Nga Arbër Zaimi   sot lexova një letër që një i burgosur ia dërgonte një ish-të burgosuri   dhe një miliard të lirëve të tjerë sot lexova hipokrizinë në sytë e tu që janë sytë e mi, që janë sytë e tu sot lexova natën, edhe hënën e lexova teksa pinte alkoolin e mbramë të [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).