9 Komente

... e lexova deri nga gjysma.....cjane keta palaco mer .....harxhoj kohen edh....

Shkurt muhabeti ,nje gje kuptova nga ky shkrim :Mos degjoni Ramen ,por degjoni Berishen ,se me Ramen do beni vec protesta ,kurse me Berishen ,do beni qejf ,pushime ,not .smiley

Pergjigja :

Meqe eshte sezon veror , fillimisht  bejme pushimet si Berisha ,kur te mbarojme leket vemi protestojme me Ramen  .smiley

 

 

nuk e lexova hic.

doja thjesht te pyesja autorin se si ndihej ne momentin kur e ka shkruar... sikur ishte duke shkruar nje dicka inteligjente, apo jo? apo jo? apo jo?

Sigurisht qe po,Sigurisht qe po,Sigurisht qe po..........nuk behet llaf ,a'm kupton ?!

Autori eshte i LSI-se, meqe ra llafi.

Zërat e Ramës tregohen injorues ndaj zërit të qytetarëve, thonë se nuk duhet pranuar kurrsesi verdikti i institucioneve kushtetuese dhe për këtë qëllim i duhet prishur gjumi Sali Berishës. Madje, njëri prej zërave arriti deri atje sa t’i mohonte edhe notin në Dhërmi kreut të qeverisë.

Mos, te gjitha dakort por noti s'preket. Si do vendoset ndryshe rekordi i ardshem i notit?

Aj, aj, aj ,aj smiley

Nuk lexova artikullim Llukano vetem kete paragrafin nga postimi yt. Si guxojne keta maskarenj te dyshojne ne notin e berishes. Nga gjithe akuzat e pabaza qe jane hedhur ndaj "mesiahs" kjo eshte me e renda.

 Kush ka durim me degju, nje melodi Fyelli, nga e njeta Vrime ?!!!

Po tani pas ngjalacionit dhe emerimit si drejtor, cfare mendon z. Ylli?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).