4 Komente

une per vete asnje se nuk jane free ne internet, po po pys kot... duke marre dhe spunto nga pyetja tjeter per artikujt e gazetave. Mbase revistat kane nje cike me shume nivel? apo dhe ato si shoqet?

une per vete asnje se nuk jane free ne internet, po po pys kot.

m'pelqen ky ''parametri'' yt.smiley

nejse, meqenese u pergjigja, edhe une nuk lexoj. edhe sikur free te ishin.smiley. s'kam asnje interes.

aha nje pergjigje ne 24 ore

U morr vesh sa u lexokan - firme piramidale dolen dhe revistat

admina, na nxirrni me mire ate pyejten time per libra non-fiction, se revistat u moren vesh qe nuk i pj#rdhk% njeri

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).