—–Mentor Kikia—-   Deputeti Arben Malaj, një nga figurat e spikatura të së majtës shqiptare, shpalli pak ditë më parë nismën, apo lëvizjen e tij, me qëllim përmirësimin e performancës së demokracisë së brendshme në partinë e tij dhe vendosjen e disa rregullave, që në dukje janë në shërbim të idesë së demokratizimit, por që [...]

1 Komente

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).