dyshimi i Xhibit Seth Kugel eshte NewYorkTimes-ist, autori i blogut “Turisti gjirokastrit” (Frugal Traveler). Shkrimi i tij i radhes flet per rivieren shqiptare, surprizat e tij per ushqimet dhe plazhet tona te mrekullueshme, bunkeret dhe mungesen e tabelave, fillimin e dites me nje gote raki me vendasit, mikpritja shqiptare deri aty sa te lene te [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).