Sikur të mos ishte Migjeni, ne nuk do të kishim përfaqësues të brezit të madh të denoncuesve të realitetit; do të ishte sikur Franca të mos kishte pasur Balzakun apo Anglia të mos kishte Dikensin.

Artan Lame

6 Komente

e c'e pastaj?  c'jane keto thagma koti duke nisur nga shkodranet qe perfillen nga Lame dhe nga ata qe s'perfillen. e c'na duhet kjo tani me budallalleqet qe shkruan Lame per shkodranet dhe per Migjenin. kjo mund te vihet si thenie kur studjon letersine, por ne kete kontekst qe fluturon ai. ju administratoret i dini keto pune. vazhdoni se mire e keni.

Dmth, Migjeni per ne eshte njesoj si Balzaku per Francen dhe Dickensi per Angline.

Funny Smiley Faces

Nese nuk do kishim Migjen duhet ta krijonim nje. Shume e thjeshte. Jo cdo teme duhet me u bastardu. Mos e beni peshkun strehe debilesh. 1000 e here e kam thene : nuk gjinet burre ne peshk.

Nigjo, gjithsecili e nxjerr nga prapanica nji qendrim. lirija e tastjeres i ka kto. puna osht vetem qe mos me i dhon me shum rendesi menimit tuj se sa ka. dmth nji rendesi qe shko deri te avllija juj, tip dy dynymshi, me i llaf. se po qe per ashtu, me ate te veten, te gjithe e kan bo, biles shume here, me cindy crawfordin, apo me sharon stone... bile biles, tani qe me erdh ne men, jo te qeeme koti, po "the fuck of the century". kshu osht shum kollaj me u bo micheal douglas se i cik insinkt bazik e kon t'gjith. apo jo?

As Balzak, as Dikens

smiley
 

Po ku i gjeni keto tituj xhanem. smiley

Kam degjuar per lloj-lloj fetishesh po fetishet e disa peshqve arrijne te 'hane buke' vec te tjerave, including but not limited to filmat porno japoneze. smiley

migjeni nuk esht as balzak, as dickens, sikurse shqipnia nuk eshte as franc, as angli.

paraleleja eshte e sakte fare.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).