Postimet e muajit Gusht 2013

Seksioni Autori Postuar nga
Kukësi - Metalurg Donjeck 8/1/2013 115 komente Sport Blendi Salaj
VIDEO: Përpara Kreministrisë, makina digjet plotësisht para se zjarrfikësit të mbërrijnë 8/1/2013 60 komente Video Blendi Salaj
Ia vlen metoda "Montessori"? 8/1/2013 44 komente snare
Konkurrenca pa kufi 8/1/2013 31 komente Ekonomi Artan Fuga LEFTI
Uruguai legalizon marijuanën 8/1/2013 23 komente Bota, Shtypi finisterre
"Ballkoni" në Festivalin e Filmit në Venecia 8/1/2013 12 komente Art finisterre
Tundimi para një kulle romantike 8/1/2013 6 komente Kulturë Bruno Zevi finisterre
E si? 8/1/2013 6 komente Letërsi Tejkqyra admin
Entuziazëm dhe zemërim pas dënimit të Berlusconit 8/2/2013 102 komente Bota AG/Lindita Arapi finisterre
Si e robëroi Italia, Shqipërinë 8/2/2013 91 komente Histori, Shtypi Gjergj Erebara Monda
Protestë kundër ndërtimeve pa leje në Tiranë 8/2/2013 69 komente Ambienti admin
Paga minimale, paguhemi 12 herë më pak se në BE 8/2/2013 44 komente Ekonomi, Shtypi peshku i kuq
“Anti-Shqipëria” (ose, në kërkim të imazheve të Shqipërisë së dikurshme) 8/2/2013 35 komente Përrallë nga e kaluara STALKER STALKER
Tridhjetë përqind fitore 8/2/2013 18 komente Opinion tropizma tropizma
Shënime: "Stina mendimi" pa maskë 8/2/2013 8 komente Kulturë Trifon Xhagjika village-bey
Thyerja e rrethit vicioz 8/2/2013 3 komente Opinion, Shtypi Alqi Kociko I_Pakapshem
Zanati i Kanosjes: 2. Formë Arti 8/2/2013 2 komente admin
“Te porta e Shën Pjetrit”, së shpejti në ekran 8/2/2013 1 komente Shtepia e Librit
Dhuna në L’âge d’or 8/2/2013 admin
Më në fund flet Ngjela: Doja mandat anti-korrupsion dhe dinjitoz, jo vend pune në qeveri 8/3/2013 212 komente Shtypi effkey
tralala-ja që po dëgjon - 35 8/3/2013 197 komente olsi
Ngrihet Byroja Kombëtare e Hetimit 8/3/2013 172 komente Politikë, Shtypi peshku i kuq
X-Keyscore e ka kthyer të gjithë botën në "hard disk" 8/3/2013 88 komente Internet admin
Dy poezi nga Andi Meçaj 8/3/2013 61 komente Letërsi andvlo2012 andvlo2012
Bloc-notes 8/3/2013 26 komente XYZ
E njihni uncyclopedia ? 8/3/2013 16 komente pse sterio
Fundi i Namazgjasë 8/3/2013 13 komente Feja, Shtypi Elton Hatibi village-bey
Cikël poezish nga autorë të ndryshëm 8/3/2013 12 komente Letërsi statusquo
Përreth ka kaq dyer të heshtura 8/3/2013 8 komente Letërsi Gentian Cocoli Anonim
Zoti kryetar i Bashkisë! 8/3/2013 6 komente Alidea
... 8/3/2013 5 komente Anonim
Tregim nga Andi Meçaj 8/3/2013 Letërsi andvlo2012
"Web Ranking" - Universitetet tona të fundit në botë 8/4/2013 65 komente Arsim, Shtypi Esmeralda Keta peshku i kuq
Lamtumirë ARMO 8/4/2013 40 komente Ekonomi, Shtypi galile
A e mposht dot krimin një ndëshkim i fortë? 8/4/2013 38 komente Sociale Kiço Blushi peshku i kuq
Solidaritet social 8/4/2013 27 komente Sociale, Shtypi Monda
Bardh e zi 8/4/2013 Anonim
Byreku dhe Enveri, gjithnjë në modë 8/5/2013 227 komente Opinion, Shtypi Andi Kananaj admin
Era që fryn nga Bosfori 8/5/2013 135 komente Opinion Vladimir Karaj admin
Realizmi socialist si prodhues i përfytyrimeve antifetare në letërsinë shqipe 8/5/2013 55 komente Esse Milazim Krasniqi statusquo
Lakshmi 8/5/2013 7 komente Anonim
Qelia 8/5/2013 2 komente Letërsi komunisti
Aksioni politik kolektiv 8/5/2013 admin
Një ditë agjërim 8/6/2013 114 komente Kulturë Elizabeth Gowing village-bey
Realizëm emocional 8/6/2013 100 komente Art, Shtypi flo
Kur të vegjlit sakrifikohen për të mëdhenjtë 8/6/2013 85 komente peshku i kuq
Poezia, arkitekturë me fjalë ... 8/6/2013 67 komente Hoppa
Mbi stereotipat antishqiptarë në veprat e autorëve të huaj 8/6/2013 47 komente Histori Armand Plaka albaner
Video - "Shqipëria ime", Tirana 8/6/2013 28 komente Reportazh Monda
Dibër, shtëpia muze 8/6/2013 7 komente Kulturë, Shtypi Eris_de
Në pritje të “Tom à la ferme” nga Xavier Dolan 8/6/2013 7 komente Art, Shtypi Ledi Kasapi ledi.k
Kapsulë kohe 8/6/2013 2 komente Anonim
IDEJA E UNIVERSITETIT- Program për një arkeologji 8/6/2013 admin
Mbi disa projekt-ide të Ramës 8/7/2013 183 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Berisha firmos 2600 ton plehra në vit nga Italia dhe Greqia 8/7/2013 91 komente Politikë peshku i kuq
Kush ishin të dënuarit anonimë që përkthenin për “8 Nëntorin” 8/7/2013 43 komente Histori, Kulturë, Shtypi Leka Ndoja tropizma
Dy rrugët për qeverinë e re 8/7/2013 28 komente Ekonomi, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
Ja si do të jetë Muzeu i Luftës së Ftohtë 8/7/2013 12 komente Kulturë, Shtypi Hoppa
Fabrice Tourre, strumbullari i krizës financiare amerikane 8/7/2013 8 komente Bota, Shtypi UnjamNJESH
“Prishja e Namazgjasë, shfarosje e historisë” 8/7/2013 3 komente Intervistë, Shtypi Ermir Gjinishi Anonim
Mërmërimë jashtëtokësori 8/7/2013 2 komente Anonim
Banka e Shqipërisë në ndihmë të ekonomisë 8/7/2013 admin
Shtëpia e Oficerëve, seli e PD 8/8/2013 221 komente Sociale, Shtypi Anonim
A është zoti Dokle "presidenti moral" i shqiptarëve? 8/8/2013 126 komente STALKER
Livadhisje, me ose pa leje 8/8/2013 111 komente Ambienti, Foto e ditës Auron Tare Monda
Gëzuar Fitr Bajramin! 8/8/2013 84 komente Feja pjetermustakuqi pjetermustakuqi
Zgjedhjet në Kosovë: Nisi "lufta" për Prishtinën 8/8/2013 73 komente Kosova Monda
Kukësi një hap pranë playoff 8/8/2013 50 komente Sport Bota
Hajdutët e flokëve 8/8/2013 34 komente 24 karat, Shtypi Beluli
Dakaj i gegërishtes ideale 8/8/2013 32 komente Gjuhësi finisterre
Dëshmitë e studentëve: Blejmë me para diplomat e Toefl-it 8/8/2013 14 komente Arsim, Shtypi Dorina Bilbili Monda
Zanati i Kanosjes: 3. Probleme Menaxhimi 8/8/2013 4 komente admin
“Në Shqipëri preferojnë të përkthejnë keq, sesa të lënë pa përkthyer autorët e letërsisë botërore” 8/8/2013 3 komente Intervistë Hans-Joachim Lanksch finisterre
Hotel “Dajti” shndërruar në gërmadhë, Fullani shpenzon për volejboll 8/9/2013 91 komente Acarim Nervash peshku i kuq
Ishulli në gji të liqenit 8/9/2013 73 komente Letërsi William Butler Yeats Magus
Jeta e djaloshit Ahmet Zogu në Vjenë 8/9/2013 30 komente Klubi i librit, Shtypi Jean-Luc Tourenne village-bey
Ndërtimet pa leje në bregdet, Rama: çdo mbështetje ose ankesë konkrete të shoqërohet me foto 8/9/2013 27 komente Politikë, Shtypi olsi
A ka populli faj? 8/9/2013 27 komente Opinion, Shtypi Artan Fuga LEFTI
Pse po "tërhiqet" Amerika? 8/9/2013 23 komente grava
Plagë drite 8/9/2013 17 komente Letërsi mirazh Anonim
Kundërthëniet letrare Kosovë-Shqipëri 8/9/2013 6 komente Esse Mehmet Kraja Monda
KONKURS PËR ZYRËN E DEPUTETIT NË VLORË 8/9/2013 admin
Cila ishte akuza për dënimin me varje të Havzi Nelës? 8/10/2013 444 komente kuazimondo
Pa censurë - 56 8/10/2013 189 komente Anonim
Biznesi i ëmbël i luleshtrydheve 8/10/2013 81 komente Ekonomi Laura Çela finisterre
Përmbytjet dhe papërgjegjshmëria e qeverive 8/10/2013 33 komente Ambienti, Shtypi peshku i kuq
(Champions) e liga po na troket pa u ndjerë te porta... 8/10/2013 17 komente Sport, Shtypi Beluli
Amnesty International apel autoriteteve shqiptare: Zgjidhni strehimin për romët 8/10/2013 15 komente Sociale, Shtypi admin
Arat "pa zot" të kanabisit 8/10/2013 12 komente Opinion, Shtypi Fatos Baxhaku admin
Një shishe 8/10/2013 4 komente Anonim
Detyrimet e prapambetura duhen paguar 8/10/2013 4 komente Ekonomi, Opinion, Shtypi Arben Malaj peshku i kuq
"O moj Shqypni dhe lirika të tjera" 8/10/2013 3 komente statusquo
Në Himarë "Agimi i Artë". Shteti shqiptar në "muzg të errët" 8/11/2013 177 komente Acarim Nervash, Shtypi Monda
A ka teknologji informacioni në Shqipëri? 8/11/2013 90 komente noshKaido
Vjershat (dhe një krijim i studentit Eqerem Çabej) 8/11/2013 51 komente Përrallë nga e kaluara Faik Konica Monda
Pushtimi i ‘39 dhe letra e Duçes që Hitleri nuk e mori kurrë 8/11/2013 32 komente Histori Armand Plaka albaner
Bloc-notes 8/11/2013 25 komente XYZ
Aksionet e ARMO-s u shitën 70% më pak, "gropa" 68 mln Euro 8/11/2013 22 komente Ekonomi Genc Kondi admin
I tundur, jo i trazuar! 8/11/2013 21 komente Argëtim, Shkencë rinstikt rinstinkt
Mos jam martuar vallë me Wikipedian? 8/11/2013 16 komente Kulturë Umberto Eco finisterre
Imzot Gjon Nikollë Kazazi 8/11/2013 7 komente Gjuhësi village-bey
A digjen më plehra në Shqipëri? 8/12/2013 62 komente noshKaido
Sy i errët në shtator 8/12/2013 15 komente Letërsi Paul Celan Anonim
Qeveria miraton kontratën, KURUM merr për 35 vjet rafinerinë e Cërrikut 8/12/2013 9 komente Ekonomi, Shtypi peshku i kuq
Vota për 1 mandat dhe kurthi i sistemit rajonal 8/12/2013 7 komente Opinion, Shtypi, Zgjedhje Afrim Krasniqi xhibi
Do iki ! 8/12/2013 5 komente Letërsi Qemol Avdija
Tekstet shkollore – masakër mbi mendjet e fëmijëve 8/12/2013 5 komente Arsim, Shtypi Ilir Yzeiri peshku i kuq
Gratë pikturojnë puthjen 8/12/2013 Letërsi Ndue Dedaj Anonim
Rusi - Ligj për ndalimin e propagandës homoseksuale 8/13/2013 279 komente Bota, Shtypi admin
Si e kujtoj hallë Musine Kokalarin 8/13/2013 137 komente Personazh Linda Kokalari peshku i kuq
Silenzio! (filmat pa zë: 1900-1930) 8/13/2013 38 komente STALKER
Aksion në hyrje të Lazaratit, policia bllokon punëtorët, kamionët me pleh e botet me ujë 8/13/2013 37 komente Foto e ditës admin
"Zonja dhe zotërinj, Agimi i Artë nuk vjen në Himarë për të ikur..." 8/13/2013 28 komente Politikë admin
(Ri)qeveria 8/13/2013 23 komente Opinion, Politikë, Shtypi Artan Hoxha peshku i kuq
"Përplasja Kadare-Trebeshina s'ka lidhje me veprat letrare" 8/13/2013 19 komente Kulturë Behar Gjoka peshku i kuq
Kush do të bëhet kryetar grupi? 8/13/2013 15 komente xhaelga
Ca të marrë me bluza të zeza dhe ne (gazetarët) që marrosemi pas tyre 8/13/2013 4 komente Opinion, Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
Papistani 8/13/2013 4 komente Përrallë nga e kaluara MIHAL GRAMENO ACDC1
Ndërkombëtarët: Të zgjidhet çështja e romëve. Bashkia vadit çështjen 8/13/2013 3 komente Sociale, Shtypi Monda
Dyersh të hapura 8/13/2013 Letërsi mirazh Anonim
Egjipti në kaos, qindra të vrarë, shpallet gjendja e jashtëzakonshme 8/14/2013 520 komente Bota admin
tralala-ja që po dëgjon - 36 8/14/2013 279 komente tropizma
Vasili: Do zbatojmë të njëjtin ligj me të cilin PD hoqi njerëzit tanë nga puna 8/14/2013 131 komente Politikë, Shtypi LEFTI
Romët kundër romëve 8/14/2013 90 komente Opinion Gjergj Erebara admin
Kafen virtuale falna sot 8/14/2013 34 komente xhibi
A po prodhojnë universitetet shqiptare një “bombë sociologjike” me sahat? (Pj I & II) 8/14/2013 15 komente Arsim, Shtypi Fatos Tarifa Monda
Logu i Bjeshkëve - “Nderi i Kombit” 8/14/2013 15 komente Sociale, Shtypi Hoppa
Qeveria e re të ketë përparësi vendosjen e rendit 8/14/2013 14 komente Politikë, Shtypi peshku i kuq
Arti i Henry Moore në Galerinë Kombëtare 8/14/2013 10 komente Art, Shtypi μ
Si thu', a e bojm nji dore muhabet? 8/15/2013 145 komente Bariu
Nishani firmos: SHQUP-i, seli e PD 8/15/2013 105 komente Pa Kategori, Shtypi Monda
Why Ismail Kadare Should Win the 2013 Nobel Prize in Literature - by Nina Sabolik 8/15/2013 102 komente Anonim
Shkupi 2014 – misioni për të ndryshuar historinë përmes skulpturave 8/15/2013 91 komente Ballkan Monda
Reagim i të rinjve romë dhe egjiptianë 8/15/2013 27 komente Pa Kategori, Shtypi Shvejk
Borxhi, qeveria kërkon 15 mln euro. Tejkalohen shifrat e huasë 8/15/2013 10 komente Ekonomi, Shtypi peshku i kuq
Zanati i Kanosjes: 4. Biznesi i Vogël i Sheshbeshit 8/15/2013 9 komente admin
Në pritje të “Tom à la ferme” nga Xavier Dolan 8/15/2013 desaparacidos
Përmet, hiqet kryqi, vendoset flamuri në Pallatin e Kulturës, Mitropolia: U rrahën Klerikët 8/16/2013 232 komente Sociale, Shtypi village-bey
Gjellët e Elbasanit 8/16/2013 103 komente Argëtim, Shtypi village-bey
Shqipja e sotme mes dy taborëve 8/16/2013 50 komente Gjuhësi Qemal Murati Monda
"Nëse ndërtimet nuk ndërpriten, unë do ndërpres buzëqeshjen" 8/16/2013 30 komente Foto e ditës Shvejk
A do te kete force/deshire Qeveria e zgjedhur qe t'u jape ate qe meritojne ketyre plerave? 8/16/2013 13 komente galile
Spitali “Nënë Tereza”, të sëmurët marrin serumet në korridor 8/16/2013 11 komente Sociale Zirina Llambro admin
Rotacioni i (pa) mjaftueshëm 8/16/2013 9 komente Opinion, Shtypi Afrim Krasniqi peshku i kuq
Njeri s’mendon që e lau borxhin e tij kundrejt shoqërisë vetëm se ia pagoi taksat taksidarit 8/16/2013 6 komente Mos Humbisni Branko Merxhani desaparacidos
KLSH: Disiplinoni Fullanin. Abuzime me fondet, dietat 8/16/2013 5 komente Ekonomi, Shtypi Monda
Pse Kadare duhet të fitojë çmimin “Nobel” më 2013? 8/16/2013 Shtepia e Librit
Rama do mbledhë qeverinë e re për herë të parë në Vlorë 8/17/2013 163 komente Politikë, Shtypi peshku i kuq
Festa e Birrës në Korçë 8/17/2013 58 komente Reportazh, Shtypi Dhorjela Çule Monda
Nga qitapi i Kryeministrit në ikje 8/17/2013 32 komente Pa Kategori Monda
Çështja e gjuhës shqipe në “Shêjzat” e Ernest Koliqit 8/17/2013 5 komente Gjuhësi Tomor Osmani village-bey
Vilat: Luks në kohë krize 8/18/2013 99 komente Ekonomi Laura Çela Pjer Thomas
Komuna Pariziane e Lazaratit 8/18/2013 59 komente Satirë Kavir KAVIR
Libohova nderon Presidentin Nishani me “Nderi i Qytetit” 8/18/2013 21 komente Pa Kategori, Shtypi admin
Ahengu vulgar i dasmave 8/18/2013 21 komente Opinion, Shtypi Ndue Dedaj alidemsi
Berisha refuzoi OSBE-në për Shtëpinë e Ushtarakëve, SHQUP-in 8/18/2013 16 komente Pa Kategori, Shtypi Bledar Hoti admin
Katër 8/18/2013 10 komente Letërsi pa kufir admin
Një shembull i drejtësisë së paanshme 8/18/2013 8 komente Opinion Umberto Eco peshku i kuq
Rrugës për Gropovëth 8/18/2013 2 komente Anonim
When the train left the station, had two lights from behind… 8/18/2013 Anonim
Ngjarjet me Kishën e Përmetit, Anastas: Fyerje e madhe për ortodoksinë 8/19/2013 141 komente Feja, Shtypi Stalin
Presidenti i kërkon Prokurorisë së Përgjithshme hetime për shantazh ndaj tij 8/19/2013 116 komente Politikë, Shtypi admin
Një plan “Marshall” për Ramën?! 8/19/2013 89 komente Ekonomi, Shtypi Mitro Çela alidemsi
Të pasurit zbrazën llogaritë, "arratisja" më e madhe e valutës, në muajt para zgjedhjeve 8/19/2013 34 komente Ekonomi Art Changed the World
Me listë 8/19/2013 28 komente Sociale xhibi
Hidrocentralet do ‘shkatërrojnë’ Rivierën 8/19/2013 26 komente Mjedisi, Shtypi peshku i kuq
Romët në Shqipëri: Një komunitet i lënë në harresë të plotë 8/19/2013 5 komente Sociale, Shtypi Leka Plani xhibi
Marsh' i shkabave 8/19/2013 Letërsi Anonim
Stadium Arcadium 8/19/2013 desaparacidos
Visore nate jugore 8/19/2013 Anonim
Ka ringjarë e vjetra 8/20/2013 264 komente Opinion, Shtypi Aleksandër Çipa admin
II. Vitet ‘30-40 : nga “Mosha e arte” tek “Filmi i zi” dhe nje shqiptar: Gjon Mili 8/20/2013 120 komente STALKER
Shqipja shkruhej edhe para Buzukut, por zbulimi i teksteve të vjetra i mbetet rastësisë 8/20/2013 83 komente Gjuhësi Ina Arapi admin
Ndërtesa abuzive tek "Ballkoni" në Llogara, nuk është shembur 8/20/2013 12 komente Acarim Nervash olsi
Kaos me gradat, dhjetëra oficerë hedhin Imamin në gjyq 8/20/2013 5 komente Ligj, Shtypi Luis Tanushi admin
Ribbitt 8/20/2013 1 komente blete
Vetëm në Shqipëri mund të ketë gjeni pa tekste letrare 8/20/2013 Intervistë, Shtypi Behar Gjoka Anonim
Policia greke nuk lejon kalimin e shqiptarëve në Kakavijë e Kapshticë; në Përmet priftërinjtë meshë në rrugë, si shenjë proteste 8/21/2013 514 komente Acarim Nervash admin
Topalli sulmon Arvizun: I denjë për të punuar me Reis Malilen, jo me Hillary Clinton e John Kerry 8/21/2013 111 komente Politikë, Shtypi grava
Që tani janë konsumuar burimet e Tokës për vitin 2013 8/21/2013 36 komente Mjedisi red bull
Kohur 8/21/2013 24 komente Anonim
Krimi në Shqipëri dhe telenovelat 8/21/2013 21 komente Opinion, Shtypi Robert Permeti admin
Një sugjerim Akademisë së Shkencave 8/21/2013 18 komente grava
SHQUP ndryshon pronësinë 8/21/2013 12 komente Sociale admin
Duam rregull në qytetin tonë 8/21/2013 11 komente Opinion, Shtypi Uniteti Mendo Pozitiv Uniteti Mendo Pozitiv
Punë shtëpie pranë detit 8/21/2013 10 komente Argëtim, Shtypi admin
Gjykimi i Princit (I) 8/21/2013 6 komente Letërsi village-bey village-bey
Egjipt, zhvillimet e fundit 8/21/2013 5 komente Bota admin
Neoliberalizmi si ideologji 8/21/2013 3 komente admin
Derdhje dielli mbi tokë 8/21/2013 2 komente Letërsi Nichita Stănescu Monda
Festivali i muzikës mesjetare shqiptare 8/21/2013 2 komente Muzikë, Shtypi village-bey
Puls 8/21/2013 admin
Rolives 8/21/2013 blete
Gjashtë mijë fjalë dhe asnjë nuk vdes?! 8/22/2013 50 komente Media Francesca Borri Monda
Disa nga vendimet e djeshme të Këshillit të Ministrave 8/22/2013 46 komente Pa Kategori admin
Vjehrri i Bujar Nishanit, trashëgimtar i ligjshëm i një pjese të pronës te PD-ja 8/22/2013 34 komente Politikë, Shtypi admin
Digjen dokumentet zyrtare të Kuvendit në prag të ndërrimit të pushteteve 8/22/2013 14 komente Shtypi Mariglen Mërtiri admin
Shkallusim 8/22/2013 4 komente Anonim
Përurohet busti i Idriz Sulit gdhendur në trungun e rrapit shekullor 8/23/2013 125 komente Histori, Shtypi Godo Godo
Të pafsha në Savër! 8/23/2013 70 komente Reportazh, Shtypi Ben Andoni Monda
Çfarë është bitcoin? 8/23/2013 44 komente kuazimondo
Të gjithë në përgjim 8/23/2013 36 komente Bota, Shtypi Robert Mudge admin
Vlerat dhe rëndësia e Adam Smith 8/23/2013 36 komente Esse, Shtypi Milton Friedman village-bey
Autobiografi 8/23/2013 26 komente Argëtim, Shtypi Dardan Shkreli dafne
Imazhi i Kosovës 8/23/2013 22 komente Opinion Arbër Zaimi admin
Kristina 8/23/2013 16 komente Kulturë Gaqo S. Peci village-bey
Identiteti shqiptar në rrezik 8/23/2013 4 komente Shtepia e Librit
Refrigerator wars 8/23/2013 1 komente blete
Nisma e Ramës për gjuhën nëpër institucione 8/24/2013 178 komente Politikë, Shtypi alke
Tregimet e shkurtra më të mira shqiptare? 8/24/2013 111 komente mrroklla
Studentja e verbër: Në traget më thanë, të hedhim në det bashkë me qenin 8/24/2013 31 komente Acarim Nervash, Shtypi Aurora Golemi gre_wireless
“Politika”: Serbia paguan borxhe të Kosovës që nga viti 2001! 8/24/2013 17 komente Kosova, Shtypi red bull
Fshati Qelbësirë, si u shtuan beqarët nga emri fyes 8/24/2013 15 komente Speciale Irena Patriku red bull
A mundet ta shpëtojnë çeqet shkollën publike në Shqipëri?! 8/24/2013 12 komente Arsim Arber Shtembari admin
Restoranti i Prokurorisë së Përgjithshme 8/24/2013 6 komente Ambienti Luis Tanushi admin
Ylljet Aliçka, mes 10 shkrimtarëve më të mirë europianë 8/24/2013 5 komente Kulturë, Shtypi Shtepia e Librit
Shkrimtarët e rij 8/24/2013 4 komente Esse, Shtypi Lazer Shantoja pse sterio
Pa censurë - 57 8/25/2013 356 komente tropizma
Gjykata e Lartë: Leka Zogu II merr vilat e gjyshit në Shirokë 8/25/2013 227 komente Ligj, Shtypi admin
Porti i Durrësit: Privatizohet terminali i trageteve për 3.2 mln euro 8/25/2013 39 komente Ekonomi, Shtypi Monda
Dhembshuri për gasterbajterin 8/25/2013 20 komente Ballkan Rados Lazarevic village-bey
Zanati i Kanosjes: 5. Monopoli i Kryemadhit 8/25/2013 admin
Kisha e Përmetit, pazaret për vetëm 25 metra që u takojnë 8/26/2013 143 komente Opinion, Shtypi Kristo Frashëri loloto
Pushimet, ç’dëgjova dhe ç’pashë këtë verë në Shqipëri ... 8/26/2013 131 komente Opinion Ilir Hashorva admin
Çfarë do të bëjë z. Rama me këtë?! 8/26/2013 84 komente Ambienti olsi
Gjakmarrja largon nga bankat e shkollës rreth 600 nxënës 8/26/2013 40 komente Sociale, Shtypi Pranvera Kola admin
Siri, hapet zjarr ndaj inspektorëve të OKB-së 8/26/2013 36 komente Bota, Shtypi admin
Identiteti muzikor? 8/26/2013 31 komente Muzikë Ervin Qafmolla Monda
Muzeu i kujtesës historike në Shkodër 8/26/2013 26 komente Histori, Shtypi Lekë Plani village-bey
Fullani zbardh shpenzimet, ja sa kushtoi fushata 8/26/2013 19 komente Ekonomi, Shtypi red bull
Vitet 8/26/2013 14 komente Letërsi Cesare Pavese desaparacidos
Child Free 8/27/2013 129 komente Kulturë Blendi Salaj
Pentagoni: Gati të sulmojmë Sirinë 8/27/2013 98 komente Bota admin
Pse e kanë kapur me ndërtimin ? 8/27/2013 46 komente Cen Cen Durim-madhi
Pasdite 8/27/2013 32 komente Letërsi pf PF
692. Kujtim nga Franca - nga Paul Celan 8/27/2013 30 komente Anonim
Politika shqiptare e Facebook-ut 8/27/2013 3 komente red bull
693. Mërmërimë pas gjumi para zgjimi 8/27/2013 2 komente Anonim
691. Leaving Las Vegas 8/27/2013 2 komente Anonim
Kriteri fetar, kriza e identitetit dhe heshtja e “të urtëve” 8/27/2013 2 komente Opinion, Shtypi Nuhi Ismajli red bull
Fshati i Paqes, nga projekt lufte në simbol paqeje 8/27/2013 1 komente Reportazh Eva Marku Monda
Marrëdhëniet shqiptaro-serbe në Kosovë 8/27/2013 1 komente Histori, Shtypi Doan Dani Shvejk
III. Vitet ‘50-60 : fundi i ‘uzinës së ëndrrave’ + shpërthim i kinemasë nëpër botë. Dhe kalimi në modernitet : la Nouvelle Vague! 8/28/2013 134 komente STALKER
Ndërkohë në Durrës 8/28/2013 110 komente Ambienti olsi
Origjina e pronave 8/28/2013 98 komente Histori Armand Plaka admin
Lasgush Poradeci kritikë Fulvio Cordignanos 8/28/2013 38 komente Personazh KUDRET KOKOSHI LEFTI
Po Noli? 8/28/2013 28 komente Opinion, Shtypi Leart Kola romaku
Zakone barbare 8/28/2013 22 komente Opinion, Shtypi Erion Kristo red bull
In Memoriam: Migjeni, Tetor 1911 - Gusht 1938 8/28/2013 15 komente Letërsi Millosh Gjergj Nikolla Monda
Shtëpi botuese të hajrit? 8/28/2013 8 komente argendis
Protesta në Morinë, tregtarët shqiptarë e kosovarë kundër barrierave doganore 8/28/2013 7 komente Ekonomi admin
694. Ti ndodhesh - nga Paul Celan 8/28/2013 2 komente Anonim
Shqiptari dhe Lypësi 8/28/2013 2 komente Letërsi Xha tani XhaTani
DEKLARATË PËR SHTYP 8/28/2013 admin
“Shamia”, ku qëndron problemi? 8/29/2013 426 komente Opinion Ermir Hoxha Shvejk
695. Buken tone te perditshme falna sot - nga Migjeni i madherishem 8/29/2013 124 komente Anonim
Shkëlzen Maliqi, këshilltar i kryeministrit për një rajon të integruar 8/29/2013 88 komente Politikë, Shtypi admin
Toptani në kërkim të SHQUP-it 8/29/2013 30 komente Stalin
Pushteti i popullit; detyrat të qeverisë 8/29/2013 29 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Shvejk
Hë taniiii!!! Vendos! 8/29/2013 17 komente admin
Si lexohet kjo? 8/29/2013 13 komente CurrenSy
Katrahura urbane nuk është fatkeqësi natyrore 8/29/2013 8 komente Opinion, Shtypi Mentor Kikia olsi
duke shkruar poezi në gjëndje të ngehur 8/29/2013 7 komente Fiqiri
Unë jam islamik 8/30/2013 253 komente Personazh armir armir
Emër për vajza me T 8/30/2013 226 komente Sceptic
Britania, JO sulmit kundër Sirisë 8/30/2013 101 komente Bota, Shtypi admin
Kush është piktori më i mirë shqiptar sot për sot? 8/30/2013 75 komente armir
Këshilla për studime universitare në Amerikën e Veriut 8/30/2013 38 komente rebus
A do edhe shumë të bëhet ditë 8/30/2013 21 komente Mos Humbisni loloto
Vendimi, pagat e reja të mjekëve dhe infermierëve 8/30/2013 16 komente Kryesore, Shtypi Blerina Hoxha admin
Të gjithë në Tiranë 8/30/2013 16 komente Sociale Mirton Resuli xhibi
696. Të ishim veç dy 8/30/2013 13 komente Anonim
Një paketë ''shpetimi'' për bashkitë 8/30/2013 12 komente Opinion, Shtypi Artan Shkembi red bull
Kosova në zgjedhjet e 3 nëntorit me fletëvotime pa logo? 8/30/2013 4 komente Kosova, Shtypi Monda
Destination: Home 8/30/2013 1 komente admin
Fshehtësi 8/30/2013 desaparacidos
Udha e shkronjave dhe shtegu i Djallit 8/31/2013 35 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali red bull
Policia Bashkiake largon tregtarët e biçikletave 8/31/2013 10 komente Ambienti, Shtypi olsi
Poli grafik 8/31/2013 5 komente Letërsi Anonim
... 8/31/2013 3 komente Letërsi Anonim