Trend-TV-Magazine eshte nje reviste elektronik me nje kanal Web-Tv, i pari ne llojin e tij ne Shqiperi. Jane disa emisione televizive (web) qe do shfaqen ne kete kanal online, te cilat variojne nga 5-7 minuta dhe aktualisht po kerkojme prezantues/e.  Nuk eshte e nevojshme eksperienca, e rendesishme eshte qe te jene persona te shkathet, simpatike, [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).