E gjeta nepermjet ndihmes se mikes time kete portal hajdut.Nuk eshte vetem Yummania viktima , shume poste te se ciles jane marre dhe perdorur , duke i prere e zvogeluar fotot por dhe mjaft blogje te tjera. `E forta` eshte se dhe pasi i shkrova jo vetem qe me fshine komentet apo nuk i kthyen [...]

8 Komente

jua hongrt dreqi n'bark mo smiley

 

VMR* motra.

 

 

*Vari Mbretin e Rusive

smiley te kuptoj Eni ca te besh po pse me duket se gatimet jane me pre e mundesise per tu  kopjuar hahaha un per vete nuk besoj te m ket kopju njeri n blog smiley

jane te neveritshem me teper per menyren sesi sillen.kane kopjuar dhe shume bloge te tjera kjo eshte c`eshte.por paska nje adrese ku mund te ankoheshe se paku.

abuse@dot.dk

dhe copyright@dot.dk

 

 

Enka, mos e harxho kohen me ta. Vertet jo! Perndryshe admini i kesaj faqeje detyrohet te t'jete borxhli edhe per ndonje fjale falenderimi per "reklamen" qe i ben, megjithe neverine e paturpesine.

do ti shkruaj direkt ne adresen e kesaj mailit.keta qenkan fare te pafytyre.ke te drejte smiley

Eni, nuk ke c'i ben.  Te kishin aq etike sa t'i heqin pasi ti kontaktosh, s'do i kishin marre qe ne fillim.   Ky problem do te vazhdoj, ne mos ata, do dali dikush tjeter. 

Nese e kjo eshte problematike per ty, do te rekomandoja ta beje Yummania si sistem te mbyllur me membership. Psh, personalishti referohem recetave aty kur dua te bej dicka te vecante, dhe nuk do e kisha problem sistemin e mbyllur.

flm per idene Gjergj.nuk mendoj ta mbyll ashtu pasi do te ishte e padrejte per lexuesit e mi te rregullt.

nuk kam shume deshire ti shemtoj imazhet me watermark por besoj se do ti bej qe sot e tutje.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).