particle tracksEpizodi i dytë nga seria Quantacomics, inspiruar nga lidhja mes fizikës kuantike, jetës dhe gjithçkaje në mes. Përshëndetje. Unë jam Shpejtimi. Ju mesiguri mendoni se jam shumë i ngjajshëm me ju, ngaqë në pamje të parë jam veçse një proton. Këtu mund ta keni gabim, për faktin se unë gjithmonë kam qenë delja e zezë që rebelohesha ndaj të gjitha urdhërave të familjës. Unë gjithmonë bëja atë që ma donte qejfi. Mbase kjo mund të spjegohet me energjinë time të lartë. Për një grimcë sub-atomike me energji si timen, është e pamundur që të përmbahem brenda një hapsire të ngushtë, siç është bërthama familjare.

6 Komente

Bravo Tito!

 Bukur. 

Ne fund martohesh...ëë?

shume i/e mprehte qenke.

 te shohim ne epizodin e ardhshem se cfar kan pergaditur per Shpejtim protonin familja e tij Kuantike smiley 

you cant resist commenting can you!

 Bukur, Artrit ! 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).