir Topi: Spiunët janë në Kuvend 10/1/2012 55 komente Acarim Nervash alidemsi
Ç’libër jeni duke lexuar? 10/1/2012 29 komente Elissa
E dashur A. (letër 18) 10/1/2012 17 komente XYZ
Patriotizëm burracakësh. Agora, nga Gjergj Meta dhe Gilman Bakalli 10/1/2012 17 komente Shvejk
"Ju flet Tirana" pa Çobanin 10/1/2012 14 komente Media Blendi Salaj
Jorida Tabaku: Rimbursim 100% per kasat fiskale 10/1/2012 13 komente Shtypi Shvejk
PSY - Gangnam Style 10/1/2012 10 komente Video Blendi Salaj Blendi Salaj
Lironi Pastiçon! 10/1/2012 7 komente Opinion Jyl jyl
Bëma e vëzhguesit 5 10/1/2012 6 komente Anonim
Tirana Kulturore, 29 Shtator 2012 10/1/2012 2 komente Turizëm Klodiani
Një përgjigje «presor Ermalit» 10/1/2012 admin
The Telegraph për Shqipërinë: Koha për të investuar në perlën e harruar të Europës 10/2/2012 96 komente Shtypi xhaelga
Kriza rikthen italianët tek biçikletat 10/2/2012 87 komente Bota admin
Si mendoni për rrugën Levan -Tepelenë: autostradë apo një rrugë rurale? 10/2/2012 55 komente ida bedulla
A do të ketë protestë më 3 tetor? 10/2/2012 55 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Thirrje publike drejtuar qeverisë shqiptare 10/2/2012 45 komente Shtypi Shvejk
Ja kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri 10/2/2012 33 komente Shtypi Shvejk
A jeni dakort me foton? 10/2/2012 25 komente galile
Salman Rushdie “flet shqip” 10/2/2012 22 komente Personazh Rudina Xhunga Rhea
Video: Shqipëria tjetër 10/2/2012 19 komente Reportazh Marin Mema admin
Dostoievskij 10/2/2012 9 komente desaparacidos
Kur ‘fallen angels’ nuk kontrollojne dot pulsionet… 10/2/2012 3 komente STALKER
Demokratura jonë 10/2/2012 2 komente Opinion Bard Camaj alidemsi
Berisha shpall Vetro Energy fitues të ankandit për Albpetrolin. Kush është Vetro Energy ? 10/3/2012 265 komente Ekonomi Art Changed the World Art Changed the World
Gjykata: Kadare ka të drejtë të marrë dorëshkrimin që ‘ia dhuroi’ Nexhmijes 10/3/2012 89 komente Ligj admin
Një Analizë e pavullnetshme dhe e natyrshme për të dalë 10/3/2012 42 komente Klubi i librit desaparacidos
Dy Majmunët e Brueghel-it 10/3/2012 37 komente Letërsi Wisława Szymborska Av
Çlirimi dhe pushtimi 10/3/2012 18 komente Opinion Arbër Zaimi admin
Sequi: Kini durim, më 10 tetor përgjigje e prerë për progres-raportin 10/3/2012 11 komente Shtypi xhaelga
Pandeli Majko dhe përgjigja që i jep Lubonja 10/3/2012 11 komente Acarim Nervash klajdi
Greqia gjen "listen e humbur" të 2000 llogarive bankare zviceriane 10/3/2012 6 komente Bota Art Changed the World
Protesta e ish-të burgosurve. Tufa: Heshtja e qeverisë, akt kriminal 10/3/2012 6 komente Kryesore Shvejk
Shqiponja kokëposhtë 10/4/2012 75 komente Ballkan Blendi Salaj Blendi Salaj
Romney vs. Obama 10/4/2012 44 komente Balzac
Dasëm ... 10/4/2012 31 komente redfish
Kadare, në një bashkëbisedim sfidues dhe të sinqertë me ambasadorin e BE 10/4/2012 29 komente Personazh klajdi
Debat mes krereve te politikes ne Shqiperi? 10/4/2012 24 komente Merluc i gjalle
Bulqizë, 8 jetimë të braktisur nga babai dhe shteti, në kushte primitive 10/4/2012 18 komente Sociale Dora_Noli
Papua New Guinea konfirmon njohjen e Kosovës 10/4/2012 17 komente Kosova admin
Zyrtarë të lartë dhe të "zakonshëm", milionerë! 10/4/2012 16 komente Politikë ilir-jani
Libri në dietë 10/4/2012 14 komente Kulturë Alida Cenaj wasabi
Tendencat muzikore në Shqipëri 10/4/2012 12 komente Muzikë Rhea
Fjalimi i Albin Kurtit në Kuvendin e Kosovës mbi privatizimin në Kosovë (dhe Shqipëri) 10/4/2012 10 komente Ekonomi, Kosova, Kryesore, Politikë Albin Kurti tropizma
Nga ‘i preferuari i Bashës’ te ‘këshilltarja e Topallit' 10/4/2012 8 komente Politikë admin
Komisionerja per te drejtat e njeriut ne OKB, dush te ftohte qeverise serbe per ndalimin e parades 10/4/2012 7 komente klajdi
Varshmëria në remitanca në Ballkanin Perëndimor 10/4/2012 3 komente Adangeanaeplykoh
Arsyet pse nje i majte mund te duket ose i lajthitur, ose i turbullt kur eshte edhe konservator 10/4/2012 3 komente klajdi
Dialogu Sequi-Kadare: pas 600 vitesh , Shqipëria drejt Evropës pa vetminë e saj 10/4/2012 2 komente xhaelga
Shkëlzen Kernaja: Calder Paintings in 3D 10/4/2012 2 komente desaparacidos
Rezart Taçi blen 'Albpetrolin' 10/5/2012 259 komente admin
Shet virgjërinë për të ndihmuar të varfërit 10/5/2012 214 komente Bota admin
No comment 10/5/2012 33 komente klajdi
Cili është plani i këtij marshalli? 10/5/2012 28 komente grava
Kleriku i Al-Kaedës kërcënon Ballkanin 10/5/2012 25 komente Ballkan admin
S'di gjë 10/5/2012 15 komente admin
Poezitë e Vjeshtës 10/5/2012 15 komente Letërsi xhatani XhaTani
Efektet e drogave tek merimangat 10/5/2012 10 komente Shkencë olsi
Pjesë e prerë nga proza "Qingj bunkeri" 10/5/2012 6 komente Anonim
Qeveria ta bëjë tani 0, taksën e biznesit të vogël 10/5/2012 4 komente admin
Nje europarlamentare i kujton Serbise te ndjeke shembullin e Sali Berishes (!) 10/5/2012 3 komente klajdi
Një Javë me Mustaqe: 1. Përhajër 10/5/2012 3 komente admin
Beogradi sfidon veten, shkaterron politikanet dhe na jep nje mesazh gjithe ne te tjereve 10/5/2012 1 komente klajdi
Komisioni i dhënies së çmimeve 10/5/2012 admin
Asgjë e rrezikuar ... asgjë e arritur 10/6/2012 128 komente Sociale Anduena3
Panariti: Nuk ka më marrëveshje për ujërat me Greqinë. Do të negociohet një e re 10/6/2012 74 komente Ballkan admin
Taçi: Jap 850 milionë euro, por me kushte 10/6/2012 61 komente Kryesore ARD KOLA admin
Deformimet tek perimet, eksperti: Bioterrorizëm 10/6/2012 52 komente Pa Kategori admin
Rikthehet sëmundja e malarjes pas 50 vjetëve në Shqipëri! 10/6/2012 32 komente Shëndetësi snife
Rezoluta e KiE për "të burgosurit politik": Shqipëria voton kundër 10/6/2012 27 komente Politikë Arta Tozaj admin
Shkalla vjen era alkool 10/6/2012 23 komente Letërsi FQR Fiqiri
Protestë për dritat në Lezhë dhe Kukës 10/6/2012 18 komente Shtypi admin
Veç at’her’…! 10/6/2012 8 komente desaparacidos
Pak sharje shkodrançe nga fundi i viteve 1600 10/6/2012 8 komente gjergji
O do them shume gjera, o vetem nje: Ne Shqiperi duhet te ndryshoje edukimi - thote Zhaku 10/6/2012 6 komente klajdi
Borxhi - gjarpri që kafshon bishtin e vet 10/6/2012 5 komente Video alx_x6
Pak sharje shkodrançe nga fundi i viteve 1600 10/6/2012 3 komente gjergji
Stërkala e tingullit 10/6/2012 1 komente admin
Coursera – Sinergji e arsimit të lartë cilësor me masivizimin! 10/6/2012 1 komente admin
Çalltis (e plotë) - 3 10/7/2012 23 komente Anonim
A është e vërtetë, apo është propagandë? 10/7/2012 11 komente alidemsi
Çalltis (e plotë) - 1 10/7/2012 Anonim
Çalltis (e plotë) - 2 10/7/2012 Anonim
Përtej Mistikës dhe Pozitivizmit Ligjor 10/7/2012 admin
Ish i burgosuri politik i vë flakën vetes (Kujdes, Video Grafike) 10/8/2012 363 komente Kryesore Blendi Salaj
Baba i mirë apo baba i keq 10/8/2012 54 komente klesidra asperger
Shkrimtari japonez, kandidat për “Nobel”-in 10/8/2012 49 komente admin
Për 100 vjetorin në Google, firmos edhe ti peticionin! 10/8/2012 23 komente Njoftime EH
eBook i parë në shqip 10/8/2012 19 komente Laura Borami
Harry Warren shqiptari qe kompozoi "At Last" dhe "That's Amore" 10/8/2012 14 komente Art Elbino olsi
Duke sjellë një nuse 10/8/2012 12 komente Anonim
Tetor '62: Atëherë kur lindi kultura moderne 10/8/2012 7 komente Art Shvejk
Diçitura 113 10/8/2012 6 komente Diçitura Shvejk
Drejtori i AGI: Shqipëria rrezikon të kthehet në koshin e plehrave të Evropës 10/8/2012 4 komente Art Changed the World
Ajo që nuk mund të kuptohet 10/8/2012 2 komente desaparacidos
Brukseli: Po ndjekim nga afër ngjarjen e rëndë. I shprehim keqardhje familjes së Ndrecës 10/8/2012 1 komente klajdi
Asistent vetëvrasjesh 10/8/2012 1 komente Opinion Andi Kananaj lony
Fotoja e Gjergj Ndreces ne spital 10/8/2012 1 komente klajdi
NDRECA - Pro LGBT, e shokuar. S’mund te perdoremi si fasade se Shqiperia respekton te drejtat 10/8/2012 1 komente klajdi
Troftë burimi 10/8/2012 admin
Nuk qaj vetem Ndrecen, po grushtin tone te ngordhur qe s’po i bie as malit as bajgave rreze tij - Iris Sojli 10/8/2012 klajdi
Asistent vetvrasjesh - Nga Andi Kananaj 10/8/2012 klajdi
Çfarë i mungon Tregut Publicitar? 10/8/2012 admin
Deklaratë e ish të përndjekurve grevistë 10/9/2012 114 komente Kryesore admin
Ja dokumenti i pare qe kriminalizon homoseksualizmin ne Shqiperi. Levizja gej nis kerkimet ne arkiv 10/9/2012 96 komente klajdi
Çavezi dhe liberucët e Tiranës 10/9/2012 65 komente Bota, Ekonomi, Politikë Arlind Qori tropizma
Robert Ndrenika: Pse i kërkoj ndjesë familjes së Qazim Mulletit 10/9/2012 61 komente Intervistë Skënder Minxhozi Monda
Vrasjet në emër të Kanunit, në 20 vite, 5700 viktima 10/9/2012 50 komente Sociale admin
Roboti i parë shqiptar 10/9/2012 48 komente Teknologji Beluli
Karrieristët 10/9/2012 25 komente Esse, Përkthim Chris Hedges Shvejk
Kryeministri është shprehur ne KiE se "demokracia ka prishur tregun." Vërtetë? 10/9/2012 25 komente Politikë grava
Gjimnazistet e Tiranes detyrohen me mungesa te lene mesimin e te shkojne tek ... 10/9/2012 21 komente Acarim Nervash shefti
Këngëtari Jones 10/9/2012 8 komente Përkthim alke alke
Alo, urgjenca! 10/9/2012 6 komente admin
Nene Tereza si grirese qepesh?! Statuja e Lirise si divan Ikea?! Suedezet ne telashe serioze (FOTO) 10/9/2012 3 komente klajdi
Ky B-ja i Italise nuk mund te jete njesoj si B-ja i Shqiperise! 10/9/2012 2 komente klajdi
Marineta 10/9/2012 1 komente Letërsi Bohumil Hrabal wasabi
Pa çensurë - 40 10/10/2012 367 komente Anonim
Pa koment 10/10/2012 268 komente Kryesore Blendi Salaj
Video: Vetëdigjet një tjetër ish i burgosur politik 10/10/2012 62 komente Shtypi admin
A i bëhet vonë BE-së për Shqipërinë dhe shqiptarët? 10/10/2012 53 komente Shvejk
KE, Shqipëria, status të kushtëzuar 10/10/2012 45 komente Kryesore admin
Trakte (?) 10/10/2012 37 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Letra e Ajnshtajnit sfidon idenë e Zotit 10/10/2012 27 komente Bota xhibi
Repishti: Shoqëria shqiptare po tregon dobësi morale me heshtjen ndaj të burgosurve 10/10/2012 26 komente Intervistë Shvejk
Përmet, mbyllet bashkia 10/10/2012 25 komente Shtypi Pjer Thomas
Raportet ndërbesimore dhe islamizimi në shek. XV-XVIII 10/10/2012 24 komente Feja Mark Tirta I_Pakapshem
Presidenti paralajmëroi se në nëntor do emërojë kryeprokurorin e ri 10/10/2012 14 komente Shtypi hunter
Diskriminimi ndaj LGBT progresi ka qene i moderuar thuhet ne raportin e KE per Shqiperine 10/10/2012 9 komente klajdi
La Nota! 10/10/2012 8 komente Eksperiment Bler
Më shumë nuk mund të pritej 10/10/2012 3 komente Bota Peter Stützle Monda
PEISAZH NË MOSKATO 10/10/2012 2 komente desaparacidos
Pa rregulla, pa asgje, vec.. 10/10/2012 1 komente desaparacidos
Çavezi dhe liberucët e Tiranës 10/10/2012 admin
Liberalizmi njëkahor 10/10/2012 admin
Gjuha e shqiptarëve nuk është bijë e ilirishtes 10/11/2012 151 komente Gjuhësi Elsa Demo Monda
Shkrimtari kinez Mo Yan fiton Nobelin në Letërsi 10/11/2012 142 komente Letërsi Monda
Lefteri Lleshi zgjidhet kryetarja e KQZ-së, vetëm me votat e mazhorancës 10/11/2012 87 komente Politikë admin
Dita e 21-të, grevistët takojnë sot Nishanin 10/11/2012 81 komente Kryesore admin
Dita 20 e Grevës: Mur policësh te grevistët 10/11/2012 42 komente Kryesore admin
Nxënësit kosovarë mësojnë në shkollë që 'lufta kundër të pafeve' është një nga 5 detyrat që ka lënë Muhamedi (!) 10/11/2012 40 komente Kosova Bardhok
Shtohen problemet mendore, 15 mijë vizita për 9 muaj në Tiranë 10/11/2012 30 komente Shëndetësi Rio Bravo
Paria dhe ndarja nga e kaluara 10/11/2012 18 komente Opinion Grid Roji Shvejk
Kronikë e një vetëvrasje 10/11/2012 11 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Standarti i ri i së keqes 10/11/2012 6 komente Opinion Artan Lame kuazimondo
Marksizmi, si vazhdon në shkencat sociale shqiptare 10/11/2012 5 komente Esse Prof. Asoc. Dr. Enika Abazi Rio Bravo
Tenton vetvrasjen grevisti i trete! 10/11/2012 3 komente klajdi
Roasted aubergines with pizza cheese and tomato / Patllixhane te pjekur me djathe pice dhe domate 10/11/2012 3 komente enka
Rama të rinjve të FRESSH: Bashkë për Shqipërinë Europiane që duam 10/11/2012 2 komente admin
Me të gjithë sytë sheh kafsha 10/11/2012 1 komente Anonim
Sami Repishti flet per greven: Shoqeria shqiptare po tregon dobesine e saj morale (VIDEO) 10/11/2012 1 komente klajdi
No texting (pjesa e mbylljes - “Nga letrat e panisura të një piktori”) 10/11/2012 1 komente Anonim
Gjendja e Arinjve Polarë 10/11/2012 eklipsi
Ish-të dënuarit politikë shpallin grevën e vdekjes: Pa ujë! 10/12/2012 245 komente Kryesore Monda
Çmimi i Nobelit për Paqe 2012: Bashkimi Europian 10/12/2012 80 komente Bota admin
USADA zbulon dosjen e dopingut të Armstrong 10/12/2012 65 komente Sport hunter
Ditar gjimnazi II: Kur do të vijë koha e njeriut të vërtetë 10/12/2012 38 komente Eksperiment Bler
Rilindja Shqiptare kalon përmes Rimëkëmbjes së Ekonomisë 10/12/2012 18 komente admin
Limonat e Argjentinës, telenovela e dy Kristinave dhe Fondi Monetar Ndërkombëtar 10/12/2012 15 komente Bota Nevila Metohu Rhea
‘Patton Boggs’: Ja si u privatizua “Albpetrol” 10/12/2012 14 komente Shtypi hunter
Radio 10/12/2012 12 komente desaparacidos
Marrje, dhënie jo dhe aq 10/12/2012 10 komente Kosova Monda
“Nobeli” shkon për kinezin Mo Yan 10/12/2012 7 komente admin
Zjari qe (nuk) e shohim 10/12/2012 2 komente klajdi
E reja, e ikur që pa ardhur 10/12/2012 1 komente Esse Nga Redi Shehu geld
Grevistet Kryeministrit: te na ndalosh ujin dhe cajin eshte si te na vrasesh me doren tende 10/12/2012 klajdi
Gazetarët në mbështetje të ish- të burgosurve 10/13/2012 73 komente Media Shvejk
Ti nuk më nderon, Sali! 10/13/2012 67 komente Opinion Imer Mushkolaj mrroklla
Ankth dhe parehati në ashensor? Një kërkim shkencor shpjegon përse ndodh 10/13/2012 24 komente Shkencë alke
Valbona Selimllari zbulon varferine e shqiptareve... 1500 lutje per 1500 shtepi thuajse te rrenuara 10/13/2012 17 komente klajdi
Yummania gets flattered:) 10/13/2012 9 komente enka
Krisja e një paradigme 10/13/2012 6 komente Esse Blendi Kajsiu Rio Bravo
"Vajzat me çelës në qafë" - Apel për t’u përballur me të kaluarën 10/13/2012 5 komente Letërsi Vilma Filaj-Ballvora village-bey
Një zemër e zgjuar 10/13/2012 5 komente Letërsi Alain Finkielkraut Hurbinek.
“Plage ne vaginen e Nazimes” a teprime te tjera te gazetarise, objekt debati mes gazetareve e juristeve 10/13/2012 3 komente klajdi
Ti ishe vdekja ime 10/13/2012 2 komente Anonim
“Plage ne vaginen e Nazimes“ a teprime te tjera te gazetarise, objekt debati mes gazetareve e juristeve 10/13/2012 klajdi
70 vjec, i vjedhin me dhune 10 mije lek te pensionit 10/13/2012 klajdi
Gazetaret mbeshtesin greven. Profesori i UT: Po me koleget qe shkelin jeten private te tyre c'do beni? 10/13/2012 klajdi
Gazetaret mbeshtesin greven. Profesori i UT: Po me koleget qe shkelin jeten private te tyre c’do beni? 10/13/2012 klajdi
Krisja e një paradigme 10/13/2012 admin
tra la la-ja që po dëgjon? - 24 10/14/2012 327 komente olsi
Vrasja makabre e Ajshe Vatës, gjendet autori 10/14/2012 159 komente Pa Kategori Laprakse
80 vjecari kishte abuzuar edhe me motren e viktimes 10/14/2012 85 komente klajdi
Greva e ish të përndjekurve, protesta kundër Berishës para selisë së OKB në New York 10/14/2012 68 komente Politikë gjembi
Prodhimet e Dibrës të klasit botëror dhe pa doganë 10/14/2012 36 komente Pa Kategori Pjer Thomas
Ministria e Mbrojtjes shet edhe Karaburunin 10/14/2012 28 komente Shtypi admin
Përtej stilit 10/14/2012 19 komente Esse xixa xixa
Te pakten nje lamtumire dinjitoze 10/14/2012 13 komente Alidea
Ekspasionet e perandorive 10/14/2012 12 komente Histori venusi
Dobrun, shkolla jashtë çdo standardi 10/14/2012 11 komente Arsim Bler
Dominique Strauss-Kahn: nuk mund te kriminalizohet epshi 10/14/2012 9 komente klajdi
YouTube kthehet në televizion 10/14/2012 8 komente Internet Dora_Noli
Gjergj Ndreca: E drejta për t’u zemëruar! 10/14/2012 7 komente Opinion Gilman Bakalli Shvejk
Bëje ose vdis 10/14/2012 6 komente Esse Ukshin Hoti Anonim
Ja kush dyshohet per vrasjen makabre te Ajshes (FOTO) 10/14/2012 5 komente klajdi
Shumë i shtrenjti Ismail Qemali! 10/14/2012 4 komente Satirë Desnos
Nje vajze sugjeron ne Facebook t'ia bejme ne te gjithe nderet Ajshes se refuzuar nga familja 10/14/2012 3 komente klajdi
Gjëra të vogla 10/14/2012 2 komente desaparacidos
Një flutur fatkeqe ... 10/14/2012 2 komente Letërsi xhatani XhaTani
Vrasja e trefishte e Ajshes 10/14/2012 1 komente klajdi
Ernest Heminguej: Letrat zbulojnë sekretet e shkrimtarit 10/14/2012 admin
Një replikë me Agron Tufën 10/15/2012 90 komente Opinion alke alke
Kërkoj mendimin tuaj 10/15/2012 77 komente XYZ
Komunalja varros koken e Aishes pasi familja refuzon. Mund te jete nder precedentet e pare shqiptare 10/15/2012 47 komente klajdi
Qirinj për Ajshen 10/15/2012 41 komente Kryesore Blendi Salaj
E vërteta nuk ka palë politike, ajo ka vetëm vetveten 10/15/2012 41 komente Opinion Ardian Ndreca Shvejk
Ka ende qytetari ne Tirane, percillet nga qytetaret Aishja pas njoftimit spontan ne Facebook 10/15/2012 13 komente klajdi
Basel III dhe Ndikimi i Tij 10/15/2012 5 komente admin
Përshëndetje! 10/15/2012 jyl
Të Bijtë e Shekullit të Ri 10/15/2012 desaparacidos
Doktori qënkësh alergjik ndaj grevave 10/16/2012 169 komente Opinion xhibi
Video: Një Vit Gay 10/16/2012 95 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Kot cuditemi per manine e virgjerise. Zogu coi kemishen e gjakosur te Geraldines deri ne Parlament! 10/16/2012 70 komente klajdi
Love compared to a light bulb 10/16/2012 25 komente Letërsi Neil Sperling Elba
Prokurori i ceshtjes se Aishes fjaloset si burrat e lagjes per motren e viktimes 10/16/2012 16 komente klajdi
Art-Manifesti: Çelentano, kriza globale dhe “Rock Economy” 10/16/2012 15 komente Kulturë Migena Gjoka Metohu Rhea
I duam grate Nazime qe te mos perfundojne Aishe ? 10/16/2012 15 komente klajdi
Vret veten nga dëshpërimi babai i policit të ekzekutuar nga Dajti 10/16/2012 10 komente Kryesore Blendi Salaj
Feministet kerkojne nga gjykatesit denime maksimale per vrasesit e grave 10/16/2012 7 komente klajdi
Ramazan Spahia, Sali Berisha, Robert Mugabe… 10/16/2012 5 komente Eduard Zaloshnja Shvejk
Fragment nga “Adoleshenti” i Fjodor Mihajllovic Dostojevski 10/16/2012 3 komente admin
Reagon Amnesty International, i kerkon qeverise te respektoje te drejtat e grevisteve 10/16/2012 2 komente klajdi
Elegie für X. 10/16/2012 1 komente admin
Drithmë mosdashjeje 10/16/2012 Letërsi ArB eLo admin
Nuk po ju spërkasim! 10/16/2012 jyl
Gjueti shtrigash 10/16/2012 jyl
Contratiempo 10/16/2012 Letërsi Flurans Ilia desaparacidos
Pragmuzgland 10/16/2012 Anonim
Fatmir Lamaj vs. Sali Berisha dhe…Robert Mubage 10/17/2012 338 komente Opinion Eduart Zaloshnja Shvejk
Burr(ec) shteti? 10/17/2012 68 komente admin
KM - Të kthehen eshtrat e Ahmed Zogut 10/17/2012 60 komente Pa Kategori admin
Dita 26, Gjykata e Tiranës: Greva e paligjshme, të shpërndahet 10/17/2012 43 komente Kryesore admin
Përkulja dhe rënia e tiranisë shqiptare, vëllimi i dytë 10/17/2012 33 komente admin
Të Përndjekurit: Do shpërngulemi pranë Ambasadës Amerikane 10/17/2012 32 komente Kryesore admin
Zv.ministri i Brendshëm ... Arben Ristani 10/17/2012 28 komente Politikë admin
Do shohësh një ditë një çajnik në pasqyrë 10/17/2012 9 komente Fiqiri
Si e vlerësojnë agjensitë financiare Europën? 10/17/2012 6 komente Ekonomi emil
De la contradiction (ose: Pas betejes, Qamilja perserit vitin, tamam si dikush qe duket te kete rene ne dashuri) 10/17/2012 5 komente STALKER
VIDEO/ Deshmia e Shaban Norjes ne gjykate mes loteve: Aishja mu lut ta vrisja 10/17/2012 3 komente klajdi
Qelbanix – Infinit Relativ (2011) 10/17/2012 2 komente desaparacidos
Libër i ri: “Shënime nga shkolla e partisë”, Daut Gumeni 10/17/2012 2 komente admin
Ndreca: Une nuk kam vrare as nje zog pule, ketu jane vrare mbi 5 mije vete qe kur ai ka qene president 10/17/2012 klajdi
Nobel për Kadarenë? 10/17/2012 jyl
Një Javë me Mustaqe: 2. Si në Ëndërr 10/17/2012 admin
Shoqeria civile kritika medias dhe Prokurorise per raportimin e detajeve te panevojshme 10/17/2012 klajdi
Lufta e dytë botërore nën këndvështrimin teknologjik 10/17/2012 jyl
Seria “Librat e artë” me përralla 10/17/2012 admin
Ndryrë në qelq 10/17/2012 admin
Dita 27, Tufa: Të zhgënjyer nga qytetarët. Opozita njësoj me maxhorancën 10/18/2012 126 komente Kryesore admin
Video - Poliçani, Gërdeci i dytë 10/18/2012 52 komente Video admin
Spiro i Maqedonise me keq se Ekremi i Shqiperise 10/18/2012 41 komente klajdi
Filmat shqiptarë që janë prodhuar së fundmi? 10/18/2012 39 komente UnjamNJESH
Shqipëria e bukur s’është gati për emigrantët 10/18/2012 33 komente Sociale Elsa Demo nejse
Eshte me arrogante se vete maxhoranca por Bregu le te kuptohet se mund te kete zgjidhje per grevistet 10/18/2012 24 komente klajdi
Misteret e tregut gjuhësor shqiptar 10/18/2012 24 komente Kulturë Astrit Cani vetevendosje
Pakti me djallin 10/18/2012 22 komente Opinion Ben Andoni Shvejk
Veç do tambël, o zotni 10/18/2012 17 komente Acarim Nervash Monda
Gazetarja Lindita Cela serish ne gjyq dhe mbrohet nga Res Publica 10/18/2012 13 komente klajdi
Qeni i kuq 10/18/2012 12 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Dorëshkrimet e pabotuara të Franc Kafkës përfitohen nga Izraeli 10/18/2012 10 komente admin
Viva Lokomotiva 10/18/2012 6 komente Fiqiri
E vërteta historike dhe logjika e rishkrimit të historisë 10/18/2012 6 komente Histori Fatos Tarifa artur
Një vështrim kritik mbi besën dhe nderin 10/18/2012 3 komente jyl
Të duash të mos duash 10/18/2012 2 komente admin
Orteku 10/18/2012 1 komente admin
Nuk funksionojne aparaturat e mamografise - 76 perqind e grave e zbulojne kancerin shume vone 10/18/2012 1 komente klajdi
Heshtja eshte vertet flori! 10/18/2012 1 komente klajdi
Kinemaja si emblemë demokratike 10/18/2012 admin
Një vështrim kritik mbi besën dhe nderin 10/18/2012 jyl
Ben Andoni shkruan gjate por bukur - i fundit shkrim titullohet Pakti me Djallin 10/18/2012 klajdi
Per personat me probleme te shendetit mendor ne Kosove situata eshte ekstreme thote CRD 10/18/2012 klajdi
Artan Lame out of the closet! 10/19/2012 146 komente jyl
Mbi telenovelën Hoxha-Kadare 10/19/2012 96 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Asambleja e PS, Rama: Në janar nisim fushatën derë më derë 10/19/2012 76 komente Zgjedhje xhaelga
Te Zoologjiku i Tiranes ku kane burgosur deri mace rrugesh edhe ujku ka frike nga njeriu 10/19/2012 69 komente klajdi
A ka Partia Socialiste nje qendrim zyrtar per te drejtat e LGBT? E pyet Pro LGBT dhe Aleanca LGBT 10/19/2012 52 komente klajdi
Dita 28, Të reagojnë ndërkombëtarët, po na bëjnë presion 10/19/2012 43 komente Kryesore Art Changed the World
Bashkëjetesat 10/19/2012 31 komente Opinion Artan Lame Shvejk
BE: Marrëveshje për kontrollin e bankave 10/19/2012 21 komente Ekonomi Mimoza Kelmendi admin
Është i Vetëvendosjes? 10/19/2012 13 komente Kosova village-bey
Të persekutuarit 10/19/2012 11 komente redfish
Ballada e burrit që nuk donte të kërcente 10/19/2012 10 komente Fiqiri
Aktivistja e muajit per te drejtat e njeriut - Blerta Cani Drenofci 10/19/2012 4 komente klajdi
H. Hafiz Dr. Hasan Kaduku (1865-1948) 10/19/2012 3 komente Genti Kruja village-bey
Copë nga "Ishulli Ruzvelt" 10/19/2012 1 komente Anonim
Njeriu i katit të dytë 10/19/2012 1 komente desaparacidos
Flamuri i Kombit Shqiptar, Jaho Brahaj 10/19/2012 1 komente admin
Dy studime artistike nga Prof. Dr. Jakup Mato 10/19/2012 1 komente admin
Reagon per te treten here KSHH dhe thote se po cenohet e drejta e tubimit ne Shqiperi 10/19/2012 klajdi
Change! 10/19/2012 jyl
Artan Lame out of the closet! 10/19/2012 jyl
Change! 10/19/2012 jyl
Kapitalizmi. Si e humbi e majta davanë? 10/20/2012 125 komente Politikë Slavoj Žižek alidemsi
Rolling Stones, Rockumentari - 50 vjet Seks, Drogë dhe Rock & Roll 10/20/2012 41 komente Muzikë Monda
"Tek Kastrati, sa paguan aq merr!" 10/20/2012 37 komente Sociale grava
U shtrënguan apo s'u shtrënguan duart? 10/20/2012 32 komente Kosova Monda
Përse na duhet çmitizimi? 10/20/2012 22 komente jyl
Beci thotë “do hash bukë te mensa ime” 10/20/2012 14 komente Kulturë Valeria Dedaj Rhea
Dita 29, Grevistët: Na morën edhe ilaçet 10/20/2012 14 komente Kryesore admin
Një shoqëri që fajëson viktimat, i bën nder kriminelit 10/20/2012 8 komente Opinion Zamira Çavo urban legend
Drerë në tundër 10/20/2012 4 komente Letërsi mirazh Anonim
Atdheu i verës 10/20/2012 4 komente Letërsi Mo Yan wasabi
Me ne fund edhe ne Kosove LGBT mund te mblidhen dhe te diskutojne ndonese me dyer te mbyllura 10/20/2012 4 komente klajdi
Çmendja e një shoqërie 10/20/2012 4 komente Esse Halil Matoshi Monda
Bëhuni zëdhënëse të Shqipërisë që duam 10/20/2012 3 komente admin
Protesta edhe ne Tirane per Sirine 10/20/2012 2 komente klajdi
Libër i ri: Barbaritë greke në Shqipëri (kujtime historike 1913 – 1914) 10/20/2012 1 komente admin
Libër i ri: Përkufizimi juridik i vdekjes, Eutanazia 10/20/2012 1 komente admin
Nga proza "Ishulli Ruzvelt" 10/20/2012 1 komente Anonim
Poezi nga Bledi Mane - Mos e ke pare, e njeh, te njeh? 10/20/2012 1 komente klajdi
Hollywood-i bën retro 10/20/2012 jyl
Libër i ri: Historia e Spanjës, nga zanafilla deri në ditët tona 10/20/2012 admin
Hollywood-i bën retro 10/20/2012 jyl
Përse na duhet çmitizimi? 10/20/2012 jyl
Rrethana dhe Rrethina 10/20/2012 admin
Letra 10/21/2012 57 komente Letërsi Hurbinek.
Përse nuk reagojmë? 10/21/2012 53 komente Sociale Shvejk
Shitje online që bëjnë dërgesa në Shqipëri? 10/21/2012 49 komente alx_x6
Pse duhet njohur borxhi ndaj ish-të përndjekurve 10/21/2012 40 komente Përrallë nga e kaluara xhibi
Poetët bëjnë dashuri ndryshe 10/21/2012 21 komente desaparacidos
Absurdi ska fund - Sabiani krahason ne kengen e fundit Berishen me Nene Terezen e Skenderbeun 10/21/2012 7 komente klajdi
Gjak në faqe të parë 10/21/2012 5 komente Opinion Edmond Tupja Mondi
A ka mundesi ta ndryshojme kete vend nese nuk mendojme pozitivisht? (FOTO) 10/21/2012 3 komente klajdi
fqinjtë 10/21/2012 2 komente Fiqiri
Dergohet ne gjyq personi qe hodhi eksploziv ne pedalimin LGBT por nuk procedohet Spahiu (VIDEO) 10/21/2012 2 komente klajdi
Per te ardhur keq (ndonese e drejte) qe do gjykohet nje minoren qe sulmoi LGBT. Po Ekremi i hurit? 10/21/2012 1 komente klajdi
Palosur 10/21/2012 admin
Policia kunderakuza Totozanit - ky i fundit do te kallezoje per ndjekje penale ata qe hoqen ilacet 10/21/2012 klajdi
Jorida Tabaku: Prioritet punësimi i të rinjve 10/21/2012 Shtypi Shvejk
Merr fund greva e urisë së ish të përndjekurve 10/22/2012 122 komente Kryesore admin
Shkronja Y 10/22/2012 75 komente XYZ
Po na merr frymen ajri cdo mengjes ne Elbasan - ankohet nje qytetar 10/22/2012 44 komente klajdi
Lukashenko dhe media 10/22/2012 36 komente Nairobi
Dizinformatorë me kohë të plotë 10/22/2012 36 komente Opinion Gjergj Erebara admin
Kriza e ushqimit po kërcënon botën 10/22/2012 35 komente Ekonomi Pjer Thomas
Si nuk dola në televizor 10/22/2012 21 komente Satirë Darien Levani desaparacidos
Njollat mbi gur 10/22/2012 20 komente Letërsi Emigrant Anonim
Një qëndrim BE-ist për Kosoven? Dhe tre pyetje të tjera 10/22/2012 13 komente Kosova 1oora
Torero i vetes 10/22/2012 8 komente admin
Rrihet brutalisht Alen Shakiri aktivist gej ne Maqedoni pak dite pasi denoncoi ministrin 10/22/2012 3 komente klajdi
Si duar, kur ndeshin tjetrën... 10/22/2012 1 komente admin
10 vjecari var veten ne Fushe Bulqize duke imituar filmat 10/22/2012 1 komente klajdi
Rrihen brutalisht aktiviste dhe deputete te Vetevevendosjes teksa policia shperndan protesten e tyre 10/22/2012 1 komente klajdi
Lajthi ti je... 10/22/2012 1 komente admin
Thaci me keq se keta te Shqiperise e quan Vetevendosjen ze te vecuar! 10/22/2012 klajdi
Dashuria e kushtezuar e Shqiperise per BE - KOSOVO 2.0 10/22/2012 klajdi
Aktivistet e Vetevendosjes dhunohen edhe ne komisariat 10/22/2012 klajdi
Shtatzënë me prind 10/22/2012 admin
Ora e avullit 10/22/2012 admin
Berisha Mërkiçit: Të hapim kapitull të ri 10/23/2012 83 komente Ballkan Rhea
Raporti "Doing business 2013" - Shqipëria në vendin e 85-të 10/23/2012 45 komente Ekonomi emil
Adrenalina e Kurtit 10/23/2012 43 komente Kosova Shkelzen Maliqi village-bey
Kur idiotësia përligjet dhe ndëshkon - Ndëshkimi i shkencës 10/23/2012 42 komente Bota Art Changed the World Art Changed the World
Çfarë mendoni për çështjen e Lensit? 10/23/2012 34 komente kriskulli
Video - Dhuna policore në Prishtinë 10/23/2012 32 komente Kosova Anonim
100 Vjetori i Pavarësisë - "Vlora e pavarësisë, çfarë zhgënjimi..." 10/23/2012 28 komente Reportazh Ben Andoni Monda
Një Europë për botën 10/23/2012 25 komente Opinion Javier Solana Monda
Sëmumdja ngjitet 10/23/2012 9 komente Fiqiri
Rrno vetëm për me tregue 10/23/2012 4 komente Opinion Gjergj Erebara Shvejk
Prap edhe 100 të tjera, mjeshtër ! 10/23/2012 3 komente STALKER
Historia e shqiptarëve, gjendja dhe perspektivat e studimit 10/23/2012 1 komente admin
A 10/23/2012 admin
Prezantim libri e martë 23 tetor 2012 10/23/2012 desaparacidos
Qeliza terroriste 10/23/2012 Anonim
Fytyra e Liburnit dhe pafytyresia e Thacit komenton Vetevendosje 10/23/2012 klajdi
Pse nuk ka të tjerë si Meksi? 10/24/2012 505 komente klesidra asperger
Mijëra gra rreshtohen kundër dhunës 10/24/2012 136 komente Kryesore TinyActsofRebellion
Malaj: Në Asamblenë e PS na prenë telefonat, frikë nga përgjimet 10/24/2012 118 komente Politikë LEFTI
(VIDEO DHE FOTO) Incidenti me LGBT ne Tirane, perfundon ne polici shtetasi Renato Maloku 10/24/2012 64 komente klajdi
Vjeshta në New England 10/24/2012 62 komente Bota, Foto e ditës Blendi Salaj
Pse duhet të ushqehemi sipas grupeve të gjakut? 10/24/2012 55 komente admin
Vetëm shtohen 10/24/2012 37 komente Sociale Blendi Salaj
Ta Festojmë me Mustaqe 100 vjetorin e Pavarsisë 10/24/2012 27 komente admin
Berluskoni terhiqet nga politika pas 18 vjetesh nga dashuria per Italine 10/24/2012 16 komente klajdi
Gjuha Shqipe, fakultetet u kërkojnë studentëve ta zgjedhin 10/24/2012 16 komente Arsim Monda
Maratona e Tiranës dhe stadiumi pa pistë atletike 10/24/2012 11 komente Sport Besnik Dizdari Shvejk
Fabio Volo vjen me librin e ri “Regëtimat e dritës së mëngjesit” 10/24/2012 9 komente admin
Pishtari i Drejtësisë! 10/24/2012 6 komente Opinion cimi
Retrovizorja 10/24/2012 6 komente Muzikë μ
Dark chocolate 10/24/2012 4 komente Anonim
Pasqyrat 10/24/2012 3 komente Letërsi Loer Kume desaparacidos
“Bashkëjetesë me kohën” kujtime nga Teodor Laco 10/24/2012 1 komente admin
(VIDEO DHE FOTO) Incidenti me LGBT ne Tirane, perfundon ne polici shtetasi Redon Maloku 10/24/2012 1 komente klajdi
60 sekonda aventurë në filozofi & ekonomi 10/24/2012 eklipsi
Ta Festojmë me Mustaqe 100 vjetorin e Pavarsisë 10/24/2012 admin
Thaçizmja 10/24/2012 admin
Për një Rilindje Kombëtare në Kosovë 10/24/2012 admin
Ta Festojmë me Mustaqe 100 vjetorin e Pavarsisë 10/24/2012 admin
Thaçi – Daçiq dhe bilanci i “normalizimit” 10/24/2012 admin
Private vs. Publike 10/25/2012 81 komente Media Blendi Salaj Blendi Salaj
Kurban Bajrami, një ditë pranë Zotit 10/25/2012 60 komente village-bey
Y-ja e lagjes sime, ose kujtimet e fëmijërisë (2) 10/25/2012 54 komente Përrallë nga e kaluara XYZ
100 Vjetori i Pavarësisë apo Vizat? 1/2 vize 100-Vjetorit 10/25/2012 22 komente Pa Kategori Monda
Sondazhi i Qendrës për Transparencë dhe Informim të Lirë 10/25/2012 16 komente Ligj Monda
21 pemë, si simbol i 21 viteve të OKB në Shqipëri 10/25/2012 9 komente Shtypi Shvejk
Vrimë në ujë 10/25/2012 8 komente Letërsi Renato Kalemi JozefK
Mbreteresha Shqiptare e Poetry Slam (video) 10/25/2012 7 komente gjergji
Përgojimi nuk e shpëton dot nga kostoja elektorale… 10/25/2012 6 komente Opinion Eduart Zaloshnja Shvejk
Burrat e vegjël 10/25/2012 6 komente Esse Ed Martini Ed Martini
Xixa të zeza 10/25/2012 1 komente admin
Looking away gazing at me 10/25/2012 1 komente Anonim
“In another country” - film korean me regji te HONG Sang-soo 10/25/2012 STALKER
Mbreteresha Shqiptare e Poetry Slam (video) 10/25/2012 gjergji
Meshkujt shqiptarë si kafshë me bark e të pambajtur - Apo një tjetër rast i titujve të kërkuar? 10/26/2012 107 komente Media Blendi Salaj Blendi Salaj
Akti i Pamvarësisë apo Procesverbali i Pamvarësisë? 10/26/2012 27 komente Histori Shvejk
“Burri qe e njoh qe prej 25 vjetesh me ka lene nje kujtim te vogel” 10/26/2012 23 komente klajdi
Berluskoni dënohet me katër vjet burg 10/26/2012 20 komente Bota admin
BE rikthen vizat per Shqiperine? 10/26/2012 12 komente klajdi
Albert Kahn - Shqipëria 1912 ... 10/26/2012 8 komente Histori Monda
Varfëria po zgjon "apoteozën" e dritave 10/26/2012 3 komente Sociale Aleksandër Çipa Monda
Je socialist nëse "kontribuon" për Vikipedinë? 10/26/2012 2 komente kriskulli
Reagimi i djalit te familjes Durda te Gerdecit pas denimit te Berluskonit 10/26/2012 1 komente klajdi
Heqja e imuniteteve - Familjarët e "Gërdecit" letër Kryeprokurores: Heto Mediun 10/26/2012 1 komente Ligj admin
“Vitet shqiptare” të Smajlit dhe rishkrimi i historisë 10/26/2012 1 komente Histori Agron Gjekmarkaj NeoBllokmeni
“Te kthehemi ne shtepi te femijet, tu mesojme dashurine per jeten por mbi te gjitha ti mbrojme” 10/26/2012 klajdi
Pa çensurë - 41 10/27/2012 293 komente Anonim
Sandy për darkë, mëngjes, drekë 10/27/2012 157 komente Pa Kategori Monda
Gati shkarkimi i Ina Ramës 10/27/2012 71 komente Shtypi xhaelga
Elina Duni, dashuri, epsh dhe këngë shqiptare 10/27/2012 67 komente Muzikë Tom Moon Rhea
Tirana permbytet nga disa ore shi 10/27/2012 30 komente klajdi
AK proteste kundër vizitës së grupeve neonaziste greke 10/27/2012 25 komente Shtypi gjembi
Takimi me eurosocialistët e UET/ Rama 10/27/2012 21 komente Arsim gjembi
Konteksti i grevës së urisë 10/27/2012 14 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
E dashura ime Sputnik, Haruki Murakami 10/27/2012 3 komente admin
Realizmi demokrat 10/27/2012 2 komente desaparacidos
Tirane, mjeku italian vrau pacientin nga vendi i tij me sode buke, por ky nuk eshte rasti i vetem… 10/27/2012 2 komente klajdi
Heroina 70 vjecare nga Kosova deshmon si i lindi dhe i rriti 18 femije 10/27/2012 1 komente klajdi
Scientifically Speaking: The Commercial Space Race 10/27/2012 admin
Një roman më pak i njohur nga Samuel Beckett 10/27/2012 admin
Scientifically Speaking: The Commercial Space Race 10/27/2012 admin
“Macja dhe miu” novelë nga Gunter Grass 10/27/2012 admin
I support LGBT rights in Macedonia, fushata sensibilizuese vazhdon 10/27/2012 klajdi
Scientifically Speaking: The Commercial Space Race 10/27/2012 admin
"Zero 3D" tek Amazon 10/27/2012 admin
Cila është "Mosha e artë" e një gruaje? 10/28/2012 86 komente Blendi Salaj
Një histori alternative e Bankës së Shqipërisë 10/28/2012 36 komente Shtypi Gjergj Erebara Pjer Thomas
Lana pas një dite me shi 10/28/2012 31 komente Mjedisi Erjon Tela klajdi
Trajtim si skllevër: Punëtorët nga Evropa lindore 10/28/2012 15 komente Ekonomi Juliane Olbricht, Aida Cama admin
Liberalizmi dhe mangësitë e tij 10/28/2012 14 komente Esse Slavoj Žižek admin
Nje pasuri mbreselenese e Ahmet Zogut dhe papergjegjshmeria e nipit te tij 10/28/2012 13 komente klajdi
A don me luftu terroristat (dhe të marrësh pashaportë amerikane)? 10/28/2012 7 komente noshKaido
Pikëllimë 10/28/2012 3 komente Letërsi ArB eLo admin
Fjalori i ri: Shqip-kinezisht, kinezisht-shqip, Iljaz Spahiu 10/28/2012 2 komente admin
Varreza detare 10/28/2012 2 komente Letërsi Paul Valéry Monda
Njeriu; i burgosuri i frikës. 10/28/2012 1 komente desaparacidos
Pyll, zog 10/28/2012 admin
Nje debat politik per nje kauze te te drejtave te njeriut dhe per politiken nga Fatos Lubonja 10/28/2012 klajdi
Lufta kundër Liberalizmit në Pikëpamjet e Shtetit Totalitar (pjesa I) 10/28/2012 admin
Urrejtja për Shqipërinë e Dr. Ilia Tolit 10/29/2012 246 komente Acarim Nervash gjembi
“Agimi i Artë” mësyn Gjirokastrën, në krah tre qeveritarë shqiptarë 10/29/2012 65 komente Shtypi Plarent Shehu Edvini
Punë të vogla pozitive 10/29/2012 46 komente Sociale Altin Sulaj admin
Fuqizimi i gruas është i rëndësishëm për shoqërinë 10/29/2012 35 komente Opinion Efigjeni grande Efigjeni grande
Ne Shqiperi per 28 Nentor? 10/29/2012 30 komente 1oora
Java e Filmit Shqiptar në Nju Jork 10/29/2012 15 komente Kulturë blete
Vizita e Clinton ne rajon dhe ne Shqiperi nje shans i mire per kauzen LGBT 10/29/2012 14 komente klajdi
Greqi, arrestohet një gazetar, publikoi listën "Lagarde" 10/29/2012 3 komente Ballkan noshKaido
Llora 10/29/2012 2 komente desaparacidos
Kinoditar nga 1945 10/28/2012 2 komente eklipsi
Lejimi i shpronësimeve për interesa private 10/29/2012 2 komente Opinion Dardan Mustafaj Shvejk
Lufta kundër Liberalizmit në Pikëpamjet e Shtetit Totalitar (pjesa II) 10/29/2012 admin
Llora 10/29/2012 desaparacidos
Peshqit pa ujë në shtegun e Uraganit Sandy 10/30/2012 220 komente Mjedisi Blendi Salaj Blendi Salaj
Nje nxenese shqiptare e dalluar ne Greqi dorezon flamurin se ka frike nga “Agimi i Arte” 10/30/2012 19 komente klajdi
Vizioni ynë dhe kostumi komunist i qeverisë në 100 vjetorin e Pavarësisë 10/30/2012 18 komente admin
Qe ne 1923 lobohej qe grate shqiptare te kishin te drejten e votes 10/30/2012 9 komente klajdi
Nuk ka te beje vetem me qeverine po dhe me sistemin dhe besimin te doktoret tane? 10/29/2012 8 komente klajdi
Pse Vetëvendosja të shtyn të jesh neutral 10/30/2012 6 komente Opinion Halil Matoshi Shvejk
1/3 e gjimnazisteve konsumojne alkool 10/30/2012 6 komente klajdi
Do not walk outside this area apo Ku Shkon Or Tej...?! 10/30/2012 3 komente klajdi
Nje lajm i mire per familjet gjirokastrite dhe beratase 10/30/2012 1 komente klajdi
Vargje nga Robert Lowell 10/30/2012 1 komente Përkthim Parid Teferiçi Anonim
Komedia e keqkuptimeve, Uiliam Shekspir 10/30/2012 admin
100 Vjetori, Qeveria 1 mijë desh e 1 mijë qengja në Tiranë, Bashkia tortë gjigante 4 tonë 10/31/2012 105 komente 24 karat aufklärer
Kodi i Punës: Leje lindje edhe për burrat, shqiptarët më shumë orë punë 10/31/2012 65 komente Sociale Lorina Mixha Blendi Salaj
Të dalësh në rrugë 10/31/2012 57 komente Opinion alx_x6
Si mund te arrijme ne vetebesim ?? 10/31/2012 23 komente Elba
Vite pas emertimit te sheshit Uilson po veme me ne fund bustin 12 ore para vizites se Clinton (FOTO) 10/31/2012 23 komente klajdi
I kujt është flamuri kuq e zi? 10/31/2012 22 komente Acarim Nervash Blendi Salaj Blendi Salaj
Shipping a dream 10/31/2012 18 komente Fiqiri
Rikard Ljarja - A mos duhet të them “Poshtë Komisari i Dritës”?! 10/31/2012 18 komente Intervistë Skënder Minxhozi admin
Nuancat e ndryshme te se verdhes 10/31/2012 7 komente Klubi i librit shkinaks
Xheni Karaj apelon per perfshirjen me shume te komunitetit te lezbikeve ne levizjen e gruas 10/31/2012 6 komente klajdi
Në këtë moshë, njerëzit 10/31/2012 5 komente Fiqiri
1000 deshet dhe 1000 qingjat perballe 100 viteve te levizjes se gruas. Pse jo dhe 1000 dele? 10/31/2012 4 komente klajdi
Enver Hoxha dhe diktatura staliniste në Shqipëri 10/31/2012 1 komente admin
Eksperti i negociatave 10/31/2012 admin
Denoncimi trondites i Majlindes nga Peshkopia: Ja si i trajtojme heroinat ne 100 vjetorin e Pavaresise 10/31/2012 klajdi
Tre ligjet e robotikës 10/31/2012 eklipsi
“Ne jemi race e vecante, pa miq, te futur si ne nje sandvic, te beses apo dhe te pabese deri ne fund” 10/31/2012 klajdi