per korrupsion ne shitje hidrocentralesh? 

2 Komente

A mund te shesim dhe Meten me gjithe hidrocentrale? 5000 lek kilja, dalin e teprojne per te rimbushur arkat e shtetit.

 JO, jo, nuk ka kuptim pastaj.....

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).