Ka mundesi ta shikoj live (ne internet, pasi jetoj ne Japoni) ndeshjen Shqiperi-France diten e sotme?

24 Komente

 Nuk e di pse duhet te pyesesh peshkun kur dihet qe japonia eshte mbreti i elektronikes dhe internetit! nese jetoje ne zimbabwe a burkina faso mund te te ndihmonim .

Tafut, ma merr mendja qe nuk ka lidhje te jetosh ne nje shtet qe eshte mbreti i elektronikes apo te jetosh ne zimbabwe. Une desha te dija se mos anetaret e peshkut kane dijeni per ndonje faqe interneti qe transmeton direkt ndeshjen, pasi deri tani sa kam kerkuar nuk kam gjetur gje.

Shume faleminderit. Tani sapo e kontrollova dhe mu kujtua qe diku ne keto kanale kam pare Portugali Shqiperi.

 Kur kemi luajtur me portugaline s'me vjen gje ne memorje.

 Nejse me termetet e me tsunamet si ja coni andej? ketu ne florida kemi shpetuar mire deri tani me kto uraganet.

Me termete dhe taifune nuk qahemi. Sa mbaron njeri fillon tjetri. Qe dje kane filluar dy taifune dhe zoti e di kur mund te mbarojne. Dhe juve andej nuk qaheni me keto uraganet.

Blendi, provo livefootball.net smiley Pershendetje nga Korea! smiley

Pershendetje nga Japonia dhe sh. faleminderit Teuta. Shpresoj qe te jemi zgjuar deri ne ate ore, pasi si ketu dhe ne Kore i bie ore 4 e mengjesit. Zoti te na ndihmoje te marrim ndonje barazim.

Po pra, ters kjo ora. Une kam nje beb te vogel, i kam shpresat tek ai se zgjohet naten. Forca Shqiperia! smiley

Edhe ne kemi nje bebe te vogel (1 vit e pak), por ai e ka orarin e zgjimit vetem ne oren 6 e gjysem ne mengjes, dhe i bie te kete mbaruar ndeshja. M.gj.t le te shpresojme vetem tek nje rezultat i mire.

 Te te rroje dhe me jete te gjate blendi,une e kam 11 muajshe. Pa dashur dolem ne tema te tjera,pershendetje dhe teuta.

Tju rroje dhe juve dhe me jete te gjate. Ne shqipot keshtu e kemi, hapim nje teme dhe bisedojme per djete te tjera.

Forca Shqiperi

Tju rroje dhe me jete te gjate Teuta. Sa per Jap. Kore e Veriut e shohim direkt se keto tel. jap. po na cajne veshin nga 20 here ne dite per ndeshjen e sotme. Faleminderit edhe njehere per sitet

Hajde ta shikojme te klubi i Sifit!

Ky klubi e sifit duhet te jete andej nga filipenet apo jo Dream, se ne japoni nuk kam degjuar

Une per vete jam n'stadium.Forca cuna! smiley

Pushim dy dite une qe thua ti Pjeter, si nuk erdha ta shikoja dhe un ndeshjen ne Shqiperi? Kur te vijn mend s'ti han as qente thote populli. Sa kushtoi bileta Pjeter?

Akoma s'e kam ble.E blej gjithmon n'momentin e funit.Kta te tregut t'zi masi u ngelin n'dore jane gati me ta shit me gjysem cmimi
Ps
Vetem me Hollanden e kam ble n'biletari (30000 mije leke ) se me duhej.. garancia 100 %..smiley

Use do ta shof me vellezerit tane vietnameze

http://www.tf1.fr/live/

Direkt tek transmetuesi zyrtar i ndeshjes ne Francë. Gjithsesi duhet me hap një account falas kështu që mos e leni për minutën e fundit.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).