pjesë e përkthyer nga Urim Nerguti 28.8.1991 Ora 23.28 Një ditë e mbarë sot në baste, edhe pesë numra, ta marrë djalli, dhe i kisha përlarë të gjitha. E megjithatë, edhe atje, mërzitemi, edhe kur fitojmë. Veçanërisht ndërmjet dy garave, tridhjetë minuta të gjata ku jeta jote fut ujë gjithandej. Edhe atje, njerëzit kanë një [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).