Postimet e muajit Mars 2014

Seksioni Autori Postuar nga
A filloi lufta e tretë botërore? 3/1/2014 299 komente r.v
SHISH përgjon policinë 3/1/2014 208 komente Shtypi admin
Shqipëria në kohën e tritolit 3/1/2014 80 komente Reportazh Vladimir Karaj Shvejk
Cili është ndikimi mjedisor i "furgonat të kthehen bosh"?! 2/28/2014 66 komente Mjedisi, Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Duke kaluar lumin Shkumbin. Viti 2014! 3/1/2014 64 komente Foto e ditës Beluli Beluli
Gjuha shqipe ... 3/1/2014 30 komente Arsim, Shtypi Erion Kame alidemsi
Se përkthyesi o është prej vërteti, o të fik derën! 3/1/2014 23 komente admin
FMN miraton një hua 330 milionë euro për Shqipërinë 3/1/2014 17 komente Ekonomi, Shtypi Nadeem Ilahi admin
Taksa per blere online? 3/1/2014 2 komente naldo123456
Të paktë 3/1/2014 1 komente Letërsi mirazh Anonim
Inspiration 3/1/2014 1 komente blete
Inspiration 3/1/2014 blete
Inspiration 3/1/2014 blete
Cili ka qenë shpenzimi më i kotë që ke bërë ndonjëherë? 3/2/2014 160 komente Blendi Salaj
Best Picture? 3/2/2014 147 komente Art Blendi Salaj
Filma, dokumentarë, ndonjë fare gjëje? 3/2/2014 51 komente bulkthi
Rruga e riparuar 3/2/2014 23 komente Ambienti Blendi Salaj Blendi Salaj
Kufijtë e shpirtit: Ave Herr Fichte! 3/2/2014 10 komente Letërsi Emigrant Anonim
My Posh Corps Pad 3/2/2014 admin
Putin po drejton ngjarjet në Ukrainë, tashmë është koha që Perëndimi të reagojë 3/3/2014 205 komente Bota, Shtypi Shvejk
Kompleksi "Jon", SHBA: U shkelën të drejtat e pronarëve 3/3/2014 55 komente Shtypi xhibi
The Best of Albanian Pop Music 3/3/2014 41 komente admin
Sa automjete 8+1 janë të regjistruara në Shqipëri? 3/3/2014 14 komente Shtypi Eduard Zaloshnja admin
Gërdeci, Ylli Pinari lë qelinë e burgut 325, Gjykata vendosi liri me kusht 3/3/2014 7 komente Shtypi Monda
Nishani çon në Kushtetuese shkarkimin e Xhukës: Parlamenti ndërhyri në kompetencat e Presidentit 3/3/2014 5 komente Ligj, Shtypi admin
Combating Sexism and Stares in Albania 3/3/2014 admin
The Best of Albanian Pop Music 3/3/2014 admin
Tensioni ngrihet më tej në Ukrainë 3/4/2014 311 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Çfarë mendimi keni për divorcet? 3/4/2014 187 komente ketlina
Incident para Presidencës, Petrit Vasili goditet me vezë, Garda ndalon autorin 3/4/2014 92 komente Shtypi, Video admin
Things I learned in Albania 3/4/2014 1 komente admin
Summer Camp Supplies Wish List 3/4/2014 admin
Things I learned in Albania 3/4/2014 admin
Poezia/ tregimi i shkurtër/ vargje këngësh që ju pëlqejnë në këtë/ atë kohë III 3/5/2014 130 komente lost_text
Kreu i SHISH nuk ka certifikatë sigurie, shtyhet raportimi në Komisionin e Sigurisë 3/5/2014 48 komente Shtypi admin
Presidenti italian, Giorgio Napolitano, në Kuvend: Vendi i Shqipërisë është në BE, inkurajoj përpjekjet 3/5/2014 37 komente Politikë admin
Kur përgjohen përgjuesit 3/5/2014 36 komente Opinion Bulkthi bulkthi
Berisha dha pjesë nga Butrinti për kompensimin ish-pronarëve 3/5/2014 35 komente Sociale, Shtypi admin
Historia nis me barazim 3/5/2014 13 komente Sport, Shtypi admin
Është koha që PBB-ja të dalë në pension 3/5/2014 8 komente Ekonomi, Shtypi Eniel Ninka admin
Ravgime 3/5/2014 4 komente Letërsi Enver Gjerqeku village-bey
Toyota 3/5/2014 3 komente gjergji
Njëbrirëshi 3/5/2014 2 komente Letërsi Flurans Ilia wasabi
A recap of last week’s party 3/5/2014 Chelsi W
A recap of last week’s party 3/5/2014 Chelsi W
tralala-ja që po dëgjon - 44 3/6/2014 304 komente olsi
Qeveria do të blejë apartamentet stok 3/6/2014 153 komente Ekonomi, Shtypi gre_wireless
Fyle: Besoj që e ardhmja e Shqipërisë është në BE 3/6/2014 151 komente Kryesore admin
A shtrembërohet realiteti nga lajmet? 3/6/2014 127 komente Media Blendi Salaj Blendi Salaj
Kapiteni Mark Raka dhe Bajraktari i Shalës 3/6/2014 23 komente Histori Harilla Koçi village-bey
Bëma e vëzhguesit 3/6/2014 11 komente Letërsi Emigrant Anonim
Demoni 3/6/2014 5 komente Letërsi Mikhail Lermontov Monda
Rrugëtimi i një shishe uji 3/6/2014 3 komente Mjedisi, Shtypi Loveday Wright Monda
Korçë, 7 Mars 1887 3/7/2014 208 komente admin
Viza për SHBA? 3/7/2014 82 komente hakunamatata87
Sekreti i jetëgjatësisë së 102 vjeçarit: Vaji i ullirit dhe çorapet e leshit 3/7/2014 55 komente Argëtim, Shtypi Xhemil Beharaj village-bey
Si mund të zgjidhet kriza në Ukrainë? 3/7/2014 25 komente Bota, Shtypi Henry Kissinger Monda
Plaku dhe tritoli 3/7/2014 14 komente Opinion, Shtypi Fatos Baxhaku Monda
Shqiptarët, për dhjetë vjet ishin zotër të Jerusalemit 3/7/2014 8 komente Histori, Shtypi Bajram Peçi alidemsi
Në nderim të Sejkove 3/7/2014 3 komente Personazh, Shtypi Visar Zhiti kapo
8 Mars, Dita Ndërkombëtare e Gruas 3/8/2014 140 komente Kryesore admin
Mirela Kumbaro: Emancipimi i shoqërisë, më pak “qenie të dobëta” 3/8/2014 98 komente Intervistë, Shtypi Alda Bardhyli Monda
Berluskoni: “Rrno per me tregue” i At Zef Pllumit, “ungjilli” i partisë sime 3/8/2014 66 komente Shtypi xhaelga
Taulanti kaçurrels kërkon recetën e motrës 3/8/2014 35 komente tropizma
Introspektivë 3/8/2014 35 komente Muzikë squarepusher
Arjan Shehu me shtatë nure 3/9/2014 218 komente Muzikë Emigrant Anonim
Etatizmi i përmbysur me emrin korrupsion 3/9/2014 10 komente Opinion, Shtypi Prec Zogaj Gurameto
Shikoni se si zhvishet 3/9/2014 10 komente Opinion Agon Maliqi admin
Një ngjyrë me emrin dashuri 3/9/2014 2 komente Esse Rudolf Marku Monda
ATIP: Anti-Trafficking in Persons Committee 3/9/2014 admin
Bashkëbisedim 3/9/2014 Chelsi W
Foto të panjohura nga gjyqi famëkeq i 1945 3/10/2014 541 komente Histori, Shtypi village-bey
Pa censurë - 70 3/10/2014 361 komente Anonim
ILDKPKI: Rikontroll i plotë të gjitha deklaratave të pasurisë që prej vitit 2003 3/10/2014 19 komente Shtypi admin
Pane, amore e fantasia. Dhurata e përditshme e Lulzim Vulashit 3/10/2014 18 komente Personazh Keti Bicoku village-bey
Basha: Marrëdhënie e kushtëzuar me Kuvendin 3/10/2014 18 komente Politikë, Shtypi admin
Drejtësia me dy fytyra 3/10/2014 18 komente Opinion, Shtypi Blend Kajsiu xhibi
A mundet stili të kthehet në vizion per botën? 3/10/2014 14 komente STALKER
Në mungesë të obituarit 3/10/2014 12 komente Acarim Nervash, Shtypi Artian Gjata bulkthi
"Ja Nu, ja Pejgamer" 3/10/2014 10 komente mrroklla
Tatëpjeta e artit dhe Shekspiri i pagdhëndur 3/10/2014 2 komente Esse Oscar Wilde wasabi
Tirana Kulturore 8 Mars 2014 3/10/2014 1 komente Njoftime, Shtypi Klodiani
Një të mërkurë 3/10/2014 1 komente Letërsi Miri Dhrami mdhrami
Growing Sage Growing Sage 3/10/2014 1 komente admin
Race and racism–forbidden words? 3/10/2014 Chelsi W
Race and racism–forbidden words? 3/10/2014 Chelsi W
Growing Sage Growing Sage 3/10/2014 admin
A mundet stili të kthehet në vizion per botën? 3/10/2014 STALKER
Arrestohen disa persona, rekrutonin luftëtarë për në Siri 3/11/2014 148 komente Kryesore Blendi Salaj
Elina Duni, "Në Tiranë" 3/11/2014 47 komente Muzikë Elina Duni Blendi Salaj
"Shpërthimet me tritol kanë rritur të sëmurët mendorë" 3/11/2014 22 komente Intervistë, Shtypi LEFTI
Verë e vjetër 3/11/2014 6 komente Përkthim Magus Magus
Ndër laguna e parqe 3/11/2014 5 komente Opinion, Shtypi Alqi Kociko admin
You look at 3/11/2014 1 komente blete
Extermination of unnecessary demons 3/11/2014 blete
Extermination of unnecessary demons 3/11/2014 blete
A ka ngjashmëri mes rastit të Krimesë dhe pavarësisë së Kosovës? 3/12/2014 208 komente Bota, Shtypi Vilma Filaj- Ballvora admin
Dija e injorancës 3/12/2014 114 komente Internet Virgilius admin
Si ju duket kjo gegnishte? 3/12/2014 68 komente Un jardin sur le nil
Funerali i Berkin Elvan-it 3/12/2014 50 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Emri i tim gjyshi 3/12/2014 32 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Libër i ri: Penelopa në luftë 3/12/2014 Shtepia e Librit
Shtëpia e re e Edi Ramës? 3/13/2014 154 komente ani
Aty ku LSI-ja të lumturon më shumë se Perëndia 3/13/2014 89 komente 24 karat, Acarim Nervash, Shtypi Telnis Skuqi gjembi
Dyshimet për terrorizëm, lihen në burg imamët e vetëshpallur. Thirrje në FB për protestë 3/13/2014 61 komente Kryesore admin
«Vdis vetëm për me u tradhtue», ose Zef Pllumi në Lampeduza 3/13/2014 37 komente admin
“The Grand Budapest Hotel” (ose: The end of innocence of Mister Wes Anderson) 3/13/2014 19 komente STALKER
Kumbaro: Anulohet rijetësimi i Kalasë së Lezhës, ishte shkelur ligji 3/13/2014 13 komente Kulturë, Shtypi hunter
Basha : Qeveria nuk reflektoi për mosdhënien e statusit, por thelloi bilancin negativ 3/13/2014 10 komente Politikë, Shtypi LEFTI
Mali që (s’)bëzan 3/13/2014 1 komente admin
The hidden side of Albania 3/13/2014 admin
“The Grand Budapest Hotel” (ose: The end of innocence of Mister Wes Anderson) 3/13/2014 STALKER
The hidden side of Albania 3/13/2014 admin
Dita e Verës 3/14/2014 107 komente Argëtim Faik Konica admin
A duhet Peshku ... ? 3/14/2014 63 komente mrroklla
Shqipëri-Kosovë, konsullata të përbashkëta 3/14/2014 60 komente Ballkan, Shtypi grava
Fishta pasionant, Noli i rreptë 3/14/2014 22 komente Klubi i librit Jacques Bourcart Shtepia e Librit
Tirana në poezi 3/14/2014 17 komente Lulian Kodra
Korbi 4/5 3/14/2014 12 komente Përkthim village-bey village-bey
Pjesë nga novela "Zbor" 3/14/2014 11 komente Letërsi Emigrant Anonim
Saga e pardesyve 3/15/2014 69 komente Media, Shtypi P.B.A bulkthi
15 Mars 3/15/2014 46 komente Kryesore Blendi Salaj Blendi Salaj
E arrestojnë për kokainë, lënda rezulton trahana 3/15/2014 46 komente 24 karat, Shtypi Afrimi
Dyqan Kamerash në Tiranë? 3/15/2014 43 komente naldo123456
Vendosni diçiturën - 170 3/15/2014 26 komente Diçitura admin
Përditësuar: Krimea shpall pavarësinë, kërkon bashkim me Rusinë. SHBA-BE vendosin sanksione 3/16/2014 423 komente Bota admin
Fjollat e borës pas Ditës së Verës 3/16/2014 128 komente Mjedisi Monda
Di gjë ti.. 3/16/2014 28 komente Fiqiri
Vendosni diçiturën - 171 3/16/2014 27 komente Diçitura X bulkthi
Peace and Carrots 3/15/2014 admin
Holy Shqip 3/15/2014 admin
Debate mbi vullnetarët shqiptarë në Siri 3/17/2014 20 komente Feja, Shtypi Bulkthi bulkthi
Bulevardi i ri, Administrativja rrëzon vendimin e INUK për pezullimin e punimeve 3/17/2014 20 komente Ligj, Shtypi xhaelga
“Antimafia”: Ligjvënësit kujdesen që të mos u hetohet pasuria 3/17/2014 14 komente Shtypi Sokol Çobo admin
March Madness 3/17/2014 2 komente admin
Zvicra në Panairin e Librit në Lajpcig 3/17/2014 1 komente Shtepia e Librit
Dude, where's my gomar? 3/17/2014 admin
Pa censurë - 71 3/18/2014 312 komente Anonim
Putin: Krimea ka qenë dhe është pjesë integrale e Rusisë 3/18/2014 311 komente Bota admin
Nostalgjia e mjerimit 3/18/2014 286 komente Kryesore Martin Parr bulkthi
Urrejtja online, dhe dështimi i medias për t’i vënë fre gjuhës së dhunshme 3/18/2014 47 komente Media, Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
Kauzat e vërteta kanë vdekur? 3/18/2014 22 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali admin
Apeli pafajëson ish drejtorin e stadiumit kombëtar, Shkalla e Parë e dënoi me tre vjet burg 3/18/2014 12 komente Ligj, Shtypi admin
Metamorfoza Radikale 3/18/2014 2 komente Foto e ditës, Shtypi Jeton Mikullovci village-bey
Reading to preschoolers: Cutest project ever? 3/18/2014 1 komente admin
20 Life Lessons Learned in the First Year of Peace Corps 3/18/2014 admin
Reading to preschoolers: Cutest project ever? 3/18/2014 admin
Risitë në gjuhën shqipe: Shumësi i teatrit, teatra dhe i draprit, drapra 3/19/2014 111 komente Gjuhësi Fatmira Nikolli Rhea
Nafta pa standarde, shteti inekzistent 3/19/2014 45 komente Shtypi admin
FMN e BB, raport për sistemin financiar shqiptar 3/19/2014 38 komente Ekonomi, Shtypi admin
Zbulimi i valëve gravitacionale, reagimi emocional i një shkencëtari 3/19/2014 27 komente Shkencë Monda
Shënime nga “barku i balenës” 3/19/2014 17 komente Shtepia e Librit
On belly touching 3/19/2014 10 komente Chelsi W
Pjesë tjetër nga "Zbor" 3/19/2014 8 komente Letërsi Emigranti Anonim
Pranvera që nuk vjen vetëm… 3/19/2014 3 komente admin
Urat 3/19/2014 1 komente desaparacidos
On belly touching 3/19/2014 Chelsi W
Myslimanët, historia dhe miti i Skënderbeut 3/20/2014 309 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Un jardin sur le nil
Kushtet e FMN për ndihmën 3/20/2014 90 komente Ekonomi Gjergj Erebara admin
Ethica, more directorico demonstrata 3/20/2014 45 komente Opinion Orgest Azizi admin
Dy protesta para Kuvendit, përplasen ish-të burgosurit politikë dhe të larguarit nga puna 3/20/2014 12 komente Shtypi admin
Dhjetë Tezat mbi Zhvillimtarinë e Re 3/20/2014 1 komente Adangeanaeplykoh
Dhjetë Tezat mbi Zhvillimtarinë e Re 3/20/2014 Adangeanaeplykoh
Tre shqiptarë në një sulm terrorist në Turqi (i rifreskuar II) 3/21/2014 212 komente Kryesore admin
Ju pëlqen kjo komedi humori? 3/21/2014 91 komente xhaelga
Finale pa çerek: Kush loz kundër kujt 3/21/2014 43 komente Sport admin
Turqia bllokon Twitter 3/21/2014 16 komente Bota, Shtypi admin
Roberto Caparrota nga Italia: Do garoj për poste drejtuese në PD 3/21/2014 16 komente Intervistë, Shtypi Valentina Madani LEFTI
Bulevardi e ka bishtin pas 3/21/2014 8 komente Reportazh, Shtypi Rozeta Rapushi admin
Botohet e plotë vepra e panjohur e Hoxha Tahsinit 3/21/2014 2 komente Klubi i librit Valeria Dedaj admin
Aforizma 3/21/2014 desaparacidos
Furnizimi me ujë, peng i keqmenaxhimit dhe papërgjegjëshmërisë 3/22/2014 38 komente Mjedisi, Shtypi Arben Muka admin
Vitin e Parë në Shqipëri! 3/22/2014 20 komente admin
Me mirëkuptim? 3/22/2014 16 komente Shtypi xhaelga
Gropovëth 3/22/2014 7 komente Letërsi Emigranti Anonim
tralala-ja që po dëgjon - 45 3/23/2014 388 komente olsi
Fragmente 3/23/2014 101 komente Letërsi Ernest Koliqi Monda
Ulqini apo bregdeti shqiptar? 3/23/2014 61 komente aga aga
Ermonela Jaho rikthehet në skenën shqiptare me Madam Butterfly 3/23/2014 49 komente Art admin
Certifikata që djeg Visho Ajazin 3/23/2014 33 komente Shtypi Aleksandra Bogdani xhibi
Fillon pastrimi i plazheve 3/23/2014 31 komente Mjedisi, Shtypi Monda
Opozita në pistën e faktologjisë 3/23/2014 25 komente Opinion, Shtypi Aleksandër Çipa Monda
Në një pikëpyetje të madhe për teatrin në Shqipëri 3/23/2014 9 komente Opinion O Pjeshkë admin
How Social Media Completely Changed My Peace Corps Service 3/23/2014 admin
Basha letër Ramës: Të gatshëm të takohemi për çdo problem në interes të vendit 3/24/2014 129 komente Politikë, Shtypi xhaelga
Balada e të varurve 3/24/2014 2 komente Përkthim Arbër Zaimi sol-nocturnus
The Forgotten Railway … Hekurudha e Harruare 3/24/2014 2 komente admin
“Kultura e thashethemit” dhe thashetheme të Kulturës 3/24/2014 admin
The Forgotten Railway … Hekurudha e Harruare 3/24/2014 admin
Ditëlindja e Metës, darkë me 600 veta në Gjirin e Lalëzit 3/25/2014 217 komente Pa Kategori, Shtypi Shvejk
A po e vret fjalën e lirë trysnia e të qenit politikisht korrekt? 3/25/2014 191 komente ACDC1
Kundër vrasjes së kafshëve endacake 3/25/2014 139 komente Acarim Nervash, Sociale EdaD admin
Këto janë modelet e flokëve të aprovuara nga shteti në Korenë e veriut 3/25/2014 102 komente Bota Blendi Salaj
G7 pezullon Rusinë 3/25/2014 54 komente Bota, Shtypi Luis Ramirez admin
Fshehën pasurinë: ILDKP padit në prokurori një ambasador dhe dy gjyqtarë 3/25/2014 23 komente Acarim Nervash, Shtypi Buklthi bulkthi
Na mbyti varfëria në kulturë 3/25/2014 19 komente Opinion Artan Fuga admin
Lakmia për tokë shton urinë 3/25/2014 8 komente Reportazh, Shtypi Mirjam Gehrke admin
Rrëfime nga shpirti i botës 3/25/2014 4 komente Shtepia e Librit
Rrudha në ballë 3/25/2014 desaparacidos
Special Olympics Project UNIFY 3/25/2014 admin
Gjysma e shqiptarëve rrezikojnë burgun për vjedhjen e energjisë sipas sanksioneve të reja 3/26/2014 124 komente Kryesore admin
Shqiptarët në Siri, luftë e pengmarrje mes njëri-tjetrit 3/26/2014 65 komente Shtypi xhibi
45 milionë dollarë: Viola e Stradivarit, instrumenti muzikor më i shtrenjtë në botë 3/26/2014 63 komente Bota Monda
Basha: S’ka takim me Edi Ramën 3/26/2014 43 komente Politikë, Shtypi admin
"Gratë në të Zeza" u kërkojnë falje shqiptarëve për krimet serbe 3/26/2014 25 komente Ballkan, Shtypi admin
Zoti Kryeministër dhe ish-kryeministër! 3/26/2014 14 komente Opinion, Shtypi Arben Shala Arben Shala
Drejtshkrimi i 1973-shit kërkon redaktim të thellë 3/26/2014 4 komente Shtepia e Librit
Shqipëria e rajoneve 3/26/2014 1 komente Shtypi Rozeta Rapushi admin
Legalizimet, tapia e parë falas xhaxhait të Azem Hajdarit 3/27/2014 125 komente Shtypi admin
Një "ritakim" me Poradecin 3/27/2014 39 komente Personazh YD XYZ
Lushnjë, shkolla e shkatërruar 3/27/2014 17 komente Reportazh, Shtypi admin
“Bëjeni'' për Danimarkën 3/27/2014 13 komente Argëtim, Bota, Shtypi Beluli
Po të ... 3/27/2014 2 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Libër i ri: E vërteta pa mite për lidhjet shqiptaro-hebraike 3/27/2014 Shtepia e Librit
Pa censurë - 72 3/28/2014 350 komente Anonim
Ballsh, banorët mbrojnë godinën përleshen me FNSH e INUK 3/28/2014 97 komente Shtypi Monda
Festa faraonike e Lalzit që “u shpëtoi syve tanë” 3/28/2014 83 komente Opinion, Shtypi Mustafa Nano Monda
Ushqime bio në Tiranë? 3/28/2014 77 komente Edison
Siri 3/28/2014 52 komente Opinion Rudian Zekthi tropizma
Ish-të përndjekurit, javën e ardhshme marrin këstin e parë 545 persona 3/28/2014 15 komente Shtypi admin
Realitete shqiptare në objektivin e Shkullakut 3/28/2014 14 komente Kulturë Aida Tuci admin
Sa vende të punës i krijoi Hashim Thaçi? 3/28/2014 2 komente Adangeanaeplykoh
Sa vende të punës i krijoi Hashim Thaçi? 3/28/2014 Adangeanaeplykoh
Takimi Rama-Basha; Fituan radikalët 3/29/2014 39 komente Opinion, Shtypi Aleksandra Bogdani kapo
E qeshura 3/29/2014 28 komente Letërsi Milan Kundera wasabi
Një pasuri e madhe e rajonit dhe Europës në rrezik 3/29/2014 18 komente Ambienti Ani Ruci Art Changed the World
Etika e parrullave në stadiumet shqiptare – reagime pas ndeshjes Partizani-Tirana 3/29/2014 15 komente Sport, Shtypi Ruben Avxhiu village-bey
Vetam arbëreshë 3/29/2014 9 komente Letërsi Tommaso Campera village-bey
Ambalazhet e Bar Lux 3/29/2014 2 komente Përrallë nga e kaluara Vladimir Myrtezai admin
Rrëfenjë me alumin dhe hekur 3/30/2014 104 komente Letërsi Emigrant Anonim
Berberi im 3/30/2014 56 komente Personazh, Shtypi Emiljano Kaziaj admin
“S'më interesojnë paragjykimet, mjafton ta shoh djalin tim të qeshë” 3/30/2014 52 komente Personazh, Shtypi Dorjana Bezat Rhea
dy fjalë për Hezus 3/30/2014 2 komente Fiqiri
Festa për NATO-n, Nishani refuzon ftesën e qeverisë: Ishte fyese 3/31/2014 267 komente Shtypi admin
Gjeni origjinën e kësaj vere 3/31/2014 52 komente Harabel
Kriteret për përzgjedhjen e opinionistëve 3/31/2014 32 komente 24 karat Arbër Zaimi admin
Erdogan fiton dhe paralajmëron ndëshkime 3/31/2014 18 komente Bota, Shtypi Thomas Seibert admin
Tirana Kulturore 31 Mars 2014 3/31/2014 6 komente Njoftime, Shtypi Klodiani
24H(appy) 3/31/2014 4 komente STALKER
Henry Miller i shkruan Anais Nin 3/31/2014 1 komente desaparacidos
24H(appy) 3/31/2014 STALKER