Lexuesja e romanit, Antoine Wiertz   Shkrimtari Ajo i ka lexuar të gjithë librat e tij, e njeh nëpërmjet librave. Është një burrë për të cilin thuhet – dhe ai vetë e thotë – “se pëlqen gratë” : formulë magjike ku mund të prehesh një moment (është gjithmonë e këndshme për një grua të lexojë një shkrimtar që [...]

4 Komente

+1

kontrollove k'tu tiku ?

smiley

kontrollova, por kur kontrollo (e mosbeso!) per i gjo, ke pa ti qe gje i gjo tjeter! Shif se ka pasqyra edhe ne erresiren obskurantiste!smiley

(vazhdon kontrolli, vazhdon, kushedi se çfare tjeter gjo do gjej!)

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).