Na sygjeroni ndonje kenge dasme qe ju ben te kerceni dhe te dridheni ne maksimum :-)  kam nja 2 dasma andej nga fisi kete vit dhe nje jave para dasmes kercet ahengu.

Nga jugu ne veri le te jene :-)

13 Komente

shiki shiki jaba,tirona kampione  lol keto dhe raki skrapari e zier dy here jane mjaft per te cuar miletin ne ekstaze

Dasma te vakta bekeni o peshq smiley duhet te ta coje mishin koker kenget e dasmes te kercesh smileysmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).