Postimet e muajit Mars 2015

Seksioni Autori Postuar nga
Policia ndërpret grevën te Mjekësia, s'kishte leje. Studentët: U dhunuam 3/1/2015 56 komente Kryesore admin
Lulekembana Vezulluese 3/1/2015 21 komente Ambienti, Shtypi galile
Buzeqesh djali 3/1/2015 14 komente tirane
Kryeministri, kryebashkiaku, Kuvendi dhe korrupsioni i Liqenit Artificial 3/1/2015 3 komente Opinion, Shtypi Eljan Tanini admin
PS, përjashtohet Tom Doshi: Meta ka paguar për vrasjen time dhe të Fufit 3/2/2015 404 komente Politikë xhaelga
Dy adoleshentët që synojnë të ulin smogun nëpërmjet shkencës 3/1/2015 17 komente Ambienti Dorjana Bezat admin
Yllka Mujo nderohet me çmimin e karrierës në Festivalin e Filmit në Monte Karlo 3/2/2015 16 komente Kulturë, Shtypi Aida Bardhyli admin
Nuk ishte vrasje, por ekzekutim publik 3/2/2015 10 komente Bota, Opinion Natalia Antonova admin
Skënderbeu debitor ndaj OSHEE 3/2/2015 6 komente Sport, Shtypi admin
--- 3/2/2015 6 komente lapsus
Towards Women’s Rights in Northern Albania 3/2/2015 4 komente admin
Psikologjia e ISIS-it 3/1/2015 3 komente Bota, Shtypi Luciano Casolari admin
Shpifjet, Rama në gjykatë pa Palokën: Sill provat, s'ka pajtim 3/2/2015 2 komente Shtypi admin
Pse ka të drejtë Cipras dhe ç’mund të mësojmë prej tij?! 3/2/2015 admin
Pas akuzave të Doshit, Kryeministri takon Kryeprokurorin, Ministrin e brendshëm 3/3/2015 145 komente Ligj, Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Ndalohet në Han të Hotit Durim Bani, njeriu që Doshi thotë se ishte paguar për ta vrarë 3/3/2015 138 komente Kryesore Blendi Salaj
Zhgënjimi nga “Crown Agents”, Qeveria: Nuk realizuan të ardhurat që prisnim 3/3/2015 14 komente Ekonomi, Shtypi admin
Xhevahir Spahiu: Një udhëtim në jetën e një prej përfaqësuesve më të mirë të poezisë shqipe 3/3/2015 7 komente Shtepia e Librit
“Biblioteka e një albanologu” në BKSH 3/3/2015 4 komente Gjuhësi, Shtypi admin
Fund pastrimit të parave në Shqipëri 3/3/2015 admin
Durim Bani rrëfen se Doshi e ka paguar të japë dëshmi të rreme 3/4/2015 384 komente Blendi Salaj
Pa censurë - 88 3/4/2015 301 komente Anonim
Kaçkavalli s’është kaçkavall! 3/4/2015 148 komente Reportazh, Shtypi Altin Raxhimi admin
Prokurori i Breshias: Në Shqipëri ndodhen baza trajnimi dhe rekrutimi për në ISIS 3/4/2015 15 komente Shtypi admin
Transferohet prokurori i Krimeve të Rënda, komandohet Xholi në vend të tij 3/4/2015 15 komente Shtypi admin
Pesë vajza që thurin (ose antidota e ditës) 3/4/2015 11 komente Përrallë nga e kaluara Ilir Ikonomi Monda
Si merret patenta pa asnjë ditë kurs 3/4/2015 8 komente Kryesore admin
Gratë në gjuhë 3/4/2015 8 komente Gjuhësi Qemal Murati Monda
Simbolika e gjakut, kujtesa kolektive, dhe e kaluara si ‘invadim’ i së tashmes 3/4/2015 3 komente Esse Fatos Tarifa admin
Iluzioni i sovranitetit të Europës 3/4/2015 1 komente Esse Javier Solana admin
Ripunim 3/4/2015 Letërsi ArB eLo Anonim
Integriteti… ose kur njeriu fle rehat! 3/4/2015 admin
Happy ‪‎Peace Corps‬ Week 3/4/2015 admin
CoCo Bonds – Obligacionet hibride që transformohen në aksione 3/4/2015 admin
Testament (Mitrush Kuteli) 3/4/2015 desaparacidos
Berisha i kërkon dorëheqjen Metës dhe shkëmbimi mes të dyve në Kuvend 3/5/2015 252 komente Politikë Blendi Salaj
Prokuroria e Krimeve të Rënda vendos të marrë dëshmi nga Kryeministri, kreu i Kuvendit, dhe deputetët Sali Berisha, Fufi dhe Mark Frroku 3/5/2015 161 komente Kryesore Monda
Takat super të larta: rrugë e sigurt për rrëzim apo vetbesim dhe joshje ? 3/5/2015 82 komente Un jardin sur le nil
Sehirxhinjtë 3/5/2015 53 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Ju nuk e dini se ç’po humbni me Vjosën! 3/5/2015 10 komente Intervistë, Mjedisi, Shtypi Ben Andoni admin
Të trashëgosh apo të mos trashëgosh, kjo është pyetja 3/5/2015 8 komente Esse Donita Krasniqi, Paula Crawford Monda
Librazhd, nxënësit e Qarrishtës pa mësues 3/5/2015 6 komente Arsim, Shtypi admin
Vendosni më në fund! Politika e BE ndaj refugjatëve 3/5/2015 2 komente Bota, Shtypi Barbara Wesel admin
Dimër 3/5/2015 1 komente sol-nocturnus
How Far I’ve Come 3/5/2015 admin
Shqipëria bëhet gati t’i japë lamtumirën teksteve shkollore alternative 3/5/2015 Arsim, Shtypi Vladimir Karaj admin
Si per festen e grave, nje lajm qe ju thot se jeni nena piksepari. 3/6/2015 24 komente Alidea
ISIS shkatërron qytetin antik Nimrud, ‘Unesco’: Krim lufte 3/6/2015 24 komente Bota, Shtypi admin
"0 Park, 0 Vota" Protesta në 7 mars 3/6/2015 21 komente Njoftime admin
Adem Jashari: 7 marsi dhe 28 nëntori 3/6/2015 1 komente admin
SOT DITËLINDJA E GABRIEL GARCIA MARQUEZ 3/6/2015 Shtepia e Librit
Ndërkohë në Lushnje ... 3/7/2015 105 komente Foto e ditës Jutta Benzenberg bulkthi
Mos na i vrisni pushtetarët!!! 3/7/2015 50 komente Opinion Arbër Zaimi admin
Vendosni diçiturën - 182 3/7/2015 45 komente Diçitura admin
Atë që s’bëri Basha e bën Gjika, jep parkingjet për 15 vjet? 3/7/2015 17 komente Shtypi admin
Arrestohet ish-Drejtori i Përgjithshëm i Autoritetetit Portual Durrës 3/7/2015 5 komente Shtypi admin
Studenti harron çantën me mbishkrim "Mos prek" në stol. Sërish alarm i rremë për bombë 3/7/2015 4 komente Shtypi admin
7 Mars 3/7/2015 1 komente Alidea
“Shqipëria tjetër” në errësirë... 3/7/2015 1 komente Video Marin Mema admin
Simfonia e jetës, gruaja pishtar i paqes 3/7/2015 1 komente Kulturë, Shtypi admin
Fetishi në ideologjinë e sotme 3/7/2015 admin
On Our Radar: March 6, 2015 3/6/2015 admin
Hell 3/7/2015 Letërsi ArB eLo Anonim
8 Mars, Dita Ndërkombëtare e Gruas 3/8/2015 326 komente Kryesore admin
Armando Curri, pa dokumente, marangozi më i mirë i Francës 3/8/2015 39 komente Personazh, Shtypi alidemsi
Të jetosh në Tiranë, një tmerr më vete ... 3/8/2015 19 komente Sociale, Shtypi Dionis Xhafa Dionis Xhafa
Qeveria si Shoqata e Poetëve të Vdekur! 3/8/2015 18 komente Opinion, Shtypi Ben Blushi admin
Filmi "Hiena" del në kinema në Londër 3/8/2015 7 komente Art noshKaido noshKaido
"Infood" falsifikonte etiketat e ushqimeve të skaduara dhe i rishiste. Grumbullimi bëhej në banesën me qera në Bathore 3/8/2015 7 komente Shtypi admin
Doshi e Frroku, ballafaqim para prokurorëve. Dëshmon Berisha 3/9/2015 166 komente Shtypi admin
Shqipëria e specializuar në shkencën dentare? 3/9/2015 46 komente grava
Bota e Julit, Norës, Benit dhe Irisit 3/9/2015 38 komente Art, Intervistë, Shtypi Blendi Salaj Blendi Salaj
Përcaktohen kandidatët e maxhorancës në 28 bashki 3/9/2015 14 komente Shtypi, Zgjedhje admin
Sa vjet eksperience pune ke realisht? 3/9/2015 10 komente gjergji
Antonio Negri: Mbi artin 3/9/2015 10 komente Intervistë Gian Marco Montesano admin
IKMT ndërpret sërish punimet për 20 katëshat pranë Digës së Liqenit Artificial 3/9/2015 8 komente Kryesore admin
Ankthi i ndikimit 3/9/2015 4 komente Shtepia e Librit
Intervista: Xhevahir Spahiu Ditët e ilegalitetit më 1997 3/9/2015 Shtepia e Librit
Xhuvani dënohet me 35 vjet heqje lirie 3/10/2015 52 komente Ligj, Shtypi admin
Kandidatët për Bashkitë, emrat e PD-së 3/10/2015 10 komente Shtypi, Zgjedhje admin
A i ngjan Parlamenti Shqiptar video-lojës së famshme "Grand Theft Auto San Andreas"? 3/9/2015 7 komente r.v
Reportazh nga pallati i (zhgj)ëndrrave 3/10/2015 admin
Dy fjalë mbi Kanunin dhe bullshitologjinë[1] e bullshitologëve 3/10/2015 Kritik
Protesta e PD-së. Ç’do ndodhë nesër? 3/11/2015 174 komente Kryesore admin
Ku po shkon fqinji ynë Greqia? 3/11/2015 98 komente ACDC1
La Repubblica - profil për Igli Taren 3/11/2015 43 komente Sport, Shtypi Bubi kaçurrel
Jeta është e embël! 3/11/2015 39 komente Letërsi Langston Hughes shkinaks
Damës, ‘97 3/11/2015 8 komente Letërsi Emigrant Anonim
Dialog për Republikë të Zhvillimit 3/11/2015 admin
No comment. 3/11/2015 Alidea
Protesta e PD mbledh edhe simpatizantët e LSI 3/12/2015 177 komente Blendi Salaj
Religjioni dhe letërsia 3/12/2015 8 komente Esse T. S. Eliot admin
Zonat e Mbrojtura, më të rrezikuarat tek ne! 3/12/2015 1 komente Mjedisi, Shtypi Taulant Bino admin
Cipras mbi reparacionet e Luftës II Botërore 3/12/2015 1 komente admin
Jetë të lidhura me gurët e Kështjellës 3/12/2015 Personazh, Shtypi Bledi Shameti admin
Gabriel Garsia Markez, karriera e papritur në letërsi 3/12/2015 Shtepia e Librit
Edhe pak orë nga derbi i shumëpritur i kryeqytetit, vitrinës së futbollit shqiptar 3/13/2015 207 komente Sport, Shtypi admin
A është koha për të qeshur me akuzat? 3/13/2015 123 komente Kryesore Vladimir Karaj admin
50 Vjetori i ndarjes nga jeta të gjeniut shqiptar F. S. Noli 3/13/2015 24 komente Personazh Grava grava
Kujt universitet Shqiptar ia mban te beje transparence mbi punimet akademike? 3/13/2015 9 komente Alidea
Ku do m’i nxjerrësh rrënjët tani, kaçkavall? (Pj. III) 3/13/2015 4 komente Reportazh, Shtypi Altin Raxhimi admin
Shkollat e para shqipe të Mesjetës 3/13/2015 3 komente Histori Ndue Dedaj Shtepia e Librit
Rrak -Tak -Tak 3/13/2015 3 komente Letërsi village-bey village-bey
Po hap derën brenda teje 3/13/2015 Letërsi Henri Michaux wasabi
Të huajt që rrinë fshehur në mjegull 3/13/2015 Letërsi Florenc Shahini Florenc Shahini
Tërheqja e aplikimit për anëtarësi në BE e Islandës është një alarm zgjimi 3/14/2015 38 komente Opinion, Shtypi Chrisstoph Hasselbach admin
Gëzuar Ditën e Verës 3/14/2015 31 komente Sociale xhaelga
Pak lot dëshpërimi për Luigj Gurakuqin 3/14/2015 20 komente Personazh Rudolf Marku admin
Duhet vetëm një vajzë 3/14/2015 17 komente Video Erjona Rusi admin
Borxhi rritet me dyfishin e të ardhurave, katër skenarët e qeverisë për financimin 3/14/2015 6 komente Ekonomi, Shtypi Zamir Alushi admin
Në duart e tij … 3/14/2015 3 komente Histori, Shtypi admin
Pa censurë - 89 3/15/2015 302 komente Anonim
RTSH publikon për herë të parë këngën që do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurosong” 3/15/2015 266 komente Muzikë, Shtypi admin
Tregtia me pakicë, supermarketet e mëdha të zhytura në borxhe 3/15/2015 36 komente Ekonomi, Shtypi admin
Qeveria shqiptare kërkon 550 milionë euro borxhe në treg ndërkombëtar 3/15/2015 27 komente Ekonomi, Shtypi Gjergj Erebara admin
ISIS, Vatikani mbron për herë të parë ndërhyrjen ushtarake 3/15/2015 14 komente Bota, Shtypi admin
Gërdeci: 15 mars, 2008 - 15 mars, 2015; intervistë "Trishtimi i Zamira Dudës" 3/15/2015 8 komente Intervistë, Shtypi Mira Kazhani admin
PD nis javën e protestave kundër Ilir Metës 3/16/2015 202 komente Kryesore admin
Shuhet Petro Zheji, kryemjeshtri dhe dashnori i fundit i shqipes 3/16/2015 20 komente Personazh, Shtypi peshku i kuq
Bomba që nuk plasin, por “shpërthejnë” frikën 3/16/2015 4 komente Sociale, Shtypi admin
E hënë 16 mars 2015 3/16/2015 3 komente XYZ
Petro Zheji: Ikja e shtergut të fundit 3/16/2015 Shtepia e Librit
Vendosni diçiturën - 183 3/17/2015 24 komente Diçitura admin
Një rekomandim “njerëzor” i Avokatit të Popullit për qeverinë: Falni kamatëvonesat për shtresat e varfra, goditje e rëndë për dinjitetin njerëzor 3/17/2015 4 komente Shtypi admin
Bojaxhi, një kandidat ndryshe për Tiranën, rivalizon partitë e sistemit politik 3/18/2015 127 komente Shtypi, Zgjedhje admin
Pjesë nga novela "Vojeristët" 3/18/2015 64 komente Letërsi Emigrant Anonim
Dekani: Ja si më ‘burgosi’ rektori për dy muaj 3/18/2015 37 komente Shtypi admin
Për premierën e “Vrasjes së Maratit” në Teatrin Kombëtar 3/18/2015 35 komente Art, Shtypi oltion kadaifciu oltion kadaifciu
Tunizia, nga Jaseminët tek kthesa laike 3/18/2015 9 komente Bota, Shtypi admin
Balada e nënave 3/17/2015 1 komente Përkthim Arbër Zaimi sol-nocturnus
Ligji për lojërat e fatit, kazinotë vetëm në zona turistike 3/18/2015 1 komente Ekonomi, Shtypi admin
Gjendet varri i Servantesit në Madrid 3/18/2015 1 komente Shtepia e Librit
SFIDAT DHE PRIORITETET E AMF 3/18/2015 admin
Fjalët dhe Veprat 3/18/2015 admin
Opozita lë seancën për protestën. Berisha: Revolucion paqësor 3/19/2015 108 komente Politikë, Shtypi admin
Një mbishkrim i Sulejmanit të Madhërishëm në Lezhë 3/19/2015 98 komente Kulturë Fatmira Nikolli admin
A është kjo kandidatura e Edi Ramës për Tiranën? 3/19/2015 61 komente Shtypi, Zgjedhje admin
Arbitrazhi me Rapiskan, zyra e Cherie Blair merr 495 mijë euro nga Shqipëria 3/19/2015 11 komente Shtypi admin
Dy lajme që lidhen me garën për Bashkinë e Durrësit 3/19/2015 5 komente Shtypi, Zgjedhje admin
Pyetja 1 milion $ 3/19/2015 2 komente Argëtim, Ligj Kuturu admin
Fragment vdekjes 3/19/2015 sol-nocturnus
Prokuroria e Përgjithshme, kërkesë Kuvendit: Të arrestohen Tom Doshi e Mark Frroku 3/20/2015 232 komente Kryesore, PS LEFTI
Fitorja e Netanjahut, mesazh i keq 3/20/2015 95 komente Opinion, Shtypi Bettina Marx admin
Liga e Kampionëve - Të tetët e Çerekfinales 3/20/2015 38 komente Sport admin
Nga Bjeshkët në Bronks: udhëtimi ilegal i shqiptarëve drejt Amerikës 3/20/2015 34 komente Sociale, Shtypi Aleksandra Bogdani, Flamur Vezaj village-bey
Shkolla si qendër individualizmi 3/20/2015 20 komente admin
Shqipëria “bredh” gjyqeve 3/20/2015 17 komente Acarim Nervash admin
Foxcatcher + Timbuktu +Pazolini 3/20/2015 6 komente STALKER
Hipokrizia e medias pro qeverisë ndaj komunitetit Rom 3/20/2015 4 komente Acarim Nervash, Shtypi Kristi Pinderi klajdi
Seks, ngushëllim i mjerimit! 3/20/2015 1 komente sol-nocturnus
Kur injoranca dhe populizmi prekin artin. 3/19/2015 1 komente Alidea
Nga heroina te suksesi. Jeta e Ergin Kukes (djalit të Pali dhe Zerina Kukes) sipas një gazetet amerikane. 3/21/2015 128 komente Personazh, Shtypi admin
Mesiç: Dobësia ime për Shqipërinë dhe shqiptarët 3/21/2015 41 komente Intervistë, Shtypi Un jardin sur le nil
Shkoni vizitoni MAD-in! 3/21/2015 20 komente Kulturë STALKER STALKER
Nga farsa në farsë 3/21/2015 1 komente admin
Haxhia: Historia e një çeku për Liri Berishën si një pjesë e përgjigjes se kush i financon dhe mbështet Berishajt prej 1992-shit 3/22/2015 134 komente Politikë, Shtypi kuazimondo
Formësimi i kujtesës kolektive 3/22/2015 6 komente Histori, Shtypi Fabian Kati village-bey
330-vjetori i lindjes së kompozitorit J. S. Bach festohet me koncerte "live" në metrotë e mbarë botës 3/22/2015 5 komente Art, Bota admin
Cetnik je ti! 3/23/2015 154 komente Opinion, Shtypi olsio
Mbledhja e dy qeverive në Tiranë 3/23/2015 90 komente Blendi Salaj
Ebru* 3/23/2015 22 komente Esse Emigrant Anonim
Për librin e Prof. Luan Omarit, Çështja e pakicave kombëtare dhe Shqipëria 3/23/2015 21 komente Klubi i librit, Shtypi Ksenofon Krisafi admin
Doshi: “Nesër prova rrënqethëse në Kuvend” 3/24/2015 154 komente Shtypi LEFTI
Gruaja polake letër Edi Ramës 3/24/2015 83 komente Sociale, Shtypi kuazimondo
A ka lidhje konflikti Doshi-Frroku me vrasjen e Santos? 3/24/2015 40 komente LEFTI
Zgjedhjet dhe bojatisja e Durrësit 3/24/2015 21 komente Pa Kategori E. Xhakoni Natën Ditë
Introspektivë 3/24/2015 17 komente Muzikë squarepusher
Si e burgosa kryeministrin? E nisa nga ora e dorës 3/24/2015 17 komente Shtypi sk
ISSH bën tender “për të festuar 8 Marsin”… dy javë pas 8 Marsit (!) 3/24/2015 10 komente Pa Kategori, Shtypi admin
Njehsim 3/23/2015 4 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Pa censurë - 90 3/25/2015 417 komente Anonim
Unë nuk jam kuq e zi 3/25/2015 82 komente Opinion, Shtypi Gresa Hasa LEFTI
Balada 3/25/2015 14 komente Letërsi Koçi Petriti Leonard Seiti
Nacionalizmi shqiptar, nacionalizmi serb dhe fusha e blertë 3/25/2015 14 komente Ballkan, Opinion, Shtypi Dionis Xhafa Dionis Xhafa
Kuvendi voton pro heqjes se mandatit për Tom Doshin dhe Mark Frrokun 3/26/2015 206 komente Kryesore admin
Tikrit 2.0 3/26/2015 188 komente PF
Luftëtarët e ISIS stërviten në Shqipëri, mediat italiane publikojnë videon e kampit 3/26/2015 81 komente Shtypi admin
Pashë Ninën tek fluturonte 3/26/2015 1 komente sol-nocturnus
Sfilatë me “Armani”, e dy kombeve më leckamane të Europës 3/27/2015 36 komente Opinion, Shtypi Halil Matoshi admin
Si krijohet, ruhet dhe nderohet hierarkia e vlerave në këtë vend? 3/27/2015 29 komente Acarim Nervash alidemsi
Mesazhi i Ditës Botërore të Teatrit 2015 3/27/2015 15 komente Art oltion kadaifciu
Politika: Banalitet dhe konspiracion 3/27/2015 8 komente Opinion, Shtypi Elidor Mëhilli admin
Tragjedia e Gërdecit, familja Durdaj fiton betejën me drejtësinë. Ja apeli i 17 të tjerave 3/27/2015 6 komente Kryesore admin
Fantazma e një Shqipërie të Madhe nuk ikën sepse kufijtë e 1913 janë të gabuar 3/27/2015 4 komente Opinion, Shtypi Marcus Tanner admin
Je suis ... poezi 3/27/2015 1 komente Letërsi Suadela Balliu admin
Kujtesë gjaku 3/27/2015 Kulturë, Shtypi village-bey
Belgjika kërkon arrestimin e Mark Frrokut për vrasje, pritet autorizimi i Kuvendit 3/28/2015 163 komente Shtypi admin
Si funksionojnë taksat për individë a biznese në Europë, USA, Shqipëri apo vendi ku jetoni? 3/28/2015 23 komente July_21
Presidenti Nishani i jep nënshtetësinë shqiptare trajnerit të Kombëtares, Giani de Biasi 3/28/2015 21 komente Personazh, Shtypi admin
“Ujë i argjendtë” - film sirian me regji të Ossama Mohammed 3/27/2015 3 komente STALKER
Me ftyrën për muri 3/28/2015 sol-nocturnus
Euro 2016: Shqipëria vs Armenia 3/29/2015 265 komente Sport admin
Si ia arriti Kina? 3/29/2015 177 komente grava
Rrethi i pamundur 3/29/2015 58 komente Esse Emigrant Anonim
Po vijnë ditë të bukura! 3/28/2015 2 komente Letërsi Xha tani XhaTani
Shkretina 3/29/2015 sol-nocturnus
Gjergj Bojaxhi shpall kandidaturën për Tiranën 3/30/2015 201 komente Kryesore admin
Shqipëria dhe Artikulli V 3/30/2015 45 komente Safir Arnaut
“Bashkimi emocional” i shqiptarëve në Europën e Bashkuar 3/30/2015 8 komente Opinion, Shtypi Dionis Xhafa Dionis Xhafa
Shumë shpejt kjo hapësirë do jetë tepër e mbylltë 3/30/2015 1 komente sol-nocturnus
Falja e Kombëtares dhe një lutje për Kombëtarët! 3/30/2015 admin
Arrestohet Drejtori i Interpol Tirana. Drejtori i Policisë Didi jep dorëheqjen si pasojë 3/31/2015 273 komente Kryesore Blendi Salaj
Perla e mrekullueshme e letërsisë shqipe 3/31/2015 219 komente Letërsi Blendi Salaj Blendi Salaj
Basha: S'kandidoj për Bashkinë e Tiranës, do të drejtoj opozitën 3/31/2015 26 komente Politikë, Shtypi admin
Më pak vende e zbatojnë dënimin me vdekje 3/31/2015 15 komente Bota, Shtypi Helle Jeppessen admin
Kjo që po ndodh është e frikshme 3/31/2015 11 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja LEFTI
Përsiatje 3/31/2015 6 komente Pa Kategori Anonim
E vërteta e fotos që ka thyer zemrat e njerëzve 3/31/2015 4 komente Bota, Shtypi admin
100 Minuta: Intervistë me kritikun Agim Baçi 3/31/2015 4 komente Media, Shtypi, Video Blendi Salaj Blendi Salaj
Konkurenca midis Rregullimit dhe Derregullimit 3/31/2015 admin