Para disa ditësh duke shëtitur në Parkun e Liqenit u bëra dëshmitar i një skene interesante. Tek Parku është shtuar mjaft numri i atyre që dalin e shëtisin atje me qenin e tyre. Nuk mund të mos të të bjerë në sy se shumica janë të rinj dhe  se këta shpesh mbajnë qenër race nga ata të tipit rotwailer që nuk e di pse janë aq të frikshëm, për shkak të historive që kemi dëgjuar për ta apo sepse

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).