Në 2 javët parardhëse ju kemi prezantuar me disa grupe të cilët kanë kontribuar në estetikën punk e cila shumë shpejt (në fundin e viteve 70′ ) u degëzua në drejtime të ndryshme për të na sjellë punk-un new wave i cili është më i gëzueshëm dhe komercial, art punk-un i cili eshte më i [...]

5 Komente

 do të t'bëja Teutë po t'isha Mbret, squari smiley

 ndërsa punëtorve nuk do iu kisha dhënë pushime, as leje krijuese, as hiçasgjë

smiley

 

 

 

 

laughing 

Ajka I love 3 step jokes ... sikur halla te kish ... ( e une te mos worried)

po kjo e hiçasgjëse? m'duket se te ra pushteti ne koke edhe keshtu hipotetikisht tongue

 

flm per mbeshetjen big hug

 flm ty squari smiley

 

o square, sikur na lexon mendimet mor djalë/vajzë. vazhdoje vazhdoje eksperimentin!!!

flm jérusalem

tani e verej qe paska nje gabim ne titull, duhet te ishte kub (pushimet dalin si domosdoshmeri pas kesaj)

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).