Ndërhyrja e njësitëve të policisë speciale të Kosovës më 25 korrik në pikat kufitare në veri të vendit me shumë arsye morën mbështetjen e shumicës së qytetarëve të Kosovës dhe thuaja të gjitha partive politike të vendit. Simbolika e intervenimit nuk ishte vetëm në pikëpamje të përkrahjes së qëllimit politik të marrjes së kontrollit në [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).