Postimet e muajit Maj 2013

Seksioni Autori Postuar nga
Llotaria amerikane 5/1/2013 1,413 komente Sonik
Pa çensurë - 50 5/1/2013 453 komente Anonim
Kthim i Gjysmës së Madhe II 5/1/2013 169 komente Sport Beluli
Atdheu im, i vetmi vend ku … 5/1/2013 121 komente Shtypi Pëllumb Kulla alidemsi
1 Maji 5/1/2013 67 komente Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
Per cfare produkti behet fjale? 5/1/2013 5 komente gjergji
Gazetaria, profesioni më i mirë në botë 5/1/2013 3 komente Esse Gabriel Garcia Marquez admin
Shkolla e parë shqipe e Prizrenit, e vetme kundër serbëve dhe turqve 5/1/2013 2 komente Histori, Shtypi Gazmend Shpuza Rhea
Pa çensurë - 49 5/2/2013 412 komente Anonim
Retro TV: Nëpër Shqipëri (me zërin e gazetarit Virgjil Kule) 5/2/2013 208 komente Video ilir-jani
Fotot sekrete të sigurimit për vrasjet në kufi, pas dekretit të Alisë në ‘90 5/2/2013 123 komente Intervistë Aida Tuci Shvejk
Endri Xhafo ndalohet të hyjë në studion e tij 5/2/2013 60 komente Media admin
Lundron e regjur dashuria 5/2/2013 39 komente Letërsi Josif Brodskij wasabi
Poçi i kuq 5/2/2013 36 komente Satirë Renato Kalemi Monda
Pse te reklamojme ne Radio? 5/2/2013 4 komente Blendi Salaj
SONDAZHI : Koalicioni i majtë merr 46 përqind, koalicioni i djathtë 44 përqind 5/3/2013 506 komente Politikë, Shtypi LEFTI
Edhe 100, Usta! Laver Bariu feston 85-vjetorin 5/3/2013 126 komente Muzikë, Shtypi Eri Baco Monda
Sergei Paradjanov, homazhe bukurisë 5/3/2013 39 komente Kulturë Glauk Tahiri finisterre
Një masakër nën sytë e të gjithëve 5/3/2013 39 komente Reportazh Bledar Lumani telegrafi
Një ditë në një jetë 5/3/2013 20 komente Anonim
Sa bukur flisni ju artistët, asnjë fjalë s'të mora vesh! 5/3/2013 12 komente admin
Vetëvendosje për Palestinën 5/3/2013 4 komente admin
Bumi i kumarit, Tirana si Las Vegasi 5/4/2013 425 komente Reportazh, Shtypi Blerina Hoxha Shvejk
3d Printing, një teknologji e re, sa e dobishme aq edhe e frikshme 5/4/2013 14 komente Shtypi, Teknologji UnjamNJESH
Në ditën e filatelisë 5/4/2013 7 komente Pa Kategori, Shtypi alx_x6
Mall 5/4/2013 3 komente desaparacidos
Këngë për Qemal Stafën 5/5/2013 100 komente desaparacidos
5 maji, dita e të rënëve në Luftën e Dytë Botërore 5/5/2013 95 komente Foto e ditës admin
Gëzuar Pashkën të gjithë ortodoksëve 5/5/2013 42 komente Feja Stalin
Për shtëpiakët e padëshpëruar 5/5/2013 38 komente admin
S'kanë droje më, na vjedhin haptas! 5/5/2013 34 komente Acarim Nervash pjetermustakuqi pjetermustakuqi
Shpella e Himarës, fadromat rrezikojnë monumentin 5/5/2013 27 komente Pa Kategori, Shtypi Fatmira Nikolli Monda
Vendosni diçiturën - 135 5/5/2013 19 komente Diçitura Beluli
Leje drejtimi shqiptare në BE? 5/5/2013 15 komente Elian
Ballkani - shtëpia e Zotit apo çerdhja e fantazmave 5/5/2013 3 komente Opinion, Shtypi Nexhmedin Spahiu Shvejk
Frikë fluture 5/5/2013 3 komente Anonim
Kopshtari plak dhe Tzu-Gung-u 5/5/2013 2 komente Esse Edison Ceraj Shvejk
Për shtëpiakët e padëshpëruar 5/5/2013 admin
Sot janë ZGJEDHJET. Në qershor vetëm sa votohet. Shpreheni vullnetin tuaj ... oh, wait! 5/6/2013 616 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
3 ligjet pezull në Kuvend 5/6/2013 274 komente Politikë, Shtypi xhaelga
Ore do flasim për listat apo jo ? 5/6/2013 102 komente Illyricum Sacrum
“Youtube” bëhet me pagesë 5/6/2013 63 komente Internet, Shtypi Beluli
Të rrëzuarat në sallë 5/6/2013 45 komente Opinion, Shtypi Desada Metaj Shvejk
Ju kanë humbur plehrat 5/6/2013 32 komente Ambienti Uniteti Mendo Pozitiv Uniteti Mendo Pozitiv
Teori fashiste mbi ndihmën ekonomike 5/6/2013 25 komente Gjergj Erebara Blendi Salaj
Të dielën e fundit të prillit ... 5/6/2013 20 komente Letërsi xhatani XhaTani
Tranzicione 5/6/2013 10 komente Muzikë μ μ
Një fat 5/6/2013 6 komente Letërsi Antonia Pozzi shkinaks
Into the Fire 5/6/2013 3 komente admin
Gratë në Kosovë: Papunësi e pabarazi 5/6/2013 1 komente admin
Listat zyrtare e të tjera nga shtypi 5/7/2013 681 komente Zgjedhje admin
tralala-ja që po dëgjon - 32 5/7/2013 403 komente olsi
Gjysma më e mirë... 5/7/2013 112 komente Blendi Salaj
Një pension për Çufon 5/7/2013 42 komente Intervistë, Shtypi Alida Cenaj Monda
Auron Tare: Shqipëria dha 160 mijë euro për ekspozitën në Itali 5/7/2013 42 komente Acarim Nervash, Shtypi Fatmira Nikolli finisterre
On Occasion, I Write Pretty Well 5/7/2013 10 komente desaparacidos
Hë, se Evropa ka për të na ndihmuar! 5/7/2013 8 komente Opinion, Shtypi Serhij Zhandan, Angjelina Verbica Monda
I huaj në një buzë pa emër në vend’ tim 5/7/2013 4 komente Anonim
Ambicia gjeopolitike e Turqisë 5/7/2013 4 komente Esse Robert D. Kaplan Monda
Miza sjell ne Tiranë… Pasolinin! 5/7/2013 1 komente STALKER
Pa çensurë - 51 5/8/2013 443 komente Anonim
Masa të kota – Kundër dashurisë 5/8/2013 157 komente Letërsi Dino Buxati desaparacidos
Si shkruhen shkurtimet? 5/8/2013 47 komente dori
Si është tregu në Shqipëri? 5/8/2013 29 komente asking
Concrete jungle 5/8/2013 20 komente Bota, Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
Juria shpall fituesit e BOB-s 5/8/2013 17 komente Internet Jan Bruck, Esat Ahmeti admin
Punëtorët shqiptarë dhe Fantozzi 5/8/2013 3 komente admin
Peticioni i/kundër diktatit 5/8/2013 3 komente Esse, Shtypi Enis Sulstarova* Shvejk
Divan Peshku Folk-Politik 5/9/2013 383 komente Gaia
Dritëhijet e listave 5/9/2013 248 komente Opinion, Shtypi Afrim Krasniqi olsi
Si do të ruhen kapakët metalike të pusetave? 5/9/2013 118 komente Acarim Nervash perikliu
10 vjet burg për Nazime Vishën: “Kërkoj mëshirë” (përditësuar) 5/9/2013 25 komente Sociale, Shtypi altin78
INSTAT: 54 mijë fëmijë në punë 5/9/2013 22 komente Sociale, Shtypi Rhea
Java Botërore e Kombeve të Bashkuara për Sigurinë Rrugore 5/9/2013 22 komente Sociale admin
Vendosni diçiturën - 136 5/9/2013 21 komente Diçitura admin
Bankat nxjerrin paratë jashtë 5/9/2013 15 komente Ekonomi, Shtypi admin
Gjermanët të shokuar nga ekspozita në Francë 5/9/2013 14 komente Kulturë, Shtypi Sarah Hofmann, Angelina Verbica Monda
Një botim i ri i Kongolit në Francë 5/9/2013 4 komente Shtepia e Librit
E tillë është koha 5/9/2013 2 komente Letërsi Sibila Petlevski Monda
Kadrila e Gaforres, prej L. Carroll tek “Liza” 5/9/2013 Anonim
Shqipëria fiton arbitrazhin me ‘Sky Petroleum’, përfiton 383 mijë euro 5/10/2013 119 komente Ekonomi, Shtypi LEFTI
Vendosni diçiturën - 137 5/10/2013 111 komente Diçitura Beluli
Jemi shtet Islamik (Kosova)? 5/10/2013 76 komente Kosova, Shtypi Gani Mehmetaj gjembi
Seriozisht? 5/10/2013 27 komente Acarim Nervash, Shtypi Alba2265
Moderniteti filozofik gjerman: Anti-psikologjizmi te Kanti, Hegeli dhe Marksi 5/10/2013 17 komente Esse Gent Carrabregu admin
Alka Seltzer: Hangover – Reklame ne Print 5/10/2013 14 komente gjergji
Duke parë një vajzë 100 % të përkryer në një mëngjes të bukur Prilli. 5/10/2013 9 komente desaparacidos
28 vjet në planetin Tokë 5/10/2013 5 komente eklipsi
28 vjet në planetin Tokë 5/10/2013 eklipsi
Sindroma e margeritës 5/10/2013 Opinion Doan Dani. Shvejk
Hot flashes 5/10/2013 Anonim
Anija e Roland Sejkos fiton çmimin prestigjioz ‘David di Donatello’ 5/11/2013 273 komente Kulturë finisterre
Gramatika e vështrimit 5/11/2013 243 komente Letërsi Martis Ramiri admin
Oligarkia: paria e Tiranës dhe familjet mafioze lokale 5/11/2013 128 komente Opinion Shinasi Rama UnjamNJESH
(Përditësuar) Nga Shkodra në Sarandë, lista e 22 kalave që do jepen me qira 5/11/2013 90 komente Kulturë, Shtypi Fatmira Nikolli Monda
10 maj 1933: Djegia e librave në Gjermani 5/11/2013 82 komente Kulturë Marc Lüpke/Bahri Cani admin
Kecat dhe ujku apo princeshat? 5/12/2013 64 komente admin
George Soros, spekullatori (jo) i penduar 5/12/2013 63 komente Personazh Gjergji_N
Vendosni diçiturën - 138 5/12/2013 25 komente Diçitura Stalin
Rruga e Arbërit duhet të përfundohet 5/12/2013 24 komente Opinion, Shtypi Gëzim Alpion Eris_de
P s y c h e d e l i c a 5/12/2013 17 komente Art eni turkeshi imagery enka
L as in lake 5/12/2013 2 komente Anonim
Kecat dhe ujku apo princeshat? 5/12/2013 admin
Poligami, homofobi, drogë… moral dhe imoralitet, ofertat më ekstreme zgjedhore 5/13/2013 62 komente Opinion, Shtypi Gjergj Erebara Stalin
Shëngjini: Na akuzojnë për plehrat sepse duan të na prishin turizmin 5/13/2013 57 komente Reportazh, Shtypi Ben Andoni Monda
Gjenetikisht Europa është një familje 5/13/2013 50 komente Bota Monda
Ajo çka besoj 5/13/2013 40 komente Letërsi James G. Ballard Monda
Kushtetuta duhet ndryshuar urgjentisht 5/13/2013 20 komente Intervistë, Shtypi Kristaq Traja alidemsi
Si të marrësh frymë tani 5/13/2013 19 komente Letërsi losttext lost_text
. 5/13/2013 12 komente Urlando Furioso
Urbani 23 5/13/2013 Letërsi satanistja syjeshilja
Privatizimi – apo manuali për shkatërrim ekonomik! 5/13/2013 admin
Përgjigja 5/14/2013 198 komente Letërsi Luigi Pirandello Ana H
Groenlanda pa fjalë 5/14/2013 127 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Vendosni diçiturën - 139 5/14/2013 72 komente Diçitura admin
Diplomën tashmë ne xhep? 5/14/2013 54 komente Arsim STALKER
Zbardhet plani i Tiranës deri më 2027 5/14/2013 34 komente Shtypi Zirina Llambro Shvejk
Ka një krizë të leximit 5/14/2013 26 komente Shtepia e Librit
Divan Peshku Folk-Kinematografik 5/14/2013 20 komente Gaia
Rrugëve 5/14/2013 7 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Hitleri 5/14/2013 3 komente Letërsi xhatani XhaTani
Word of the day: ... 5/14/2013 2 komente Anonim
Kastriot Islami, ose pamundësia e tij për t’u bërë “tradhëtar” 5/14/2013 Opinion Sokol Habilaj Anonim
Fushata amnezike e Metës 5/15/2013 217 komente Andi Bushati Blendi Salaj
Daily Mail : Shqipëria në komunizëm të priste flokët në aeroport, sot të mahnit 5/15/2013 197 komente Reportazh The Daily Mail LEFTY
Heqja e maskave 5/15/2013 128 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Robert Elsie: Shqipëria më mahnit, më lodh dhe më çmend 5/15/2013 63 komente Shtypi Dora_Noli
Europa (e) lig: Chelsea vs Benfica 5/15/2013 18 komente Sport Beluli
Këpucët me taka 5/15/2013 16 komente Letërsi Ardita Jatru melard
Fanfara Tirana takon Transglobal Underground dhe rregjistrojnë një kryevepër: Kabatronics 5/15/2013 11 komente desaparacidos
dhe menjëherë është mbrëmje 5/15/2013 9 komente Letërsi Salvatore Quasimodo shkinaks
Fatos Lubonja: Arsyeja dhe dashuria - udhërrëfyesit e jetës 5/15/2013 7 komente Shtypi Shvejk
Kadare: Europianë, vështroni nga ne 5/15/2013 2 komente Shtepia e Librit
一代宗师 5/15/2013 2 komente STALKER
Të shpëtojmë Mejsin e vogël 5/16/2013 71 komente Njoftime Blendi Salaj Blendi Salaj
Tiranë, mbërrijnë 14 muxhahedinët e parë, qeveria pranoi 210 5/16/2013 68 komente Shtypi Art Changed the World
Kur u pata ba i lumtun 5/16/2013 35 komente Letërsi gjezeko Anonim
Barazi gjinore gjobare 5/16/2013 6 komente Pa Kategori, Shtypi Monda
Kërkimi shkencor drejt tregut të ideve 5/16/2013 1 komente admin
Ca ide për të transformuar një Republikë ende oligarkike 5/16/2013 1 komente admin
Berisha : Do liberalizojmë vizat me SHBA brenda katër viteve 5/17/2013 375 komente Politikë Adi Shkembi LEFTY
Eurovizion, Sejko dhe Lulgjuraj ndezin sallën në Suedi, por nuk kualifikohen 5/17/2013 55 komente Kulturë Dora_Noli
Përjashtohet nga partia Muho Asllani 5/17/2013 54 komente 24 karat, Shtypi takeiteasy
Spoti Radiofonik - Rripi i Sigurmit (AUDIO) 5/17/2013 34 komente Blendi Salaj
Kush i shpiku partitë 5/17/2013 21 komente Histori, Shtypi admin
Minced 5/17/2013 4 komente Anonim
Çfarë bënë myslimanët për hebrenjtë? 5/17/2013 1 komente Esse David J Wasserstein Shvejk
Në politikat tregtare duhet të prijë arsyeja, jo doktrina e “lirisë” 5/17/2013 admin
Vetëm një peshk (i cili i iku nga duart njërit prej buçkove) 5/18/2013 109 komente Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
Harta e popujve më racistë. Ndoshta do të habiteni! 5/18/2013 51 komente Bota, Shtypi admin
Shqipëria, e rrezikshme për të sapolindurit. Më pak për nënat e tyre 5/18/2013 41 komente Sociale Lorina Mixha admin
Ipeshkvijtë Katolikë të Shqipërisë: Shit blerje e votës do të thotë të shesësh apo blesh lirinë 5/18/2013 26 komente Feja gjembi
Më i bukuri i deteve 5/18/2013 11 komente Letërsi Nazim Hikmet Monda
Circle to cycle 5/18/2013 9 komente Anonim
Dora e ngrohtë 5/18/2013 8 komente Reportazh Alida Cenaj finisterre
Letërsia arbëreshe – si ftesë për (ri)interpretim 5/18/2013 2 komente Shtypi Ymer Çiraku finisterre
Një herë si farsë, pastaj si tragjedi 5/19/2013 365 komente Opinion, Shtypi Sokol Shameti Shvejk
Erdhi Klara 5/19/2013 181 komente Letërsi mdhrami mdhrami
Njoftim: Manifestim proteste ndaj partikracisë së instaluar në Shqipëri 21 Qershor 2013! 5/19/2013 63 komente Alidea
Kriza dhe dallimet mes të varfërve dhe të pasurve 5/19/2013 7 komente Ekonomi, Shtypi Jennifer Fraczek, Bahri Cani Monda
Southish 5/19/2013 Anonim
Një herë si farsë, pastaj si tragjedi 5/19/2013 alisat
Reklama e The Guardian fiton Clio Awards 5/19/2013 gjergji
Shkallët pozitive 5/20/2013 188 komente Ambienti Uniteti Mendo Pozitiv Uniteti Mendo Pozitiv
Bardhezi? 5/20/2013 147 komente 24 karat Shvejk
Sytë e tu, sytë e tu... 5/20/2013 42 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Politikën tonë të përditshme epna sot 5/20/2013 42 komente Politikë, Shtypi Monda
Të shfryhet administrata nga zëvendës-ministrimi 5/20/2013 15 komente Gaia
Twilight of South 5/20/2013 5 komente Anonim
A do e transformojë Abenomics Japoninë? 5/20/2013 5 komente admin
Peter Berling, informacion mbi veprën e tij? 5/20/2013 4 komente Anonim
Yahoo blen Tumblr per $1.1 miljard (cash) 5/20/2013 4 komente gjergji
Morali dhe etika në kulturën shekullare të botës bashkëkohore 5/20/2013 2 komente Esse Wolfhart Pannenberg Shvejk
Dyzet vjet pas revoltës së Spaçit 5/21/2013 761 komente Shtypi Agim Musta LEFTI
Sondazhi i IPR Marketing Live ne Ora News 5/21/2013 442 komente Blendi Salaj
10 premtimet e socialistëve për qeverisjen e vendit 5/21/2013 198 komente Fatjona Mejdini Blendi Salaj
Ndrydhja 5/21/2013 34 komente Letërsi Florenc Shahini Florenc Shahini
Si menaxhohen barnat e skaduara në Shqipëri? 5/21/2013 21 komente EBC
“Në Shqipëri, për të kërkuar të dashurën e parë” 5/21/2013 16 komente Personazh, Shtypi Shvejk
Fyelli nomad 5/21/2013 10 komente Letërsi William S. Merwin Monda
... 5/21/2013 10 komente Anonim
Franc Nopça rrëfen Shqipërinë e një shekulli më parë 5/21/2013 3 komente Histori, Shtypi Alma Mile Monda
Festivali i filmit mjedisor 5/21/2013 2 komente CurrenSy
Stepping lover thoughts 5/21/2013 Anonim
“Stalker” ? Jo jo, “Stoker” 5/21/2013 STALKER
Kush ishte Wagner? 200 vjetori i lindjes së gjeniut të muzikës 5/22/2013 25 komente Kulturë Rik Fulcker, Vilma Filaj-Ballvora Monda
Shqipëria në Panairin Ndërkombëtar të Librit në Torino 5/22/2013 12 komente Kulturë, Shtypi torinez
Një vit për ta “harruar” tragjedinë e 21 majit 5/22/2013 5 komente Reportazh, Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
Roman i ri: Njeriu që i shpëtoi jetën Duçes, Roberto Ciai 5/22/2013 2 komente Shtepia e Librit
Destin 5/22/2013 Anonim
Gati për finalen? 5/23/2013 116 komente Sport Blendi Salaj Blendi Salaj
Tmerr në Londër, një person masakrohet me hanxhar 5/23/2013 71 komente Bota, Shtypi Stalin
Microsoft ve ne loje Ipad me reklamen e re 5/23/2013 56 komente gjergji
5.9 gram hashash, 5 vjet burg. Armë pa leje, 1 vit e 4 muaj 5/23/2013 43 komente Ligj, Shtypi admin
Copërat e një pranvere joshqiptare 5/23/2013 36 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali alidemsi
Shkarkohen punonjësit që nuk pranuan të marrin teserat e PD-së 5/23/2013 34 komente Shtypi Fatjona Mejdini admin
Një dalje e pafajshme 5/23/2013 22 komente admin
Elitat e gabuara 5/23/2013 7 komente Opinion, Shtypi Elsa Ballauri Shvejk
Amnesty International për Shqipërinë: Remzi Hoxha, gjyqi për 21 janarit dhe greva e të burgosurve politikë në qendër të shkeljeve për 2012 5/23/2013 5 komente Ligj, Speciale, Shtypi finisterre
Shtatëzania - Promo për Klubin e mëngjesit (AUDIO) 5/23/2013 1 komente Blendi Salaj
TIRANA NE KRYE TE FITORES 5/23/2013 admin
Gërmim kazanesh dhe celularë 5/23/2013 Sociale Grava grava
Një dalje e pafajshme 5/23/2013 admin
Gypsy 5/23/2013 Anonim
Zgjedhjet e 23 qershorit, partitë politike sot zyrtarisht në fushatë 5/24/2013 119 komente Politikë admin
Seriozisht, kush ju duket burri më serioz në politikën shqiptare? 5/24/2013 119 komente UnjamNJESH
Marrëdhëniet mes Sigurimit dhe Vatikanit 5/24/2013 82 komente Feja Armand Plaka admin
Mos u trego i butë me një natën e mirë 5/24/2013 60 komente Letërsi Dylan Thomas sol-nocturnus
A e meriton Lionel Messi etiketimin “Më i miri në Histori”?! 5/24/2013 39 komente Sport Dopio Shtata
Huliganët shkatërrojnë shtëpinë e Alfabetit shqip 5/24/2013 36 komente Acarim Nervash admin
Një kopësht në një shishe: ekosistemi më i vogël dhe i vjetër në botë 5/24/2013 28 komente Ambienti, Shtypi galile
Hyrije A. 5/24/2013 19 komente Anonim
Intelektualët, të klasifikuar 5/24/2013 13 komente Politikë, Shtypi Ilir Harshova loloto
Ashtray 5/24/2013 1 komente Anonim
Beteja finale! Kur gjermanët ''pushtojnë'' sërish Evropën plakë 5/25/2013 221 komente Sport Beluli
Drejtoresha i ankohet Berishës për denoncimin e Ramës 5/25/2013 73 komente Shtypi Gjergji_N
E Premte e zezë... 5/25/2013 19 komente Letërsi Xha tani XhaTani
"Jeta që na dhanë" 5/25/2013 14 komente Klubi i librit, Shtypi statusquo
Godina e Mësonjëtorës së Korçës drejt rrënimit 5/25/2013 12 komente Video Stalin
BLOC-NOTES 5/25/2013 4 komente XYZ
LIGJI DREJTORESHE LIGJI! 5/25/2013 admin
Adnan Januzaj me Manchester United-in, por pse jo me Shqipërinë? 5/25/2013 Sport Dopio Shtata
Dr.Flori këngë kundër paktit Rama-Meta : Pazar me idealin, pse u zhgënjeva nga kreu i PS 5/26/2013 167 komente Shtypi ELISABETA ILNICA LEFTI
Vendosni diçiturën - 140 5/26/2013 140 komente Diçitura Stalin
Kë do të shtypni? 5/26/2013 115 komente Opinion, Shtypi Monika Shoshori Stafa spiritus
Punësimi - oferta politike me joshëse në zgjedhjet parlamentare në Shqipëri 5/26/2013 53 komente Politikë Ani Ruci finisterre
Simfoni nëntori 5/26/2013 23 komente Letërsi Oscar Vladislas de Lubicz Milosz finisterre
Apple cake and camomile :) 5/26/2013 17 komente enka
Sulmohet një ushtar francez, copycat apo rastësi? 5/26/2013 13 komente Blendi Salaj
n’dasëm / Xhavit et moi 5/26/2013 Fiqiri
Apple cake & camomile :) 5/26/2013 enka
Fantazma e demokracisë 5/27/2013 93 komente Esse Arbër Zaimi admin
"Mesdheu si fantazi e përjetshme“ 5/27/2013 85 komente Kulturë, Shtypi Lindita Arapi Monda
“Mos ma gjykoni lirinë!” - protestë kundër EULEX-it 5/27/2013 48 komente Kosova admin
Era 5/27/2013 13 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Korrigjimet në tekstet e historisë - Pse duhej të ndodhte? 5/27/2013 4 komente Opinion Mehmet Kraja loloto
Kanë: Palma e Artë për filmin "La Vie d'Adele” 5/27/2013 3 komente Art, Shtypi Rhea
Parashikueshmerisht irracjonalë 5/27/2013 2 komente gjergji
Era 5/27/2013 admin
Era 5/27/2013 admin
Rama: Do të kërkojmë tapitë në Turqi për të zgjidhur problemin e pronave 5/28/2013 115 komente Politikë, Shtypi olsi
5 gjëra që mund të bësh gjatë fushatës 5/28/2013 100 komente Opinion Blendi Salaj Blendi Salaj
A i keni parë ndërtimet pa leje së fundmi në Tiranë? 5/28/2013 36 komente Illyricum Sacrum
Vullnetarët e Vegjël: Nisma "Dhuro botën në një libër" 5/28/2013 17 komente Sociale Luela Myftari Monda
Si është manipuluar historia e shqiptarëve ndër dekada 5/28/2013 13 komente Esse, Shtypi James Pettifer Gaia
Shqipëria nuk solidarizohet me Kosovën 5/28/2013 11 komente Ballkan, Shtypi admin
Dispanceria 5/28/2013 9 komente Alidea
Nga nje festival ne tjetrin… 5/28/2013 STALKER
Një kryq të madh fletës së votimit 5/29/2013 117 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Shvejk
Si po abuzohet me administratën publike 5/29/2013 94 komente Reportazh Gladiola Bendaj admin
Shqipëria tjetër: Labëria, toka ku historia mplekset me harresën 5/29/2013 79 komente Reportazh, Shtypi Marin Mema Monda
Ndërkohë në Kinë... 5/29/2013 68 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Këtë verë ka rrezik të mos kemi verë 5/29/2013 46 komente Ambienti, Shtypi olsi
Ulja e dramaticitetit 5/29/2013 10 komente Opinion, Shtypi Alqi Kociko Monda
Letër Këndonjësit 5/29/2013 4 komente Letërsi Herman Hesse Shvejk
Merde! 5/29/2013 3 komente STALKER
Komuniteti Shqipëtar i Biznesit feston fillimin e punës së Dhomës Shqipëtare të Tregëtisë në Massachusetts-SHBA 5/29/2013 1 komente gjergji
Ndjesi urbane 5/29/2013 desaparacidos
tralala-ja që po dëgjon - 33 5/30/2013 476 komente olsi
Parlamenti voton tre ligjet e integrimit 5/30/2013 174 komente Kryesore admin
A nuk është FRD një zgjedhje më e mirë se bojkoti? 5/30/2013 144 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Ç'ka patur në mend Bernd Fischer? 5/30/2013 104 komente STALKER
fanar ndriçues 5/30/2013 95 komente desaparacidos
Trojet e dashurise 5/30/2013 22 komente Letërsi etien canaj loloto
Pse Saliu futi në listën e sigurtë të deputetëve të PD-së kryetarët e disa partive të vogla aleate? 5/30/2013 6 komente Timi
Të ngopur me rrena 5/30/2013 1 komente Opinion, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
Bota në ndryshim 5/30/2013 Letërsi twintip
Summer rain 5/30/2013 Anonim
Protesta në Stamboll 5/31/2013 348 komente Blendi Salaj
Më 23 qershor Berisha ka përballë vetëm qytetarët shqiptarë 5/31/2013 209 komente Opinion, Shtypi Mustafa Nano alidemsi
Elhaida Dani fiton "The Voice of Italy" 5/31/2013 118 komente Muzikë grava
Ne dhe Lej Feni, i paharruar 5/31/2013 66 komente Opinion, Shtypi Fatos Baxhaku swed
Biseda me Gëten 5/31/2013 27 komente Letërsi Donald Barthelme Jo
Në panairin ndërkombëtar të shkencës I-SWEEP 2013 fitues edhe nxënës shqiptarë 5/31/2013 24 komente Shkencë Monda
Vendnumëro në dheun e atit 5/31/2013 19 komente Letërsi Erina Pavle Çoku Erina Pavle Çoku
Një udhëtim nga Korça në Tepelenë në 1904 5/31/2013 15 komente Përrallë nga e kaluara Edith Durham Dora_Noli
23, takim me historinë 5/31/2013 13 komente Opinion Andi Bushati admin
Ne 2011-ten rroga mesatare e nje CEO ishte.. 5/31/2013 4 komente gjergji
20 shenjat që tregojnë varësinë ndaj tyre 5/31/2013 Shtepia e Librit
English Tea 5/31/2013 Anonim
Good Old Greenwich 5/31/2013 Anonim