Postimet e muajit Qershor 2015

Seksioni Autori Postuar nga
Një skandal abuzimi trondit OKB-në 6/1/2015 52 komente Bota, Shtypi admin
Këlcyrë, PD heq kandidatin, u arrestua në Itali për prostitucion 6/1/2015 26 komente Shtypi, Zgjedhje admin
Rikthimi i sëmundjeve seksualisht të transmetueshme 6/1/2015 11 komente Shëndetësi Blendi Salaj Blendi Salaj
Justina Aliaj, Bernarda e fortë e skenës shqiptare 6/1/2015 11 komente Personazh Leonard Veizi admin
Pamja nga lart 6/1/2015 11 komente Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
1 Qershori, jo festë për çdo fëmijë 6/1/2015 6 komente Sociale, Shtypi Entela Bineri Blendi Salaj
Lotoja shtyu 27-vjeçarin të hidhej nga kati i 11-të 6/1/2015 6 komente Shtypi admin
Qeveriset me kriterin e një “Shqipnie tavolinash”. Koncepti i “tokës së xanun”, tashmë legal. Legalizimet do të vazhdojnë 6/1/2015 4 komente Opinion, Shtypi Skerdilajd Zaimi admin
Loja me zjarrin e KQZ 6/1/2015 3 komente Opinion, Shtypi, Zgjedhje Arion Sulo LEFTI
Berisha dhe lidhja islamike nga Arabia Saudite në luftën e Bosnjës 6/1/2015 1 komente Klubi i librit, Shtypi Fred Abrahams admin
My Favorite Memories in Albania 6/1/2015 1 komente admin
Ndihmë për Erionin nga Korça i cili vuan nga leukemia 6/1/2015 Njoftime Kritik
Kush tradhëton më shumë në një lidhje? 6/2/2015 215 komente Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Slloganet 6/2/2015 31 komente Politikë, Zgjedhje Blendi Salaj Blendi Salaj
Televizioni Publik Shqiptar, një hapësirë e braktisur 6/2/2015 16 komente Media, Opinion, Shtypi Artan Mullaj admin
Procedohen në prokurori Prifti e Harasani 6/2/2015 8 komente Ligj, Shtypi admin
#HowISeePC: Albania Photography 6/2/2015 4 komente admin
50 Things I’ve Learned in Albania 6/2/2015 admin
Pa censurë - 96 6/3/2015 317 komente Anonim
tralala-ja që po dëgjon - 53 6/3/2015 311 komente olsi
Pse?! 6/3/2015 173 komente Acarim Nervash olsix
Historia e vilës së Erion Veliajt e Ajola Xoxës në Mullet 6/3/2015 86 komente Shtypi Lapsi.al LEFTI
Basha leje vetes për shtesë...në kat të 12-të! 6/3/2015 69 komente Shtypi zjarri rrethues
Cilat punë do të zhduken në 20 vjetët e ardhshëm? 6/3/2015 15 komente Bota, Ekonomi, Teknologji Blendi Salaj Blendi Salaj
Tekst skandaloz për fëmijët 6/3/2015 13 komente Acarim Nervash, Shtypi admin
Skemat mashtruese të mbledhjes së borxheve i kushtuan miliona euro shqiptarëve 6/3/2015 9 komente Shtypi Besar Likmeta gjembi
Ndërkohë në Kamëz... 6/3/2015 9 komente Zgjedhje Blendi Salaj Blendi Salaj
Preferencat e peshqve 6/3/2015 3 komente Kritik
Surgite, Mortui! 6/3/2015 1 komente Opinion, Shtypi Sami Repishti village-bey
Sondazhi i IPR Marketing: Veliaj fiton në Tiranë 6/4/2015 84 komente admin
Legjendat urbane për 3+ kandidatët e Tiranës 6/4/2015 51 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali admin
Ambasada Amerikane, mesazhi për zgjedhjet lokale 6/4/2015 34 komente Foto e ditës admin
Feministet e para shqiptare 6/4/2015 9 komente Personazh Alda Bardhyli admin
Astrit Patozi: Shtypi po blihet dhe shantazhohet 6/4/2015 6 komente Shtypi Astrit Patozi admin
7 6/4/2015 5 komente Letërsi Leonard Seiti Leonard Seiti
I respektuar 6/4/2015 4 komente Ligj, Shtypi admin
Pjesë nga novela "Zbor" - Nata e fundit 6/4/2015 2 komente Letërsi Emigrant Anonim
Çfarë dua unë nga zgjedhjet? 6/4/2015 1 komente admin
What I’ll Miss About Peace Corps and Albania 6/4/2015 admin
Kërcënuesi, një ish-imam i Leshnicës. Almir Daci njihej nga Antiterrori 6/5/2015 133 komente Shtypi admin
Vetvrasja e trumcakut 6/5/2015 65 komente Letërsi Migjeni admin
Replikë me Andi Kananajn: Nga Erion Veliaj te të rinjtë në politikë 6/5/2015 34 komente Opinion, Politikë, Shtypi Adela Halo admin
Po blerja e votës, a është gabim? 6/5/2015 25 komente Opinion Blendi Salaj Blendi Salaj
91 vjeçari shuan një kurizitet të çuditshëm 6/5/2015 15 komente 24 karat, Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Mirupafshim: Goodbye Peace Corps 6/5/2015 8 komente admin
Skandali i ilaçeve! Pranga edhe Xhuvanit, drejtor i FDKSH 6/5/2015 7 komente Shtypi Blendi Salaj
Këshilli Drejtues hap garën për drejtorin e përgjithshëm të TVSH 6/5/2015 5 komente Media, Shtypi admin
Liqeni Sarnberg 6/5/2015 4 komente Foto e ditës Peter Kneffel Blendi Salaj
Zëri i Çabejit, i mbetur në Prishtinë 6/5/2015 1 komente Shtepia e Librit
Larg në perëndim 6/5/2015 Letërsi Amiri Baraka sol-nocturnus
Finalja e Ligës së Kampionëve: Juventus vs Barcelona 6/6/2015 38 komente Sport admin
Mundësia e një parku 6/6/2015 16 komente Mjedisi Blendi Salaj Blendi Salaj
11 vjet xhirime të ndërtimit të One World Trade Center, në vetëm dy minuta film 6/6/2015 12 komente Shtypi, Teknologji admin
Nuk i duam! Na duhen shkrimtarët 6/6/2015 9 komente Esse Arian Leka admin
Donald Lu: Së shpejti ndalimi i vizave për zyrtarët e korruptuar 6/6/2015 7 komente Intervistë, Shtypi Armand Mero admin
Përmbyllja e qarkut autoritarist 6/7/2015 40 komente Opinion, Shtypi Romeo Gurakuqi Bravekiddo
Pukë dhe Fushë – Arrëz, dilema e fëmijëve: bilardo apo internet?! 6/7/2015 12 komente Reportazh Ben Andoni admin
Alda Merini: Pasioni i mendjes 6/7/2015 3 komente Personazh Alda Bardhyli admin
Format i një epoke të shkuar, nuk ka kthim tek G8 6/7/2015 1 komente Bota, Shtypi Thorsten Benner admin
Sekuestrohet Agon Channel, urdhër arresti për Becchettin 6/8/2015 142 komente Kryesore admin
Vendosni diçiturën - 184 6/8/2015 66 komente Diçitura admin
Video: Një histori e rrallë në zemër të Shqipërisë 6/8/2015 36 komente Mjedisi Marin Mema Blendi Salaj
Fund pa lavdi për “manjatin e medias” Rezart Taçi 6/8/2015 17 komente Media, Shtypi Ervin Kaduku admin
Parakalimi lejohet 6/8/2015 16 komente 24 karat, Shtypi admin
Prezantimi skandaloz i Shqipërisë në Panairin “Expo Milano 2015” 6/8/2015 13 komente Acarim Nervash, Shtypi Lapsi.al LEFTI
Gjyqtarët paguajnë 300 mijë euro për t’u emëruar në poste më të larta 6/8/2015 10 komente Ligj, Shtypi admin
Skema e “gllabërimit” të 56 milionë lekëve me rimbursimet e ilaçeve 6/8/2015 9 komente Kryesore Mariglen Mullai admin
Identiteti i Milan Kunderës 6/8/2015 8 komente Klubi i librit Mira Meksi admin
Gallup: 56% e shqiptarëve të rritur, hua te familjarët apo shefi në 2013-2014, 25 % shkoi për shëndetin 6/8/2015 8 komente Ekonomi admin
Një Kosovë për ta dashuruar 6/8/2015 Klubi i librit, Shtypi Flaka Surroi admin
Ushqimi në Shqipëri, hormone dhe falsifikime 6/9/2015 238 komente Opinion Kritik-shqip Kritik-shqip
Erdogan humbet mazhorancën në Turqi 6/9/2015 54 komente admin
Greqia tregon forcën, ushtarë në tokë për “mbrojtjen” e detit 6/9/2015 31 komente Ballkan, Shtypi Sebi Alla admin
Rama komenton mbi Reformën në Drejtësi 6/9/2015 28 komente Shtypi admin
Drejtësia, SHBA: Të korruptuarit të shkojnë në burg. BE: Opozita, të jetë pjesë e reformës 6/9/2015 24 komente Ligj admin
Gurras dhe Leshnicë, aty ku “Siria” është kryefjala e ditës 6/9/2015 18 komente Reportazh, Shtypi admin
Bojaxhi fton kandidatët në debat publik 6/9/2015 17 komente Politikë xhibi
Kohët e trishta të filmit të animuar 6/9/2015 2 komente Art, Shtypi admin
Zgjedhjet lokale dhe “city branding” 6/9/2015 1 komente Ambienti Xhafer Rakipllari admin
Gjykata e Lartë: Dhuna në Kuvend gjykohet nga… Kuvendi 6/10/2015 19 komente Ligj, Shtypi admin
Rinasi, Kukësi dhe një ceremoni elektorale 6/10/2015 19 komente Reportazh, Shtypi Gjergj Erebara admin
Detajet perverse të abuzimit të një mësuesi dhe ministrja 6/10/2015 15 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali admin
Rally Albania 2015 6/10/2015 12 komente Foto e ditës admin
Dy tregime 6/10/2015 9 komente Letërsi Charles Baudelaire admin
Vargje 6/10/2015 7 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Konkursi: Lindur në '90-ën - Zbulo të shkuarën, krijo të ardhmen! 6/10/2015 6 komente Njoftime, Shtypi admin
Darka e fundit në dëshirore 6/10/2015 2 komente Letërsi Shpetim Kelmendi admin
A është ky restaurim? 6/11/2015 81 komente Kulturë Monda
Interpol Tirana shpall në kërkim ndërkombëtar Francesco Becchetin dhe Mauro De Renzis 6/11/2015 17 komente Shtypi admin
Vijon eksodi. Rritet numri i azilkërkuesve shqiptarë në Gjermani 6/11/2015 8 komente Sociale, Shtypi Lapsi.al LEFTI
Studiuesit e zonave nënujore: Fauna ujore drejt degradimit 6/11/2015 3 komente Mjedisi, Shtypi Elkier Bushkolaj admin
Universitetet private ndahen në pro dhe kundër ligjit të ri 6/11/2015 2 komente Arsim, Shtypi Shpresa Mezini admin
Falimentimi i bizneseve dhe dashnori në shtrat 6/11/2015 Klodiana Tomorri kapo
Ajola Xoxa, avokate e procesit për të cilin Becchetti akuzohet për pastrim parash 6/12/2015 83 komente Acarim Nervash, Shtypi Lapsi.al LEFTI
Sfida e Strazimirit: Jam malok Dibre, nuk jam indian si Gandi 6/12/2015 31 komente Pa Kategori, Shtypi admin
"Colours of Albania", promovimi i Shqipërisë përmes rrjeteve sociale 6/12/2015 24 komente Shtypi, Turizëm admin
Vendosni diçiturën - 185 6/12/2015 18 komente Diçitura admin
Kosova në Lojërat Europiane në Baku 6/12/2015 15 komente Foto e ditës Monda
Gjyqtarja dhe avokati, 200 mijë lekë që dy veta të mos dënohen me burg 6/12/2015 8 komente Ligj, Shtypi admin
Golfi i bardhë i Eluard dhe çorapet e bardha të Kodrës 6/12/2015 3 komente Personazh Monda
12 qershor, Dita Botërore kundër Punës së Fëmijëve. Marshimi “Stop punës së Fëmijëve” 6/12/2015 2 komente Sociale, Shtypi Monda
Baballarët nuk po u lexojnë mjaftueshëm fëmijëve 6/12/2015 1 komente Shtepia e Librit
Prokuroria nis hetimet për listën e zgjedhësve në Durrës 6/13/2015 37 komente Shtypi admin
Sot ndeshja miqësore Shqipëri - Francë 6/13/2015 36 komente Sport admin
A asht poet Lasgush Poradeci? 6/13/2015 33 komente Opinion Krist Maloki village-bey
Fushata elektorale krejt jashtë realitetit 6/13/2015 30 komente Zgjedhje grava
Një urim në festën e Partisë Socialiste, që parti nuk është më 6/13/2015 21 komente Opinion, Shtypi Ben Blushi admin
Maqedonët domethënë shqiptarët maqedonë 6/13/2015 8 komente Opinion, Shtypi Saimir Lolja Saimir Lolja
Slavoj Zizek: “Sot të gjithë janë socialistë, përfshirë Bill Gates” 6/13/2015 4 komente admin
Besimi pa besimin 6/13/2015 admin
Bizneset turistike, 1.14 miliardë lekë borxhe, OSHEE: Ndërprerje nëse nuk e shlyejnë 6/14/2015 14 komente Ekonomi, Shtypi admin
Perla ballkanike – fotografi të kohëve të harruara 6/14/2015 8 komente Përrallë nga e kaluara, Shtypi village-bey
Shkup, mijëra protestues kundër diskriminimit të shqiptarëve 6/14/2015 4 komente Ballkan admin
Fragment nga novela "Një zgjues për ty" 6/14/2015 4 komente Letërsi Emigrant Anonim
Pa censurë - 97 6/15/2015 262 komente Anonim
ISIS vjen në kufi, ushtarët turq vetëm shohin 6/15/2015 60 komente Bota Elmaz Gorica Art Changed the World
Pas Ramës me "Mallkuar qofshin ata...", Basha vijon me "U plaçin sytë..." 6/15/2015 54 komente 24 karat Blendi Salaj
Kujt ia merr votat Bojaxhiu? 6/15/2015 34 komente Opinion, Shtypi Ergys Mertiri admin
PD dosje për kandidatin e PS në Kavajë, Elvis Rroshi 6/15/2015 24 komente admin
Udhëzim për dashuri 6/15/2015 23 komente Letërsi Yehuda Amichai spiritus
Arrestimi i shoferit të gjykatës! Përse u ‘tërhoq’ policia? 6/15/2015 17 komente Acarim Nervash, Shtypi sk
Policia e Tiranës dorëzon në Prokurori padinë për blerje vote në Vorë 6/15/2015 16 komente Politikë, Zgjedhje admin
Vdekje, shkatërrim dhe kafshë të egra në Tbilisi 6/15/2015 11 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Vijon "tërmeti" tek Fondi i Sigurimeve, përgatitet shkarkimi i zv.drejtorit 6/15/2015 5 komente Shtypi Alma Demiraj admin
Librat të rinj – 15 qershor 2015 6/15/2015 Shtepia e Librit
In Between 6/15/2015 admin
Asnjë marrëveshje ndërsa koha vjen drejt fundit për Greqinë 6/16/2015 151 komente Bota, Ekonomi Blendi Salaj Blendi Salaj
ABC News: Qazim Sejdini shantazhon gazetarët 6/16/2015 73 komente Media LEFTI
Sondazhi i fundit nga IPR Marketing dhe Ora News 6/16/2015 61 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Në provën e fundjavës 6/16/2015 29 komente admin
Te perëndia ilire e detit... 6/16/2015 7 komente Reportazh, Shtypi Marin Mema admin
Mad Max : Fury Road - film amerikan me regji te australianit George Miller 6/16/2015 6 komente STALKER
nga Muzikë për kësollin tim (6,7,8,9) 6/16/2015 5 komente Muzikë ArB eLo Anonim
Franca për dënimin e klientëve! 6/16/2015 5 komente Bota, Ligj, Sociale, Shtypi Vérité
Vila historike shkatërrohet gjatë natës 6/17/2015 52 komente Kulturë Blendi Salaj Blendi Salaj
Nishani: Po blihen votat, nuk na e mbushin mendjen për të kundërtën 6/17/2015 22 komente Intervistë, Shtypi admin
Zbardhet e shkuara kriminale e kandidatëve për zgjedhjet vendore 6/17/2015 20 komente Reportazh, Shtypi Besar Likmeta, Fausto Biloslavo, Aleksandra Bogdani gjembi
Dëmtohen skulpturat e Parkut “Rinia” në Korçë 6/17/2015 18 komente Shtypi Monda
Një hartë interesante 6/17/2015 18 komente Sociale village-bey
6.7 nota mesatare e gjuhë-letërsisë në provimit të maturës 6/17/2015 14 komente Arsim admin
Tre përrallëza 6/17/2015 2 komente Përrallë nga e kaluara Thimi Mitko admin
Tronditet SHBA. “Tregoji botës çfarë ndodhi” 6/18/2015 117 komente Bota, Shtypi admin
Arrestohet në Kukës, Vladimir Gjuta, i dyshuari për vendosjet e eksplozivit në muajin Shkurt 6/18/2015 14 komente admin
Viktor Canosinaj: “Shumë botime, por pak arritje cilësore” 6/18/2015 4 komente Kulturë, Shtypi Entela Bineri admin
Mercedezë të zinj dhe vila anës detit 6/19/2015 112 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Maskarenj dhe gagarele 6/19/2015 42 komente Ligj Blendi Salaj
Të shtëna armësh në ajër pranë makinës së Monika Kryemadhit në Lezhë 6/19/2015 41 komente Blendi Salaj
Vendosni diçiturën - 186 6/19/2015 38 komente Diçitura admin
Fiks Fare, lekët në fushatë 6/19/2015 9 komente Shtypi, Video, Zgjedhje admin
Udhëtimi i babait nëpër këngën e vjeshtës 6/19/2015 7 komente Letërsi Lindita Ahmeti admin
Kur protesta e votës më në fund çertefikohet 6/19/2015 4 komente Alidea
Video: Karta Identiteti Për Safet Gjicin 6/19/2015 3 komente Shtypi, Video, Zgjedhje Lapsi.al LEFTI
Dy ditë para zgjedhjeve , Jep dorëheqjen kandidati i PD-së për bashkinë e Finiqit, Lefter Karajani 6/19/2015 3 komente Shtypi, Zgjedhje admin
Përse nuk e quajmë Dylann Roof, ''vrasësin e Charleston-it'', terrorist? 6/20/2015 108 komente Beluli
Shqipëria në një spot të Vodafone 6/20/2015 36 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Si blihet vota në Shqipëri? 6/20/2015 31 komente xhibi
"Agjentët e Perandorisë" - Kush e ka ditur se Shqipëria e shekullit 16 paska qenë kaq interesante? 6/20/2015 14 komente Histori Jerry Brotton village-bey
Tirana: Si do të “varfërohet” në një ditë 6/20/2015 9 komente Ekonomi, Shtypi admin
Dëshira për pasuri e nënproletariatit roman 6/20/2015 sol-nocturnus
Shqipëria voton: Zgjedhjet lokale 2015 6/21/2015 215 komente Zgjedhje admin
Kryefajtori: Plani i madh i Stalinit për të filluar L2B 6/21/2015 13 komente Histori Saimir Lolja
Librat te rinj – 21 qershor 2015 6/21/2015 1 komente Shtepia e Librit
Arna 6/21/2015 1 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Vajtimi i ekskavatorit II 6/21/2015 sol-nocturnus
Zgjedhjet lokale: Në pritje të rezultateve 6/22/2015 485 komente Zgjedhje admin
Diçka mbi ... 6/22/2015 5 komente Letërsi Leonard Seiti Leonard Seiti
Ka përfunduar procesi në shumicën e bashkive. Erion Veliaj, Kryebashkiaku i Tiranës 6/23/2015 311 komente Zgjedhje admin
A mund të rilindë Luli pas humbjes së thellë? 6/23/2015 37 komente Opinion, Shtypi Andi Bushati STALKER
PD mbijeton në Vorë përballë LSI 6/23/2015 20 komente Media, Shtypi Gjergj Erebara admin
Bektashizmi në Shqipëri, në gjurmët historike dhe kulturore 6/23/2015 17 komente Feja, Kulturë, Shtypi admin
Langston Hughes: Të shkruash për errësirën 6/23/2015 1 komente Personazh admin
Pa censurë - 98 6/24/2015 372 komente Anonim
Ibrahim Basha, i RENEAS, qëllohet për vdekje në Lazarat 6/24/2015 208 komente Blendi Salaj
Bojaxhi: Na votuan qytetarët që duan një politikë ndryshe. Ky është një fillim i ri 6/24/2015 28 komente Politikë, Shtypi admin
Shpallet tenderi për zgjerimin e autostradës nga Tirana në Durrës 6/24/2015 21 komente Shtypi admin
Shqiptarë, Sotiri ju bëri modernë! 6/24/2015 21 komente Kulturë Ben Andoni admin
Rezultati i zgjedhjeve krahasuar me vitin 2013 6/24/2015 19 komente Kryesore Obi-Wan
Centrali i parë me erë, do të ngrihet në Fushë-Kuqe të Kurbinit 6/24/2015 9 komente Ekonomi, Shtypi Zamir Alushi admin
Qeveria dështon me të ardhurat buxhetore, janar-maj mungojnë 6.6 miliardë lekë 6/24/2015 8 komente Ekonomi, Shtypi Gjergj Erebara admin
Fitorja e femrave në zgjedhjet vendore. Garuan 16 dhe fituan 9 prej tyre 6/24/2015 7 komente Politikë, Shtypi admin
I jepet lamtumira e fundit efektivit të RENEA-s. Homazhet në Pallatin e Brigadave. Qindra qytetarë falje tek Xhamia e E.Beut 6/25/2015 133 komente Kryesore admin
Na thonë se flytyroi gomari ... ne e besojmë 6/25/2015 74 komente Satirë Faik Konica admin
INSTAT - Popullsia 2.8 milion, KQZ votues të regjistruar 3.2 milion 6/25/2015 40 komente Safir Arnaut
Të ardhurat, doganat në pikiatë, tatimet dalin nga gropa 6/25/2015 21 komente Ekonomi, Shtypi admin
... 6/25/2015 7 komente Anonim
Ulja e humbjeve në rrjetin e ujit të pijshëm, nis reforma sipas ndarjes së re administrative territoriale 6/25/2015 7 komente Ekonomi, Shtypi admin
Lu, letër Halim Kosovës: Jeni shembull për politikën shqiptare! 6/26/2015 78 komente Zgjedhje LEFTI
Veliaj, në Top Story: Ja plani im për Tiranën 6/26/2015 69 komente Kryesore admin
Gjykata e Lartë amerikane ligjëron martesat e të njëjtit seks 6/26/2015 53 komente Bota, Shtypi admin
Terrorizëm në Çarlston 6/26/2015 31 komente Bota Xhelani Kob wasabi
ISIS: Terror në Francë, Tunizi dhe Kuvajt 6/26/2015 18 komente Bota, Shtypi admin
Arrestohet në Norvegji Baftjar Bruka, pjesë e grupit të tritolit me Vladimir Gjutën 6/26/2015 15 komente Shtypi admin
Kulmon përdorimi i drogës, mbi 6 mijë personat e varur nga drogat e forta 6/26/2015 15 komente Sociale, Shtypi Blendi Salaj
Raporti për të drejtat e njeriut nga DASh për vitin 2014 6/26/2015 7 komente Blendi Salaj
Librat e verës 6/26/2015 Shtepia e Librit
Vazhdon bixhozi grek 6/27/2015 507 komente Bota pf PF
Ditar Lufte i Komandës Supreme të Forcave të Armatosura Gjermane 1944-1945 6/28/2015 64 komente Histori Saimir Lolja
Ekonomia shqiptare, sa e ekspozuar është nga një falimentim i mundshëm grek 6/28/2015 45 komente Ekonomi, Shtypi Ornela Liperi Korçar
Dukagjini, “Lazarati i heshtur” i kultivuesve të hashashit 6/28/2015 19 komente Reportazh Anila Dushi admin
Vendosni diçiturën - 186 6/28/2015 17 komente Diçitura admin
Arrestohen vëllezërit Aliko, të akuzuarit kryesorë për vrasjen e Ibrahim Bashës 6/28/2015 12 komente Shtypi admin
Getting Easier 6/28/2015 admin
“Zjarrmi”, spikeret e TV-së më të ri shqiptar japin lajmet thuajse 'nudo' 6/29/2015 80 komente Argëtim Korçar
Ministri i jashtëm grek Kotzias po vjen me "cantën plot" në Tiranë 6/29/2015 61 komente grava
Arben Frroku dënohet me burgim të përjetshëm 6/29/2015 40 komente admin
PD shtoi 8 mandate 6/29/2015 39 komente Politikë, Shtypi LEFTI
Lotaria amerikane III: A ka ndonjë shqiptar ... 6/29/2015 13 komente Alketaa
Budallenjte e indentitetit 6/29/2015 2 komente Kritik
Vazhdon bixhozi grek (shtesë kati) 6/30/2015 483 komente Bota PF
Koço po ha një Jug, që nuk e hëngri dot as greku 6/30/2015 28 komente Shtypi Dritan Hila LEFTI
PD, video për manipulimin e zgjedhjeve. Halimi: Në Rushaj u mbushën kutitë 6/30/2015 27 komente Politikë, Shtypi admin
Jahja Domnori, ditari i pazakontë i një mësuesi të viteve ’30-të në Vlorë 6/30/2015 8 komente Histori Pertefe Leka gjembi
Romani i magjishëm që “u shkrua vetë” 6/30/2015 7 komente Letërsi Prec Zogaj admin
Beteja e paqenë në Fushë të Mëllenjave (Kosovo Polje) më 1389 6/30/2015 3 komente Histori, Shtypi Muhamet Pirraku Saimir Lolja
Grusht shteti në Greqi: katër pyetje të sikletshme nga Franco “Bifo” Berardi 6/30/2015 admin
Letër në mbështetje të Greqisë 6/30/2015 admin