Fundi Monetar Kosovar Besnik Pula Anulimi i programit të kredive nga Fondi Monetar Ndërkombëtar dhe deklasimi i Kosovës në shtet me status të monitorimit i përmbushi fatzezësisht parashikimet e atyre pak protagonistëve dhe ekspertëve të cilëve u ka ngelur një fije racionaliteti e që tërhiqnin vëmendjen nga rreziku i lojërave politike me financat e shtetit. [...]

6 Komente

Ja pra edhe situata fiskale ne Kosove, shkurt dhe sakte. Titulli i bukur.

Dmth shume shpejt po u privatizoka PTK-ja!

Shit!

 

 

 Hehehehehe!! 

Cfare karagjozash, Hashimi & Co!!

I boj thirrje gjif' kosovarve qe t'a bojne IMF-in dislike ne Facebook, se dro fitojne noi sen!! 

 Po ka mesues te keq ky Hashimja....sa here te nigjoj pordhet e Sales ky, te njejtin fat do ti sjelle edhe Kosoves.....se po vepron njesoj si te ish Saliu vete......

smiley

Thenia e dites!

 

 Pranej thojshin heret:

Pordhet plakut nigjoja, po men' mos i merr! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).