Postimet e muajit Maj 2012

Seksioni Autori Postuar nga
Zbërthimi - tregim i shkurtër nga Etgar Keret 5/1/2012 197 komente Letërsi Blendi Salaj
Mbi vetminë 5/1/2012 84 komente Letërsi James85
“Nuk ka shtetas të huaj në mesin e të arrestuarve te aksioni Monstra” 5/1/2012 24 komente Ballkan admin
1 Maji, “amaneti” që na la Ramiz Alia 5/1/2012 19 komente Ndonjehere
Çorba e Gulashit 5/1/2012 13 komente enka
21 janari, në Gjykatë dosja me 4 të pandehurit 5/1/2012 8 komente Ligj admin
Korpusi i Vullnetarëve çel fushatën sensibilizuese: Denonco ndotjen! 5/1/2012 8 komente Ndonjehere
Flet Prençi 5/1/2012 7 komente Intervistë Lindita Çela Shvejk
No security 5/1/2012 3 komente Anonim
Reklame: The Guardian – gazetari e hapur 5/1/2012 2 komente gjergji
Historia vazhdon 5/1/2012 2 komente desaparacidos
Totalitarizëm Reloaded 5/1/2012 1 komente sol-nocturnus
Alternativa Civile: Kështu shkëputet arsimi nga politika 5/1/2012 1 komente Ndonjehere
Reklame: The Guardian – gazetari e hapur 5/1/2012 gjergji
Si te blesh lumturi 5/2/2012 89 komente Video Kristida
3000 Euro për gërryerjen e paligjshme të lumenjve 5/2/2012 46 komente Mjedisi admin
Ka qenë mësuesi im 5/2/2012 16 komente Esse Gilles Deleuze Monda
Një President për Statusin e BE 5/2/2012 14 komente admin
Grupet kriminale kontrollojnë kromin në Bulqizë 5/2/2012 9 komente Shtypi Lindita Çela admin
Amerikani në skandal pedofilie në Shqipëri 5/2/2012 8 komente Acarim Nervash within
Kopshti me mollë buzë lumit 5/2/2012 6 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Rasti "Kleçka", Limaj e 3 të akuzuarit e tjerë, të pafajshëm 5/2/2012 3 komente Kosova admin
poeti dhunon prozerpinën 5/2/2012 1 komente sol-nocturnus
Fundmars 5/2/2012 desaparacidos
Teli i Minkovskit 5/2/2012 Anonim
Itali, djali i Umberto Bossit i diplomuar në Shqipëri, dyshohet se diploma është blerë 5/3/2012 254 komente 24 karat hunter
Tropojë, vrasje e dyfishtë 5/3/2012 112 komente Blendi Salaj
Shqiptarët në Maqedoni 5/3/2012 88 komente Opinion tropizma
Prej parajse dhe Suedie nuk është kthyer kush… 5/3/2012 51 komente Reportazh tropizma
A duhet vendosur një taksë hyrje në shtetin shqiptar për kosovarët? 5/3/2012 33 komente What_if
Burgu dhe cicat për burrat janë 5/3/2012 20 komente desaparacidos
Fatos Nano nuk e mban dot më në duar çadrën e tij 5/3/2012 20 komente Opinion Andi Bushati I_Pakapshem
C'status ka Nano që bllokon trafikun dhe ka truproja? 5/3/2012 17 komente within
kjo është një shtëpi e heshtur 5/3/2012 15 komente Av
Media e lirë, guri i themelit në programin tonë 5/3/2012 7 komente admin
“Fengming” - film kinez me regji te Wang Bing 5/3/2012 STALKER
“Chronicle” - film amerikan me regji te Josh Tank 5/3/2012 STALKER
Pse na duhen blogjet? 5/4/2012 110 komente Blendi Salaj
Kë shqiptar propozoni për ta bërë të pavdekshëm? 5/4/2012 48 komente Argëtim Blendi Salaj Blendi Salaj
Gjana-Shalsi, dhunë e ofendime në Kuvend 5/4/2012 43 komente Acarim Nervash Fation Binjaku faledi
"The Scream" e Edvard Munch shitet në ankand në NYC për shumën rekord 119.9 milion dollarë 5/4/2012 29 komente Art Monda
Një risi demokratike e Partisë Socialiste 5/4/2012 13 komente admin
Dhuna hyjnore 5/4/2012 2 komente sol-nocturnus
Diagnoza: mendç luajtur 5/4/2012 1 komente Letërsi ArB eLo admin
Daçiq hakmerret për Limajn, arreston 8 shqiptarë në Luginë 5/4/2012 1 komente Ballkan Rhea
Cilët nga filmat horror ju shkaktojnë më shumë frikë apo ngjethje mishi ? 5/5/2012 106 komente venusi
Mendimi analitik zvogëlon besimet fetare 5/5/2012 78 komente Shkencë kriskulli
Nderim për Dëshmorët e Kombit 5/5/2012 64 komente Shtypi venusi
Foto Lajm: Protesta në Shkup 5/5/2012 52 komente Foto e ditës Art Changed the World Art Changed the World
I gjithë uji i Tokës 5/5/2012 50 komente Mjedisi Blendi Salaj Blendi Salaj
Të Enjten në Opinion. Ja pse 5/5/2012 20 komente admin
Konflikti potencial etnik dhe shqiptarët e ngelur peng 5/5/2012 4 komente Opinion Ardri Nurellari Visar
UFO dhe daulle 5/5/2012 4 komente desaparacidos
Shembuj të munguar 5/5/2012 2 komente Opinion Artan Lame Anonim
SLANG shqiptar ndër vite... 5/6/2012 678 komente Blendi Salaj
Vijim diskutimi - FRD 5/6/2012 560 komente petllaneuje
Francë - Hollande fiton zgjedhjet presidenciale; Greqi - humbje dramatike për partitë kryesore 5/6/2012 189 komente Zgjedhje swed
A ekziston miqësia mes burrave dhe grave? 5/6/2012 132 komente memeci
"Cowboy-t" e radhës: Dash Sula qëllon me pistoletë në stadium 5/6/2012 72 komente Sport Art Changed the World
Nga shiu në breshër: Kur të keqtrajtojnë dhe ata që marrin përsipër të të ndihmojnë! 5/6/2012 51 komente Sociale venusi
Si t'i shpetojme sallamit? Me vetepermbajtje? 5/6/2012 38 komente tropizma
Autobuzi urban goditet nga Niku 5/6/2012 18 komente Video Blendi Salaj Blendi Salaj
Uganda përfiton 80% të prodhimit të naftës, Shqipëria 8%. Doktor, na rropët! 5/6/2012 14 komente Ekonomi Emirjon Senja Pjer Thomas
Zgjedhjet në Kosovë 5/6/2012 14 komente Acarim Nervash Monda
Valë vetëvrasjesh në Itali si pasojë e krizës ekonomike 5/6/2012 12 komente Ekonomi Anonim Kakavia
Herb 5/6/2012 11 komente Anonim
Ndërtohet urë, nis betonizimi i kalasë së Lezhës 5/6/2012 11 komente Reportazh Fatmira Nikolli Monda
Kush e lufton korrupsionin? 5/6/2012 9 komente Opinion desaparacidos
Vetëm pjesërisht 5/6/2012 2 komente Opinion Fatos Baxhaku xhibi
flakë 5/6/2012 sol-nocturnus
Your feet 5/7/2012 116 komente belle_fleur
Kafshatë që kapërdihet sa ç'ke me të 5/7/2012 72 komente Acarim Nervash xhibi
Best time of the year , is the cherry time of the year;) 5/7/2012 66 komente enka
Eh këta të rinjtë e sotëm 5/7/2012 47 komente admin
“Zgjedhjet nuk janë demokracia” 5/7/2012 28 komente Intervistë Jacques Ranciere vetevendosje
Hajt mo .. 5/7/2012 15 komente Alidea
Nga festivali në… festival… 5/7/2012 13 komente STALKER
Si perceptohet politika e jashtme turke në Ballkan? 5/7/2012 10 komente Esse Erhan Türbedar Monda
Tirana Kulturore, 5 maj 2012 5/7/2012 2 komente Kulturë Klodiani
"Pajtohet" me Metën, Rama: Dialog me çdo kundërshtar 5/8/2012 338 komente Politikë gjembi
"Erdhi koha e Frikës!" 5/8/2012 331 komente Ballkan Blendi Salaj Blendi Salaj
Cili libër ju ka ndryshuar jetën dhe cili ju ka ngecur në fyt, s'e keni mbaruar dot? 5/8/2012 272 komente alke
Për Presidentin dialogu bëhet me kundershtarët 5/8/2012 108 komente admin
Himara çel sezonin e ri turistik në fundjavë 5/8/2012 36 komente Turizëm Blendi Salaj Blendi Salaj
E djathta dhe e majta janë shumë të sheshta 5/8/2012 30 komente Argëtim, Politikë aufklärer
Foto Lajm: Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" 5/8/2012 28 komente Foto e ditës Monda
Kang Striptizmnore 5/8/2012 24 komente Fiqiri
Rrap i rrëzuar 5/8/2012 24 komente Letërsi Emigrant Anonim
Ç'po bëjnë bankat në Shqipëri, me bekimin e qeverisë? 5/8/2012 23 komente Ekonomi alx_x6
Në fillim të gjithë janë burra të mirë 5/8/2012 9 komente Opinion Fatos Baxhaku PonsPilati
Trebicka rrëfen sëmundjen: Lufta ime njëvjeçare për t’u rikthyer në jetë 5/8/2012 8 komente Shtypi enka
Ta gëzojmë 9 Majin, Ditën e Europës 5/9/2012 74 komente Pa Kategori Monda
Rruga e Qumështit 5/9/2012 40 komente Letërsi Flurans Ilia Shvejk
Vritet me bombë palestinezi, shpërthimi pranë Ambasadës Amerikane 5/9/2012 36 komente Shtypi whitesnake
“Koncerti i tifozëve anglezë në hotel ‘Dajti’ në sytë e Sigurimit në ‘89” 5/9/2012 16 komente Kulturë Alma Mile nejse
Mjelma 5/9/2012 14 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Eksploro Universin 5/9/2012 5 komente eklipsi
“The Avengers”- film amerikan me regji te Joss Whedon 5/9/2012 2 komente STALKER
Athina e Prishtina në dialog të strukturuar 5/9/2012 1 komente Ballkan Alexandros Mallias rruga02
Kinemaja shqiptare, sfida dhe kriza 5/9/2012 1 komente desaparacidos
Shkrim: Damka e turpit, Nathaniel Hawthorne 5/9/2012 admin
A ka "peshkupauje" të "djathtë" dhe si e ka adresën? 5/10/2012 421 komente mrroklla
Presidenti, Nano mbyll takimet, Berisha: Mbështes kandidatin e PD-së 5/10/2012 64 komente Politikë admin
Çfarë do të bëje ? 5/10/2012 62 komente Mirëjam Deshzoti
Cila është kënga që ju acaron nervat ? 5/10/2012 53 komente venusi
Beautiful 5/10/2012 40 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Turli me pule i pjekur ne tave 5/10/2012 31 komente enka
Në Shqipëri nuk mund të ndodhë një ‘revolucion’ në kutitë e votimit 5/10/2012 30 komente Opinion Mustafa Nano alidemsi
Të parët tanë në Siri 5/10/2012 23 komente Histori Fatos Baxhaku Dora_Noli
Ali Këlcyra: Pas Pavarësisë, Ismail Qemalin e konsideronin helenofil 5/10/2012 21 komente Histori Tanush Frashëri Hoppa
Jam!!! 5/10/2012 20 komente belle_fleur
Eulex, arrestime në Shqipëri?! 5/10/2012 16 komente Shtypi 1oora
Konsultorët shtetërorë falas për bebet mbyllen, bëhen private? 5/10/2012 15 komente nope
KQZ: Ja shpenzimet e partive për zgjedhjet e 8 majit 2011 5/10/2012 9 komente Politikë Bledar Hoti Blendi Salaj
Muzeu i pafajësisë 5/10/2012 9 komente Letërsi Elissa
tekstualisht blues 5/10/2012 2 komente sol-nocturnus
Bardh-e-zi 5/10/2012 1 komente desaparacidos
Leximi, kura që shëron çdo sëmundje 5/10/2012 admin
tra la la-ja që po dëgjon? - 20 5/11/2012 342 komente Ajku
Edi Rama në studion e Blendi Fevziut 5/11/2012 222 komente Politikë Fatjona Mejdini Blendi Salaj
“E qeshmja ilaci mo i mire”, pervec rastit kur je tifoz i Man United 5/11/2012 32 komente village-bey
“Maya” - film shqiptar me regji te Pluton Vasit 5/11/2012 30 komente STALKER
“Lost in Translation”- kur ‘humbet’ në përkthim, e ‘gjen rrugën’ në poezi 5/11/2012 20 komente Esse Eda Derhemi Monda
Gjykata shpall të pafajshëm Emiljano Shullazin 5/11/2012 14 komente Ligj Monda
Kliko – Platforma e eventeve te qytetit tuaj 5/11/2012 9 komente eklipsi
Islanda, ishulli i lexuesve 5/11/2012 7 komente Bota Visar
Projekti, Mardit Leki dhe Orkestra e Titanik-ut 5/11/2012 desaparacidos
Për kë do të votonit në zgjedhjet e përgjithshme të 2013-ës? 5/12/2012 187 komente Anonim Kakavia
Të ofendon kjo foto? 5/12/2012 148 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Ismail Kadare, kafe me klasikun e parë 5/12/2012 34 komente Shtypi Alfred Lela Hoppa
ODIHR rrëzon konsensusin PD-PS për numërimin elektronik 5/12/2012 20 komente Zgjedhje admin
Parmenda e shekullit XXI 5/12/2012 5 komente Ekonomi Sebi Alla venusi
Konferenca: Televizioni përballë audiencave 5/12/2012 2 komente Media Suadela Balliu Rhea
Pyetje me goxha pikëpyetje dhe me një dorë pikëçuditësesh nga mbrapa 5/13/2012 64 komente PF
Sa e vështirë është t'u japësh përgjigje fëmijëve? 5/13/2012 38 komente venusi
Facebooku është duke zhdukur edhe "sms"-të 5/13/2012 34 komente Internet astropeshku
Skënderbeu rikonfirmohet kampion 2012 5/13/2012 31 komente Sport hunter
Kandidat për Oskar 5/13/2012 30 komente Letërsi Roni Anonim
Mirëserdhe në klub, zoti Rama! 5/13/2012 19 komente Opinion Skënder Minxhozi Anonim
21 janari si parathënie 5/13/2012 11 komente Arbër Zaimi sol-nocturnus
Mund të durohen vetëm gjërat ekstreme 5/13/2012 4 komente Art Elsa Demo, Valeria Dedaj Hoppa
Epilog i “Dhunës” 5/13/2012 1 komente sol-nocturnus
Ian Curtis e Joy Division. Nje vend i vetmuar i quajtur shpirt. 5/13/2012 desaparacidos
Rona Nishliu është gati për skenën e Eurovision-it 5/14/2012 294 komente Art Blendi Salaj Blendi Salaj
Zhgënjimi i z. Gjana 5/14/2012 56 komente Politikë Jakin Marena TinyActsofRebellion
Gac Filipaj - Shqiptari, pastrues i universitetit që u diplomua në Kolumbia 5/14/2012 44 komente Arsim n0lsfit
Shqipëria tjetër: Patriotët e lënë pa varr 5/14/2012 35 komente Reportazh Marin Mema Monda
Turizmi dhe Edukata 5/14/2012 24 komente 24 karat Edmond Tupja LEFTI
A eshte Anton Çetta "Nderi i Kombit" ? 5/14/2012 9 komente Opinion Ndue Dedaj Visar
Tirana Kulturore, 12 Maj '12 5/14/2012 4 komente Kulturë Klodiani
Jemi çfarë lexojmë 5/14/2012 admin
Ja Obama, ja dhe Topalli! 5/15/2012 361 komente 24 karat Blendi Salaj Blendi Salaj
Tragjedi greke 5/15/2012 178 komente Esse Arianna Huffington Anonim
Para për të mos ikur nga karrigia 5/15/2012 151 komente admin
Bollgur me qershi, kanelle & karafil 5/15/2012 32 komente enka
"Fiks Fare": Drejt Gërdecit të dytë 5/15/2012 25 komente Sociale 'Bama
Kurrë s’kam dashur krahë të fluturoj 5/15/2012 25 komente Letërsi Ilir Belliu Monda
Mëshira e Ivan Aksinofit … 5/15/2012 16 komente Letërsi Leon Tolstoi wasabi
It's EURO time! 5/15/2012 15 komente Anonim
Kërpudha plastike-ngrënëse e gjetur në Amazonë 5/15/2012 10 komente Shkencë enka
Vetoja Politike, nje tjeter parti e re 5/15/2012 8 komente Shtypi Kamber Velaj xhibi
Mesnatë Pranvere 5/15/2012 6 komente Letërsi xhatani XhaTani
Të putha mbrëmë, por ti s'e di ... 5/15/2012 5 komente Letërsi Leonard Seiti Elissa
Armata e të papunëve, nga qyteti në fshat 5/15/2012 5 komente Sociale Gladiola Bendaj Monda
Telat prej bakri 5/15/2012 4 komente Satirë Rhea
Buzë lumit Piedra u ula dhe qava 5/15/2012 desaparacidos
Itali, Borghezio i ‘Lega’ fyen shqiptarët: PE ta përjashtojë 5/16/2012 217 komente Bota ilir-jani
Bulevardi, “Grimshaw Architects” shpallet fitues 5/16/2012 43 komente Shtypi Hoppa
Fotoja 121 mln megapixel, më e qarta e marrë ndonjëherë 5/16/2012 43 komente Shkencë Sole
E ka parë njeri Henri VI dhe cilat janë përshtypjet? 5/16/2012 41 komente enka
Europa në histori 5/16/2012 20 komente Video gre_wireless
Shurdhëri në dëm të interesit kombëtar 5/16/2012 15 komente admin
Lajmet Skiç! 5/16/2012 13 komente Satirë Blendi Salaj Blendi Salaj
hënën 5/16/2012 sol-nocturnus
Udhëtim mes të harruarve 5/17/2012 98 komente Foto e ditës Stefano Morelli Monda
Vera plot probleme? 5/17/2012 80 komente klesidra asperger
Pasojat e përjashtimit të Greqisë nga eurozona 5/17/2012 72 komente Adangeanaeplykoh
Thelbësore 5/17/2012 64 komente Anonim
Ndahet nga ne mjeshtri i baletit Agron Aliaj 5/17/2012 45 komente Kryesore Blendi Salaj Blendi Salaj
Drejt Everestit: Pamje të shqiptarëve gjatë Ekspeditës 5/17/2012 31 komente Foto e ditës Sole
Prizren: Promovohet abetarja e përbashkët Kosovë – Shqipëri 5/17/2012 30 komente Arsim Dora_Noli
E dashur A (letër 16) 5/17/2012 16 komente XYZ
Grupi fotograf shqiptar në Flickr 5/17/2012 9 komente Art enka
Ishulli Ruzvelt - 7 5/17/2012 4 komente Anonim
Ahmet Zogu dhe Mustafa Kruja ndihmuan hebrenjtë 5/18/2012 141 komente Histori Skënder Kosturi gjembi
Lajmet Skiç! 18 maj 2012 5/18/2012 21 komente Satirë Blendi Salaj Blendi Salaj
Si mund të ndikojë zhvillimi i arsimit të lartë privat tek universiteti shtetëror? 5/18/2012 6 komente Merluc i gjalle
Creativity: Tools 1 5/18/2012 6 komente admin
Anti-mitingjet e kulturës 5/18/2012 4 komente Opinion Artan Lame Dora_Noli
Statistika te prezantuara si kurre me pare 5/18/2012 3 komente Video Kristida
Telefoni qut 5/18/2012 3 komente xhibi
vdekjeyll 5/18/2012 1 komente sol-nocturnus
Kuaj dhe biçikleta. Po viti ’97? 5/18/2012 1 komente Shtypi Elsa Demo ilir-jani
Teza I – Buratini shahist 5/18/2012 sol-nocturnus
Finalja e Champions League 5/19/2012 204 komente Sport Fiqiri
Një këngë për ty 5/19/2012 78 komente desaparacidos
Kontrata, një 30-vjeçar bullgar bleu gjirin e Kakomesë 5/19/2012 65 komente Shtypi Rhea
Paaftësia për të qenë të thjeshtë 5/19/2012 55 komente Art, Kulturë, Sociale Dalina Buzi admin
Bulevardi i Bashës, gjë e re apo e vjetër 5/19/2012 17 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Bombe ne nje shkolle ne Brindizi 5/19/2012 10 komente Bota KAVIR
N’sy të diellit 5/19/2012 7 komente Letërsi Florian Hida Monda
Skandali i Ministrisë së Arsimit me firmën serbe 5/19/2012 6 komente Arsim ignite
Llurb 5/19/2012 5 komente Letërsi Emigrant Anonim
Ç'mall? 5/19/2012 2 komente Letërsi ArB eLo admin
Libri “Ditar i ekonomistit – Mitrush Kuteli” 5/19/2012 admin
Teza II – Mëtimet e së shkuarës 5/19/2012 sol-nocturnus
Pa çensurë - 36 5/20/2012 332 komente Anonim
Presidenca e Këshilli të Evropës kalon në ‘duart’ e Shqipërisë 5/20/2012 35 komente Shtypi admin
Fotopasion - Revista Online 5/20/2012 24 komente Art Sareal
Debat për universitetet në Shqipëri 5/20/2012 18 komente Opinion Mentor Kikia xhibi
Allahu i paskësh krijuar lakuriq 5/20/2012 13 komente desaparacidos
Pullat postare si "ambasadorë" 5/20/2012 12 komente Histori Pandeli Pani Monda
Fshat, rrebesh, gusht 5/20/2012 12 komente Anonim
Supe me bizele 5/20/2012 10 komente enka
Opium për popullin 5/20/2012 4 komente desaparacidos
Fierza arrin nivelin maksimal. Përmbyt 30 shtëpi të Tërthorës 5/20/2012 3 komente Mjedisi Flutura Tota Sareal
Larg pa kthim 5/20/2012 2 komente admin
Oi 5/20/2012 1 komente Satirë AK AK
Teza III – Der juengste Tag 5/20/2012 sol-nocturnus
Njëzetekatërsh 5/20/2012 Anonim
Teza IV: Lulediejt 5/20/2012 sol-nocturnus
Aksident fatal në Himarë 5/21/2012 277 komente admin
Serbia heq makiazhin 5/21/2012 46 komente Opinion Arbër Zaimi sol-nocturnus
Politikanë të dështuar? 5/21/2012 41 komente ilir-jani
Deklarate e Edi Rames per tragjedine e Himares 5/21/2012 26 komente admin
Shqipëria, shkëmb graniti 5/21/2012 16 komente Opinion Fatos Baxhaku PonsPilati
“21 janari”, akuzat e vëllait të Hekuran Dedës, gjykata pranon padinë e gardistit 5/21/2012 12 komente Ligj admin
Opak 5/21/2012 7 komente admin
Në terr papra 5/21/2012 1 komente admin
Teza V: Shkreptima e së shkuarës 5/21/2012 sol-nocturnus
Sfidat e një studiuesi të letërsisë 5/21/2012 admin
Tirana Kulturore, 19 maj 2012 5/21/2012 Kulturë Klodiani
Krruajtesja e dhembeve dhe maja e gjuhes. 5/21/2012 desaparacidos
Iljaz Agushi: Në emër të popullit 5/22/2012 234 komente Histori Renato Kalemi xhibi
Energji negative 5/22/2012 61 komente Zana
S'ka semafor. S'ka problem. (VIDEO) 5/22/2012 29 komente Acarim Nervash, Video loni
A mund të blihet tek Amazon.com nga Shqipëria? 5/22/2012 17 komente ignite
Na ishte dikur ... 5/22/2012 16 komente Acarim Nervash venusi
FIFA lejon Kosovën të luajë miqësore 5/22/2012 12 komente Kosova gre_wireless
Teza VI: Armiku 5/22/2012 sol-nocturnus
Fjala e Edi Rames ne takimin "Kurajo per te krijuar" 5/23/2012 65 komente admin
Kënga e dashurisë e J. Alfred Prufrock 5/23/2012 61 komente Letërsi Emigrant Anonim
Poezia duhet ... 5/23/2012 33 komente Letërsi XhaTani
Shqiperia kryeson per here te pare komitetin ministerial te KiE 5/23/2012 29 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Diploma e Bossit, MASH: 'Kristal'-it i pezullohet licenca 5/23/2012 28 komente Arsim Rhea
Me kë po udhëtoj?! 5/23/2012 10 komente Sociale Elissa
Të diplomuar për maskaralogji 5/23/2012 9 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Gara e Kuajve 5/23/2012 6 komente admin
“Dark Shadows” - film amerikan me regji te Tim Burton 5/23/2012 6 komente STALKER
Skena e letrës 5/23/2012 2 komente Letërsi Suzan Sontag wasabi
Tragjedia e Himarës dhe pasqyrimi i saj në media 5/23/2012 2 komente Media Gjergj Erebara, Mustafa Nano xhibi
Aus Stahl ist der Engel 5/23/2012 1 komente admin
Teza VIII: Fashizëm i zakonshëm 5/23/2012 sol-nocturnus
Teza VII: Thesaret e kulturës 5/23/2012 sol-nocturnus
U projektua dëbimi i një populli, serbët nuk e dënuan. Turp! 5/24/2012 233 komente Intervistë Ismail Kadare Dora_Noli
Ç’po kurdisin këta të dy? 5/24/2012 83 komente Opinion Skënder Minxhozi Anonim
Korsi biçikletash, vende vende 5/24/2012 82 komente Acarim Nervash Blendi Salaj
Rita Ora 5/24/2012 42 komente desaparacidos
Gara presidenciale, më 30 maj votimi për raundin e parë 5/24/2012 26 komente Politikë mati i ri
Teza IX: Angelus Novus 5/24/2012 16 komente sol-nocturnus
Dashuria për “të jashtmen” 5/24/2012 9 komente Opinion Elton Sulejmani Eltoni
Çfarë zori ka Berati? 5/24/2012 4 komente Kosova Avni Zogiani Shvejk
Shitja e vajzave, e turpshme 5/25/2012 163 komente desaparacidos
Smile 5/25/2012 58 komente belle_fleur
Kam diçka shumë të fshehtë për të t’rrëfyer 5/25/2012 45 komente Letërsi Louis Aragon Diplomaticus
Melodia e Shiut 5/25/2012 41 komente enka enka
Rona Nishliu në Eurovision! 5/25/2012 30 komente agron1
Vaffanculo alla Maggioranza! 5/25/2012 27 komente Politikë, Satirë Blendi Salaj Blendi Salaj
DASH, "shuplakë" për zgjedhjet 5/25/2012 18 komente Anonim
Lorik Cana: Miqësia me Igli Taren pengesë, duhej të justifikoja veten 5/25/2012 10 komente Sport hunter
S'kam si 5/25/2012 5 komente Letërsi ArB eLo admin
Një ujk me lëkurë të bukur 5/25/2012 3 komente admin
Not the Messiah (He’s a Very Naughty Boy)) 5/25/2012 1 komente desaparacidos
FQR 5/25/2012 Fiqiri
Teza X: Pështjellimi 5/25/2012 sol-nocturnus
A mundet Rona të fitojë? 5/26/2012 556 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Gjuha, 5/26/2012 93 komente Kulturë B P
Kremtimi i Pavaresise si komedi dhe si drame 5/26/2012 47 komente admin
Vendosni diçiturën 102 5/26/2012 31 komente Diçitura Beluli
Dyer çudish 5/26/2012 23 komente Letërsi mirazh admin
One Day (2011) – Një histori dashurie pa rregulla! 5/26/2012 12 komente desaparacidos
Prej hekuri është engjëlli 5/26/2012 admin
Doko, 80-vjeçari, emigrant për të shkolluar mbesën 5/27/2012 53 komente Intervistë hunter
Shkatërrohet Finiqi, shkulet bunkeri e gërmohet pa leje 5/27/2012 50 komente Sociale Auron Tare Dora_Noli
Si mund të bëhet një festival poezie në Shqipëri? 5/27/2012 40 komente pearlpoet
Mjeku popullor 5/27/2012 15 komente xhibi
Teza XI: Socialdemokracia, puna dhe natyra 5/27/2012 sol-nocturnus
Season goodies :) 5/28/2012 216 komente enka
C'po ndodh me PPU lately? 5/28/2012 126 komente PF
Çfarë ndodh më pas? 5/28/2012 109 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Diskriminimi i Policisë ndër vite 5/28/2012 53 komente Kryesore Bledi Gilaj admin
Logjika: "Buono per l'Albania" 5/28/2012 41 komente 24 karat, Shtypi Ardian Ndreca Hoppa
Kokërruari 5/28/2012 14 komente Pa Kategori Rhea
Familjarët e “Shtëpisë së verdhë” kërkojnë ballafaqim me Del Ponten 5/28/2012 8 komente Reportazh Lindita Çela Pjer Thomas
“Cosmopolis” - film kanadez me regji te David Kronenberg 5/28/2012 6 komente STALKER
Gjithë çka 5/28/2012 4 komente admin
Reductio 5/28/2012 3 komente Anonim
Prite, prite Isakun me shokë 5/28/2012 2 komente Letërsi Ireshtansi h75
Lehtë 5/28/2012 2 komente admin
Teza XII: Imazhi i gjyshërve dhe ideali për nipërit 5/28/2012 2 komente sol-nocturnus
Nga Diktatura ne Demokraci 5/28/2012 Kulturë Glen Sharp Shvejk
Tirana Kulturore, 26 Maj 2012 5/28/2012 Kulturë Klodiani
Na ishte njëherë ... 5/29/2012 524 komente Mondi
Mazhoranca propozon Prof.As.Dr. Xhezair Zaganjorin 5/29/2012 508 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Miku im Albert Ajnshtajn 5/29/2012 82 komente Esse Banesh Hoffmann Monda
"Si zbuluam Shqipërinë e pabesueshme" 5/29/2012 66 komente 24 karat, Biznes Skënder Minxhozi Hoppa
Dritaret - Charles Baudelaire 5/29/2012 65 komente belle_fleur
Nikoliç: Për Kosovën heqim dorë nga BE 5/29/2012 31 komente Ballkan 1oora
Vullnet politik për interesin e vëndit 5/29/2012 28 komente admin
Erdhi ora për mos me shkrue ma 5/29/2012 14 komente Letërsi Lisandri Kola wasabi
Me leje? Pa leje 5/29/2012 13 komente Turizëm admin
Nga 47 institucione të arsimit të lartë, vetëm 3 janë universitete 5/29/2012 12 komente Arsim admin
Burg 5/29/2012 7 komente Anonim
Presidenti që do çuditet edhe vetë 5/29/2012 3 komente Opinion Fatos Baxhaku PonsPilati
"Kur të më kujtosh, kur të vish të shkosh" 5/29/2012 2 komente Foto e ditës Monda
Mosha 5/29/2012 1 komente desaparacidos
“Aurora” - film rumun me regji te Cristi Puiu 5/29/2012 STALKER
Teza XIII: Determinizmi socialdemokrat 5/29/2012 sol-nocturnus
Zgjidhen 10 më të mirët e “Kult 2012” 5/30/2012 47 komente Kulturë Monda
Duhet proces, duhet dialog, duhet konsensus 5/30/2012 21 komente admin
Gotë... 5/30/2012 20 komente belle_fleur
Gazetaria dhe universitetet private 5/30/2012 2 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Pa kthyer kokën 5/30/2012 1 komente desaparacidos
Ulivi neri 5/30/2012 1 komente admin
Begegnung 5/30/2012 admin
Kërcënimi i amnezisë gjermane 5/31/2012 171 komente Esse Joschka Fischer Monda
Letërsia e pas 90' 5/31/2012 130 komente Video Anonim
Mario Draghi & Olli Rehn thyejnë tabunë 5/31/2012 128 komente Ekonomi Art Changed the World Art Changed the World
Kuvend, raundi II për presidentin, më 4 qershor 5/31/2012 79 komente Politikë alidemsi
Shqipëria tjetër: Shteti pas aksidenteve tragjike 5/31/2012 17 komente Reportazh Marin Mema admin
Puthja e famshme, identifikohen protagonistët 5/31/2012 15 komente desaparacidos
Gëzuar 1 Qershorin fëmijë të dashur ! 5/31/2012 14 komente admin
Mirëbërësi 5/31/2012 6 komente Letërsi Oscar Wilde wasabi
Kujt i duhet Presidenti? 5/31/2012 5 komente Opinion albanianreni albanianreni
"Publikja shqiptare" 5/31/2012 5 komente Klubi i librit vetevendosje
Ikona 5/31/2012 1 komente admin
Mefshtë 5/31/2012 admin
Brauni 5/31/2012 admin
“Publikja shqiptare” 5/31/2012 admin
Teza XIV: Hop revolucionar në të shkuarën 5/31/2012 sol-nocturnus
Konferencë me Thomas. J. Sargent 5/31/2012 admin
Teza IV: Hop revolucionar në të shkuarën 5/31/2012 sol-nocturnus
Qetësi dhe heshtje 5/31/2012 admin