—-Bledar Kurti—- Dokumentat konfidenciale të qeverisë amerikane dhe ambasadave të saj në shumë shtete të botës të publikuara gjatë kohëve të fundit në faqen e internetit WikiLeaks kanë shkaktuar një kaos mediatik në të gjithë globin. Kabllogramet e dërguara nga ambasada e SHBA në Tiranë gjatë drejtimit të ambasadorit John Withers kanë tronditur opinionin publik [...]

1 Komente

Të vërteta apo të pavërteta, dosjet e WikiLeaks tregojnë që vëllai i madh amerikan mund të konsiderohet aktualisht i urryer nga e gjithë politika jonë por shumë i dashur nga populli shqiptar i cili tashmë e di që ka një mik dhe një vëlla që është gjithmonë në krahun tone

Po si qenkan ne krahun tone ,mo Bledo,kur ky " vellai  yne" hesht  ne dem te drejtesise ,ne demin tone. Dhe nje "mik" qe jo vetem hesht,por i jep dhe doren krimineleve ,nuk quhet me vella e mik  ,por bashkepunetor me kriminelet.smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).