Postimet e muajit Prill 2012

Seksioni Autori Postuar nga
A është dialekt më vete e folura e Shqipërisë së Mesme? 4/1/2012 126 komente alke
Ku mund të gjej hulahoop në Tiranë? 4/1/2012 27 komente enka
A ka faqe me statistika për Shqipërinë? 4/1/2012 26 komente eko
Qeveria e Kosovës organizon zgjedhjet serbe! 4/1/2012 18 komente Acarim Nervash Art Changed the World
"Ëmbëlsira komuniste" 4/1/2012 16 komente Opinion Mitro Çela kaposhi
Etyd me vajza (dhe fare pak djem) të qyfshatit Ç. 4/1/2012 12 komente Anonim
Lulëkuqet mbi mure 4/1/2012 3 komente desaparacidos
Scattered Blood: The Fall of the Last Castle 4/1/2012 1 komente admin
sipas skemës së tij 4/1/2012 sol-nocturnus
Të betohem, për Zotin! 4/1/2012 desaparacidos
Nocioni “malok” në tri kohë 4/2/2012 237 komente Opinion Agron Gjekmarkaj Monda
A ka video shqiptare ne youtube qe kalojne 1 000 000 klikime? 4/2/2012 70 komente i_was_me
Qeveria Britanike do të monitorojë e-mailet dhe gjithë përdoruesit e internetit në Britaninë e Madhe 4/2/2012 62 komente Bota, Internet Art Changed the World
Intervistë me Zhizhekun 4/2/2012 45 komente 24 karat alisat
Dy 4/2/2012 10 komente admin
Puna me njerëz e bën të ndjehet mirë 4/2/2012 8 komente Opinion Angjelina Verbica Shvejk
Fragment nga Facundo Cabral 4/2/2012 5 komente Eksperiment aniolaniol
1 prilli 2012 ne web 4/2/2012 4 komente eklipsi
We, the jokers 4/2/2012 2 komente sol-nocturnus
Bukovski bluz 4/2/2012 1 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Tinguj neper Totalitarizem 4/2/2012 desaparacidos
Tirana Kulturore, 31 Mars 2012 4/2/2012 Njoftime Klodiani
zigzag 4/2/2012 sol-nocturnus
Si eiç el bejbi (CH.L) 4/3/2012 356 komente Anonim
Monumenti i Pavarësisë, pesë finalistë dhe shumë polemika 4/3/2012 144 komente Kulturë Monda Monda
Rudina Seseri ka ikur; por ‘i ka lënë një lodër’ në dorë maxhorancës 4/3/2012 73 komente Politikë Rhea
Vetëpublikimi dhe ndodhi të tjera ndërkombëtare 4/3/2012 59 komente Opinion tropizma
Futboll të përndjekurish 4/3/2012 26 komente Opinion xhibi
Pa zhvillim modern rural s’ka një rilindje shqiptare 4/3/2012 23 komente admin
Double trouble 4/3/2012 11 komente pmusaraj
dimri 4/3/2012 8 komente sol-nocturnus
Në vend të fjalëve, një karikaturë 4/3/2012 2 komente desaparacidos
Kuçedra / Ca kocka 4/3/2012 1 komente Anonim
Shpullë faqe shijes së publikut 4/3/2012 sol-nocturnus
Për të qarë e për të qeshur 4/4/2012 145 komente Opinion Fatos Lubonja LEFTI
Si do donte peshqëria të ishte Monumenti i Pavarësisë? 4/4/2012 64 komente mrroklla
Makina pa shofer, projekt i Google 4/4/2012 21 komente eklipsi
Greqi, pensionisti vret veten para Parlamentit 4/4/2012 19 komente Bota albtech
Tadiç jep dorëheqjen: Do kandidoj sërish 4/4/2012 14 komente Ballkan mati i ri
Jevtushenko shkruan për Shqipërinë 4/4/2012 11 komente Letërsi Visar Zhiti Monda
Qeveria mbyll çështjen e fajdeve 4/4/2012 10 komente Ekonomi I_Pakapshem
Rilindje për mjedisin ose rrënim pa kthim 4/4/2012 7 komente admin
Standardet e dënimit – punëtorë dhe ministra 4/4/2012 5 komente Opinion Arbër Zaimi sol-nocturnus
kill the poiesis. kill the matheme. 4/4/2012 sol-nocturnus
Greqi, Turqi, Kroaci apo Mal i Zi për pushime në verë? 4/5/2012 190 komente dajoshi1
Lazarat - si shpjegohet? 4/5/2012 38 komente lazi
Zv/kryetari i KLD-së: PD prezanton Elvis Çefën, PS Ardian Vishën 4/5/2012 22 komente Shtypi Rhea
“Terroristët” në shtëpi 4/5/2012 13 komente Opinion Naomi Wolf Monda
Krim i pasofistikuar përballë një policie të pasofistikuar 4/5/2012 12 komente Acarim Nervash Mustafa Nano alidemsi
Orë e Vonë 4/5/2012 4 komente belle_fleur
Kornizat, nderi dhe seksualiteti i kombit 4/5/2012 1 komente Opinion Doan Dani Shvejk
Në ballon me maska 4/5/2012 1 komente sol-nocturnus
rrugenerv 4/5/2012 sol-nocturnus
Pa çensurë - 34 4/6/2012 312 komente Anonim
Günter Grass: "Izraeli është një fuqi atomike prej shumë kohësh e jashtë çdo lloj kontrolli" 4/6/2012 142 komente Pa Kategori Jan Bruck, Angjelina Verbica finisterre
Jemi që jemi vëllezër, a nuk jetojmë nën një çati? 4/6/2012 68 komente Ballkan lazi
PDIU “rebelohet” ndaj Haxhinastos 4/6/2012 54 komente Histori lazi
Presidenti letër Ministrit të Mbrojtjes: M'fal, a ka munsi nji minut? 4/6/2012 33 komente Politikë Monda
Ndihmë! Si të gatuaj qingjin e Pashkës? 4/6/2012 31 komente snare
Kush tha që arti modern nuk është art utilitarian? 4/6/2012 29 komente Art Monda Monda
Krijimi i kooperativave 4/6/2012 25 komente Ekonomi admin
Qull me arra 4/6/2012 20 komente enka
22 Prill-Dita e Tokës, bashkohuni me Korpusin e Vullnetarëve 4/6/2012 11 komente Ndonjehere
Pushtetarët lokalë, përse vetëm 8 vjet 4/6/2012 9 komente Opinion Mentor Kikia Ndonjehere
Energjia e Burimet Natyrore në shërbim të interesit kombëtar 4/6/2012 9 komente admin
Pyetje pa përgjigje 4/6/2012 4 komente admin
Agresiviteti në Shoqëritë e Përparuara Industriale 4/6/2012 sol-nocturnus
Oliver Jens Schmitt: “Shqiptarët – Një histori mes Orientit dhe Oksidentit” 4/7/2012 137 komente Histori Enver Robelli odin m
Homo Albanicus/ Portreti i ‘të fortit’ shqiptar 4/7/2012 119 komente Ballkan Alexandra Scherle, Bahri Cani Blendi Salaj
Jovanoviç: Serbia, borxh të madh Kosovës 4/7/2012 110 komente Kosova zotrules
E çfarë ndodhi në Berat? 4/7/2012 43 komente Blendi Salaj
Të rinjtë suedezë pastrojnë qytetin e Lushnjës, banorët vendas bëjnë sehir 4/7/2012 28 komente Acarim Nervash Akëisti
Alternativa dhe konseguenca; Program apo pragmatizëm elektoral? 4/7/2012 25 komente Opinion spiritus, Oranje Leeuw admin
Shqipëria do të rilindë dhe nuk do të dorëzohet para rrënimit të mëtejshëm 4/7/2012 11 komente admin
Ismail Qemali pas dorëheqjes 4/7/2012 9 komente desaparacidos
Uji, Tani i Topit, dhe alienët 4/7/2012 5 komente Letërsi Nit Roshi Lulian Kodra
Champions League supersized? 4/7/2012 4 komente Sport Monda
ne me perdas illa die 4/7/2012 2 komente sol-nocturnus
Marrëzi 4/7/2012 1 komente sol-nocturnus
Homodhjaks vs Burdhjaks 4/8/2012 210 komente Opinion Enkel Demi, Kristi Pinderi alidemsi
5 Bocetat finaliste të Monumentit të Pavarësisë 4/8/2012 33 komente Art Oliverta Lila admin
Gëzuar Pashkën Katolike 4/8/2012 20 komente Zana
Hermann Hesse, ose poet, ose asgjë ... 4/8/2012 7 komente Letërsi Laura Döing Shvejk
Kur Kushtetutën e shkel autori i Kushtetutës 4/8/2012 5 komente Opinion Mentor Nazarko Balzac
Manifiesto Zapatista en Náhuatl 4/8/2012 1 komente sol-nocturnus
Ndryshimi i Himnit, Totozani: Vetëm ide 4/9/2012 159 komente Shtypi Beluli
Letra e plotë e Withers: DASH duhet të shikojë gërryerjen e demokracisë në Shqipëri 4/9/2012 67 komente Opinion John Withers Anonim
Kush janë shkijet dhe përse Serbia duhet të heshtë? 4/9/2012 49 komente Histori Fahri Xharra alidemsi
Demi vs. Pinderi 4/9/2012 35 komente admin
Je kombëtarist nese nuk kërkon bashkim kombëtar? 4/9/2012 28 komente xhibi
Mbreti lakuriq 4/9/2012 14 komente admin
Asgjë 4/9/2012 4 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Tirana Kulturore, 7 Prill 2012 4/9/2012 3 komente Kulturë Klodiani
nuk është zjarr 4/9/2012 sol-nocturnus
"Pak veta e dinë ... " 4/10/2012 179 komente Kosova Fisnik Ismaili vetevendosje
Vargjet Satanike në Shqip, reagime nga komuniteti musliman 4/10/2012 79 komente Kulturë Rhea
Politika energjitike godet vendin dhe njerëzit që paguajnë 4/10/2012 45 komente admin
Kurti letër Topit: Inicio diskutim në NATO dhe OKB, po nis spastrim i ri etnik 4/10/2012 29 komente Kosova admin
Jemi afër por nuk njihemi 4/10/2012 24 komente Eksperiment faledi
Një fizarmonikë mes malesh 4/10/2012 6 komente Letërsi Miri Dhrami mdhrami
Diçka 4/10/2012 2 komente Letërsi pearlpoet pearlpoet
unheimlich 4/10/2012 sol-nocturnus
Kuvendi, Elvis Cefa zgjidhet anëtar i KLD, Berisha kërcënon deputetët socialistë (E Përditësuar) 4/11/2012 492 komente Acarim Nervash Monda
tra la la-ja që po dëgjon? - 19 4/11/2012 300 komente Ajku
U mbush mali plot me rrush, thotë Ai janë krushq 4/11/2012 45 komente 24 karat 'Bama
PS, bashkë apo vetëm 4/11/2012 27 komente Opinion Fatos Lubonja LEFTI
Horizonte Lartesërore 4/11/2012 25 komente 24 karat, Intervistë Alfred Lela xhibi
Kush e di tekstin e kesaj kenge? Boj sevap qite k'ho! 4/11/2012 21 komente mrroklla
Abdullahu ynë ç’bëhet? 4/11/2012 18 komente Mos Humbisni Faik Konica Av
Dy qytetet e shenjta shqiptare 4/11/2012 14 komente Histori Armand Plaka Monda
Dashu-çoko-ri 4/11/2012 7 komente desaparacidos
Tunika e përgjakur e tiranit 4/11/2012 sol-nocturnus
Saliu si vjedhës votash në Ruzhdie 4/12/2012 30 komente admin
Një zgjidhje kurajoze për pronën 4/12/2012 21 komente admin
Të drejtat e autorit në Shqipëri - ndërgjegjesim? 4/12/2012 12 komente Kulturë Arben Muka Monda
Abdullahu ynë ç’bëhet? - II 4/12/2012 6 komente Mos Humbisni Faik Konica Av
Sonnet 4/12/2012 4 komente belle_fleur
Familja e përkryer 4/12/2012 3 komente Mos Humbisni Glauk Konjufca alisat
Orgji 4/12/2012 Anonim
less paint home less paint less less home 4/12/2012 sol-nocturnus
Maqedoni: Gjenden pesë persona të vrarë 4/13/2012 159 komente Ballkan Monda
Peshëngritje, Erkand Qerimaj shpallet kampion Europe 4/13/2012 93 komente Sport hunter
Punësim real jo rritje e mëtejshme e papunësisë 4/13/2012 68 komente admin
Kemi lindur ne në këtë vend e s'e bëjmë dot, apo i kemi rënë Shqipërisë për pjesë ... 4/13/2012 55 komente klesidra asperger
Tek ne erdhi televizori 4/13/2012 46 komente desaparacidos
Një hardhucë në zyrën e Lulit 4/13/2012 37 komente Opinion Ilva Tare Shvejk
Avujt e dufit pranveror 4/13/2012 36 komente Letërsi Renato Kalemi JozefK
Ku punojnë shqiptarët 4/13/2012 28 komente Ekonomi Blerta Zilja, RE desaparacidos
Gjinushi: Mos u merrni më me Berishën; fajin na e ka Rama 4/13/2012 22 komente Politikë Nils Holgersson
Saharizimi ynë i pandalshëm 4/13/2012 15 komente Mjedisi Fatos Baxhaku Monda
Kushtetuesja rrëzon Presidentin 4/13/2012 13 komente Ligj Florenc Stafa admin
Gjaku në vena: Ndreca përballë Karaj 4/13/2012 10 komente Shtypi alisat
SOS DHUNA 4/13/2012 1 komente sol-nocturnus
Titaniku dhe Ajsbergu 4/14/2012 98 komente 24 karat, Sport DZ admin
Gjithmonë gati 4/14/2012 74 komente desaparacidos
E di ti si duhet bërë rakia mo? 4/14/2012 69 komente 24 karat Nertila Maho xhibi
Votavjedhesi i Ruzhdijes ne sallen e parlamentit 4/14/2012 24 komente admin
Vend pa monedha e kartmonedha 4/14/2012 23 komente Bota Angjelina Verbica, Malin Rising alidemsi
Kam lindur në provincë... 4/14/2012 21 komente Pa Kategori Arian Leka finisterre
Dehuni - Charles Baudelaire 4/14/2012 16 komente belle_fleur
Stonon? 4/14/2012 8 komente desaparacidos
Japrak me spinaq 4/14/2012 7 komente enka
koktejvarg 4/14/2012 sol-nocturnus
My friend,I am … 4/15/2012 45 komente blete
Letra e një të dënuari me vdekje… 4/15/2012 22 komente desaparacidos
Kjo substance halucinogjene mund te mposhte varesine? 4/15/2012 18 komente Shëndetësi, Shkencë Blendi Salaj Blendi Salaj
“Bellflower” - film amerikan me regji te Evan Glodell 4/15/2012 3 komente STALKER
vorbë 4/15/2012 sol-nocturnus
Zëri: Sali Berisha, me “mafien” serbe, kundër Kosovës 4/16/2012 135 komente Acarim Nervash Art Changed the World
The Guardian: Një udhëtim në zemër të Alpeve shqiptare 4/16/2012 93 komente Reportazh Monda
Dramë sociale në familjet e fermerëve nëpër 26 fshatra 4/16/2012 66 komente Ekonomi ELISABETA ILNICA alisat
Farudin Hoxha - Lufta për ujin 4/16/2012 26 komente Ekonomi Lorenc Vangjeli alidemsi
“Twixt”- film amerikan me regji te Francis Ford Coppola 4/16/2012 13 komente STALKER
"Win-win" 4/16/2012 6 komente Politikë Agron Domi bishtqeni
m a l e t (t) r e 4/16/2012 2 komente sol-nocturnus
Film në kushtet e shtëpisë 4/16/2012 2 komente Kulturë Renato Kalemi Monda
Tirana Kulturore, 14 Prill 2012 4/16/2012 1 komente Kulturë Klodiani
Të betohem, për Zotin! 4/16/2012 desaparacidos
StartupWeekend Tirana 2012 4/16/2012 eklipsi
Attila The Stockbroker – I’ll see you in Tirana 4/16/2012 desaparacidos
Në moshën e internetit është vetëm Estonia 4/17/2012 541 komente Bota pmusaraj
Boze e fresket meli (Champions Liga) 4/17/2012 207 komente Fiqiri
Presidenca: Shtetësja moldave nuk plotëson kushtin minimal për shtetësinë 4/17/2012 122 komente Ligj zotrules
Të rejat e fundit në trevat shqiptare 4/17/2012 48 komente Ballkan admin
Si t’i joshësh engjëjt 4/17/2012 38 komente Anonim
Sa kushton një shkollim i mirë në Shqipëri? 4/17/2012 17 komente klesidra asperger
S'bën burri ashtu për 3500 euro o 'lla 4/17/2012 16 komente Pa Kategori Monda
Hakmarrja shmitiane e Skënderbeut (I) 4/17/2012 13 komente Histori Fatma J. C. loloto
Dum dhënie 4/17/2012 10 komente admin
Hakmarrja shmitiane e Skënderbeut (II) 4/17/2012 9 komente Histori Fatma J. C. loloto
Çmimi Pulitzer, për herë të parë nderohet gazetaria online 4/17/2012 7 komente Internet Rhea
Taksim i ndershem jo takse e sheshte 4/17/2012 6 komente admin
Tre ceshtje me interes kombetar e publik 4/17/2012 5 komente admin
Trembju fqinjit si vetvetes! 4/17/2012 sol-nocturnus
“Të nderuar teleshikues, pas këtij edicioni informativ do të keni mundësinë të ndiqni të plotë fjalën e Z/Zj... Qeveri” 4/18/2012 45 komente Media Monda
Si mund të shkarkoj një video më të gjatë se 20 minuta nga Youtube në komputer? 4/18/2012 20 komente mrroklla
Si u katandis Liqeni Artificial 4/18/2012 17 komente Reportazh Ben Andoni Rhea
Mbi linjen e furnizimit me energji te Kosoves nga Shqiperia 4/18/2012 6 komente admin
perfer et obdura 4/18/2012 sol-nocturnus
Ka apo nuk ka skandal me linjën e ndërlidhjes Shqipëri - Kosovë? 4/19/2012 111 komente Media Blendi Salaj Blendi Salaj
“Më ke marrë të dashurin, do të ta marr shpirtin!” 4/19/2012 44 komente Pa Kategori Laprakse
Vendosni diçiturën 99 4/19/2012 35 komente Diçitura Beluli
Kusure komshijsh 4/19/2012 24 komente Acarim Nervash Monda
Sa mban në këmbë nga blloku tek Tirana Ekspres? 4/19/2012 23 komente tropizma
Një për të gjithë dhe… 4/19/2012 3 komente desaparacidos
Cilat janë kriteret për zëdhënëset për shtyp ? 4/19/2012 1 komente faledi
në këmbë të yjeve 4/19/2012 sol-nocturnus
Oferta e Nanos ose pretendimi i nje edepsezi 4/20/2012 112 komente Acarim Nervash grava
Sa do e donit taksën e hyrjes në qytetin tuaj? 4/20/2012 59 komente Monda
523 milion euro demokratizim 4/20/2012 32 komente Sociale xhibi
Nex-7, X100, X Pro1, EM5 apo ... *? 4/20/2012 24 komente 'Bama
Plani Kombëtar, domosdoshmëri jetike 4/20/2012 23 komente admin
Drekë në katin e 69-të 4/20/2012 7 komente desaparacidos
Dorëhiqet anëtari i Gjykatës Kushtetuese 4/20/2012 5 komente Ligj tropizma
Ndër mija trajta ideja 4/20/2012 2 komente Letërsi Martin Camaj Monda
Fjala 4/20/2012 1 komente Anonim
“VËRSHON NJË DALLGË E PËRGJAKUR” 4/20/2012 1 komente sol-nocturnus
Scattered Blood: The Wandering Knight 4/20/2012 admin
Kush fiton sot në Francë, e djathta apo e majta? 4/21/2012 141 komente Pjer Thomas
We are everywhere! 4/21/2012 53 komente Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
El Clásico i 164-t 4/21/2012 30 komente Sport Blendi Salaj Blendi Salaj
Xhorxh Klunei apo George Clooney? 4/21/2012 27 komente desaparacidos
Gjermania dhe Austria dërgojnë trupa shtesë në Kosovë 4/21/2012 25 komente Kosova KAVIR
Shaban Sinani: Dy vende, dy gjuhë?! Është antihistorike!" 4/21/2012 15 komente Intervistë Elvin Luku alidemsi
Mbyllur me dry 4/21/2012 9 komente Satirë Anita Anita
Pyetjet dhe përgjigjet tona 4/21/2012 9 komente Opinion Fatos Baxhaku Rhea
Kenge vaji 4/21/2012 7 komente blete
Përtej valëve të kohës 4/21/2012 6 komente Letërsi Mitrush Kuteli wasabi
Tlidhtetetë 4/21/2012 5 komente desaparacidos
Pa çensurë - 35 4/22/2012 302 komente Anonim
Fansat e hardhucës 4/22/2012 48 komente Media Ilva Tare Shvejk
Falenderime për "sponsorizimet" e kompanive celulare 4/22/2012 23 komente Acarim Nervash grava
Edhe kur kujtesa... 4/22/2012 17 komente belle_fleur
Cfarë ka dashur të thotë z. Berisha? 4/22/2012 17 komente gjembi
Shoku-miku Al Pacino 4/22/2012 4 komente desaparacidos
dimri 4/22/2012 sol-nocturnus
Monumenti i Pavarësisë: Projekti fitues 4/23/2012 129 komente Foto e ditës Monda
Mediat bullgare: Ndarja e Maqedonisë zgjidhja më e mirë 4/23/2012 87 komente Ballkan Rhea
Pse Berisha i duhet Ballkanit edhe këtë dekadë 4/23/2012 37 komente 24 karat mrroklla
Fëmijët minatorë të Bulqizës 4/23/2012 28 komente Sociale admin
Qeveria 30 milionë lekë "Vatrës" në SHBA; për 100 vjetorin e Pavarësisë apo ... ? 4/23/2012 21 komente Pa Kategori Monda
Qimja e ndërruar e censurës 4/23/2012 16 komente Opinion Ardian Vehbiu Monda
Filma për fëmijë në shqip 4/23/2012 15 komente lew
Moskokëçarjet për Mitrovicën 4/23/2012 13 komente Opinion Arbër Zaimi sol-nocturnus
Ballistët e Legalistët e “Enverit”, këta sherrxhinj të pandreqshëm 4/23/2012 8 komente Histori Ben Andoni Shvejk
Me krahë 4/23/2012 7 komente desaparacidos
Tolerimi i ekstremeve 4/23/2012 6 komente Ballkan Agron Bajrami Nils Holgersson
Tirana Kulturore 4/23/2012 4 komente Kulturë Klodiani
Bashkia nis promovimin e trashëgimisë kulturore 4/23/2012 3 komente Shtypi Shvejk
Antinomitë e arsyes tolerante 4/23/2012 sol-nocturnus
Çelsin e suksesit ...? - e ka Barcelona! 4/24/2012 221 komente Beluli
Monumenti i Paaftësisë 4/24/2012 105 komente Opinion Spiro Ilo PF
Zhduken dy anije nga Baza e Pashalimanit 4/24/2012 31 komente Shtypi Art Changed the World
Ju si mendoni? 4/24/2012 27 komente apples
Vendosni diçiturën 100 4/24/2012 18 komente Diçitura Art Changed the World
Vizioni ynë për Shqipërinë turistike 4/24/2012 7 komente admin
Fituesit e Start Up Weekend Tirana 2012 4/24/2012 2 komente eklipsi
Terma të zbrazët 4/24/2012 1 komente sol-nocturnus
Ezoterika e artit mesjetar – ose arti sekret i Botiçelit 4/24/2012 1 komente Art Paride Giansanti Monda
1.49 përqindshet 4/24/2012 1 komente desaparacidos
Di dekika to Midnight ( Ch. L. ) 4/25/2012 277 komente Fiqiri
AGOLLI e KADARE 4/25/2012 144 komente XYZ
VIDEO - Jep dorëheqjen kreu i Policisë së Qarkut të Dibrës, Shemsi Premçi 4/25/2012 108 komente Shtypi 1oora
Shqipëria meriton një shërbim diplomatik dinjitoz 4/25/2012 13 komente admin
Tristik 4/25/2012 12 komente Letërsi melard melard
Fëmijëri e faktuar 4/25/2012 7 komente admin
Sytë e Shkretëtirës 4/25/2012 4 komente Letërsi xhatani XhaTani
Xixa të zeza 2 4/25/2012 1 komente admin
lëkundje e frymës në gjoks 4/25/2012 sol-nocturnus
Nënë qiellore 4/25/2012 admin
Klinton në Shqipëri për 100-vjetorin e Pavarësisë 4/26/2012 268 komente Shtypi admin
Merkel e vetmuar në mes të stuhisë populiste evropiane 4/26/2012 71 komente Bota Art Changed the World Art Changed the World
“We Bought A Zoo” - film amerikan me regji te Cameron Crowe 4/26/2012 21 komente STALKER
Dorëheqja e Premçit një kambanë alarmi 4/26/2012 18 komente admin
... E nëntëdhjeta 4/26/2012 7 komente Kosova Visar
Vargjet Satanike Remix 4/26/2012 1 komente Opinion e. zani Shvejk
Këngë lamtumire për gjumin 4/26/2012 1 komente sol-nocturnus
Ndërron jetë Ardian Klosi 4/27/2012 281 komente admin
Nano, rilindje apo rivdekje 4/27/2012 57 komente Opinion Fatos Lubonja astropeshku
Korçë, si shkon dëm mundi i fermerëve 4/27/2012 48 komente Biznes Anonim Kakavia
PAPAFINGOJA E KRISMES SE THATE 4/27/2012 41 komente admin
Buke me karrota dhe speca te mbushur 4/27/2012 20 komente enka
Presidenti Topi në “Top Story” 4/27/2012 11 komente Politikë Lizandër Saraçi
E duam Shqipërinë si gjithë Las Vegasi 4/27/2012 10 komente desaparacidos
Po tani o i shkretë? 4/27/2012 10 komente Opinion Fatos Baxhaku nejse
fragment nga romani 4/27/2012 4 komente admin
In Memoriam: Ardian Klosi 4/28/2012 153 komente venusi
Lëndë fetare në shkolla, Tafaj pranon kërkesën e klerikëve 4/28/2012 125 komente Arsim Jonida Tashi Monda
Berisha: Konsolidimi i shtetit ligjor, përgjegjësi e qeverisë dhe forcave politike 4/28/2012 15 komente Intervistë Arben Xhixho Rhea
Prençi: S’ka aksidente në Bulqizë, janë vrasje me dashje. Agron Kuliçi kontrollon minierën 4/28/2012 10 komente Shtypi Shvejk
Faleminderit që nuk lexoni 4/28/2012 9 komente Eksperiment Arian Leka alidemsi
Përprapësi arsimore dhe shëndetsore 4/28/2012 5 komente desaparacidos
Hajdutët e Kishës 4/28/2012 2 komente Letërsi Alberto Moravia Monda
Syri i historisë - Histori e syrit 4/28/2012 2 komente Kulturë Orgest Azizi vetevendosje
Slow motion for me 4/28/2012 desaparacidos
Toleranca si kategori ideologjike 4/28/2012 sol-nocturnus
Në përkujtim të Ardian Klosit 4/28/2012 desaparacidos
Në ç'gjuhë lexoni më shumë? 4/29/2012 116 komente klesidra asperger
Kemi shumë për të mësuar nga shembulli i shqiptarëve 4/29/2012 109 komente Shtypi kaposhi
A do te votosh ndryshe ne 2013 nga c'votove ne 2009? 4/29/2012 82 komente Blendi Salaj
Gara për president: Nano vs Ceka vs Topalli vs ... 4/29/2012 20 komente Politikë Fation Binjaku 1oora
Kam besuar se Shqipëria do ta kishte nji 20 shkurt... 4/29/2012 10 komente belle_fleur
OSBE organizon zgjedhjet serbe në Kosovë 4/29/2012 8 komente Kosova admin
Autokinema 4/29/2012 3 komente desaparacidos
phantasos 4/29/2012 sol-nocturnus
Nga sot Fryma e re Demokratike është zyrtarisht në politikë 4/30/2012 682 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
E mbështesni Princin Leka II për President të Shqipërisë? 4/30/2012 99 komente @kevinjon@
1 Maji? 4/30/2012 35 komente klesidra asperger
Dueto i dy trupave 4/30/2012 23 komente Letërsi Paul Chaul wasabi
PER NJE PROCES NE FRYMEN E KUSHTETUTES 4/30/2012 17 komente admin
Cili është libri i fundit klasik që keni lexuar? 4/30/2012 15 komente agron1
Vjedhja e skrapit, droga e re e “mafies” shqiptare 4/30/2012 7 komente Shtypi Edmond Hoxhaj Art Changed the World
Fatura e lartë e vendimeve të Strasburgut për pronat alarmon zyrtarët e gjykatës 4/30/2012 6 komente Ligj Fatjona Mejdini Rhea
Nuk duhet të shërbejmë si duartrokitës për këtë qeveri 4/30/2012 4 komente Sport Monda
Porto-Romano 2012 - Mbretëria e plehrave 4/30/2012 3 komente Reportazh Ben Andoni Monda
A po afrohet momenti i kthesës për Evropën? 4/30/2012 1 komente Adangeanaeplykoh
Tirana Kulturore - 28 Prill 2012 4/30/2012 Kulturë Klodiani
Music for Airports liner notes 4/30/2012 desaparacidos