Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mire.

Shkëputur nga AllVoices

17 Komente

qorrsokak.... njeri i bie gozhdes, tjetri patkoit.

Ne kerkim te euros smiley 

Pjero, po nuk na the ndonje gje mo vlla rreth krizes se euros... si duken bathet, do zhvelftesohet monedha,  a do te hiqet euro dhe anetaret e EU, do ti kthehen monedhave qe kane pasur?  çfare do te ndodhi,  si shume e zymte duket e ardhmja...

 

S.O.S!!! NDIHMEEE!!!

Ja ,pse shqiptaret nuk po gjejne dot ,nga eshte "hyrja" per ne BE.smiley

 Europes i duhet nje "canis familiaris" per t'i treguar rrugen!

 Sfida e SH.B.A.-se - Europa e Bashkuar

germo Tare germo ... se sa milirade EURO jane borxhet e derrave (PIIGS) ke per te gjetur! smiley

po ti lexo naihere dhe nju jork tajmsin or burre, se do perfundosh anjorant tuj lexu shtipin shqiptar

smiley

smiley. smiley. smiley.

Naten

ANYBODY SEEN ALBANIA?

Bashkimi bën fëlliqësinë....

Albania dhe BE iuja prit magjar t mbije bar

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).