[Deputeti] Shehu ka shtuar se buxheti i shtetit shqiptar ka nevojë për fonde masive për të mbështetur planet dhe projektet e miratuara.

nga artikulli "Arabia Saudite financon Parlamentin e ri"

2 Komente

Ne gjuhen e qeverise aktuale kjo domethene shitje masive smiley Na iku dhe Fierza me duket.

 Ka nevoje per fonde masive, po ka harruar ate thenien e popullit.....shtriji kembet sa ke jorganin.....dhe ate tjetren.......mos u mat me hijen e mengjesit..............

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).